44549


no-warez.gif
  • Svenson
    #33713
    Megpróbálom berakni én is a házacskámat.

  • Svenson
    #33712
    Jó lett. De nem unalmas egyetlen simssel játszani?
  • Gólya #33711


    nagyon egyszerű kis apartman...minimális szinten



    két szint, mindkét szinten ua. alaprajz, négy lakás 3 4X4-es négyzetből összerakva, lift, postaláda, szemétledobó - kész:)



    apró felújítás: (festés), függöny- és részleges bútorcsere:)
    ja meg egy könyvespolc beszerzése:)




  • Ironman2
    #33710
    Igazi Gólyafészek! hehe
  • Gólya #33709
    kösz
  • Joschka
    #33708
    Gratula... nagyon csini lett a kéród.
  • Gólya #33707
    enyém simecske most apartmanban lakik - kicsi, de nekem nagyon tetszik:)- főleg hogy saját kreáció:DDD









    ezen eldobtam magam...azért van humorérzéke az ea-nak:DDD





  • Svenson
    #33706
    Hm, hát közben megszületett a gyerek, fiú lett magától. De most kéne egy lány, csak görögdinnyém az nincs.
    Nem akarok ikreket. :D

    A másik topikba raktam képeket is.
  • lucifer9393
    #33705
    Kisfiúhoz almát kell zabálnia a terhesség alatt az anyának, kislányhoz meg görögdinnyét. Amikor már másodszorra növekszik a hasa, etess meg vele vagy tizet egymás után. Egyébként csak úgym ellékesen, ikrek születésének az esélye meg megnő akkor is, ha a kölyök TV-t nézed, vagy a gyerek zenét hallgatod.

    Nem is arra gondoltam, hogy a lakásodban van szauna, hanem egy közösségi telken
  • Svenson
    #33704
    Nincs szauna. Ez egy 2 szobás panellakás simsesített változata. A mintát a régi lakásunkról vettem, és a simseket is rólunk mintáztam. (A fiatalkori énünkről.)
  • Ironman2
    #33703
    lehet valamelyik mod javitja,talán az errortrap
  • lucifer9393
    #33702
    talán dinnyét kell enni. Vagy almát...vmelyiket ha eszed, fiad lesz. Egyébként ha megvan a szauna, ott kiválaszthatod miért próbálkozzanak.
  • lucifer9393
    #33701
    Nekem is azok vannak. Omninövények meg számlák. Nem lehet őket se törölni, se elajándékozni a növényeket ültetni se. Én már megtanultam velük együtt élni....
  • Svenson
    #33700
    Vicces vagy.
    Na és a simsben hogy lehet?
  • Ironman2
    #33699
    Én szívesen segítenék neked
  • Svenson
    #33698
    Tudom, hogy volt már róla szó, hogy lehet fiúgyereket csinálni, de nem emlékszem. Tud segíteni valaki?
  • Ironman2
    #33697
    Az engem is érdekelne hogy azt a sok számlát amit a leltárba rak,hogyan lehet kivenni őket? Meg már van egy pár db omninövényem is,ami csomaggal jött
  • Ironman2
    #33696
    Hát akkor ki a rossebbé a gyerek???? A postásé??? (lehet az errortrap miatt van ez?)
  • Ironman2
    #33695
    Hát ez beszarás! Már a 8.gyerekét szüli a csaj,és mindegyik gyereknél,az utolsót kivéve,azt irja ki hogy mostohaanya
  • Ironman2
    #33694
    Birom hogy ősszel már 18 órakor kezd sötétedni,mint a valóságban,és ahogy telnek a napok,egyre korábban sötétedik.Viszont nem értem hogy minek kell mindig gereblyézni a kertben,ha már egyszer összegereblyéztünk? Másnapra ujra lehulott,csak sötétebb szinben
  • Ironman2
    #33693
    Máris a család tagja lett,Árnyék a csíkosmókus:

  • Ironman2
    #33692
    Hopp! Ott 1 mókus:

  • Ironman2
    #33691
    Veszélyesek ezek a tüzijátékok:

  • lucifer9393
    #33690
    ha dolgozol, van olyan választás, hogy csak gy alkalomra jöjjön, vagy kövesse a siktádat.
  • Tcsm
    #33689
    Hello,pls valaki meg tudná mondani hogy lehet bébicsőszt fogadni több napra is. Más fórumokon azt olvastam, hogy nem lehet de a játékban viszont azt írta ki, hogy telefonnal lehet megcsinálni, de ott nem találtam ilyet.Pls aki tudja a választ írjon.
  • Svenson
    #33688
    BÚÉK minden sims rajongónak!
  • Joschka
    #33687
    Ja, persze....mást nem üzentek? Pölö, hogy itthonról be dolgozásban készíthetnék a játékhoz cuccokat.
  • Ironman2
    #33686
    Most hívtam őket,és azt mondták hogy júniusban jön majd!
  • Joschka
    #33685
    Kell még egy üzletes kieg, azzal adós a sims3 fanoknak a sims studió!
  • Ironman2
    #33684
    Igen,ez így van,de legalább kapunk még sok kiegészítőt hozzá.
  • Coolfire
    #33683
    Tudom,hogy a lehetetlent kérem,de szerintem Sims 4 sem lesz az idén.Elvan még a TSS a Sims 3-al.:)
  • Ironman2
    #33682
    Az furcsa lenne! Remélem idén már hallunk a Sims 4-ről is.Én azt kivánom hogy az E3 kiállításon mutassák be a játékot!
  • Joschka
    #33681
    Vegyél a játékodhoz rovarirtó spray-t!!!!
  • Coolfire
    #33680
    Bogármentes Boldog Új Évet!
  • Ironman2
    #33679
    Ez nagyon király kép!!!
  • lucifer9393
    #33678
    BUÉK!!!!
  • lucifer9393
    #33677
    [IMG]http://www.cubedgamers.com/wp-content/uploads/2012/01/sims-3.jpg BUÉK!!!![/IMG]
  • Joschka
    #33676
    Boldog új évet kívánok minden kedves simsezőnek 2013-ban!

  • Ironman2
    #33675
    Minden kedves Sims rajongónak kiegészítőkben gazdag Boldog Új Esztendőt Kívánok!

  • Ironman2
    #33674
    Mysims.hu megváltozik.Mostmár lehet kommentelni is a témákhoz a főoldalon!