44549


no-warez.gif
  • Coolfire
    #33753
    Nem fognak megjelenni akkor a szarcsimbókok?
    Én várom,ne csak sutty,és kész is.:)
  • Joschka
    #33752
    És ez is megint prémium cucc lesz.
  • Joschka
    #33751
    Na, sim gyerekes játékosok lehet örülni, hamarosan jön a pelenkázó asztal. Hát akkor ezért nem volt bent a játékban alapból....ezt is pénzért akarják adni.pfff...



    (simsvip.com)
  • Ironman2
    #33750
    hülye algoritmusok vannak rosszul leprogramozva
  • Ironman2
    #33749
    DDD.az nálam is szokott lenni,főleg mikor felébred a gyerek,és mindenki odarohan hozzá,majd 1 órát tanakodnak hogy ki vegye fel a kicsit
  • Svenson
    #33748
    Néha én se értem a simeket. Nekem is, a gyerek üvölt a kiságyban, hogy ki akar jönni, az anyjának be van jelölve, hogy vegye ki, ő meg áll még fél órát. A másik meg, hogy ha fel akarja venni, vagy a földön etetni, vagy a gyerek játszik, akkor kimegy az udvarra, a ház elé. Télen is, persze még csak nem is kinti ruhában. A csecsemőket meg lerakja a hóban, azok el is tűnnek szépen. Igaz, rájuk nem hat a hideg, de elég dermesztő nézni. Szóval vannak itt érdekes dolgok azért bőven.
  • Svenson
    #33747
    nagyon jó. Ehhez nem lenne türelmem.
  • Svenson
    #33746
    Az autók kimennek maguktól. Sims sajátosság.
  • Svenson
    #33745
    Te meg jó városokat.
  • Gólya #33744
    és a legszebb, hogy az idő telik közben, tehát ha éhes, álmos, dolgozni kell menni, akkor a helyzet csak fokozódik:)
  • lucifer9393
    #33743
    Nekem az ajtóba szoktak beragadni.
  • Gólya #33742
    na meg ha a másik oldalról akarta volna megközelíteni, akkor simán leáll hisztizni, de nem...csak állt és gondolkodott a fene nagy álmosságról:)
  • Gólya #33741
    egyáltalán nem
    nem az ágy oldalával van gond...pl. a zuhanyzóba simán be tud lépni, mégis előfordult már ott is, hogy komoly megfontolás tárgyává tette a zuhanyozást:D
    sőt...volt már másik simemnél olyan is, hogy leült kajálni és jó ideig csak nézett ki a fejéből (pedig nagyon éhes volt, a kaja ott volt előtte, szóval elvileg semmi akadálya nem volt az evésnek)
  • lucifer9393
    #33740
    Szerintem mert be van tolva a ketteságyad egész a sarokba, ahogy nézem. Talán pont arról az oldalról akart lefeküdni, amelyik a falnál van.
  • Gólya #33739
    ezt mondjuk nem értem, miért nem tudták úgy megcsinálni, mint a kettesben...
    ha már ott képesek voltak rá, akkor itt mi lehetett a baj?


    egyébként ma kockásra martam magam...hazajön szerencsétlen csaj hajnalban a melóból...piros, mint a pipacs, szédül, mint aki egy éve nem aludt...mondom alvás...megáll az ágy mellett és jó simórát gondolkodik, hogy ő milyen rohadtul fáradt (persze közben megy az idő, még álmosabb lesz)...a végén lement a földszintre és ott elájult...
  • Gólya #33738
    hát ha pufókának kreálod:DDD

    azért szerintem messze jobb, mint a kettesben
    itt azért elég élethű arcokat lehet összehozni
  • Ironman2
    #33737
    Jöhetne már tényleg olyan kieg ami megoldja a közlekedést normálisan,és valóságszerüen
  • Ironman2
    #33736
    Ennél a játéknál lényegtelen,mert teleportálnak a kertbe.DDDD
  • lucifer9393
    #33735
    csakhogy az én legfrissebb művem se maradjon ki:
  • lucifer9393
    #33734
    aranyos, de az autók daruval emelődnek ki és be? :D
  • Ironman2
    #33733
    eszem,f.szom megáll,milyen jó kérókat dobtok össze!
  • Ironman2
    #33732
    JA,itt olyan kis pufókák
  • Roccio
    #33731
    nem itt vagyok csak mostanában kicsit pihentettem a játékot :P
  • Svenson
    #33730


    Majd rakjál fel, és kiderül, ismerős-e a csaj.
  • Gólya #33729
    hmmm...nem emlékszem, hogy róla hoztam volna már képet - elég friss husika:)
    de ettől még lehet...a szenilitásnak nincsenek határai:DDD
  • Svenson
    #33728
    Oké, bár már láttam róla közelit, nem is tudom, melyik topikba raktad be. De azért jöhet.

    Nekem volt régebben egy nagyon jól sikerült sims pasim, és egy igazán jó csajom. De elvesztek. Akkor még nem tudtam, hogy ki is lehet menteni őket.
  • Svenson
    #33727
    Hát lehet. Én általában úgy vagyok ezzel, hogy amikor bejön egy új kieg, gyorsan kipróbálom vele a lehetőségeket, aztán hamar megunom. És elkezdek dinasztiákat építeni. Csak aztán soha nem sikerül befejezni, mert közben mindig történik valami, és újra kell telepítenem a játékot, vagy újat kell kezdenem.
  • Gólya #33726
    :)

    majd csinálok egy közelit róla holnap...
  • Gólya #33725
    szép sorban tanulgat mindent:)
    utazgat...
    több foglalkozást kipróbál...
    kapcsolatokat épít...
    szórakozik...

    egyáltalán nem unalmas:)
  • Svenson
    #33724
    Nekem pl. Gólya sims csaja nagyon tetszik, szerintem nagyon vagány.
  • Svenson
    #33723
    Azt mondod? Igazából szerintem jók ezek, csak amikor fotózni akarja őket az ember, mindig olyan idétlen fejet vágnak.
  • Svenson
    #33722
    Annak örömére raktam be ide őket, hogy rájöttem, hogy lehet képet berakni, nemcsak linket.
  • Svenson
    #33721
    És mit csinálsz a csajjal? Alapvetően ugyanaz ismétlődik mindig, nekem ez unalmas lesz egy idő után. Ezzel a párral is elkezdtem játszani, de egy idő után csináltam nekik gyereket, mert unni kezdtem, hogy ide mennek, oda mennek, stb. Most, hogy megvan a baba, pár sims nap után ez is ugyanaz, alszik, eszik, sír. Úgyhogy most jöhet a második baba. A csaj már terhes is. Múltkor játszottam 2 csecsemővel és 1 tipegővel, na, az sok volt, mindkét szülő folyton ki volt purcanva, nem jutottak el sehova. Tán a 2 gyerek az még jó.
  • wesker24
    #33720
    Nem rossz nagyon jó lett csak hát én a Sims-ek arcaival nem vagyok kibékülve még mindig, valahogy a Sims 2-ben sokkal jobban néztek ki !

  • Gólya #33719
    - pont ma néztem a másik topicban őket...aranyosak:)
  • Gólya #33718
    nem:)
    tudod, mi sokan vagyunk, a játékban így van egy kis csend:DDD

    egyébként nem tudom...a kettesben játszottam pl. az Ottomas családdal, a Newbie gyerekekkel (egyik 8 másik 6 fős háztartás volt) és simán, gond nélkül lezavartam - de itt a hármasban még egy gyereket se voltam képes felnevelni...eljutottam eggyel a tipegő korban valameddig, aztán feladtam
  • Joschka
    #33717
    Neked is!:)
  • Joschka
    #33716
    Na, felszáradtál?
  • Roccio
    #33715
    Mindenkinek nagyon Boldog Újévet!!!
  • Svenson
    #33714
    Hurrá, sikerült. Akkor a belsejéről is:







    És a lakók: