44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #34034
    Az nem sörpong Lucifer,hanem szörppong.DD
  • Ironman2
    #34033
    Sims 3 Egyetemi Évek!

    Felkészültek simjeid az életük legjobb éveire? Az egyetemi beiratkozás új lehetőségek egész sorát nyitja meg előttük, a kapcsolatépítéstől a szakmai fejlődésig. Az órai foglalkozásoktól a tanulmányspecifikus tárgyakig számtalan új módon tanulhatnak! Persze az egyetemi időszak nem pusztán a könyvek bújásáról szól: vegyél részt egy tüntetésen, élj át egy forró flörtöt egy tábortüzes buliban – a diákszövetség épületében tartott előadásokon kívül is sokat tanulhatsz! Az új helyszíneknek, köztük a bowlingpályának és a SimBurger gyorsétteremnek, valamint az izgalmas új időtöltéseknek, egyebek mellett a szörppongnak és a graffitizésnek köszönhetően garantáltan életük legjobb időszaka várja simjeidet!
    Felkészültek simjeid az egyetemre? Számtalan új kaland várja őket a tüntetések szervezésétől és a graffitivel való kísérletezéstől a tábortüzes bulik forró flörtjeiig és a bowlingozásig, hiszen az egyetem nem pusztán a tanulásról szól! Az új helyszíneknek és az izgalmas új időtöltéseknek köszönhetően garantáltan életük legjobb időszaka várja őket.

    Válj mintadiákká!
    A tanulás minden eddiginél szórakoztatóbb az olyan új, szakirány-specifikus segédeszközöknek köszönhetően, mint például a kommunikáció szakosok saját műsor sugárzására használható mobil rádióállomása vagy a tudomány szakosok összerakható mintacsontváza. A simjeid ráadásul nemcsak az osztályteremben tanulhatnak, hanem csoportfoglalkozásokon, a diákszövetségi előadásokon és a különféle közösségi tevékenységeken keresztül is!

    Készülj a mulatságra!
    A tankönyvek és a tanulócsoportok az egyetemi élet fontos részét képezik, de bizony megesik, hogy az embernek buliznia kell, és kész. A tóparton rendezett tábortüzes buliktól a kollégiumi partik hordóállásaiig számtalan szórakoztató lehetőség várja a kikapcsolódni vágyó diákokat.

    Teremts kapcsolatokat, építs ki hálózatot!
    Az egyetemen három közösség is megtalálható: a kockák, a lázadók és a menő arcok társasága. Az egyes közösségek tagjaival való ismerkedés más-más előnyökkel jár, az álomállások feloldásától egy új jellemvonás megszerzéséig.
    Engedj teret lényed lázadó oldalának! A simek immár tüntetések szervezésével vagy támogatásával, graffitizéssel és puskázással fejezhetik ki valódi személyiségüket.
    Tetteid következményekkel járnak.
    Akárcsak a való életben, a simed által az élete különböző területein – például a tanulmányai, a társas interakciói és a közösségi helyzetek során – meghozott döntések szerves egészként hatnak egymásra.

    Élvezd az előnyöket az egyetem után is!
    A diplomádnak köszönhetően könnyebben eljuthatsz a szakmai ranglétra csúcsára: a képzett munkaerőt gyorsabb előléptetés és jobb kezdő pozíció várja. A választott közösségükben legendává emelkedő simek ráadásul igazi álomállásokat kaparinthatnak meg a műtárgybecsüsi, sportügynöki vagy videojáték-fejlesztői ágazatokban!

    Barangold be a campust és az egyetemvárost!
    Tarolj a bowlingpályán, flörtölj a kávépultossal a Feketeleves kávézóban, és böngészd át a kínálatot Keith képregényboltjában – egy egész város és egy izgalmas helyszíneket tartogató egyetemi komplexum várja, hogy felfedezd.

    The Sims™ 3 Egyetemi évek KÜLÖNLEGES KIADÁS
    Rendeld elő a The Sims 3 Egyetemi évek különleges kiadását, és megkapod a Partaeus Maximus szobrot, amelynek köszönhetően a simtörténelem legjobb mulatságait rendezheted meg! Bármit is szervezel a tomboló tógabuliktól a misztikus maszkabálokig és a rongyrázó estélyekig, a Partaeus Maximus szobor hangulati bónuszt ad minden résztvevőnek, ráadásul hipp-hopp át is öltözteti őket a bulid témájának megfelelően!

    Új ruhák és kiegészítők:
    Egyedi hacukák várnak! A tógák, babérkoszorúk és farsangi álarcok gazdag választékában mindenki talál a kedvére való darabot.
    Diktáld az iramot – és a stílust:

    Dobd fel a vendégeid hangulatát a buliban, és döntsd el, hogy tógás, jelmezes, elegáns, fürdőruhás vagy pizsamapartit szeretnél-e rendezni!

    Gyönyörködj egy igazi egyetemi legendában:
    A Partaeus Maximus szobor nem pusztán praktikus, de egyben öröm a szemnek! Helyezd el ezt a figyelemfelkeltő műalkotást bárhol az egyetem területén, és élvezd az általa keltett különleges hangulatot!

    köszi a mysims.hu-nak a forditásért
  • Ironman2
    #34032
    Nem fogumk unatkozni az biztos.Nagyon belehúztak ezek! Jan25-én jön a Múltidéző Cuccok!
  • Joschka
    #34031
    Pontosan.:)
  • Joschka
    #34030
    Ja, jó évünk lesz sims 3-ból...már akinek melyik tetszik, ugyi.
  • Ironman2
    #34029
    Meg gondolom még rengeteg store cucc,és új városok is lesznek
  • Joschka
    #34028
    Most tehát visszatérek ehhez a régi jól bevált vásárláshoz...az online meg le van ejtve...soha többet, ha lehet.
  • Ironman2
    #34027
    Na de én se offolok.Összefoglalom aki még nem tudja.
    lesz idén a 3 kiegészítő csomag:

    márciusban:University
    juniusban:Paradise Island
    ősszel meg az időutazás,aminek még nincs cime

    ...és lesz ősszel egy stuff is,ami a filmekről fog szólni.

    Van új javítás is:1.47!! (ami nem sokat javít megint)
  • Joschka
    #34026
    A múltkori kivételével én is úgy szoktam: Be mászok a boltba szerdán és pénteken kezemben is van a cucc.
  • Ironman2
    #34025
    Én is úgy szoktam.Csak be kell diktálni hogy mit választok,és majd ők lerendezik a rendelést.Árban ugyanannyi (nekik meg megéri,mert szinte féláron kapják keletről a cuccokat)
  • Joschka
    #34024
    Ja, ...mi?
  • Ironman2
    #34023
    Mi tart vissza?
  • Joschka
    #34022
    Nem jön meg, mert most mondtam vissza a megrendelést. Délelőtt be megyek a 'Szereldébe' és azt mondták, hogy másnap itt a cucc amikor rendelek, akkor meg mi a fenét várjak az online vásárlással, már egy hete itt toporgok kari nélkül.
  • Austin Bailey
    #34021
    sőt tulajdonképpen a vár a színpadot sem játszottam ki. Vagyis semmit nem csináltam még, amit az adott a játékhoz
  • Austin Bailey
    #34020
    én még a pets-et sem játszottam ki, meg még sam simlában sem voltam, erre már megint itt az újabb kieg.
  • Ironman2
    #34019
    Nyugi,holnap már megjön a kártyád! Elakadtak a hóban!
  • Joschka
    #34018
    Nálam meg az alkatrész hiány égett....sárgán.
  • Ironman2
    #34017
    Az igen! Onnan nyílik a titkok kamrája,nem?
  • lucifer9393
    #34016
    írtam neked privátot hogy ne itt offoljunk, ott mondom a véleményem erről.... egyébként meg embere válogatja.
  • Austin Bailey
    #34015
    A BME-nek tök jó egyetemvárosa van. Kár hogy nagy barmok.
  • Austin Bailey
    #34014
    én valójában már kifelé megyek az eltéről, de az elmúlt 6 évet többé-kevésbé az eltén töltöttem, és szerintem az eltén csak annyi van, hogy reggel bemész, végigülöd az órákat, aztán hazamész. Egy kezemen sem tudnám megszámolni azokat az egyetemi programokat, amiknek volt értelmük. A Szabó Ervinben vécéjében nagyobb diákélet van, mint az eltén.
  • lucifer9393
    #34013
    addig be se kapcsol a játékom.
  • Ironman2
    #34012
    Valaki jön még játszani 23-ig?
  • Ironman2
    #34011
    Nálam meg a wo-ho világított pirosan
  • kem001
    #34010
    Na meg akkor a szükségletek..DD
  • lucifer9393
    #34009
    hát nincs ilyen szép "egyetemvárosunk / campusunk ", az igaz :) De ezért jó a Sims... és élvezni fogom, ahogy kínlódnak a tanulásban. Szerintem tegnap és tegnapelőtt nekem is vérvörös gyémánt lebeghetett a fejem felett az "energia" hiánya miatt, meg biztos a "szórakozás" csíkom se volt zöld :D
  • Austin Bailey
    #34008
    én is itt vagyok az eltén és nem ilyen
  • lucifer9393
    #34007
    Ha nem szaladok neki, csaknem :) na megyek megnézem a chatet, bár nehezen indul.
  • Ironman2
    #34006
    De ott nem dől rád az üdítőautómata
  • lucifer9393
    #34005
    milyen ilyen? Én itt vagyok Pesten az ELTÉN, és az is van ilyen :D
  • Austin Bailey
    #34004
    amúgy vajon egy amerikai egyetem tényleg ilyen?
  • Ironman2
    #34003
    itt
  • lucifer9393
    #34002
    hol tudom amúgy visszanézni a chatet?
  • Ironman2
    #34001
    Ja,nekem is ez volt az első benyomásom.Leszbik a trailerben.
  • lucifer9393
    #34000
    Az egyetemes trailerből 2 haláleset máris látszik: agyonüti az összecsukható ágy (mint a kettesben) és az autómata... (ezek nem hivatalos infók, csak az én meglátásaim.)
    A sör pong nagyon jó kis játék...akkor már le is részegedhetnek? viszont ha elvileg 12+ nem kéne úgy reklámozni, hogy csajok csókolóznak a trailerben :D
  • Ironman2
    #33999
    Legalább a hibákat orvosolnák már! Vagy vonják egybe a kiegészítőket egy nagy package fájlba,az is gyorsítaná a játékot
  • Joschka
    #33998
    Hát összetett lesz addigra azt meg kell hagyni.:)
  • Joschka
    #33997
    Van neki már régóta a dereka körül egy türcsi is időnként....na akkor így képzeld el...DDDDD
  • Ironman2
    #33996
    Vazze! Mi lesz ebből a játékból a végére már!
  • Joschka
    #33995