44549


no-warez.gif
  • kem001
    #33994
    Dagi sim-edet elképzeltem, ahogy pózol tógában..DDD
  • lucifer9393
    #33993
    Még nem láttam a demót, majd megnézem, de a cikk, amit nézek ma íródott, szóval gondolom annak a lényege van leírva.
  • Joschka
    #33992
    Én nem leszek egyetem(p)ista...
  • Ironman2
    #33991
    Az ördög vinné el!!!
  • Ironman2
    #33990
    Ezt amúgy mondták is???
  • lucifer9393
    #33989
    Továbbá: az egyetemre fiatal felnőttől kezdve idősig bárki jelentkezhet, a szobor pedig az előrendelők jutalma - úgy működhet, mint a természetfeletti szobor, valahol el lesz helyezve és 6 új parti rendezhető a segítségével. Az előrendelők jutalma lesz még emelett egy tógajelmez és egy karneváli maszk.
  • kem001
    #33988
    De legalább viszonylag értelmes kiegészítőket kapunk..
  • Joschka
    #33987
  • Joschka
    #33986
    Ja, ősszel jön az időutazós kieg. Aminek még nincs jelenleg címe.
  • Ironman2
    #33985
    Na ezek most az egész évet előre betárázták!!! Gondolom már unják a sok nyaggatást,most mindenki lenyugszik (vagy pont forditva lesz)
  • Ironman2
    #33984
    Áh!!!! Darth Vader ruhában mászkálni a városban,meg lézerkarddal suhintani,milyen király lesz!!!
  • Joschka
    #33983
  • Joschka
    #33982
    Háháháháhá....vissza a jövőbe!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ironman2
    #33981
    OMG!!!!!! Akkor idén se lesz üzletes kieg.Sebaj,addig felvásárlom az egész várost!
  • Joschka
    #33980
    Totál....csak lehet, hogy adnak mellé egy pöpec új várost is...na akkor mi lezs?!...hehe
  • Ironman2
    #33979
    Ej.Ezek nagyon előrerohantak!!! Akkor cuccos csomag nem is lesz az Egyetem után,hanem megint nagy kieget kapunk
  • lucifer9393
    #33978
    Na szóval még nem láttam a demót, de majd mondok nektek egy-két dolgot, ha esetleg nem értette mindenki pontosan. Amit most olvasok egy cikkból, ami az EA 2013-as évét illeti, szóval az Island Paradise június környékén várható, szállodák és kunyhók mellett lakóhajókon is lehet kalandozni, kincset keresni, szigeteket felfedezni a tengeren, és búvárkodni.
    Ősszel új stuff pack, ikonikus filmek jelmezeivel és díszleteivel, és aztán pedig az időutazós kieg.
  • Austin Bailey
    #33977
    csak azt a kurva magasságlimitet emelnék végre
  • Joschka
    #33976
    Valóban a jó utat kieghez hasonló lesz majd mert írja, hogy lesznek bungallószerű és ötcsillagos nyaralóhelyek izs!
  • Ironman2
    #33975
    Pont össze fognak illeni.DDD
  • Ironman2
    #33974
  • Joschka
    #33973
    Hehe bővítem majd az Álmokszigetét vele...DDDD
  • Joschka
    #33972
    Testreszabható lakóhajók lesznek benne!
  • kem001
    #33971
    Én azért örülök a nyaralós kiegészítőnek.. Csomó ötletes dolgot lehetne belepakolni a játékba...
  • Joschka
    #33970
    Most olvasom a simsvip.com oldalon, hogy Júniusban jön a paradicsomi sziget kieg!
  • Ironman2
    #33969
    Vége is.Most elrontották a kedvemet,mert a Vár az üzletet vártam,erre megint nyaralhatunk.DDD Szálloda biztos lesz,gondolom a Jó utat kieget fogják áthozni.
  • kem001
    #33968
    Gondolom 21 óráig tart akkor.. Na majd visszanézem később..
  • Ironman2
    #33967
    Megy még,most csak válaszolgatnak a kérdésekre (amiket gondolom maguk tettek fel megint.DDD)
  • Ironman2
    #33966
    Ez volt amúgy a felmérésben is,meg a time machnine,meg a vár az üzlet,és a superstar is
  • kem001
    #33965
    Amúgy tart még a bemutató? Nem néztem most kivételesen..
  • Ironman2
    #33964
    Sőt! A Sim City is márc.5-én jön!!!
  • Ironman2
    #33963
    Vizicsúszdát gondolom abba tervezték.Igaz modderek már megoldották,de igazi akvaparkok lehetnének
  • lucifer9393
    #33962
    Áá, ez nagyon jó! Úgy látszik, a március 5 lesz az egyik legjobb napom az évben. Nemcsak a tomb raider fog megjelenni épp akkor, de még ez is. Nem is fogom tudni mivel játszak hamarabb!!!!
  • kem001
    #33961
    Remélem több vízi tevékenység is lesz benne majd..
  • Ironman2
    #33960
    Na Jóska,ez a vakációs kieg pont jól fog jönni a Sunlit Tideshez.DDD
  • Ironman2
    #33959
    Asszem a laborban van szérum ha jól tudom

    http://www.mysims.hu/tipp-tar/sims-3/verfarkasok

    olvasd el ezt a részt!!
  • Joschka
    #33958
    Titi, hogy valamikor a nyár elején hozzánk vágják majd.
  • Tauri
    #33957
    Srácok vérfarkassá váltam, hogyan lehet ellenszert késziteni hogy ne legyek ez?
  • Joschka
    #33956
    Úgy látsik.
  • Ironman2
    #33955
    Mikor jön ez vajon? Nyáron?