44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #34074
    Ez is tök állat lesz...a ping-pong asztal...DDDD

  • lucifer9393
    #34073
    ez nem egy mac donaldshoz hasonlító gyorsétterem, csak egy büfé :P Nézd meg a chatet, azt az árulós pultot külön is teheted. Amikor Simburgerre gondoltam, a meki félére gondoltam, amit látsz a videón, hogy nyúljáratnak néz ki. nem közelítik meg, de az ikonja piros, és olyan mint az eddigi kajáldáknak.
  • Joschka
    #34072
    Csö...ö!
  • Joschka
    #34071
    Dezzség!

  • Ironman2
    #34070
    Na én ezzel a töltőképernyővel búcsúzok mára tőletek.Jóéjt!

  • lucifer9393
    #34069
    muti,

    a nyúljáratokkal kapcsolatban, pontosítok, a Student Union helyen lesznek előadások. Bocsássatok meg, elég kómás vagyok, 2 nagyon nehéz vizsgán vagyok túl és nem sokat aludtam az utóbbi 2 napban :)

    A többi attól függetlenül helyes, amit leírtam :D pl. a trópusi szigetes kiegről
  • Joschka
    #34068
    Én a képeket nézem nem a videót. Lesz rendes kajálda az tuti, különben akkor nem közöltek volna róla belső képet.
  • lucifer9393
    #34067
    az egy egyszerű kajálda nyúljárat, új mesh-hel, amennyire én láttam a vidin...
  • Joschka
    #34066
    Így van.
  • Joschka
    #34065
    A SimBurger az egy jó kis hely lesz....megyek is oda zabálni majd jókat.
  • Ironman2
    #34064
    Trailerben is látszott az osztályterem egy pillanatra.Az alsó szinten volt.
  • lucifer9393
    #34063
    Szerintem ne higyj a trailereknek. A kedvedért visszatekerek a kérdésre, és meghallgatom ismét :D
  • Ironman2
    #34062
    A sims2-ben a vámpírok jöttek az Egyetemmel,de itt már kétszer bevezették azokat.D
  • Joschka
    #34061
    Már miért ne járhatnánk be az órákra, akkor ez a kép meg minek van róla?

  • lucifer9393
    #34060
    Csontváz? :D

    Az órákra nem járhatsz be, minden szaknak lesz egy izéje, amivel gyakorolhatsz, és lesznek csoportos tanulások. Az órák nyúljáratok lesznek.
  • Ironman2
    #34059
    Amúgy az Egyetemnek mi lesz a titokzatos lénye? Arról nem esett szó.
  • lucifer9393
    #34058
    Parancsolj! :)
  • Ironman2
    #34057
    Uh.Az király lenne!
  • kem001
    #34056
    Kaphatnék esetleg linket mellé?
  • kem001
    #34055
    Én telepítést 2x, de mindkét alkalommal hibás állományt írt.. Pedig Mods mappát is kivettem..
  • lucifer9393
    #34054
    Nézem a live chatet. Elértem a szigetes kieghez. Azt mondja, mot először a Sims történetében a Simeket elkísérhetjük a víz alá, és titokzatosan hozzáteszi, hogy talán még valamiféle vízalatti élettel is találkozhatunk (sellők? ) Valamint létrehozhatjuk a saját szállodáinkat vízicsúszdákkal és minden jóval, vagy kunyhóinkat, amiknek igazgatói lehetünk.

    Ha megcsinálják a vízalatti domborzatot, növényvilágot, akkor az szerintem dobni fog a gépigényen.

    Az időutazósról csak a jövőt említik a videón.
  • Austin Bailey
    #34053
    mindenesetre nekem lejött aztán felment az 1.47, de most nincs időm kipróbálni, mert éppen egy nagy faszságot tanulok kevés számú vizsgáim egyikére mely holnap lesz
  • kem001
    #34052
    Masszázsasztal, meg szauna van benne, szóval kényeztetéssel lehet a pihenést kombinálni így majd.. Legalább is az új nyaralós kiegészítővel.
  • Ironman2
    #34051
    Nekem meg le se jött azóta rendesen.Már többször is próbáltam.D
  • Ironman2
    #34050
    Síelés fasza lenne!
  • kem001
    #34049
    De jó, hogy nem települt fel akkor..
  • lucifer9393
    #34048
    Az jutott eszembe, hogyha külön trópikus szigetes kirándulós kieg lesz, akkor szerintem lesz egy külön hegyi is. tudjátok, volt róla felmérés, turisztikával, síeléssel, zipline-nal... igazán egybe is tehetnék
  • Ironman2
    #34047
    Az frankó! Amúgy észrevettem hogy ma 2 verziószámot is irtak.Volt 1.46.6,és 1.47 is.Lehet valamelyiket hamar visszavették.Akkor a hivatalosra is azért nem került ki még a patch
  • Joschka
    #34046
    De igen, és mégis azt írja ki, hogy nem kompatidilis a játékkal a CAW jelenlegi verziója. Így mindenki csak toporog a fórumon.
  • Ironman2
    #34045
    Nem raktak fel újabb változatot belőle?
  • Joschka
    #34044
    Ezt megint jól meg csinálták , köszönjük sims stúdió!
  • Joschka
    #34043
    Pfff... Szóltam én is a hivatalos fórumon többed magammal, hogy a CAW el sem indul az új patch telepítése után. Klafa!
  • lucifer9393
    #34042
    képzeld el milyen unalmas lenne, ha minden egyes alkalommal, ha az ellenfeled betalál a pohárba, neked fel kell hajtanod 2 deci málnaszörpöt :DDDD 1 kör után kiszállnék...
  • Ironman2
    #34041
    Ezek józan életű simek! Amúgyis gügyék,minek nekik alkohol? (de a leszbizést az be tudják tenni bezzeg a trailerbe,már nem először)
  • lucifer9393
    #34040
    gondolhattam volna... simsesítik... mondjuk a valóságban elképzelve egy szörppongnak semmi értelme nem lenne.
  • Ironman2
    #34039
    A tervrajzzal mi lesz? Azt is bővítik biztos.
  • Ironman2
    #34038
    Ja,pont most akartam irni én is ezt.Érdekes lesz az biztos.Vizen is lehet akkor építkezni majd,és a viz alatt is gondolom.
  • Joschka
    #34037
    Azt írják a my simsen, hogy az Islands Paradise kieggel jön majd egy teljesen új építési mód is, hogy készíthess ötcsillagos szállodákat vagy saját kreációjú lakóhajót....Hmmmm nem rossz kilátások.:))))
  • Ironman2
    #34036
    Meg a graffitik is.Jól teli lesz firkálva az egész város,ha mindenkinek a kezében lesz festékszóró.D
  • Joschka
    #34035
    DDD...lehet majd puskázni is dolgozat írásnál. Na, kíváncsi vagyok hány puskázási trükköt tesznek majd bele a játék ezen részébe...hehe