44549


no-warez.gif
  • Coolfire
    #34114
    A mastercontrollert mivel lehet előcsalogatni?Mert már upgradelték azt,az overwatchot,és az erortrapot is.
  • Ironman2
    #34113
    NPC-et mindenképpen be fog hozni,mert eladókat,meg alkalmazottakat nem tud berakni akkor
  • Ironman2
    #34112
    De ma asszem elbúcsúzok a rengeteg szereplőtől,mert sokáig tart a betöltés.Lehet átmegyek újra Moonlight Fallsba,és csak a Pék rokonokat viszem magammal.Azt még nem lestem meg hogy a mastercontrollerben van-e olyan hogy ne generáljon le a játék házakat,meg családokat magától,de tuti hogy van ilyen
  • Ironman2
    #34111
    Az az akrobatikus fellépő ruha
  • Coolfire
    #34110
    A macsekos képsoron milyen ruci van a simen?Azt hittem az ősemberestől rosszabb nincs.:)
  • Ironman2
    #34109
    Nem,én csináltam őket ilyen kékre,sőt van zöld is köztük.
  • Ironman2
    #34108
  • Coolfire
    #34107
    Ne szerkessz.Nem win 8 van fent,hanem 7.És 32 bites.Tudná a 64-et,de megenné a memóriát.Én az új vinyóra gyanakszom,mert néha a többi játéknál is elkezd pörögni,és fagyi.Viszont mindegyik progi azt mondja,hogy kiváló egészségnek örvend.:)Lehet hogy túl gyors..
  • Coolfire
    #34106
    Beszarok.Mondjuk az amcsiknál az érettséginél is divat a talár,legalábbis a sapija.Csak nekem szokatlan.:))Egyébként miért ilyen érdekes színűek?Gumicukrot ettek?
    Még mindig 2 GB van benne.:)
  • Ironman2
    #34105
    Mennyi a memóriád? 64 bites a win8-ad?
  • Ironman2
    #34104
    Nem.Az diplomaosztó ünnepség.A Generationssal jött ha jól tudom
  • Coolfire
    #34103
    Neked már megvan az Egyetemi élet?
  • Coolfire
    #34102
    Na így kell bőgőzni..



    És fagyizik még mindig.Most nem lép ki,hanem megáll.Hiába,kell a változatosság..
  • Ironman2
    #34101
    Pocak kijött,és szereti Zsolti Péket:




    tényleg az a neve,nem én adtam neki.DD
  • Ironman2
    #34100
    Bemutatom az új családtagot.Nokedli Pék a macska:




  • Ironman2
    #34099
    Diplomaosztón találkoztam a 7 törpével.Milyen nagyok lettek már ők is!


  • kem001
    #34098

    2005 Hwang Motors Hunka 711
  • lucifer9393
    #34097
    hogy tudnak itt ilyen pontatlan cikkeket megjelentetni? Semmi értelme, akkor inkább ne írt volna róla semmit ez az Ötvös Tibor.
  • lucifer9393
    #34096
    Úgy lesz ez megoldva, mint a nyaralásnál. És talán haza is járhatsz, ezt is említették.
  • Ironman2
    #34095
    Pont erre gondoltam én is.DDDD
    De most átmész másik városba,akkor csinál egy mentést az előző városról,akkor nem mindegy hogy telik az idő,ha változatlanul tölt majd vissza?
  • kem001
    #34094
    Olyat vajon lehet e majd csinálni, hogy Egyetemre elküldöm sim-ed, de aktív háztartásommal maradok otthon?
  • lucifer9393
    #34093
    40:31
    XY (silver valaki )kérdezi: mi fog történni otthon, amíg az egyetemen vagyok?
    Válasz: a családod azt csinálja amit eddig is csinált, nem kell attól aggódnod, hogy hazajössz és az emberek halottak, de nem fognak idősödni, olyan, mintha az idő kicsit jobban lelassulna. Tehát nem kell attól aggódnod, hogy egy üres háztartást találsz egy csomó sírkővel a ház előtt, mármint senki nem akar egyetemre menni és arra érkezni hogy a szülei meghaltak. Ez szörnyű.... és nevetnek

    Ez van a videóban, szó szerint lefordítva. :)
  • Ironman2
    #34092
    Mysimsen azt irják hogy lassan fog telni az idő odahaza
  • lucifer9393
    #34091
    bocs ezt elfelejtettem írni. Nem fog változni az idő, mintha kalandozni mennél.
  • lucifer9393
    #34090
    SZÓVAL, ÖSSZEGZÉSÜL A TEGNAPI SIMS BROADCASTBÓL:
    3 kiegészítőt kapunk őszig és 2 cuccos csomagot, időrendi sorrendben :
    -Múlt idéző cuccok, (január)
    -Egyetemi élet, (március)
    -Island paradise (június)
    -Az ősz folyamán jön egy cuccos csomag, ami valószínűleg híres filmek jelmezeit és díszleteit tartalmazza majd,
    - Az ősz folyamán jön egy még el nem nevezett kiegészítő, amiről annyit szóltak, hogy időutazás lesz benne.

    Hivatalos infók az egyetemről itt: #34033
    trailer : itt

    lényeg a sims broadcastból:
    -az egyetemre fiatal felnőttől kezdve idősig bárki jelentkezhet,lesz egy szobor, ami pedig az előrendelők jutalma - úgy működhet, mint a természetfeletti szobor, valahol el lesz helyezve és 6 új parti rendezhető a segítségével. Az előrendelők jutalma lesz még emelett egy tógajelmez és egy karneváli maszk.
    - visszatérnek a szobatársak, NEMCSAK az egyetemi életben. Szóval ha van egy üres szobád vagy csak ágyad a normális lakásodban, házadban, élhetsz szobatárssal. Az egyetemről hazajárhatsz, mint egy utazásról.
    - Student Union épülete nem nyúljárat, ezen a helyen helyen lesznek előadások/gyakorlatok.
    -Az egyetemváros úgy működik, mint a nyaralóhelyek.
    - nagyon sokat hoztak át a Sims 2-ből.

    Isalnd paradise infók:
    A helyszín ugye egy trópusi paradicsom, ahová nyaralni/kalandozni küldhetjük a Simeket. Most először a Sims történetében a Simeket elkísérhetjük a víz alá, és titokzatosan hozzáteszik a videóban, hogy talán még valamiféle vízalatti élettel is találkozhatunk (sellők? ) Valamint létrehozhatjuk a saját szállodáinkat vízicsúszdákkal és minden jóval, vagy kunyhóinkat, amiknek igazgatói lehetünk. Újítás jön az építés vásárlás módban, lehet vízre kunyhókat építeni (szerintem cölöpökkel) és megépítheted a saját lakóhajód, amive aztán bejárhatod a nyílt vizet.
    A live chat megnézhető itt

    Azt hiszem ennyi a lényeg.
  • Ironman2
    #34089
    Na az is érdekes hogy halad majd előre az idő,amíg mi távol vagyunk.Ez most újdonság!! (vagy szivatás lesz) Lehet mire hazaérek az Egyetemből lesznek odahaza meglepetések.pl:1 családtaggal több,vagy kevesebb lesz
  • Coolfire
    #34088
    Ehh..nem izgat.:)Így sem fut már rendesen.:)
  • Ironman2
    #34087
    Meg új építési mód is lesz a víz alá!! Rendesen megfogja majd a gépet.
  • Ironman2
    #34086
    Na az jó lenne.Már amúgy is van zöldséges stand,meg limonádé,meg pékek standja,csak pont az az élmény hiányzik belőle hogy lássam miből,mennyi fogy
  • Coolfire
    #34085
    Az már majdnem az.:)És miért nem?:)
  • lucifer9393
    #34084
    ach, annyira mégse akaródzik...Igen, csempésznek bele valami üzletelést, de csak nagyvonalakban beszéltek róla. Döntéseket kell hozni majd meg ilyenek.
  • Coolfire
    #34083
    Éppen olvasgatom a találgatásokat,lehet hogy visznek egy kis OFB-t is a nyaralósba?Mert mindenki azzal érvel,hogy lehet saját hoteled,meg ilyesmi.
  • Coolfire
    #34082
    Ha megteszed,biztos lesz aki megköszöni.:)
    Én már tudom,amit tudnom kell.
  • lucifer9393
    #34081
    visszaolvastál mindent vagy összegezzem? Tegnap este elég sokat fordítottam át az adásból.
  • Joschka
    #34080
    Így ezután már nem szivárgás lesz a sims 3-nál hanem ömlés...
  • Coolfire
    #34079
    Bakker..121 hsz..látom nyüzsögtetek rendesen.:))Peff..az egyetemen kívül,nem nagyon fogott meg egy sem,főleg nem az időutazós.De azért jó,hogy kiköhögi az EA az egész éves ciklust-ami úgy is kiszivárogna.:)
    Az a patch se javít akkor szart sem,hiába vártam.:(
  • lucifer9393
    #34078
    oké, én is. Szóval ennyi az új. A szobatársak/lakótársak jó, hogy egyetemen kívül is lehetnek.
  • Joschka
    #34077
    Mászok...aludni...Csá!!!
  • lucifer9393
    #34076
    DE jönnek vissza a szobatársak, NEMCSAK az egyetemi életben. Szóval ha van egy üres szobád vagy csak ágyad a normális lakásodban, házadban, élhetsz szobatárssal. Az egyetemről hazajárhatsz, mint egy utazásról.

    Na, vége, több érdekes cucc nincs.
  • Joschka
    #34075
    Jó lesz nekem egy BÜff-ééé is, csak lehessen rendesen kajálni ott a simemnek.