44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #34154
    Nem, az meg van még...DDDD
  • Coolfire
    #34153
    Én minden változtatás előtt törlök az options.ini kivételével mindent a gyökérből.
  • Joschka
    #34152
  • Coolfire
    #34151
    Nem dobtad ki a nagy buzgalomban az options.ini fájlt?:)
  • Joschka
    #34150
    Most azért töröltem a cache fájlokat, hátha... de majd csak délután lesz rá időm megnézni így....hátha csak ez a baja.
  • Coolfire
    #34149
    Az biztos,hogy érdekes dolgokat produkál..
    Most kiléptem mert menőkém van,de ha hazaérek nyüstölöm tovább.Ma le kell gyártani egy gyereket még.:)
  • Joschka
    #34148
    Ja, és a 'Mentés másként'-nél sem menti el rendesen a játékot, mert a beállítások úgy vannak, mint amikor felrakod az egész sims 3 kócerájt és egy szűz új játékot kezdenél..
  • Joschka
    #34147
    Nekem meg az a gyanúm, hogy egy nagy fos ez az újabb patch....tudom nem mondtam újat vele, de ilyent még sosem csinált nálam a játék, hogy a város betöltésénél már másodszor vág ki az asztalra. Rakom újra az egészet majd délután!
  • Coolfire
    #34146
    Ehh ezt a fos játékot.Már megint akciózott.:)Az egyik simlány korcsoportot váltott,és a jó iskolai eredmény miatt ki lehetett választani a negyedik szem.jegyet.Kiválasztom,és nem mutatja a panelen..pff...muszáj voltam kóddal betenni,mert a helye megvolt,csak éppen üresen.
    Komolyan mondom egyszer strokeot kapok ettől a játéktól..
  • Joschka
    #34145
    Na, végre sikerült az új városom telepítése.
  • Ironman2
    #34144
    Vén Alien bottal jár:

  • Ironman2
    #34143
    Nálam meg vannak már szellemek is hála istennek.Az üzenőfal viszont az én hibámból nem volt,mert kikapcsoltam véletlenül az online értesítéseket
  • Joschka
    #34142
    Váóóó, frissítették a világkészítőt, most már elindul!!
  • Ironman2
    #34141
    Ja,közben megint 8-an lettünk,hála istennek ikrekkel:

  • Ironman2
    #34140
    Pedig még mindig rohadt gyors ez a város,most visszaköltöztem oda:

  • Ironman2
    #34139
    A szellemek frankón eltüntek a játékból.Moonlight fallsban is csak hallani őket,de látni,nem látni.Sőt nálam az üzenőfal is elromlott mióta ott vagyok,csak a beállításoknál érem el azt
  • Ironman2
    #34138
    lehet gyártani sokat,csak tovább fog tartani a betöltés
  • lucifer9393
    #34137
    Van egy módszer amit még megpróbálhatsz, nekem az oldja meg általában a gondjaim nagy részét. Megírom neked privát üzenetben ha kéred, mert a többiek már leszóltak érte
  • Mike
    #34136
    ennyi simet a 3-masban még sosem láttam együtt

    ez nem olyan mint a 2-ben amikor tini simjeim elmentek bulizni, és voltak vagy 10-en
  • Mike
    #34135
    ez gyári gatya? nincs vmi világosabb képed?
  • Mike
    #34134
    hagy építeni
    szépen meg is építem
    de amikor le akarom menteni, akkor kifagy

    teljesen újraraktam, igaz a letöltött vackaimról nem mondtam le

    a launcher is hibával áll le.

    egyébként átalakításokat enged, tehát ha kicsit kibővitem a pincéét, veszek cuccokat azzal nincs baj, csak új emleet nem lehet

  • Mike
    #34133
    Másik, beköltöztem a természetfelettivel jött városba, alig van benne valaki

    emlékszem a kettőben szakmányba gyártottam a simeket, hogy sokan legyünk, de itt nem merem, mert a faluvariálástól meg tönkremegy a mentés :DD
  • Gólya #34132
    valami nagyon nem kerek nálad...
    vannak kisebb gondok építkezéskor - és ritkán -, de hogy egyáltalán ne lehessen építkezni, ne csináljon mentést, ez nagyon nem normális

    nálunk is előjön időnként - főleg nálam, a hites nem túlzottan építkezik:D - városszerkesztéskor, építkezéskor 12-es hiba, de mondjuk szökőévenként egyszer
  • Mike
    #34131
    na most már én is teszek be képeket :D

    na mi van senkinek sem fagy a játék mentéskor mappa nyitás előtt?
  • Mike
    #34130
    lásd 2
  • Austin Bailey
    #34129
    az amcsiknál az is divat, hogy elmész a diplomaosztódra
  • Austin Bailey
    #34128
    szerintem jó lesz
  • Joschka
    #34127
    Figyu, én meg értem, hogy szereted a spenótot, mert nálatok más nem is terem meg....de a ződön kívül más színed sosem lesz.

  • Mike
    #34126
    resetsim
  • Mike
    #34125
    az miért van, hogyha felhúzok a meglévő házamra egy plusz szintet, garantáltan lefagy a program mentéskor, de úgy, hogy még a mentés könyvtárát sem hozza létre? Módszeresen csinálja, nem tudok építeni utólag
  • Joschka
    #34124
    Váááááóóóóóóóóó, ma simsezés hegyek lezsnek!!!!!!!
  • Ironman2
    #34123
    Na kimentettem az összes simemet a tárolóba.Farkast nem tudta kimenteni,mert azt irta hogy természetfeletti lényt nem menthet a tárolóba,elöbb vissza kell alakulnia emberré.Majdnem dobtam egy hátast,igy most megváltam Farkas flóritól.DDDD

    Melyik az a város,amelyik minden évszakban szépen néz ki? pl:télen nem zöldek a fák
  • lucifer9393
    #34122
    Kiküszöböltünk egy problémát, amely megakadályozta a simek házasságkötését.
    Kijavítottunk egy hibát, amely miatt a simek nem tudták használni a látcsövet.
    Kiküszöböltünk egy problémát, amelynek következtében a simek nem tudtak meteordarabokat gyűjteni.

    Ez most komoly? ennyi a Mac frissítés. Ezek figyelembe se vették azt a tényt, hányan panaszkodnak a Seasonsre.
  • lucifer9393
    #34121
    Szerintem ez a 70-es, 80-as, 90-es évek cuccos undorító. Kb olyan mint a Katy Perrys nyalánkságok.
  • Coolfire
    #34120
    Akkor már biztos az Egyetemi életről fognak rizsázni.:)
  • Ironman2
    #34119
    OH! Valentin napon lesz a köv.Live chat!
  • Coolfire
    #34118
    Óh,abban van?Ezt nem tudtam.Nekem eddig is volt,azért nem is néztem meg jobban.
  • Ironman2
    #34117
    Majd este ha rendberakom az egészet
  • Ironman2
    #34116
    Rákattintasz egy simre,vagy tárgyra,és ott van hogy Nraas,és azon belül,de lehet helyszinen is térkép modban
  • Coolfire
    #34115
    És mikor jön hozzám?:)