44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #34194
    Ja már emléxem erre.Én azt irtam anno hogy majd meglesem ezt,és le is töltöttem,de kiváncsi vagyok rá milyen
  • Svenson
    #34193
    most mit izélsz? :DD
    Nekem nincsenek a játékban természetfölötti lények. Az ufókat is utálom. Honnan tudnám, melyik mit tud?
  • Ironman2
    #34192
    Hütőládával!
  • lucifer9393
    #34191
    Ultimate fix
  • Svenson
    #34190
    anyuka boszorkány, hogy tud fagyasztani?
  • Ironman2
    #34189
    Na ezt még én se tudtam
  • Svenson
    #34188
    hurrá, köszi.
  • Ironman2
    #34187
    pedig nem is ittam semmit
  • Ironman2
    #34186
  • Mike
    #34185
    bocs, még mindig jó az sg, látom :(
  • Mike
    #34184
    Áh, nem kell, anyuka szereti őket lefagyasztani
    Mint ahogy a paprazzikat is
    Meg felgyújtani
    Nagyon mókás
    Kölöksimem inkább barátkozik velük :)
  • Ironman2
    #34183
    nozombimod (többet nem jönnek a zombik teliholdkor):

    http://www.sendspace.com/file/dnkilj

    azt már mondanom se kell hogy hova rakjátok a modokat
  • Mike
    #34182
    ezért vannak a konzolparancsok. ez régen is így volt. mindieki csalásnak hívja, holott ez ugyanúgy a játék elengedhetetlen része.

    tegnap pl. vettem egy karaoke rendszert, de túl nagy volt, inkább töröltem, de közben ki sem léptem a buy módból, erre notóriusan hozza wish-nek a karaokizást

    ám anyuka lelépett nyarazni, kölöksim persze hogy rendezett bulit, és persze hogy anyuci hazajött, most meg 2 nap szobafogság van, de juszt se fogok könyörögni hogy bocsásson meg neki. :D

    Ám rájöttem hogy lehet kapni a boltban lifewish pont duplázó lőrét, ergo talán meg kellene inni mielőtt a kölöksimem eléri az életcélját, mert azért 60k pont az nem 30k
    az más kérdés, hogy milyen már hogy az ember, akarom mondani tünde életcélja már tinikorban teljesül. utána meg lehet hátradölni :D
  • Ironman2
    #34181
    Nincs többé automat emlék mod:

    http://chii.modthesims.info/getfile.php?file=1277276
  • Svenson
    #34180
    az is kéne nekem
  • Svenson
    #34179
    Én igen. De nem mod az. Sajnos nekem nem segített, újra raktam az egész játékot. A végén egyébként sejtem, mi lehetett a baj, de mivel erre csak az újratelepítés után jöttem rá, már mindegy volt.
  • Ironman2
    #34178
    van zombieltüntető mod is
  • Svenson
    #34177
    Ó, belinkeled nekem. (ha ide nem lehet, amoda is jó.) Úgyis utálom ezeket az emlékeket.
  • Ironman2
    #34176
    Nyögd már ki mi ez a mod? Én nem emléxem rá hogy szóltam volna neked ilyenért
  • Ironman2
    #34175
    Be van rakva az emlék kiiktató mod.Ez azért jó,mert nem növeli a mentés fájlt,ugyanis nem nő benne a traveldb.package nevü fájl (az tárolja az emlékeket,és az utazásról áthozott emlékeket is) Most kb 28 mb csak a mentésem
  • Ironman2
    #34174
    Nekem 100 sim volt az előző városban,nem szállt el a játék csak lassan töltött be.Most nagyon király megint amióta átmentem.
  • Mike
    #34173
    nem rossz, csak kihalt
    ám télen lehet korizni a folyón
  • Mike
    #34172
    nálam meg teliholdkor mindig jönnek a zombik, és felzabálják a life fruit növényeimet, ki lehet őket dobni. Tünde simem mindig megsiratja őket. Még szerencse, hogy becsaltam, mert különben kicsit lennék csak ideges
  • Ironman2
    #34171
    Jó hát,most ott vagyok éppen
  • Mike
    #34170
    18 helyett 20 perc? :D
  • Mike
    #34169
    Ma megpróbálok betenni 8 simet egy telekre, mert annyira kevesen vagyunk a városban, hogy csak na. drukkoljatok hogy ne szálljon el utána x számú error-ral a játék :)
  • Mike
    #34168
    ok, köszönöm szépen
  • lucifer9393
    #34167
    Nem, a múltkor mikor Svennek tanácsoltam, leszóltatok mind az összesen a másik topikban hogy az baromság. Azóta nem ajánlottam senkinek. De ha most ennyi a gondotok vele, talán tenni kéne egy kísérletet.
  • Svenson
    #34166
    Nem szerettem. Főleg úgy, hogy a normális simem változott át. :((
  • Svenson
    #34165
    Hm, nem is tudom, játszottam-e már ott. Amúgy jó város?
  • Ironman2
    #34164
    De ez csak pletyka,és egy csúnya oldalról van.Mi ilyen oldalakon nem szoktunk járni!!
  • Ironman2
    #34163
    Na egy kis pletyi.Találtak egy érdekes figurás a CAS-ban.Úgy látszik a növény sim visszatér az Egyetemmmel együtt:

  • Ironman2
    #34162
    Moonlight Falls.A természetfelettivel jött,és tényleg gyors a város,mivel egy sik terep az egész,csak körben vannak hegyek
  • Ironman2
    #34161
    Az mi? Lemaradtam valamiről?
  • Svenson
    #34160
    melyik város gyors?
  • Svenson
    #34159
    Jó a csaj. Sokat dolgoztál rajta?
  • lucifer9393
    #34158
    még mindig nenm akarjátok kipróbálni az ultimate fixet?
  • Coolfire
    #34157
    Pá.:)
  • Coolfire
    #34156
    Én vigyázok rá,mert nagyon ki kell centizni a grafikai beállításokat.Most beraktam a DEP-be a két exe fájlt,remélem nem fog kidobálni,v. fagyni.
  • Joschka
    #34155
    Na, most húzok én is, mert dolgom van, majd 5 óra után leszek csak!