44549


no-warez.gif
  • Gólya #34314
    na még három, aztán elmúltam a mai közérzetből:)






  • Gólya #34313
    van még:))





  • Gólya #34312
    boldogítalak benneteket pár képpel:)))







  • Mike
    #34311
    nézzük csak:
    van ember, vérfarkas, boszorkány, tünde, szellem, dzsin, vámpír
    szerintem több nincs

    a dzsin lehet hogy a showtime-mal jön, nem tudom

    át tudod rakni:
    városnézet, lemented a tárolóba (vagy nemtom minek nevezi) és aztán ha átmész egy másik városba, látod, hogy az összes családod ott van. sőt házzal együtt is el tudod menteni.
  • TaffetaGolem
    #34310
    Átköltözni nem akarok, mert azt szoktam, hogy lerakom a legnagyobb üres telket és odaköltözöm, majd mindent felépítek magamnak. akkor inkább maradok a pincénél én is.

    Esetleg még azt megtudjátok mondani, hogy családot áttudok-e rakni egyik világból a másikba?

    illetve amikor simet akarok csinálni tudok embert, vámpírt, vérfarkast, boszit, szellemet és tündért. van egy 7. opció is, de arra nem enged rákattintani, azt mondja, hogy hiányzik hozzá valami. azt hiszem egy kiegészítő. nem tudjátok, hogy mi lehet az?
  • Ironman2
    #34309
    Ma fog zárni a thesims2.com.Aki akar menteni valamit,még lementheti onnan gyorsan.Béke poraira!

    A sims2 patchek megtalálhatók a beyondsims.com-on továbbra is!!!
  • Ironman2
    #34308
    ajaj! Menjünk át az offba,mert baj lesz ebből! (vagy a vasember topikba.D)
  • Ironman2
    #34307
    OFF:Szerintem meg nem! 18 év alatt még kiskorúak megrontása a bün

    másik topikban vitatkoznék erről,de nem itt
  • Master91
    #34306
    Nem a fenét nem....sok olyan lányról tudok aki 11-12 évesen veszítette el :S
  • Mike
    #34305
    de egy torta és máris young adult lett, és annyit szexel amennyit csak akar
  • Mike
    #34304
    maradjunk annyiban hogy a korhatár nálunk 14, nem 18
  • Ironman2
    #34303
    Amcsiknál 21 év a korhatár (ha jól tudom), ami nálunk 18,még ebből a szempontból engedékenyek is vagyunk
  • Mike
    #34302
    na persze, tizenévesek nem szexelnek :)
  • Ironman2
    #34301
    Na neeee!!! Olyat nem szabad a tizenéveseknek! Tiltva van!
  • Mike
    #34300
    vagy leszedem a teen woohoo modot :)
  • Ironman2
    #34299
    Aztán majd ferdeszemet fog kapni!
  • Mike
    #34298
    Azt hiszem kölöksimet felnövesztem és elmegyek Kinába továbbadni a génjeit :) az a tervem, hogy elpotyogtat pár porontyot itt-ott :DDD
  • Ironman2
    #34297
    Az igen! Mik nem vannak!
  • Mike
    #34296
    Üdv a klubban. nekem is ezt csinálja

    szerintem max átköltözhetsz egy kész emeletes házba, bár még nem próbáltam

    de van egy jó hírem, bővíteni lehet

    az elején szerencsére egyből építettem pincét, így ott is terjeszkedhetek
  • Joschka
    #34295
    Újabb képek jöttek az Egyetemi élet kiegészítőről.




  • Joschka
    #34294
  • Master91
    #34293
    Már tárgytalan, jött egy csaj és felajánlott hogy segít, be porszívózta a sírokat.
  • Master91
    #34292
    Ez egy vicc, csináltam új családot, be költöztettem egy házba, és az az üzenet fogadott, hogy egy régi temetkezési helyen van a ház , elfogadom e a ki hívást a szellemekkel :D

    Elfogadtam, de a szemét már felgyújtotta a konyhámat, de nem jövök rá hogy hogy kell őket elzavarni.
    Egy lilás öreg nyanya a trollkodó, egy piros maskarás nőt már eltudtam zavarni.
  • TaffetaGolem
    #34291
    sziasztok!

    egy olyan gondom lenne, hogy ha építek még egy szintet a házra, akár 1 db fal elemet, és elmentem pár másodperc után meghal a játék, kidob és azt írja, hogy a sims 3 leállt, a windows megoldást keres a problémára. valaki tudja, hogy ez miért lehet?

    illetve még azt is megfigyeltem, hogy megkapom azt az üzenetet, hogy 1óra múlva jön a kocsi és amikor letelik az 1óra a kocsi nem jön és azt írják, hogy már dolgoztam, jöjjek vissza X óra múlva. nem lógásnak írják, hanem azt mondják, hogy már le is dolgoztam.. ez miért lehet?

    Előre is köszönöm a segítséget!!
  • Era40
    #34290
    BUÉK nektek.. ezer éve nem jártam erre..és nincs is időm meló mellett simsezni:((( remélem mindenki jól van..puszilok mindenkit:)))
  • Master91
    #34289
    Jesszus, ott se laknék :D
  • Ironman2
    #34288
    3 nő,3 baba:

  • Ironman2
    #34287
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A cigaretta modot is lefordíthatnád nekünk (van benne cigisdoboz is.azokat ki lehet vajon cserélni magyarra? mondjuk sophira?:

    http://www.sendspace.com/file/zy18yo
  • Ironman2
    #34286
    DDDD.
  • Ironman2
    #34285
    LOL.Köszi!
  • Joschka
    #34284
    Magyarítottam a Részegség mod-ot.

    Ha van a simed eszköztárában egy üveg nektár és utasítod, hogy igyon, akkor a mod használatával a következők fognak az egyes felhajtott pohárka nektárok hatására megnyilvánulni többek között:

    Éneklés
    Sírás
    Dühöngés
    Idétlen vihogás
    Meztelenre vetkőzés

    ani_GetDrunk.package (Magyar verzió by Joschka)

    http://www.sendspace.com/file/z96ofg



  • Joschka
    #34283
    Odakint csöpög a jég, de kiszúrok vele, mert felfejlesztem a ehernyőmet, méghozzá ezzel a univerziális csavarhúzóval.

  • Joschka
    #34282
    Bent vagyok a játékban...ha "valakiket" érdekel.:)
  • Master91
    #34281
    Áh, köszönöm, akkor várunk a Sims5ig :D
  • Joschka
    #34280
    Ki kell, hogy ábrándítsalak:

    1. A sims 3-ban nincsen olyan, hogy LAN-ozás...vagyis sehogy sem tudnád a saját karakteredet a másikéval "nyomatni".
    2. A Sims 3 Vár a színpad kiegészítőjével jött olyan lehetőség, hogy: A simünket átküldhetjük a másik játékos városába turnézni - feltéve ha a simünk az alábbi foglalkozások valamelyikében már előre haladott szinten van: Bűvész, Akrobata, Énekes - egy fellépés erejéig, de ott sem irányítható a sim. Szóval ennyi lehetőség van, hogy a másik simjével "szórakoztathasd magadat".
  • Master91
    #34279
    Helló!

    Iszonyat rég simseztem...még a sima simsel toltam legutóbb.

    Barátnőmnek felraktam a 3-mat, meg az Állatos kiegészítőt.

    Nem vagyok képbe egyáltalán a mostani Sims világgal, tudnák valahogy vele neten nyomni? Tegyük fel hogy csinálok én is 1 emberkét, akkor valahogy az ő karakterével tudnánk együtt játszani, Lanon vagy bárhogy?
  • Joschka
    #34278
    Rengeteget!
  • Fabio Capello
    #34277
    Egy kérdés: A kiegészítők hiánya mennyit von le a játékélményből?
  • Gólya #34276
  • Svenson
    #34275
    most már mennem kell egyet játszani. :D