44547


no-warez.gif
  • Joschka
    #34273
    Az atomvillanásos-gombafelhős fingás már alapból bent van a játékban....Gyuri simem akkor szokott vele előhozakodni amikor valamelyik közeli ismerőse elhalálozódik...
  • Svenson
    #34272
    Hát én nem tudom, az enyém mit tud, de ez se olyan fiatal már. Kb. 4-5 éves lehet a gépem? Nem emlékszem, mikor vettük.
  • Ironman2
    #34271
    Azt hittem van ilyen fingós mod is.DD
  • Ironman2
    #34270
    Nekem max 1650x1050-et tud a videókártya.Elég gyér a maiakhoz képest.De bőven elég.
  • Joschka
    #34269
  • Joschka
    #34268
    Hát végül is ez az a mod, amit te használsz most...másikról én nem tudok.
  • Ironman2
    #34267
    Azt viszont nem tudom hogy hosszú távon lesz-e valami hatása a ciginek.Lehet eljön érte a kaszás?
  • Svenson
    #34266
    a nagyobb felbontáshoz milyen rendszer kell? Kipróbálnám én is, csak nem tudom, elég jó-e hozzá a gépem. (Bár lehet, hogy ezzel inkább a másik topikba kéne menni.)
  • Ironman2
    #34265
    Azt kerestem,nem tudod hol van?
  • Svenson
    #34264
    tényleg. Hű, de jó a szemed. :D

    Igazából mivel én se dohányzom, annyira nekem se kéne, de hitelesebbé tenné, mivel vannak cigiző emberek is. (Jobban, mint a term. fölötti lények.)
  • Ironman2
    #34263
    Persze hogy füstöl,és utána el is tapossa.Sőt lehet látni hogy hány szál van a dobozban,ha megnyitod a leltárt,és hozzáad egy modletset is,3 órára javul a kedélyed a bagótól,és vidámabb is lesz tőle
  • Ironman2
    #34262
    Nálam is vannak darabos mozgások.1280x800-ban vagyok most.Megpróbálom én is nagyobb felbontásban
  • Joschka
    #34261
    De nekem nem kell az ilyen mod...az tuti.
  • Joschka
    #34260
    Persze...A második képen a piros kardigányos szájában látható, hogy füstölög a "csutaszár".
  • Svenson
    #34259
    aha, és füstöl is s cigi?
  • Joschka
    #34258
    Rászoktak.

    Meg van egy ilyen 'bűzrúd mod'.
  • Svenson
    #34257
  • Svenson
    #34256
    jól látom, hogy cigiznek a simseid? Ezt hogy?
  • Joschka
    #34255
    Ezt csak most az új videókarinál csinálta. A réginél nem...ezért váltottam a játéknál felbontást...hátha, és bejött!
  • Joschka
    #34254
    Érdekes módon az 1024x768-as felbontásnál a simem mozgása olyan volt mint aki idegbajos, mert rendszeresen darabosan rángatózott, neki-neki lódult meg egy tized másodpercre megtorpant. Az új felbontásnál már semmi ilyesmi nem történik vele. Szépen és gyorsan, folyamatosan , simán mozogva teljesíti az utasításaimat...hehe
  • Joschka
    #34253
    Ja.

    Nálam ugyi 2 magos proci (2,8 GHz) 8 giga Ram, Nvidia 610-es 1 giga rammal.
    A játék most nálam 1280x960-as felbontással fut (1024x768 helyett, eddig azzal ment). És így most jóval gyorsabban tölti be a cuccokat, mintákat stb.
  • Ironman2
    #34252
    Erőforrászabáló a játék.A mai csúcsgépeken valószínüleg már jól megy akadás nélkül. (pár év múlva meg már tableten fogjuk játszani az ágyból.DDDD)
  • Ironman2
    #34251
    2 gb RAM kevés sajna neki,meg minimum kéne a 2 magos proci
  • Ironman2
    #34250
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1171209390&no=33252
  • Mike
    #34249
    nahát nálam ez nem így működik
    kattintasz és vársz, főleg építkezésnél, vásárlásnál.
    göncök betöltése is percek :D
  • Mike
    #34248
    ebben lehet vmi
  • Mike
    #34247
    de van
    ha gyereksim megfagy kint, vagy hőgutát kap, elviszi a gestapo
    mondjuk még nem láttam ilyet, de van hozzá mod, hogy ne tegye
  • Ironman2
    #34246
    Na fasza! Lovak a lakótelepen.DDDD
  • Joschka
    #34245
    Hehe...beköltöztem az új városomba, Pestoriába.








    Anyu, ugye egy három szobásat kapunk, nem akarok ezzel az ökörrel egy szobában lenni, mert mindig hangosan nyerít.



  • Ironman2
    #34244
    Egy kis feszültségoldás:


  • Ironman2
    #34243
    Világszerkesztő cuccok még:

    http://www.modthesims.info/download.php?t=466890
  • Ironman2
    #34242
    Ezzel a moddal lehet szabályozni egy csúszkán hogy milyen feszes legyen a cici!!! (magyarul is van,és kompatibilis az 1.42-es moddal!):

    http://www.modthesims.info/download.php?t=491705

  • Ironman2
    #34241
    Úriiisten!!! "megvenném eredetiben,de ne legyen ilyen szar tört az egész" ,kicsi csira végig alázza az egészet
  • Ironman2
    #34240
    és milyen bunkón válaszolt a készítője neki a kommentben
  • Ironman2
    #34239
    Ehhehh.De égés ez a video:






  • Svenson
    #34238
    a régi lakásnál is volt egy kis udvar, amit a házak körülvettek. Mégis útban volt a gyerekeknek a hóemberünk. :(
  • Gólya #34237
    látod, nálunk ez a "ház előtt" végső soron közterület - annyi van, hogy az épület egy része U alakban közrefog egy kis területet, ez a mi "udvarunk":) - de keresztben kitapostak egy gyalogösvényt a ház másik vége felől járók
    és mégis, amikor hóembert építettünk - plusz még a házbeli gyerekek is csináltak egyet, senki nem bántotta, jöttek-mentek, megnézték, továbbmentek:)
  • Svenson
    #34236
    hát szánkónk már nincs. Lehetne hógolyózni meg hóembert építeni, meg hóangyalkát, de amióta itt lakunk (4 éve), még nem tettük meg, nem tudom, miért. Pedig alig vártam, hogy legyen saját kertecském, és a hóemberemet ne tegyék tönkre a gyerekek.
  • Gólya #34235
    most is lehet - nem?

    pár éve - nem emlékszem pontosan kettő, három lehetett - jó nagy hó volt itt nálunk...itt fetrengtünk a nagy hóban a ház előtt a többi "nagyon gyerek" szomszéddal...akkorákat nevettünk, hogy csak na...
  • Svenson
    #34234
    Igazából is szeretem a telet, főleg amikor nem kell dolgozni. Igazán akkor volt jó, amikor a gyerekek kicsik voltak, és lehetett menni szánkózni meg hóembert építeni, hógolyózni.