44547


no-warez.gif
  • Mike
    #34393
    Gyenge gépen, a simek ilyen különleges járművekkel közlekednek:



  • Joschka
    #34392
    Íme, egy újabb Egyetemi élet kép.

  • Mike
    #34391
    akkor marad az, hogy áthívod, aztán hozzáadod a családhoz
  • Tcsm
    #34390
    Így írtam be.A ctrl-shift-c menübe aztán entert nyomtam semmi sem történt.
  • Joschka
    #34389
    Így írtd be (pl.: resetsim Ödön Lusta)
  • Mike
    #34388
    resetsim és a neve

    azt tudod még csinálni, ha valaki ismeri, áthivod, aztán

    testingcheats-cel át be tudod rakni abba a családba
  • Tcsm
    #34387
    Üdv,lenne egy problémám.Eltűnt egyik simem.Nincs ott a képe ahol simet lehetne váltani viszont fent van a többi sim kapcsolatai között.Beírtam, hogy resetSim... de nem történt semmi.Ha valaki tudja erre a megoldást pls válaszoljon.Nagyon köszi!
  • Ironman2
    #34386
    Kapunk egy csomó új-régi dalt a Múltidéző cuccokal együtt.A dalok nem újak,mert a Sims1 House Partyból hozták át őket:

    Itt meg is lehet őket hallgatni!

    Van olyan dal ami már a Showtime-ban is feltünt!
  • Ironman2
    #34385
    Monte Vista
  • Mike
    #34384
    max túl sok south parkot néz
  • Mike
    #34383
    mi az az MV?
  • Ironman2
    #34382
  • Coolfire
    #34381
    Guszta gyerek vagy látom..
    Akinek hiányoznak a hajak MV-ban,itt a fix.
  • Mike
    #34380
    pfuj már
  • Roccio
    #34379
    finom kulás száj?
  • Joschka
    #34378
    Hagymás-tojásos verziót?
  • Ironman2
    #34377
    Fűszeres csókot kipróbálnám egy fokhagymás-tejfölös-lángos után! Ki vállalkozik rá?
  • Ironman2
    #34376
    Újabb blog jelent meg, amelyből a következő új információk kerültek ki az Egyetem kiegről:
    A három közösség (menő arcok, lázadók és kockák) közül bármelyiknek tagja lehet Simed sőt, nem zárja ki az egyik a másikat, akár mindhárom közösség előnyét élvezheted.
    A menő arcokat a bowling-pálya közelében keresd. Imádják a plink-plankot (ping-pong "simsül"), természetesen a bowlingot és nem áll tőlük messze a sztrájkolás sem.
    A lázadók telephelye a Grotto, ahol biliárdozás mellett még művészi jártasságukat is fejleszthetik.
    A kockákat Keith képregényboltjában keresd. Imádják a videojátékokat, szívesen mutatnak be kísérleteket, kedvelik a műveltségi kihívásokat. A képregényboltban számítógépek, játékautomaták és természetesen képregények várják a betévedő egyetemistákat.
    Az új okostelefonnal rengeteg új funkció is érkezik.
    - megnézheted, hogy ki milyen közösségnek a tagja
    - titkos szerelmes üzenettel hívhatod fel imádottad figyelmét
    - sértő üzeneteket is küldhetsz
    - lehet szakítani telefonon keresztül
    - készíthetsz közös képet egy másik Simmel
    - lefényképezhetsz egy romantikus csókot is
    Új csóktípusok jönnek a játékkal:
    - pillanat hevében csókolózni
    - mámoros csók
    - fűszeres csók (cinammon kiss - fahéjas csók, nem tudjuk elképzelni egyelőre, ez milyen lesz)
    Lesz egy új vázlatfüzet is, amelybe másokat pózoltatva (akár meztelenül is) lerajzolhatsz.

    info by:mysims.hu
  • Joschka
    #34375
    Egyébként tényleg...minek is kell a felnőtt hajzat egy sim gyereknek azt én sem értem....nem is áll jól nekik.
  • Gólya #34374
    jaja, pont az jutott nekem is eszembe...
    bányarém anyuka villog az agyonsminkelt/fodrászolt/öltöztetett gyerekkel, aki szenved, sír, de mennie kell, mert anyuka rajta keresztül akarja kiélni a neki meg nem adatottat...pffff....hagyjuk
    (nagyon tudom sajnálni azokat a gyerekeket)
  • Joschka
    #34373
    Ja, mint a szépségversenyes kisgyerekek a tévében....úgy néznek ki, mint egy mosás után összement 16-éveske...
  • Gólya #34372
    nagyon szép kislány...csak mi a túrónak kell felnőtt haj neki?
    ezt annyira nem szeretem...kisgyerek akkora fejjel...csak mert felnőttnek való hajat adnak hozzá...
    vagy ez csak szimplán az amcsi modell...csináljunk a gyerekből minifelnőttet? :P nem szeressem...ha egyszer gyerek, legyen már gyerek minden tekintetben...
  • Gólya #34371
    már be is építettem nyuszipapucsos simem új házába jópár dolgot belőle:)
  • lucifer9393
    #34370
    magától nem változik át. Vidd el plasztikai sebészetre. Vagy van rá mod.
  • Mike
    #34369
    ja és kölöksimmel itattam hizlaló lőrét, mert elég vékonyka volt (Kinában felszedett izomzat teljesen leapadt róla) ettől irtó kövér lett, ezután meg fogyasztó elixirt, most szegénykém annyira gebe, hogy rossz ránézni

    szal csak csínján ezekkel az italokkal
  • Mike
    #34368
    a default-ot kell lecserélni

    hogy lehet ebben a programban szálkásítani?
    az ok, hogy izompacsirta lesz a simből, de ettől még nem lesz bordás a hasa
  • Jossua
    #34367
    nekem se jó .... bőrskinek közt se találtam
  • Ironman2
    #34366
    Nem müködik! Ugyanolyanok a simek,mint voltak!
  • Mike
    #34365
    vagy mint a kiskölök, akit belinkeltem anno
    pets óta nem érhető el a haja
  • Mike
    #34364
    Na kölöksim nekifeszült, ivott egy kis serkentőt, lógott a suliból, és nekiállt alkémiát tanulni, simán már 7-es szintű már belőle, több varázsitalt ismer, mint a boszorkány anyja
    mellékesen minden szembejövő lányt befűz, már cheaterként ismert a városban :)

    anyuka meg összeszűrte vámpír főnökével a levet, kiváncsi leszek mi sül ki belőle, kis vámpír vagy boszi?
  • Ironman2
    #34363
    Na erre kiváncsi vagyok:

    http://mahamudosim3.blogspot.tw/

    2 package fájl jött le,egy női,és egy férfi skin van itt,de van barbie verzió,ha valaki nem akar khmmm... lógókat látni,2 napos a legújabb 1.4-es változat!
  • kem001
    #34362
    Tök jó sim-eket készítenek a játékosok.. Csak kár, hogy teli vannak módosításokkal.. Valahogy azokat inkább elkerülném..
  • Ironman2
    #34361
    fel is rakom ezt!
  • Ironman2
    #34360
    Na ez mindjárt realisztikusabb.állati ahogy kinéz:

  • Ironman2
    #34359
    LOL! ez nem édi?

    http://www.sims3updates.net/details.php?cat=cas&id=207

    máris jobban néznek ki a gyerkőcök
  • kem001
    #34358
    Ebben egyetértek... Túl egyformák lettek gyerekek.. Vagy nem láttak más fajta arcokat még a készítők?DD
  • Ironman2
    #34357
    Jó sok skin van itt.Nekem se jönnek be a gyáriak.A gyerkőcöknek pl,miért ugyanaz az arcuk???? Sims2-ben nem voltak egyformák
  • Coolfire
    #34356
    Köszcsi.
  • Gólya #34355
    meg bokréta a ...... bakker...
  • Gólya #34354
    gyűjteményes oldal

    itt kedvedre válogathatsz - bár ez csak egy a sok "összefoglaló" oldalból (én itt szoktam bogarászni)