44547


no-warez.gif
  • Joschka
    #34433
    DDD...a porfelhőben:

    a. Fakabát
    b. surranovaty

    Most éppen b kalapálja el a-t...DDDD



    De a végén a törvény (sz)őre győzött!



    DDD...kergetőzés a blökivel, ráadásul már a szomszéd kertjében vagyunk!



    Csak egy ugrásnyira vagyok...az űszómödanszétól...



    Plotty...sikerült!



    Ezt meg ki tette ide?



    Öhhööö...be zuhantam önmagamba attól a kis francia nektártól.



    Asszem megint be ittam....vagy nagy verekedés volt itt az éjjel..., hogy még ruha sincs rajtam.

  • Mike
    #34432
    olyan mintha az átlátszó póló rontaná el a dolgot, mert van olyan ruhája, amiben meg látszik, a lába meg jó
  • Mike
    #34431
    ja. ilyen



    de fiatal felnőttnél jó, ott kipróbáltam
  • kem001
    #34430
    Nem, nálam sem jeleníti meg.. Viszont amikor az öltözéket változtatod, ott meg jó..
  • Mike
    #34429
    átment kölöksim fiatal felnőttbe, itt már látszik az izomtónus. megnéznétek nekem, hogy nálatok sem jeleníti meg az izomtónust a tini simeknél?
  • kem001
    #34428

    2008 Saleen S331 Sport Truck
  • Ironman2
    #34427
    Egy kis info a pár nap múlva megjelenő cuccos csomagról:


     We have an arcade machine, a giant boom box stereo, this awesome 80′s style painting (kind of hard to explain…) and more!

     No shoes, but plenty of tops, bottoms, full body, hair, and even a new mustache!

     The Dance Floor cannot be CAS-styled, but it does change colors within the set pattern

     I really like the 70′s style stereo that has a record player in the top. It’s so different from anything we’ve done before.

     No accessories, sorry!

     We have a brand new 90′s themed “Rap music” station in The Sims 3 70s, 80s, & 90s Stuff Pack

     How many objects? I just counted…36!

     Afros are very difficult for our artists to make. I’m sad we don’t have any in this SP too

     This SP will not, but we hope to include new blueprints in future SPs.

     No new accessories, sorry! We do have new make-up and a mustache though!

     Yes! There are three new radio stations – Disco, Rock, and Rap!

     We have a new arcade machine, a giant boom box stereo, an AWESOME new guitar, and more

     No tattoos in this Stuff Pack, but we have some in works for future EPs!

     Not weird at all! But no, no pet clothes are currently planned. They would be hard to make because the fur would poke through.

     I’m would love to make a Teen and Child SP someday, but there currently aren’t any plans for one…

     I love the 70s stereo with a record player on top! We also have an AWESOME new 80s guitar!

     No new moodlets, sorry!

     I love the new 70s stereo – it has a record player on top! There is also an awesome new guitar that’s really sweet looking!

     Yes! This SP features 3 new paintings! A 90s Freezer Bunny, a Movie poster (one design for each decade), and an 80s art piece!

     No new dances.

     There are 36 new Build/Buy objects (I’m counting all parts of the sectional seating…so I guess really there are 29 objects)

     No clutter I’m afraid. We do have some new plants though. I’m hoping for some clutter in the upcoming Movie-themed SP

     Why not Decades? Marketing magic! They were concerned people wouldn’t know “what decades” Decades was about.
  • Ironman2
    #34426
    Ez a banner:

    http://coolfire1973.uw.hu/sims.swf

    nem a topikban van a hiba,hanem a tárhellyel
  • Ironman2
    #34425
    Tedd át másik tárhelyre,mert az ultraweben biztos karbantartás van.Vagy hagyd igy,majd visszajön!
  • Ironman2
    #34424
    Mindjárt utánanézek!
  • wesker24
    #34423
    Elment nyaralni ! xD
  • Coolfire
    #34422
    Picsába.:)Akkor hol van?
  • Ironman2
    #34421
    nem nagyon! majd én is később lépek be.
  • wesker24
    #34420
    De nem ám ! :D
  • Coolfire
    #34419
    Még nem léptem be,akkor majd kicsit később.
    Más:nektek sem látszik a banner?
  • Ironman2
    #34418
    Gondolom az USA időt irták reggel 9-re,az meg majd most lesz 16-kor
  • Mike
    #34417
    Át akartam állítani a izomtónusát a kölöksimnek. Erre ajánlottátok a kórházban a plasztikai sebészetet. De ahogy nézem, ezt ruhánként kell megcsinálni??? vagy csak nálam nem jó vmi?
  • Ironman2
    #34416
    Még nem ingyenes.50-be kerül az asztal.
  • Mike
    #34415
    nálam vmiért nincs autós ágy, pedig kellene, szerettem
  • Mike
    #34414
    átszerkesztettem az akadémiát
  • wesker24
    #34413
    Én is néztem de én eddig egyetlen egy ingyen cuccot se találtam !
  • Joschka
    #34412
    Na, nézzük mik azok az ingyenes kacatok....talán van közöttük olyan is, amelyik még ninc isz meg.
  • Ironman2
    #34411
    Okééés! Máris cuppanok a játékba.Akkor csak ott lehet elérni őket?
  • Ironman2
    #34410
    Játékbeli kedvezmények és ingyenes tartalmak – csakis január 19. és 21. között!
    Ne hagyd ki a játékba integrált áruház legújabb akcióit és ajándékait: kedvezmények és ingyenes tartalmak várnak január 19. (szombat) 9:00 és január 21. (hétfő) 8:59 között! Ezen a héten a Kandalló párkánnyal és a Hullámtörés üvegasztal szerepelnek a hétvégi ajándékok között, az integrált áruház kedvezményes ajánlata pedig a Fényűző fürdőház kollekcióra vonatkozik. Csapj le rájuk még ma!
    Ha segítségre van szükséged, hogy az akciós termékek a játékban hol jelennek meg, EZEN az oldalon ezt megtalálod.
    http://www.thesims3.com/community/news

    mysims.hu
  • Joschka
    #34409
  • Master91
    #34408
    Az igen, nincs több kérdésem :D
  • Joschka
    #34407
    A telepítő igen, amúgy meg az egész olyan 150 megás csak valójában, mármint maga a "hasznos" tartalom.
  • Master91
    #34406
    Rendben, köszönöm, gyanús is volt hogy csak 1 giga körüliek a telepítők :D
  • Joschka
    #34405
    Hát a Cuccos tárgy csomagok nagyon kevés tárgyat tartalmaznak. Úgyhogy inkább a nagy kiegészítőket részesítsd előnybe. Azokban jóval több minden van.:)
  • Joschka
    #34404
    Ebben a szettben van benne a falra mászó is:

  • Master91
    #34403
    Van valami spéci ellenőrzése annak, hogy rendesen működik valami kiegészítő?

    Eddig az alap+Házi kedvenccel játszottam, az tuti működött.

    Letöröltem mindent, feltelepítettem sorban az alapot, aztán a High-End Loft Stuff (Luxuslakás cuccok) , Házi kedvencek, majd a Master Suite Stuff (Királyi lakosztály cuccok)-at.

    Elindul, az állatos úgy láttam rendben van ( tehát az össze¨s cuccot meg találtam).
    De valamiért nagyon kevés új bútort láttam, szinte csak pár darabot.
    Létezik, hogy a sorrendet rontottam el? Vagy a 2 cuccos ilyen kevés dolgot tartalmaz?
  • Gólya #34402
    falmászás honnan? nekem is van csak figyelmetlen vagyok vagy ez plusz holmi?
  • Joschka
    #34401
    DDDD....A simem biztos nem venné fel.
  • Joschka
    #34400
    Ez meg itt egy újabb ruha a jövő héten megjelenő store cuccok közül.



    (simsvip.com)
  • kem001
    #34399
    Lovat meg a házban tartják?DDD
  • Mike
    #34398
    Aztán irány Kina, ahol volt

    küzdelem



    mászás



    és izzasztó munka



    egyébként régen prímán meg lehetett élni meteorit törésből, de most valahogy csak ócska köveket dob, bőven 100 simi alatt, soulgem-et pl. még most nem is láttam
  • Mike
    #34397
    - Szia, Caleb vagyok!
    - Én is!



    Na melyik melyik? Mondjuk le kellett volna szednem a zöld izét, így túl könnyű :D

  • Mike
    #34396
    A tavasz gyorsan eltelt, ezerrel tombol a nyár, sikerült is csúnyán leégni:

  • Mike
    #34395
    Átmentem az egyik szomszédhoz, és fura volt, hogy ki karattyol állandóan, még éjjel is. Azt hiszem a szomszédok titokban emberrablók, mert egy kislányt tartottak a karámba bezárva :o

  • Mike
    #34394
    Itt a tavasz, olvad a hó! Ezt persze egy szál gatyában kell ellenőrizni