44547


no-warez.gif
  • Mike
    #34554
    ezt az óriásit 10k-ért vettem, ennél már csak a 20k-s tv a drágább (de az is ekkora)
  • Mike
    #34553
    wc-pumpáláshoz minek szerelő? simán megcsinálja a sim, seperc alatt, és még csak nem is veszélyes. bezzeg a mosogatógép!
  • Mike
    #34552
    az a boost tv channels? mert azt megcsináltam a nagy tv-nél, de semmi hatása nincs

    más:
    kölöksim, aki már ugye felnőtt, átment nagy nőcsábászba, eldöntöttem, hogy minden nőt ágybadönt, és lesz 20 gyereke, persze mind más nőtől. Van 4 csillaga, az egész város a nőügyein csámcsog, ehhez képest, (vagy épp ezért) csajok odavannak érte :D

    Ami fura, hogy a tini szerelmei mind szerelmei maradtak még mindig, holott ugye tinikkel már nem tud romantikázni (régebben mintha életkor váltásakor eltűntek volna a szivecskék - most meg az egyik tinikori szerelmével van a leghosszabb kapcsolata, holott azóta nem találkoztak)
  • Gólya #34551
    talán a legelső vagy az első két tv olyan, hogy csak pár csatorna van rajta
    a többin automatikusan több van (és nem olyan drágák)
  • Master91
    #34550
    Alulról 2.-3. képen az a C3PO-n besza*tam :D :D
  • Ironman2
    #34549
    Egy szülinapi buli képei:








  • Ironman2
    #34548
    Jó kis fellépésem volt ma este:


  • Ironman2
    #34547
    Szőnyeget is lecseréltem,mindjárt 3-ra,hogy lehessen válogatni:

  • Ironman2
    #34546
    Na Gólya! Nem ám akármilyen wc-m van! Über toilet a neve,és zenélni is tud! Dologvégezte után,meg úgy odanyomja a pumpát csak úgy csattanik! DDD



    ...csak ami elromolhat az el is romlik:

  • kem001
    #34545
    Nincs.. Viszont bizonyos tévéknél ha magas a barkácsolási jártasságod, akkor enged beköttetni több tv csatornát.
  • Ironman2
    #34544
    ennyi hülyeséget! miket kell átnevezni? miért? itt van egy mod ami javítja az eltünt simeket,a mods/packagesba kell rakni:

    http://www.sendspace.com/file/cym3ly

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1281196005&no=22033

    itt van leirás mit kell tenni az egyedi tartalmakhoz

  • Mike
    #34543
    itt nincs olyan, hogy kiteszek antennát, és akkor több tv csatorna lesz?
  • Tcsm
    #34542
    Üdv, a simek eltűnésével kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.Előzőleg kaptam két választ de azokat nem tudtam hasznosítani.Viszont láttam oldalt ahol azt mondták, hogy a mappákat kell átnevezni de úgy se történt semmi.
    Láttam ott még két oldalt ahol vannak megoldások de azok az oldalak sajnos már régiek voltak és nem volt rajtuk semmi.Ha valaki tud még megoldásokat a simek eltűnésének megoldására az pls írjon.
  • Mike
    #34541
    nem, csak emlékszem

    monstre tv-men szerintetek lehet divx-es filmet nézni?
  • Gólya #34540
    akkor még nagyon az eleje van meg nálad:)
    azóta már szépen berendezem neki az edzőterem egy részét:)
    hideg van a parkban - meg időnként "be is ázik":))
  • Mike
    #34539
    ne is mondd. a macskáim is baromi idegesítőek. mindig odamennek a simjeimhez bámulni őket, emiatt meg mindig láb alatt vannak. tegnap is, kölöksim elment volna egy buliba, végre mászkálhat éjjel :) nyomom, nem jön, megint nyomom, megint nem jön. vissza a házhoz (tudni kell, hogy nálam ez nem olyan egyszerű, sokáig töltögeti az objektumokat, texturákat), szal vissza a házhoz, és ott áll előtte a macska, és őt bámulja, szerencsétlen kölöksim meg hiába tud repülni, beszorult

    ami még fura, 2 macskám van, az egyik állandóan magányos, míg a másik nem, pedig nem törődnék jobban a simjeim vele. ott a másik macska, de oda nem menne hozzá

    ano a lónak is ez volt a baja, ha beraktam a karámba, alvás alatt teljesen elmagányosodott, állandóan vele kellett foglalkozni
  • Mike
    #34538
    aha, emlékszem amikor a simed kint héderezett a parkban :)
    az edzőteremben élt, parkban aludt a padon

    egyébként simán lehetne hajléktalan simet csinálni, mert Kinában is mindenki a hálózsákjában alszik, és leginkább az Akadémián tanyázik
  • Mike
    #34537
    csináltam tegnap szülinapi bulit, mindenki elégedetten távozott, erre a gép közölte, hogy igen szar parti lett, mert senkinek nem volt szülinapja. elfelejtettem a tortát. aki meg szervezte kapott most jó sok minuszt, hogy láma partit szervezett

    ellenben kölöksim aki most már fiatal felnőtt, 140 napot kapott fiatal felnőtt korra :o
    olvastam, hogy a tündék sokáig élnek, és télleg
  • Mike
    #34536
    napi 125 nem tétel
  • Gólya #34535
    mondjuk azt én sem értem, hogy ha már lehet görkorizni, olyan nagy dolog lett volna megoldani az utcai közlekedést vele?
    biztos...

    persze mit várunk olyan "fejlesztőktől", akik egy útvonaltervet képtelenek normálisan megcsinálni? a ház végében levő folyóparthoz megkerültetik a fél várost...csak mert arra van az út :P
  • Gólya #34534
    miért fizessek bejárónőt, amikor egyszer öntisztítóvá teszi a dolgokat és onnan kezdve nincs velük gond?
    #34531. nem igazán csalok pénzzel...általában a sportcsarnokban kezdi a simem a karrierjét:) (megveszek egy üres telket és amíg megkeresi a házépítés, berendezés árát, ott lakik)
  • Mike
    #34533
    mondjuk egysoros görkori miért nincs mint a kettőben? és hol a gördeszka amivel közlekedhetnek a kölöksimek az utcán is akár?
    ám az tetszett, hogy a múltkor az egyik sim, lovon jött vendésgségbe
  • Mike
    #34532
    ellenben azt vettem észre változtattak az adón. most már nem nevetséges 200-akat kell fizetni, enyémeknek most jött 860-as csekk, pedig nincs akkora szuperpalotájuk
  • Mike
    #34531
    nekem is volt ilyen, de egy idő múlva megjavul

    ennyi energiával beírhatod hogy motherlode
  • Mike
    #34530
    nálam a wc-k pumpálása az első, aztán az öntöző
    tisztaság meg nem kell, ott a bejárónő
  • Gólya #34529
    na hallod...
  • Ironman2
    #34528
    Le sem tagadhatnád hogy kis Gólya,főleg a második képen,mert egy lábon áll.DDDD
  • Gólya #34527
    a művész úr...



  • Coolfire
    #34526
    Akkor oké.:)
  • Gólya #34525
    viszont legalább olvasható - azért nézd a jó oldalát is:)
  • Coolfire
    #34524
    Egyre dizájnosabb a topik...
  • Gólya #34523
    eszem ágában sincs eltüntetni...nem értetted akkor...ez egy nagyon jó pénzszerzési forrás így:)
  • Ironman2
    #34522
    azt nem tudom.próbáld meg kiszedni a leltárból a mastercontrollerrel.az tuti eltünteti örökre.én is azzal a moddal szabadultam meg a beragadt tárgyaktól
  • Gólya #34521
    csalásról jut eszembe...
    múltkorában tűnt fel, hogy a sim eszköztárából eladott ásvány visszakerült valahová a telekre (bárhová, attól függően, hol áll épp a kamera) és vissza lehet tenni az eszköztárba, majd újra eladni...aztán megint visszakerül, megint eladható...és így tovább, az idők végezetéig...
  • Gólya #34520
    pedig hasznos az öntisztító funkció
    enyémek mindig azzal kezdik...wc, zuhanyzó, mosdó öntisztítóvá fejlesztése, utána a locsoló automatikussá kalapálása, aztán ahogy fejlődik az ezermestersége, jönnek sorba a mosogató, tűzhely, kandalló...
  • Ironman2
    #34519
    ilyen öntisztítással nem is foglalkozom.majd veszek nekik drágább wc-t.elég jól keres az öreg a fellépésekkel,és még mindig nem csaltam!!
  • Ironman2
    #34518

    én az ablakra gondoltam,nem a wc-re!
  • Gólya #34517
    a koszra nem függönyt teszünk, hanem letakarítjuk:)

    miért nem fejleszti valamelyik simed öntisztítóvá?
  • Ironman2
    #34516
    majd teszek rá függönyt.én nem tudok olyan érzékien építkezni,mint te,csak egy lakható kérót gyártottam
  • Ironman2
    #34515
    nem hiszem hogy lesz új patch,mert a Múltidéző ikonja benne van már a löncserben