44547


no-warez.gif
  • Mike
    #34514
    ja és ilyen konyhabútorom sincs már
  • Mike
    #34513
    a képen láthetó fürdőszoba minden eleme hiányzik most, és azt sem tudom mi adta, vagy letöltöttem-e anno
  • Mike
    #34512
    nálam most nem lehet emelet, csak új házban. egyébként lefagy a mentés
  • Joschka
    #34511
    Ja, biztos ki ürítette az ea az év végén a bukszát, mert a gyerekeknek otthon megint kellett valami baromság.
  • Joschka
    #34510
    Hát, hogy azért ilyen gyorsan lenne másik patch azt azért kétlem, de sosem tudni...mindegy....azért még várok majd....most úgy sem építek.
  • Coolfire
    #34509
    Várj még,hátha megtörténik a csoda.Holnap jelenik meg az új cuccos,és lesz egy új peccs is.Bár nem nagyon hiszek benne..
    Fontosabb dolog most kiszórni az összes szart,hogy legyen egy kis apró.
  • Joschka
    #34508
    Hát lehet, hogy újra rakom az egész játékot emiatt a fos 1.47-es patch miatt, mert valamit nagyon el kúrtak benne...Az építkezésnél előtte sosem volt gond vele, de most?!...Olyan szar volt irányítani a fogatásnál meg amikor a cuccokat festettem át. Asszem majd délután mikor meg jövök újra rakom az egész játékot...
  • Gólya #34507
    tényleg csak a kötekedés miatt...
    abalakok???? azmiaz????

    egyébként meg...egy takarítás nem ártana abban a fürdőben - ennyi csaj mellett ilyen retkes budi....
  • Ironman2
    #34505
  • Ironman2
    #34504
    LOL! Már nem is kellenek a Múltidéző cuccok!
  • Joschka
    #34502
    Működni fog, mert nem dísznek csináltam.
  • Ironman2
    #34501
    Amúgy nyithatók az abalakok már! Most akarok pincét csinálni!
  • Ironman2
    #34500

  • Ironman2
    #34499
    na én is jakuzzit akarok a kertbe!!!
  • Mike
    #34498
    ás működőképes is lesz, vagy csak dísz?
  • Mike
    #34497
    az ott pl.

  • Mike
    #34496
    de nem, mert van olyan tv, azt hiszem 4-5k körül, ami plusz pontot ad ha nézed, mert HD
  • Ironman2
    #34495
    Jól néz ki amúgy,de nem sok értelmét látom ekkora városnak,néhány simmel.Igazán csinálhatnának már egy élethübb sim-ulátort,nem csak húsz emberrel egy nagy városban. (mint pl az Assassins Creed 2-ben)
  • Ironman2
    #34494
  • Ironman2
    #34493
    Hú,én a nyaralós kieget nagyon várom már! Főleg hogy új építési modok is lesznek benne,meg éttermek!
  • Ironman2
    #34492
  • Ironman2
    #34491
    Megvolt a sorsolás a Simsvipen,és nem nyertünk Múltidéző cuccokat.
  • Joschka
    #34490
    Tudom, de így jobb, nem?
  • Ironman2
    #34489
    Amúgy Fiona a neve,nem Fiola,de mindegy.DDDD
  • Joschka
    #34488
    Vazze, a fülke meg van, de a telefon modot meg sehol sem találom...most ha be akarnék rakni egy fali telefont közösségi területre hát nem tudnék be rakni, mert nem engedi a játék mivel nincs sehol sem az a mod...na majd felhajtom megint csak nem emléxem, hogy hol van...

    Viszont van Shrek-Fiola-meg szamár világítós szobrom...hehe

  • Ironman2
    #34487
    ok,kösz,be is rakom majd a játékba
  • Joschka
    #34486
    Abban, csak meg kell keresnem a többi között, meg a fülkét is a gépemen, hamarosan átküldöm a csomagot.:)
  • Ironman2
    #34485
    ha packageban van,akkor igen!
  • Joschka
    #34484
    DDD...A fülke az sim 2-es csak kicsit itt-ott át alakítottam, simlish felirat stb. A "kagylója" meg egy mod....kell?
  • Ironman2
    #34483
    LOL.honnan van ez a fülke?
  • Joschka
    #34482
    Már megint meg lettem rágalmazva - és persze, hogy megint ártatlanul - ...azonnal fel kell hívnom valakit. Még jó, hogy van ez az utcai fülke, mert tegnap le beszélgettem a kártyámat nullára.




    ...most mond meg...ilyenek vannak... Szörnyű, nem?

  • Gólya #34481
    de az a Buttercup Bake Shop se rossz...
  • Joschka
    #34480
    Ja, Innen!...DDDDD

  • Gólya #34479
    ahhhhhhaaaaaaaaaaaaa....megvan az ötlet eredete
    holnap meglesem a forrást:)
  • Ironman2
    #34478
    Amúgy tök jó ez a babahívó,mert a kisgyerekek bele tudnak gügyögni hogy enni akarok,vagy járni akarok,vagy játszani akarok.Lehet választani ha egy kisgyerekkel rákattintasz,és valaki odamegy aki éppen meghallja,teljesiteni a kivánságát
  • Ironman2
    #34477
    Pék Robi meg a tüzoltóállomáson dolgozgat éppen:

  • Ironman2
    #34476
    Azt hitted szado-mazo jelmez,mi? DDDD
  • Ironman2
    #34475
    Az a fellépő ruhája neki! Artista a Pék Jani
  • Ironman2
    #34474
    Igy megsiratni ezt a szerencsétlen mókus dögöt:

  • Joschka
    #34473
    Arra ugyan várhat az üzletem...DDDDD