44547


no-warez.gif
  • Roccio
    #34595
    még nem próbáltam majd ha felteszem a stuffot :P
  • kem001
    #34594
    Más sem tud bejelentkezni a játékban a profiljába??
  • Ironman2
    #34593
    Megvettem a parkot,elég komoly követelések voltak a fejlesztéssel.4 pad,5 grillsütő,2 hinta,wc,mosdó,meg még valami 9000 értékben.Vettem nekik jakuzzit.Most már az egész bevétel az enyém.A számítógépen amúgy be lehet gyüjteni a bevételeket:

  • Ironman2
    #34592
    Macsek jól összetörte a kaparófát:

  • Ironman2
    #34591
    Azt tudom hogy meg lehet fogni őket,meg máshol szabadon engedni,de ezek jönnek sorban,már a kertben is van vagy 5 mókus!
  • Ironman2
    #34590
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azon gondolkoztam hogy tüzet kéne gyújtani rajtuk ha összehordom az avart,de erre a hülye kertész nem kivitte? DDDD
  • Ironman2
    #34589
    Mi a fenét csináljak én ennyi döggel a kertemben?

  • Ironman2
    #34588
    1.48-as Superpatch feltelepit,videókártya driver frissít!
  • Mike
    #34586
    "gyógyfüveket" aranyos
  • Mike
    #34585
    barbárok
  • Mike
    #34584
    ja
  • Mike
    #34583
    annyira izgalmas, hogy ennyi kieg után a sims2-ben sokkal jobban kidolgozott a randirendszer, mint itt

    most, hogy orrba-szájba randizgatok, látom
  • wesker24
    #34582
    Ha osztályozni kéne a következő DLC-ket ki mennyit adna rá ?

    Illetve melyik 3 DLC lenne benne számára a TOP 3-ban ?

    Supernatural, Pets, Generations, World Adventures, Ambitions, Late Night,
  • Gólya #34581
    mondjuk nem konkrétan ilyesmire gondoltam, de persze ez is tény
    inkább a takaró elhagyása, hajszárítás (minek az?), hideg időben melegebb ruha kintre (az is fura, hogy ilyen egyáltalán van a játékban...bár igaz, hogy amíg + fokok vannak, addig a sim sem veszi fel), "kissé" megfázott, taknyos gyerek simán megy közösségbe, nem vergődik senki miatta (se szülő, se nevelő)
    persze ez az egész megér egy külön oldalt...:)
  • Ironman2
    #34580
    Ezek olyan dolgok amiknek már az alapban bent kellett hogy legyenek!
  • Ironman2
    #34579
    Egyetem info:

    Ellenállhatatlantól az esetlenig: társasági életet minden Simnek!
    Szeresd bár vagy gyűlöld, hajszold vagy kerüld, mindenkinek van… társasági élete, úgy értem. Amellett, hogy igenis fontos jól teljesíteni az iskolapadban, a The Sims 3 Egyetemi évek élménye nem korlátozódik az osztályteremben töltött időre – sokkal, de sokkal több annál! A tantermen kívüli életet is magába foglalja. A simed olyan társas életet teremthet magának, amilyenre csak vágyik – ő lehet az egyetem sztárja, vagy akár a könyvmoly, aki minden idejét a könyvtárban tölti. De akár teljesen esetlenül, akár ellenállhatatlan magabiztossággal mozog az emberi kapcsolatok útvesztőjében, kalandokban és emlékezetes pillanatokban gazdag egyetemi években lehet része!
    A The Sims 3 Egyetemi évek a sok egyéb újdonság mellett három új közösséget is bevezet: a menő arcok, a lázadók és a játékosok csoportját. A simek ezek bármelyikében, sőt mindegyikében megpróbálhat befolyást szerezni – nem kell választania, hogy melyikükkel szeretne inkább barátkozni. Ahogy a simed egyre feljebb kapaszkodik a közösségek belső ranglétráján, újabb és újabb jutalmakat old fel, amelyek bőségesen kárpótolják őt az igyekezetéért.
    Szeretnéd végre megtudni, milyenek is ezek a közösségek? Elmesélem!
    A menő arcok közé azok a simek tartoznak, akik mindig nyerésre játszanak, legyen szó akár egy népszerűségi versenyről, akár egy meccsről a Plikk-plokk pingpongasztal mellett. Nem is csoda, hogy ezek a népszerű figurák előszeretettel lógnak a Begolyózó bowlingközpontban, ahol gyakorolhatják a tarolást, és elbűvölhetik azt a helyes simet, aki nem tudja levenni a szemét a lenyűgöző gurításaikról. Valószínűleg ezen a ponton nem lep meg, ha azt is elmondom, hogy a menő arcok rendezik az egyetem legjobb házibulijait.
    A lázadók szeretnek túlmenni minden határon, majd mindezt megfejelni még egy lépéssel. Ők azok, akik graffitiket firkálnak az egyetem falaira, és gyógyfüveket szórnak a tábortűzbe a helyi összejöveteleken. Őket leggyakrabban a Barlangban találod, ezen a laza helyen, ahol a simek biliárdozhatnak, csiszolgathatják a művészi képességeiket, vagy egyszerűen csak felhörpinthetnek egy jó kis biokávét a pultnál.
    Végül, de nem utolsósorban: a játékosok. A játékosok szeretik videojátékokkal tölteni az idejüket, emellett imádnak kutatást végezni, műveltségi vetélkedőket nyerni, és nem félnek szót emelni mások tudatlansága ellen. Keith képregényboltja valódi kockaparadicsom, hiszen szinte minden megtalálható itt, amiért ezek a fura figurák rajonganak, a számítógépektől a játékautomatákig – no meg a képregények tömkelegéig, természetesen!
    A technikának köszönhetően simed könnyedén nyomon követheti a befolyása alakulását. Elég pár koppintás az új okostelefonján, és máris képbe kerül! Egyszerűen csak válaszd az „Ellenőrizze a közösségi státuszát” opciót, hogy megtudd, hol is tart éppen. A telefon persze számos egyéb hasznos funkcióval is rendelkezik. Ha a simed merész és csábító kedvében van, titkos hódolóként szerelmes üzenetet küldhet a szíve választottjának, hogy felhívja az illető figyelmét. Ha azonban valaki rosszul bánt vele, és szeretne alaposan beolvasni az illetőnek, gyalázkodó SMS-t küldhet neki. Ha elege van a páros létből, és szeretné az egyedülálló simek szabad életét élni, szakítós üzenetben is elintézheti a kellemetlen feladatot. Ha pedig vizuális típus, bizonyára értékeli majd a fotózás új módjait. Immár közös önarcképeket készíthet egy társával, és még pár romantikus csókot is megörökíthet. És ez csak pár példa arra, hogy mire képesek a simek okostelefonjai!
    Természetesen a közösségek berkein kívül is társas tevékenységek és kapcsolatépítési lehetőségek sokasága várja az érdeklődő simeket. Mivé lenne például az egyetem bulik nélkül? Ráadásul olyan új bulitípusok hozzáadásával színesítettük a palettát, mint a hordós és a tábortüzes mulatság. Ezek az összejövetelek kiváló lehetőséget nyújtanak az ismerkedésre, és ha van valaki, akihez a simed szívesen közelebb kerülne, a pillanat hevében akár meg is csókolhatja! További új csóktípusokkal is gazdagodott a játék – olyanokkal, mint a lémámoros és a fahéjcsók. Ez persze csak a jéghegy csúcsa: a The Sims 3 Egyetemi évek mindezeken túl is rengeteg romantikus újdonságot tartogat!
    Persze akkor sem kell elkeseredned, ha a simed nem rajong a bulizásért – számos egyéb elfoglaltság várja. Egyetemi sportok, meztelen modellkedés simanatómia órán, jelentkezés gyógyászati tesztalanynak, tüntetések szervezése – az egyetemista simek meglepetésekben bővelkedő, ismeretlen világot fedezhetnek fel. Számos olyan új közösségi tevékenység várja őket, amelyek a jártasságfejlesztés eszközei is egyben. Az új vázlatfüzet birtokában például megkérheted a simtársaidat, hogy pózoljanak neked… akár meztelenül is! És ez még csak a kezdet! De a többi újdonságról nem mesélek: ezeket kénytelen leszel magad felfedezni.
    A The Sims 3 Egyetemi évek simjei maguk alakíthatják ki a közösségi életük kereteit. Csak nehogy annyira elvakítson a társas életük mozgalmassága, hogy elfelejtsd beküldeni őket az órákra!
    Egyensúlyozz hát ügyesen!
    Lauren McLemore, a The Sims 3 Egyetemi évek társproducere

    mysims.hu
  • Ironman2
    #34578
    Valakinek volt már ilyen gondja régen? Mondom neki vegye fel a levelet a postaládából,erre arrébbteleportál üres kézzel pár lépést.Utána megint utasítom rá,majd ujra arrébbteleportál.
  • lucifer9393
    #34577
    OFF

    Amúgy ez igaz. Vettem fel most ősszel a szabadon választott tantárgyak közül gyermeklélektant, meg fejlődéspszichológiát, hogy esetleg lehessek orosz tanár ha rávisz a lélek (nem szeretnék amúgy, de jó, ha van papír) A lényeg az, hogy tanultuk órán, vannak olyan népek (albán törzsek azt hiszem), akik szorosan lekötözik a gyereket 1 éves koráig egy fabölcsőbe sötét szobában, és nem is törődnek vele, az etetésen kívül. A gyerek mégis elsajátít minden szociális viselkedést ennek ellenére is.
  • Coolfire
    #34576
    Mekkora egy szégyen ez a TSS...
  • Coolfire
    #34575
    Ehehehhe csak tippeltem,de nem jött be.:)Komolyan mondom;azt sem tudom milyen tárgyak vannak a játékban.Használok egy párat belőlük,oszt csókolom.:))
  • simsrajongó
    #34574
    Nos a gépem mindenben megfelel a követelményeknek, mert egy letölthető programmal leellenőriztem. WXp.-ém van egyébként. Minden szépen simán megy a játékban csak ezek a hülye vonalak őrjítenek meg.Korábban ez nem volt. Legutóbb manuálisan frissítettem az 1.47-re azóta egyszer csak megjelent.
  • Ironman2
    #34573
    Ha win7,vagy win8 van a gépen,akkor az magától felfrissiti a videókártya illesztőprogramját,nem kell semmilyen ügyfélszolgálatra rámenni.DD
  • Ironman2
    #34572
    A játék könyvtárában van a Support mappa,és azon belül az olvass_el fájl,abban leirják hogy melyik kártya támogatott.
  • simsrajongó
    #34571
    Nem tudom melyik a legújabb,de mivel Asus laptopom van nemrég az a cég ügyfélszolgálatának segítségével frissítettem.Beszúrtam hogy hogy néz ki pl a nadrád.
  • Ironman2
    #34570
    Legújabb videódriver fent van? Textúrahibát a régi driverek okoznak,meg ha olyan kártyát használsz,ami nem támogatott
  • simsrajongó
    #34569
    Kedves játékosok segítsetek kitalálni, hogy miért csikos keresztbe -hosszába a Simsek ruhája, testük a falak a padló. Már mindent kipróbáltam de sehogy sem tűnik el. Sok kiegem van.Az utolsó az Évszakok.
  • Joschka
    #34568
    Én izs!...
  • Joschka
    #34567
    Na, reméljük, hogy mit is?...inkább nem is mondok zsemmit se...majd ki derül, hogy javít e valamit.
  • Ironman2
    #34566
    Én a Szigetvilágot nagyon várom.Már most izgalmasnak tünik!
  • Ironman2
    #34565
    http://www.ea.com/hu/news/the-sims-3-ujdonsagok-2013

    AZ EA BEMUTATJA A THE SIMS 3 SOROZAT 2013-BAN VÁRHATÓ ÚJDONSÁGAIT, KÖZTÜK AZ ÚJ KIEGÉSZÍTŐ ÉS TÁRGYCSOMAGOKAT


    REDWOOD CITY, Kalifornia, 2013. január 9. – Akár az osztálytársaiddal buliznál, akár a hét tengeren szeretnél hajózni, a The Sims™ idén sem okoz majd csalódást: új kiegészítő és tárgycsomagok teszik még teljesebbé, még változatosabbá és még színesebbé a simekéletét. Az Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) Maxis divíziója ma bejelentette a The Sims 3 Egyetemi évek és a The Sims 3 Szigetvilág kiegészítő lemezek*, valamint egy egyelőre cím nélküli kiegészítő és egy új tárgycsomag fejlesztését, amelyek mindegyike még idén a boltok polcaira kerül majd. Mindezek mellett a játékosok már január 22-én lecsaphatnak a The Sims 3 Múltidéző Cuccok tárgycsomagra, amellyel visszaröpíthetik a simjeiket az időben, az elmúlt évtizedek legmenőbb szereléseivel, frizuráival és berendezési tárgyaival ajándékozva meg őket.

    – Alig várjuk, hogy megtudjuk, milyen alkotások születnek majd a játékosaink keze alatt a három új kiegészítő csomag, a tárgycsomag és a The Sims 3 Plázában kapható prémium tartalmak megjelenését követően. Vajon mihez kezdenek majd ennyi izgalmas lehetőséggel? – fejtegette a lehetőségek végtelen tárházát Scott Evans, a The Sims Studio vezérigazgatója. – Elkötelezetten dolgozunk a jó minőségű, új témákat és izgalmas új tartalmakat felvonultató játékok készítéséért, hogy ezen keresztül még teljesebbé tehessük a The Sims 3 játékélményét.

    A márciusban megjelenő The Sims 3 Egyetemi évek lehetővé teszi, hogy a játékosai elhagyják az otthonukat, és beiratkozzanak az egyetemre, ahol órákra járhatnak, diplomát szerezhetnek, és megtapasztalhatják a diákélettel kéz a kézben járó bulis, olykor egyenesen őrült életformát. A hordós buliktól az új diákközösségekig, a campuson tartott tüntetésektől a diákszerelmekig számos élmény vár – az egyetemi élet ugyanis sokkal többről szól az iskolapad koptatásánál! A simek megismerhetik a vadonatúj egyetemvárost, amely telis-tele van olyan új játékhelyszínekkel, mint a bowlingpálya és a SimBurger falatozó, és új képességeket fedezhetnek fel magukban a szabadidejükben: kipróbálhatják magukat a graffitizés területén, babzsákfocizhatnak az egyetem főterén, és ez még csak a kezdet!

    A The Sims 3 Egyetemi évek új fejezetet nyit a simek életében, a fiatal felnőttektől az időskorúakig. Miután a simek beiratkoztak az egyetemre, választanak egyet a hat szakirány közül, és elkezdenek dolgozni a diploma megszerzésén. A tanóráktól a szakirány-specifikus tárgyakig rengeteg módon gyarapíthatják a tudásukat, és a The Sims 3 Egyetemi évek számos szakmai előnyt biztosít a művelt simeknek: egyebek mellett magasabb fizetést, jobb kezdő pozíciót, új lehetőségeket és sok egyebet.

    Már előrendelhető a The Sims 3 Egyetemi évek kiegészítő lemez különleges kiadása, amely a Partaeus Maximus szoborból, egy tógából és egy farsangi álarcból álló Bulicsomagot is tartalmazza. A Partaeus Maximus szobor egy vadonatúj tárgy, amely az egyetemvárosban jelenik meg, és lehetővé teszi, hogy a simek hat különböző témából válogatva fergeteges bulit rendezhessenek.

    Idén júniusban befut a kikötőbe a The Sims 3 Szigetvilág, egy új kiegészítő csomag, amely kalandokat, sok-sok barangolást és új felfedezések egész sorát ígéri egy paradicsomi sziget napsütötte partjain és a csillogó víztükör alatt. A sorozat történetében elsőként a simek immár vízre szállhatnak: beállhatnak a teljesen testre szabható lakóhajók kormányához, és vitorlát bontva lakatlan szigetek felderítésére indulhatnak. A hajókázás mellett paradicsomi üdülőhelyeket alakíthatnak ki, birtokolhatnak és működtethetnek, valamint felfedezhetik, mi rejlik a kék mélységben: búvárpipával vagy légzőkészülékkel le is merülhetnek az óceánba! A The Sims 3 Szigetvilág az építkezésben is új korszakot nyit, legyen szó akár fényűző, ötcsillagos üdülőparadicsomról, akár vízi bungalókról vagy utazásra is alkalmas lakóhajókról. Az új kiegészítő csomag jóvoltából a simjeid megálmodhatják és megteremthetik a saját paradicsomi szigetüket, és felejthetetlen utazásra indulhatnak.

    Ősszel pedig egy vadonatúj tárgycsomag érkezik, telis-tele legendás filmek és díszletek által ihletett öltözékekkel és berendezési tárgyakkal. De nem ez lesz az ősz egyetlen újdonsága: ekkorra várható ugyanis egy új, egyelőre cím nélküli kiegészítő csomag, amelyben a simek kalandos utazást tehetnek a jövőbe! Az elkövetkező hónapokban további részletek látnak majd napvilágot, azt azonban már most megígérhetjük, hogy a simeket életük legjobb éve várja a The Sims 3 újdonságainak köszönhetően.

    A The Sims 3 Egyetemi évek már előrendelhető online, illetve a viszonteladóknál világszerte. A The Sims 3 sorozattal kapcsolatos további információkért keresd fel a hivatalos weboldalt: www.thesims.com, csatlakozz a közösségünkhöz Facebookon és kövess bennünket Twitteren is!
  • Ironman2
    #34564
    1.48-as update megérkezett!

    http://akamai.cdn.ea.com/eadownloads/u/f/sims/sims3/patches/TS3_1.48.5.0200xx_update.exe

    This game update includes the following changes:

    Fixed an issue with Korean, Japanese, and Chinese languages where English text was appearing for The Sims 3 Supernatural and The Sims 3 Seasons.
    Fixed an issue where audio for the new radio stations in The Sims 3 70s, 80s & 90s Stuff was not working properly.
  • Ironman2
    #34563
    az ágy az store cucc,megismerem
  • Gólya #34562
    akkor nézz jobban körül:)

    ami ezeken a képeken látszik, az szinte az utolsó darabig ea-s
    kivétel a függöny a gyerekszobában és a polc, illetve a mosdó a fürdőben

    (már csak azért is, mert ez a ház a hitesnek készült, ő pedig nem igazán kedveli a nem hivatalos dolgokat)
  • Coolfire
    #34561
    A lila egyszarvún kívül van valami ami gyári?Mert a többi nem ismerős.:)
  • Gólya #34560
    nem mindenütt divat a gyerek agyondédelgetése...majd ha fázik, magára húzza a takarót:)

    (de tényleg...szinte sehol nem csinálnak olyan faksznit a gyerek gondozásából, mint nálunk)
  • Gólya #34559
    nincs infóm róla...csak beléptem ehhez a családhoz szétnézni:)
  • Ironman2
    #34558
    Majd biztos lesznek takaró cuccok!
  • lucifer9393
    #34557
    Annyira idétlen, hogy a kölköket nem lehet betakarni a bölcsőben, fekszenek egy matracon és annyi.
  • Ironman2
    #34556
    Őt is a Gólya hozta,nem?
  • Gólya #34555
    kell a kondi ekkora cumisüveghez



    hol is lenne a legjobb mesét olvasni?



    most tényleg itt fogsz hagyni???