44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #35835
    na neeee!!!! jól láttam,2 férfi bujt össze az ágyon??? megint megy a buzulás
  • Joschka
    #35834
    Ja...DDDDDD
  • Ironman2
    #35833
    eheheh.hogy verte fejével a laptopot! DDDD
  • Joschka
    #35832
  • Ironman2
    #35831
    az nagyon jó!
  • Mike
    #35830
    ezzel együtt ma 3-ig egész jól el tudtam vele játszani, egyszer sem fagyott le. ma lesz érdekes, amikor kiderül, betölti-e a mentést

    egyébként tinisimem kő gazdag, már van neki több mint 100 ezre :)
    csomó mindent kimaxolt már
    alkimista karrier 10-es, megírt 5 könyvet (hétvégenként azt ír) ezért írás 10-es, karizma 10, és még van vmi a mi 10-es, de enm tudom, most vámpiír halat akar fogni, szal fishing is 10-es lesz :)
    lassan majd az lesz a baj, hogy nem tudom mihez kezdjen magával, de akkor majd keres egy igazi (nem becsalt) unikornist

    mivel rebellis oda mászkál éjjelente ahová akar, a yard rá se bagózik
    ismeri szinte az egész várost, van barátnője, egy haragosa van csak aki tündeként lecsapta egy légycsapóval, na azzal pofozkodni is szokott (bár ez elég egyoldalú, mert ő szokta pofozni)
    simán bejárkál bárkihez, fürdik más medencéjében, és simán elalszik egy kanapén akár a szomszédban, akár a könyvtárban, vagy a hálózsákjában bárhol, vagy a kisházikójában
    de igazából nem nagyon szokott aludni, mert tolja az elixireket, és nem nagyon álmos :)
    a telkén mai napig nincs wc, csak zuhanyzó, de igazából az sem lenne lényeg
    ja meg van kiskert, mert az fontos
  • Ironman2
    #35829
    Sims3 Egyetemi Évek
    Megjelenés elötti infok:

    A játékos szociális csoport Simjei pár új játékot is játszhatnak, ilyen konzolon és számítógépen az SSX és a FIFA, illetve számítógépen a Sim City.
    Ha egy Sim blogol, akkor nem csak írhat, képeket is csatolhat. Minél több cikket ír, annál több követője lesz, így gyorsabban fejődik a viszonya a különböző társadalmi csoportokkal, illetve pénzt is kereshet, ha adományoznak neki, vagy felvásárolják a blogját.
    A szocializáció jártasság fejlesztésével a Sim különböző programokat tölthet le az okostelefonjára. A Sim-találó programmal eddig ismeretlen NJK Simeket is felkutathatsz, akiket aztán a telkedre hívhatsz. A legtutibb program mégis a Sim-átalakító, amellyel gyakorlatilag szinte bármilyen kapcsolatot beállíthatsz a saját és a kiválasztott Sim között.
    Minden közterületi kukában lehet kukabúvárkodni, bármelyik világban, így pedig bogaraktól kezdve egészen a műszaki cikkekig találhattok érdekes dolgokat.
    Ha a Simed elég jó hacker, akkor a vizsga előtti napon rálelhet a vizsgafeladatok válaszaira.
    Ha összebarátkozol az egyetem kabalájával, akkor elsajátíthatod a speciális táncmozdulatait.
    Lehet sms-ben is szakítani.
    Ha a Sim túl sok gyógynövényt fogyaszt beteg lehet, elkaphatja a hányinger, úgyhogy óvatosan szabad kísérletezni.
    A moziban ezentúl több típusú filmet is játszanak.
    A laptopok kinézete szabadon szerkeszthető.
    Az okostelefonok kinézetét többféle előre elkészített mintából lehet kiválasztani, ez függ attól, milyen a szocializáció jártasságod és mennyire jó a kapcsolatod a lázadó társadalmi csoporttal. Az egyik kinézet pl. egy exkluzív Mass Effect 3 verzió.
    mysims.hu
  • Joschka
    #35828
    Na, én meg mászok egyet...




    Ez most különleges ütés lesz.



    Fiúk, tudtok egy üvegest a környéken?



    Remélem a kedvenc ízemet kapom...



  • Ironman2
    #35827
  • Mike
    #35826
    újabban azt csinálja, hogy nem tölti be a mentést
    és mentéskor még nem tudom, hogy be fogja e tudni tölteni, az majd kiderül, ha újra játszani akarok

    ez a program egy szégyen
  • Ironman2
    #35825

    sikerülni fog!
  • Era40
    #35824
    sziasztok..de rég jártam erre..most kezdünk megint simsezni..kicsit összetornyosultak a felhők a fejünk felett..18 éves volt a lány... most lesz az érettségi..szóval..drukkoljatok nekünk.
    de most kicsit simsezünk..és várjuk az egyetemes kieget...pusza mindenkinek..
  • Ironman2
    #35823
    Addig a szülők jakuzziznak:


  • Ironman2
    #35822
    tesók megbeszélik mi lesz a főnyereménnyel:


  • Ironman2
    #35821
    Diplomaosztás felé:


  • Ironman2
    #35820
    tényleg az etetőszék minek van még ott?
  • Ironman2
    #35819
    Nesze nektek!!!


  • Ironman2
    #35818
    Regisztráltam kertészként mint egyéni vállalkozó,eldobtam az Atléta hivatásomat,nem is baj,mert már idegesítenek az állandó fellépések.Otthoni meló az király!!
  • Ironman2
    #35817
    Van istállóm is,Toyota Priusom is:

  • Ironman2
    #35816
    Nokedli láthatóan jól érzi magát:



  • Joschka
    #35815
    Majd meg lessük megint...hehe
  • Ironman2
    #35814
    Megint vannak ingyenes store tartalmak a hétvégén:

    http://simsvip.com/2013/03/01/in-game-discounts-free-content-32-33/

    nekünk várni kell szombat délutánig.milyen jó hogy nem vásároltam be anno
  • Ironman2
    #35813
    Jó nagy dudái vannak a Brittanynak!!
  • Mike
    #35812
    simán megírom nekik :)
  • Joschka
    #35811
    Írd meg nekik!
  • Mike
    #35810
    inkább a bugokkal foglalkoznának, mint ilyen marhasággal
  • Joschka
    #35809
    Látom, új növények is vannak szépen.

  • Joschka
    #35808
    Oh, egy egész növénysim familia...

  • Joschka
    #35807
    Coolfire...figyuzol?

  • Joschka
    #35806
    Le tudod a havert a telóddal fotózni és utána át is lehet a képet az ő mobiljára küldeni. Tök mint a valóságban!
  • Joschka
    #35805
    Készül az okosító dauer...DDDD

  • Joschka
    #35804
    Tök jó teló kezelő ablak is lesz.

  • Joschka
    #35803
    Sims 3 University Live chat!
  • Joschka
    #35802
  • Mike
    #35801
    photoshoppal
  • Joschka
    #35800
    Csak, hogy csinálunk kettőnkről közös fotót a emlékkönyvembe?
  • Joschka
    #35799
  • Ironman2
    #35798
  • Joschka
    #35797
    De...meghívás elfogadva!

    Majd te ülhetsz az ablak mellé, jó? Én meg ki rakom a tanárnő elé a lábamat amikor felénk csámpázik...
  • Ironman2
    #35796
    de egyébként ezt már javították hogy odaragadjanak tárgyak a kézhez,vagy rosszul emléxem rá? régebben nálam is előfordult többször is ilyen,most fasza lenne ha újra előjön ez a probléma,bár a sims3-nál ez nem okoz meglepetést:))