44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #35795
    próbáld ki
  • Mike
    #35794
    nem akarom még azzal is terhelni a kidőlt-bedőlt rendszert

    akkor remélem a resetsim segít

    ha az ea féle nem, akkor az nraas
  • Ironman2
    #35793
    nekem volt olyan hogy a tányér ragadt a kezéhez.resetsimmel kiszedte belőle
  • Ironman2
    #35792
    na ezt irtam,hogy szart se ér az emlékkapcsoló a beállításoknál.a mod viszont kikapcsolja véglegesen azokat.miért nem azt használod?
  • Mike
    #35791
    itt meg

    áhhhhrrgg, hű de félelmetes :DD



    tünde nem lehet zombi? a zombification elixirt nem tudja meginni, ugyanakkor csinált belőle italt, azt másik tünde simán megitta. vagy csak tini nem lehet zombi?
  • Mike
    #35790
    összeismerkedett egy másik tündével, és a simek milyen rendesek, fél óra múlva már autóvezetést tanult tőle.
  • Mike
    #35789
    ez mi ez a kezén :o, és hogy lehet leszedni? a plan outfit-ben nem látszik
    próbáltam nraas dresser-ben a check outfit, semmi
    most volt bálon, ott maradhatott rajta?




    ja és nagyon tetszik Ironman, hogy minden betöltés után le kell kapcsolnom a memories-t, mert ha nem figyelek, azonnal pakolgatja bele az emlékeket
  • Ironman2
    #35788
    Jövőhéten meg beiratkozunk az Egyetemre.Nem akarsz padtársam lenni?
  • Ironman2
    #35787
  • Joschka
    #35786
    Okés, meg lesem majd!
  • Ironman2
    #35785
    Nézzétek majd este 7-kor az élő csetet
  • Joschka
    #35784
    Az új (és sz*r!) 1.50 patch óta csinálja ezt nálam.
  • Joschka
    #35783
    Én meg az este rendelésre grilleztem a nemzetközi hírű marhasültemet...el vittem a kis srácnak...reggelre oda is értem vele, na amikor haza értem fogta magát a játék azt jól lefagyott!
  • Gólya #35782
    nekem nagyon annak tűnik:)
    de majd jön a tavasz - és a "ritkítás"

    de ez a kis köcsög kivágott az előbb...nem tudom elképzelni, mi baja lehetett...úgy gondolja, péntek délután van?
  • Joschka
    #35781
    Én meg talán majd ma.
  • Joschka
    #35780
    Nem is dzsungelesnek néz ki, mert tök jó kérót vettél.
  • lucifer9393
    #35779


    Ez egy érdekes challenge :)
  • lucifer9393
    #35778
    Na majd a hétvégén már talán én is játszok, és tudok dicsekedni :)
  • Ironman2
    #35777
    Én majd holnap,mert akkor érek rá simsezni.DD
  • Gólya #35776
    nagyon formában vagy:)
    (de így jó ez)
  • Gólya #35775
    új(?) házat vettem...
    kicsit dzsungel, kicsit kopottas, kicsit zsúfolt, de ha kitavaszodik, felújítás jön:)

    ami érdekessége a dolognak: a ház mindenestől 46624 simire volt kiírva...a simem összvissz 800(!!!) simit fizetett érte (valamiért bekavart a telekárral, de ez csak jól jön a felújításhoz)






  • Joschka
    #35774
    Majd írunk....de ha nem, akkor ne válaszolj...
  • Mike
    #35773
    írjatok többet! naponta többször fellépek ide, és élménybeszámolókat meg rengeteg képet (persze nem egybefűzött, gigaméretűt :) akarok látni :D
  • Mike
    #35772
    asszem ha meghal, tied lesz
  • Joschka
    #35771
    Én mikor be raktam a fesztiváltelekre nyomkodtam mindent, mint süket a csengőt de csak egyetlen árva interakciót kaptam: Nézze.

    Azonkívül, hogy enyhén vibrál körülötte a levegő semmi másra nem jó.
  • lucifer9393
    #35770
    Ja, ennyire nem tudom. Sosem láttam még ufót
  • Joschka
    #35769
    Sima kocsinak viszont át lehet eszkábálni, csak lebegve suhanna néhány centire az út felett...DDDD
  • Joschka
    #35768
    De használni nem fogja tudni, sajna.
  • lucifer9393
    #35767
    megveszed a buydebugból :)
  • Joschka
    #35766
    Sajnos csak nézegetni lehet ezt...

    Csak azzal a röppentyűvel röpködhetsz a városban, amelyiknek a földönkívüli sofőrjével össze sikerül barátkoznia a simednek. Tőle el kunyerálhatja egy körre a gépét. De ez a parkolós csak sima lebegő dísz, semmi más.
  • Mike
    #35765
    és hogy lehet az enyém? kell nekem egy ilyen
  • Joschka
    #35764
    Tehát nem hagyta ott a parkolóban valószínűleg senki sem, hanem egyszerűen úgymond "le tették" oda...DDDDDD
  • Joschka
    #35763
    Mike, ezt a röppentyűt simán le tudod tenni te magad is bármelyik közösségi telekre, mert bent van a játékban a következő helyen:

    Tikoskód után buydebug majd a "?" szimbólumos gomb és ott is a vegyes cuccoknál!

    Be raktam ezt én is az álomszigeti fesztivátelekre!
  • Mike
    #35762
    na itt van
    olyan tapadókorongos kabala macska :)

    az űr-autó az elixir bolt parkolójában áll, nem tudom miért, a tulaj biztos meghalt, mert a környéken nincs semmilyen idegen


    gondoltam, hogy ilyen lehetőség sem adódott még simses életemben, ezért jó alaposan megnézem a kocsit, el is fotózom mindenhonnan


    és itt a macsek


    Ekkora halat fogtam!


    itt kicsit besárgultan, de figyelmeteket az almára hívnám fel, szerintük ez a kissé rothadt színű alma very nice :)))


    itt meg a műbikán lovagol, a produkció neve: crazy cowboy


    nagyon büszke volt magára, hogy végig rajta maradt, olyan szaltót lenyomott a végén, hogy csak ámultam :o

    itt meg bejött a szarvas a falon át
    amikor benyomtam, hogy nézze a szarvast, meg is halt a program





  • Mike
    #35761
    elég egy macska, hogy kitépd a hajad
    állandóan láb alatt van a hülye macskája, főleg a nézem a simen interakciója miatt
  • Mike
    #35760
    nagyon szépek a lakásbelsőid gólya, csak használhatatlanok
    2-3 sim simán elakad bennük
    nálam már az is probléma volt, ha egyszerre akart a hűtőhöz menni a másik meg leülni, mindig igyekeztek egymást akadályozni

    ugyanilyen idegesítő a csigalépcső, a 2-ben még tudtak menni egymás után egyszerre a lépcsőn, a 3-ban már nem
  • Gólya #35759
    annyira azért nem kicsi:)
    a fürdőszoba sem...egyébként nálam az pont nem az a hely, ahol táncolni akarok...a célnak pont megfelel:)
  • Ironman2
    #35758
    Jól néz ki! Bár szükös egy kicsit a járás benne.Gondolom 2 simnél több nem egészséges hogy itt lakjon.Főleg a fürdőszoba!
  • Gólya #35757
    még egy kis türelem...






  • Gólya #35756
    folyt.