44547


no-warez.gif
  • Mike
    #35875
    úgy tűnik az nraas master controller felülírja az age freezing potion hatását :(

  • Ironman2
    #35874
    már kapható pedig az Egyetem nálunk is!
  • Mike
    #35873
    ide már nem is ír senkise?
  • Mike
    #35872
    én évekig részt vettem a bp-i görkoris felvonuláson, ahol elfoglaltuk a fél utat, zajongtunk, stb
    ez csak egy sima felvonulás,
    mi sem azért vonultunk fel, hogy másokat hergeljünk, hanem mert együtt jól éreztük magunkat
    de ezen kívül van még egy csomó felvonulás ebben a városban
    ha zavar, nem megyek el megnézni, részt venni benne
    de nekem nem fáj mások öröme
  • Mike
    #35871
    szerintem nincsenek a középpontban
    max neked furcsa, meg feltünő, meg még itt sokaknak
    ha természetesnek vennétek, akkor meg nem akadnátok fenn olyanon, hogy a simsben - ami szimplán egy játékprogram - két fickó fexik össze egy ágyban
    erre mondtam, hogy nyugatabbra ezen már senki nem akad fenn

  • Era40
    #35870
    na..megyek kipróbálom a simset..mert az évszakok megjelenése óta..nem simseztem
  • Era40
    #35869
    és nem azt mondtam hogy bújkálniuk kell!!...szó nincs erről...csak nem kéne inig a középpontban lenni..miért kell hergelni a tömeget,,?? mire fel?? de tényleg..te felvonulsz minden évben,hogy nem vagy meleg?? miért nem tudnak beilleszkedni?? miért kell hergelni a másik nemet?? én csak ezzel nem értek egyet...mellettem elférnek..elviselem őket..de gyereket ne neveljenek..de ez is csak az én szerény véleményem...
  • Era40
    #35868
    ebben is igazad van.. csak egy vélemény volt részemről..bocsánat ha ezzel megsértettem valakit..nem állt szándékomban
  • Era40
    #35867
    igazad van ebben is!!!..tényleg..erre nem is gondoltam.. ne haragudj..annyira elvakított ez a hülye buzi felvonulás...valahogy nagyobb feneket kerekítenek ennek.. mint a "szent rohadó jobb" körbehordozásának..
  • Mike
    #35866
    hát a mai az laza ahhoz képest ami volt. lehet tárgyanként érettségizni, ami nem tetszik abból újra menni fél év múlva, bezzeg 1990-ben :)
  • Mike
    #35865
    hm... akkor földrajzot nem kellett vlna újratanulnom
  • Mike
    #35864
    miért lenen baj, hogy leírtad. max válaszolok :)

    nyugatabbra nálunk sokkal toleránsabbak az emberek
    de nem csak a homokkal, de mondjuk a mozgássérültekkel is
  • Mike
    #35863
    csak tudod egyeseknél a magukra felhívják a figyelmet megegyezik a létezésükben. ők nem emberek? miért kellene bújkálniuk? mondhatod, hogy ne riszálják magukat a felvonulásaikon, de mostanában már nem csinálják, másrészről a katolikusok se tartsanak körmeneteket, hurcolva egy aszott kezet, amikor fennen hirdetik, hogy ők nem bálványimádók
  • Era40
    #35862
    csak egy tantárgyból lehet harmadik év végén előrehozott érettségit csinálni..én valahol jónak tartom..mert az érettségi ma már nagyon kemény dolog..így most egy tantárgyból kevesebből érettségizik..így is maradt még elég..
  • Gólya #35861
    valahol jó, de talán rossz is kicsit...rossz, mert sokan valami kis smafu tárgyat választanak előrehozottnak - elég ugye, ha két évig tanulja és már csinálhat előrehozottat belőle

    nem tudom most hogy van, de amikor a mieink voltak gimisek, a felsőfokú nyelvvizsga kiváltotta az érettségit
  • lucifer9393
    #35860
    Olyan furcsának találom, hogy itt csak úgy előre lehet hozni egy érettségit. Nálunk otthon ilyen nincs. Legalábbis az én gimimben biztos nem volt rá lehetőség. Ha lett volna, angolból már 2.ban leérettségiztem volna.
  • Gólya #35859
    ne is mondd...mi kétévente csináltuk meg háromszor...

    #35858. nálunk dettó...lány is nagyon kacsintgat, a kicsi is (ő amúgy is kint volt az Államokban a nyáron)...egyelőre csak a középső nem szólt még ilyet, de még bármi lehet
  • Era40
    #35858
    külföld lesz ebből már érzem...felsőfokú angolt megcsinálta..és előrehozott érettségit tett tavaly informatikából..emelt szinten..de nem beszélem le róla..ha lesz rá lehetősége..igenis menjen ki..próbálja meg..
  • Gólya #35857
    hát a nyakam nem teszem rá, de mindenképpen nézzetek utána - nehogy elessetek egy jobb lehetőségtől
  • Era40
    #35856
    de mondjuk ez az érettségi nem kevés pénz..már egy valaggal elköltöttünk:))
  • Era40
    #35855
    igen?? ennek még nem is néztünk utána...jó lenne ha az így lenne:)))
  • Gólya #35854
    sok szerencsét hozzá - neked meg sok forintocskát!
    de várj...rosszul emlékszem, hogy az első szakma tandíjmentes? már okj-s esetében...
  • Era40
    #35853
    Szia!

    Hát nekem is megvan a véleményem:)) hát..a lány ott marad a suliban..még két évig..elvégzi a nemzetközi fuvarozást..aztán majd meglátjuk...és cukrászatot is tanulni akar..szóval..felköthetem a gatyámat..(meg a pénztárcámat is:)))))
  • Gólya #35852
    szia Era!
    végre téged is látni...egyedül tartom itt a frontot mióta:)

    (múltkor én is kaptam pikírt megjegyzést, mert nem szimpatizálok az alig tizenévesek szexuális gyakorlatával:)
    no de ez vagyok én - nagyon sok minden van még, ami nemtetszést vált ki nálam, de szerencsére nem kell velem együtt élni:DDD )

    gyereknek nagy kalappal - merre megy utána?

  • Era40
    #35851
    bocsánat,de ezt muszáj volt leírnom..végül is..szólásszabadság van..vagy már nem???
  • Era40
    #35850
    én csak azt nem értem..a mai világban miért nem lehet a nevén nevezni,azt...ami..ha neki ez a vallása..miért nem lehet kimondani és leírni??már a cigánypecsenyét is több helyen kisebbségi pecsenyének írják..nevetségesnek tartom..ők saját magukat is így nevezik..én is kiakadok legközelebb..ha katolikusnak titulálnak..holott az vagyok..azazonos neműekről meg csak annyi,hogy nem kéne magukra felhívni a figyelmet..én sem vonulgatok minden évben kamionokon táncolva,hogy nem vagyok meleg!!..nekem meg ez a véleményem erről a témáról..na simsezzünk tovább:)))
  • Joschka
    #35849
    Senki nem akar szerintem semmi "ilyesmit". A videó a simsvip.com-ról való.:))
  • Joschka
    #35848
    Az már a te dolgod, én meg arra nem lennék vevő!
  • Joschka
    #35847
    Le tiltottam a szabad akaratot ám én a játékomban, Mike!

    Tehát csak az történik nálam, amire utasítom a simet...hehe
  • Ironman2
    #35846
    Izlések és pofonok kérdése,nekem 2 férfi undorító,de 2 nőt eltudok viselni Részemről ennyi.pont,mert gyerekek is olvassák a topikot
  • Ironman2
    #35845

  • Mike
    #35844
    mennyi homofób van itt komolyan. megint vegyem elő a homofób bosszantó kőbuzi sg-s troll énemet? komolyan akarjátok? élő ember nem marad akkor itt. szal ha jót akartok nincs buzizás se zsidózás. nálam ez kb. egy szint.
  • Mike
    #35843
    a játékban az történik amit te akarsz (kivéve amikor nem)

    na majd csinálok egy Jóska simet aztán együtt él majd a feka Nagyfaszú Joe-val :DDDD
  • Mike
    #35842
    a simek biszexálisak
    tőlünk nyugatabbra nem nagy cucc ez már
  • Era40
    #35841
    úgy látom simseznem kell..le vagyok maradva teljesen:)))
  • Ironman2
    #35840
    igazi Maxis video!!
  • kem001
    #35839
    Pont ezt akartam írni.. De ezt leszámítva, tetszik.
  • Joschka
    #35838
    Te angyalom...neked oly fura a színed. Nem zöldülnél be esetleg?

  • Joschka
    #35837
    DDDD... még jó, hogy a játékban nem muszáj ilyennek történnie!
  • Ironman2
    #35836
    ehehehehh.na jól van.én felmondok!!!! az a wc-s jelenet odavágott rendesen!!