44547


no-warez.gif
  • Bal0924
    #43745
    Köszi.
    És miért nem javítják ki?
    Minden vackot helyre állítanak, de ezt nem tudják?
  • Austin Bailey
    #43744
    ja igen, socialCache.package az ötödik
  • Austin Bailey
    #43743
    Minden a Dokumentumok/The Sims 3 mappában van. A .package kiterjesztésű letöltött tartalmak a Mods mappában, a sims3pack fájlok a Downloads mappában, és a mentések a Saves-ben. (van még Saved Sims, és Saved Outfit mappa is)Ha újrarakod a játékot, akkor a Downloads mappa tartalmát a Launcherben újra kell telepíteni. (Egyébként .package formában azt hiszem a DCBackup mappában vannak, de ott nem látod, hogy melyik melyik. Mindazonáltal nem valószínű, hogy a játék felrakásával lenne a probléma. A Sims 3 egyszerűen ilyen. Dugig van bugal és több kiegészítő esetén elkezd akadni. Megpróbálhatod még azt, hogy a The Sims 3 mappában az 5 Cache végű fájlt törlöd mielőtt elindítod a játékot. ( compositorCache.package,scriptCache.package, simCompositorCache.package,CASPartCache.package meg még egy ötödik) Ezeket minden indítás előtt ha törlöd, akkor valamivel jobb a játék.
  • Austin Bailey
    #43742
    Joshka nem ez az, amiben a mappa neve nem packages, hanem csak package? Mert akkor nem fog neki működni.
  • Austin Bailey
    #43741
    tudom hogy van. Azt mondtam, hogy egy Magyarország modban nem lenne.
  • Bal0924
    #43740
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni hogy hol tárolja a telepített cuccokat?
    Inkább máshogy kérdezem, Miket törölhetek ha csak a mentéseket és a telepített cuccokat szeretném megtartani.

    Mert most hogy minden főbb kiegészítő fent van, új játékba kezdtem, de folyamatosan akadozik, élvezhetetlen a játék. Minden 15.másodpercben megáll.

    Másik dolog. Egy csomó ".mdmp" kiterjesztésű fájlt csinált, mik ezek és törölhetőek?
    Még valamit észrevettem, a játékban az "üzenőfal" nem akar betöltődni, nálatok?
  • Joschka
    #43739
    Package fájlok berakása a játékba a következőképpen történik:

    1 Először is ezt töltsd le:

    Mods.zip (495B)

    http://www.sendspace.com/file/v3yqko

    Csomagold ki, és ami a csomagban van azt cakk-pakk másold be az alábbi helyre:

    c:/Users/Felhasználó/Documents/Electronic Arts/The Sims 3/

    Vagyis így:



    Ezután nyisd meg ezt a Mods mappát majd a benne található Packages mappát is és ebbe a Packages mappába kell bemásolgatni a letöltött .package típusú fájlokat. Amelyeket nem ajánlatos összekeverni a sims 2 játék .package fájljaival, mert azok ide nem jók!

    Ennyi lenne...A letöltött .package típusú cuccok ezután majd megtalálhatók a játékban!
  • Joschka
    #43738
    Ingyenes nincsen! :)
  • tomi161996
    #43737
    helló és mégúgy kérdés a package fájlokat hogy tudom telepíteni ?
  • tomi161996
    #43736
    és valami ingyenes nincs?
  • Joschka
    #43735
    Ha van Tehén növényed (Cowplant) akkor azt nyugodtan tedd ki a ház elé, mert kedvenc tápláléka a lesifotós!!!!


  • Joschka
    #43734
    Egy fajta szerled mod jött ki hivatalosan a legutóbb megjelent várossal: Roaring Heights-el és a Gold verzióban benne van az alábbi " barkácsolható járgány of műhely" prémium tartalom is.

    A város megvásárolható a hivatalos Storeban: ITT!!!!

    Klasszikus, De Kikalapálandó Kasztni

    Figyeld, amint Klasszikus, de kikalapálandó kasztnid lerobbant tragacsból mesés műalkotássá válik, amely bármelyik autószalon méltó darabja lenne!
    Fejleszd simed ezermester jártasságát motorjavítással, festéssel és karosszériafényezéssel! Felgyorsíthatod a munkát, ha a család született ezermesterét bízod meg a feladattal, elvégre ehhez ért a legjobban.
    Bújj össze a szívednek legkedvesebb simmel, aztán válts eggyel nagyobb sebességre, és ölelkezzetek! Persze nem kell itt megállnod, akár az ötödik sebességig is elmehetsz...
    Dicsekedj el a kemény munkáddal, és túráztasd kicsit a motort, hogy hallhasd, amint dorombolni kezd, akár egy oroszlán! Ha azonban még azelőtt próbálkozol ezzel, hogy elkészültél volna a motor megjavításával, egy kicsit megbízhatatlanul viselkedhet.
    Vidd el az új kocsidat egy körre a városban, vagy add el busás haszonnal, hadd dagadjon a tárcád!

  • Joschka
    #43733
    A világ körül kiegészítővel jött, szóval már régóta benne van a játékban a számlamentesség lehetőség az életcél jutalmaknál. És 15 000 boldogság pont az ára.

  • akyyy
    #43732
    betörs nem is nagyon van, de mindig ott vannak azok a lesifotosok és nem lehet elküldeni őket, rendőrt meg hiába hivom ki, még ő büntet meg engem.

    ha meg a kapuba beállítom a jogosultságot, akkor egyes semélyek nem tudnak bejönni akiket meg akarom hogy bejöljenek.
  • Austin Bailey
    #43731
    az se lenne rossz, ha lenne egy magyar valóság mod, ahol a számlamentességet nem tudod használni, minden nap jön számla, tízszer akkora összegben, mint rendesen, a munkában nem lehet előre lépni, gyakoribbak azok az egyedi események, amiknek a végkifejlete az, hogy kitesznek az állásodból, a nyaralás, a fürdőház meg az étterem tízszser drágább, sokkal több a betörés, és a rendőrség nem jön ki.
  • Austin Bailey
    #43730
    nem de többféle barkácstevékenységet végezhetsz különböző prémium tartalmakkal
  • akyyy
    #43729
    nem lenne rossz ha lenne valamilyen sima gyár, ahol lehetne dolgozn iint pl heggesztő lópikula pénzért, ahol nem lnne előrejutási lehetőség, mert az max! :)
  • tomi161996
    #43728
    helló azt szeretném kérdezni hogy van valami műhely mod ?
  • Bal0924
    #43727
    Köszi, sikerült öltetnem!
  • Austin Bailey
    #43726
    a szőnyegek között van mesterséges talaj, ami a jövős kiegészítővel jött, és arra is lehet ültetni
  • akyyy
    #43725
    nem tudom de most jó volt az előbb. leraktma ujra, csak zárra volt és lépett le mindenki :D
  • Joschka
    #43724
    A hajón használd az ültetőládákat a növénytermesztéshez.
  • Bal0924
    #43723
    Köszi.

    -Összesen 24jártasságot számoltam össze.:)
    -A hajón hogy tudok magot elültetni?:)

    Még 1 gondom van.
    Folyamatosan lefagy, utána megindul, de folyamatosan csinálja. ÉS élvezhetetlen a játék.. :S
    Megpróbáltam lejjebb venni a beállításokban a részleteket, de úgy meg csak messzebbről jó játszani..:S
    A játék gépigénye és a gépem közötti tudás, nagy különbség van.(a gép jobb)
    Ha meg memória gondja van, akkor meg miért nem használ többet? (a szabad memóriából magyar vagy 3,5gb..)
  • Ironman2
    #43722
    Januári store szett elérhető:



    Öregdiák találkozó 1700 simpoint

    42 db tárgy a készletben!
  • Joschka
    #43721
    Itt egy kép is róla:

  • Gólya #43720
    emlékeket kikapcsoltad?
  • Joschka
    #43719
    Esetleg nem ez az a bowling pálya, ami nálad van?

    http://modthesims.info/d/498494
  • Joschka
    #43718
    Sajnos a szerverük sokszor szarakodik, nálam pl az üzenőfal jelenik meg hibásan. Ez van ez ilyen.
    Az "ugrálós" problémádról meg dunsztom sincs, hogy mi okozhatja. A bowling pályát nem tudom, hogy honnét szedted...én csak arról tudok, ami az Egyetemi évek kiegészítővel jött. Ha esetleg megtudod mondani, hogy honnét szerezte akkor tán utána tudok nézni, hogy jó e vagy ez csinálja e a galibát nálad.
  • Joschka
    #43717
    Kérdéseidre a válaszok:

    1. Ezután is tudsz a kertedben és az ültetőládákban is zöldségeket termeszteni.
    2. Az Egyetemi évek kiegészítőben a 2 hét felel meg a két évnek. Az egyetemi évek kiegészítőről bővebben ITT!!!!! olvashatsz.
    3. Az Előre a jövőbe kiegészítő az utolsó megjelent kiegészítő a The Sims 3 játékhoz. Vagyis több nem lesz!
    4. Az összes jártasságról itt olvashatsz: Sims 3 jártasságok számolni meg gondolom tudsz.
  • Bal0924
    #43716
    Ez lemaradt..
    Mostantól csak ültetőládákban tudok növényt termeszteni?
  • Bal0924
    #43715
    Sziasztok!

    Végre megvan az összes nagy kiegészítő, a cuccokból csak 2 van.m
    Nekem nagyon tetszik hogy a házamat eltudom mozdítani.:)

    Lenne néhány kérdésem.
    -Az egyetemi beiratkozást nem értem. Miért lehet beiratkozni 2év xhónapig, ha csak 2hetet töltök ott?
    Ha kevesebb időt csinálok akkor több ideig maradok ott? Hogy van ez most?
    -A Sims4-ig már nem lesz ugye több kiegészítő hozzá?:)
    -Van olyan oldal ahol fel van sorolva az összes megszerezhető jártasság?:) (mennyi van összesen?)
  • akyyy
    #43714
    elmentem egy másik helyre, de ott sem tudok a bárpultnál italt rendelni, mert ugrik egyet. mit tudok csinálni? elhelyeztem mégegyszer az egész létesítményt város szerkesztbe, de ugyanaz. mod nincs, csak a no cd, overwatch. egyedi tartalom se, kivéve a multkori bowling pálya (vagy lehet régebbi:D).
  • akyyy
    #43713
    másnak is olyan hogy minden egyes inditásnál be kell jelentkezni, mindkét helyen? a sima inditóba, majd az első menübe) ? pedig ki van pipálva, hogy magától jelentkezzen be.
  • Joschka
    #43712
    Az én simem meg egy tanyára költözött , a konyha már készen van, úgyhogy ott is alszik a sezlenyon...a többit most építgetem neki.






    Ha meg didereg hát üljön a búbos kemencére...


  • Joschka
    #43711
    "piknikezőktől loptam kaját"

    Ejnye-bejnye, hát szabad ilyent?...
  • TaffetaGolem
    #43710
    fiduli, nekem jó volt tegnap a honlap!

    Joschka, köszi az infót!! tegnap kipróbáltam és sikerült!! :) közben a kristályokra is rájöttem. sikerült 7500ért eladni már egy robotot. kíváncsi vagyok mennyiért kelnek majd el a drágábbak. azért örülök neki, mert 2 emberem van és megvettem egy bazi nagy telket amin alig van 4fal, ágy, wc, hütő stb.. a csaj simem dolgozik, a pasi meg elkölti nanoitokra apénzt... :)))) de most már beszállt ő is a rezsibe.

    amikor még csak a sim3 volt meg és 1kiegészítő jelent meg hozzá akkor volt, hogy megvettem a legnagyobb telket, de semmi pénzem nem maradt. falat tudtam rá tenni és ennyi. sportoló voltam, így reggelente lefutottam a helyi uszdába, ott megfürödtem és wc-re mentem, majd a piknikezőktől loptam kaját, elmentem dolgozni, hazafelé ugyan ez és a szomszédom kanapéján aludtam.. :)))) régi szép idők
  • fiduli
    #43709
    Hogy ne legyen gond, megismétlem:
    Sajnos nincs bent a város ( 43704 h.sz. ). Itt azt értettem, hogy a városválasztónál nincs a Sárkányvölgy. Lehet, h. nem fogalmaztam érthetően, bocsi.
    Az "Ellenben.... " után ( 43704 h.sz. ) az már másik téma.
    Most már értem miért nem jelenik meg az ikonoknál a Sárkányvölgy.
    Ami igy már nem is gond. Megpróbálom majd a sims3 honlapján regisztrálni a játékot.
    Az eddigieket köszönöm.

  • Austin Bailey
    #43708
    mivel a store nem kiegészítő, ezért nincs ikonja a launcherben. Összekeversz egy csomó dolgot, és így nem lehet érteni, hogy mit mondasz
  • Joschka
    #43707
    A Sárkány Völgy az nem kiegészítő lemez, hanem csak egy város, az ott alul az ikonoknál nem fog megjelenni. Elmondtam, hogy hol nézd...még egyszer nem írom le. Olvass vissza!
  • fiduli
    #43706
    Köszönöm, próbáltam, de az oldal jelenleg nem üzemel.
    Megpróbálom később, és majd jelentkezem.
    Kösz mindenkinek.