44547


no-warez.gif
  • Austin Bailey
    #43787
    sehogy, gyenge a hűtésed. Nekem is gyenge, ezért egy asztali ventilátorral hűtöm a gépemet.
  • TaffetaGolem
    #43786
    shiftet kellett használni, de így sem jó. olyan mintha nem is rá kattintanék... évszakokat tudok beállítani meg ehhez hasonlókat. véletlen a robotomnak beállítottam, hogy legyen születésnapja, erre ő is eltűnt.. illetve csak részben, mert a szeme megmaradt.. :D

    van egy olyan opció ha kattintok, hogy "Fix Invisible Sim", de hiába kattintok rá nem történik semmi sem
  • Bal0924
    #43785
    Az alap járat 30-33 fok.. :S
    Hogy szabályozzam a fokát?
  • Ironman2
    #43784
    Nem szabad,mert ban jár érte! Majd törli a hg!
  • TaffetaGolem
    #43783
    és persze köszi a felvilágosítást! :)
  • TaffetaGolem
    #43782
    semennyi. csak EA-s van.
  • whitequeen73
    #43781
    CC = custom content, egyedi tartalom. Letöltött cuccok, modok stb. (játékosok, nem az EA által kreálva). Tudnak néha gubancot okozni :)
  • TaffetaGolem
    #43779
    nem tudom mi az a "cc" és, hogy hol lehet megnézni! :(

    a gyámügyre már én is gondoltam. folyamatban van.. :)
  • Austin Bailey
    #43778
    még mepróbálhatod elvetetni a gyámüggyel, aztán visszaszerezni. Hátha akkor generál neki kinézetet. Milyen cc-ket használsz?
  • Ironman2
    #43777
    armageddon!
  • Austin Bailey
    #43776
    az nagyon sok. 30 fok körül kéne tartani
  • kem001
    #43775
    Shift + kattintást próbáld..
  • TaffetaGolem
    #43774
    austin nem jó ez sem... :(( nem jelenik meg a buborék.. :(((

    tegnap még az xboxom is tönkre ment... mi jöhet még?:(
  • Bal0924
    #43773
    Miért, nektek hány fokos a gép?
    A videokártyám 53-55fokos.(játék közben)

    #43771
    vagyis feltettem és csak legyen ott, ezzel az erővel le is szedhetném.:)
  • TaffetaGolem
    #43772
    az invisible fájt egyébként betettem a mods/package mappába, de azt írja a játék amikor betölt, hogy módosított szkripteket észlelt. szarul csináltam valamit?
  • TaffetaGolem
    #43771
    nem játszunk vele
  • whitequeen73
    #43770
    hűtéssel
  • Bal0924
    #43769
    Kicsit alakítok a kérdésen..
    Hogyan éritek el hogy ne akadozzon idegesítően sokszor és sok ideig?!
  • Bal0924
    #43768
    És hogy éritek el hogy ne akadozzon?
  • Austin Bailey
    #43767
    mindenkinek az összes.
  • Bal0924
    #43766
    Sziasztok!

    Nektek hány kiegészítő van fent?
  • Austin Bailey
    #43765
    ctrl+shift+c beírod, hogy testingcheatsenabled true nyomsz egy entert, majd azt hiszem shift vagy alt+klikk a gyerekre (ahol lennie kéne) és ha szerencséd van, akkor feljön egy olyan buborék, hogy sim szerkesztése a családszerkesztőben. Ezzel belépsz a családszerkesztőbe, ahol elméletileg meg kell jelenítenie a gyereket, vagyis a program kénytelen lesz valamilyen gyereket generálni. Itt egyben át is szerkesztheted. Nem biztos, hogy működni fog, de érdemes megpróbálni. Ha ez sem megy, akkor meg találd ki, hogy milyen cc okozza a gubancot. Kezdetben mondjuk kiszedheted azokat, akik a simek kinézetét alakítják át.
  • TaffetaGolem
    #43764
    sajnos egyik mód sem vált be.. :((

    Austin, hogyan kell a te módszeredet csinálni?
  • Austin Bailey
    #43763
    mondjuk én először azzal próbálkoztam volna, hogy testingcheatsenabled true beírása után be tudja-e hozni a gyerekesimet a családszerkesztőben.
  • TaffetaGolem
    #43762
    ja rendben. csak a package végződést figyeltem. remélem jó lesz! most nézem meg
  • Ironman2
    #43761
    csak a cache.package végződésüeket szabad kitörölni! 5 db ilyen fájl van,nemtudom hogy lett neked 6
  • TaffetaGolem
    #43760
    köszi!!

    nekem egyébként már 6package fájlom van. akkor töröljem mind a 6ot?
  • Ironman2
    #43759
    AZ utóbbi a memóriát pucolja ki,ha netán valamelyik program teliszemeteli
  • TaffetaGolem
    #43758
    Köszi Ironman!!

    Azt megtudnád mondani, hogy mi a különbség a clean és a clean memory között?
  • Ironman2
    #43757
    invisiblesimfixer mod:

    http://www.sendspace.com/file/do2u6x

    savecleaner 2.0:

    http://www.sendspace.com/file/cgv30o

    elöbb a savecleanert próbáld ki,megpucolja a mentés fájlt,majs töröld az 5 db cache.package végződésü fájlokat a dokumentumok/electronic arts/the sims3 mappából,ha úgy se lesz jó,akkor rakd be az invisiblesimfixer.package fájlt a mods/packagesbe

    4-5 percig várni kell míg megjelenik az ikonja a személynek mindegyik helyen,ez nálam is sürün előfordul,főleg az 5 dc cache fájl puccolása után
  • TaffetaGolem
    #43756
    a négyzet megjelenik, de nincs arca. csak zöld vagy sárga négyzet (piros még nem volt szerencsére :D ). ha van egy vágyam vele kapcsolatban akkor ott sem jelenik meg az arca
  • Bal0924
    #43755
    Nem tudok játszani vele. minden 10-15.másodpercben megáll..ÁÁÁÁ
    Beállításokban mindent levettem közepesre..
  • Austin Bailey
    #43753
    oldalt megjelenik, mint új személy?
  • TaffetaGolem
    #43752
    Mi van akkor ha a gyermekem láthatatlanul születik? Kis sárga pöttyök jelzik, hogy merre van. Ez egy bug vagy ez a tündérek specializációja? :D
    Már betöltöttem egy régebbi elmentést is és úgy is láthatatlanul született... viszont hiába látom, hogy hol van, rákattintani nem tudok. nem tudom etetni, meg semmit sem tudok vele kezdeni.
  • Ironman2
    #43751
    Akkor nem nagyon :)) Sims3-hoz jönnek még amúgyis cuccok a storeba idén legalábbis
  • Bal0924
    #43750
    Mint a Sim3 a Sim2-tőt. :)
  • TaffetaGolem
    #43749
    Szerintetek mennyire fogja lenyomni a sims3 kiegészítők árát a sims4?
  • Austin Bailey
    #43748
    Szerintem azért, mert több helyen párhuzamosan csinálják a kiegészítőket különben nem tudnák ilyen sűrűn kiadni, és az egyszerre készülőket nem tudják egymással rendesen összedolgozni. Ezt még bonyolítja a store, ami sok kicsi ugyanolyan elem a programban, és az ilyesmi általában minden játékot összegubancol. Végül pedig valószínűleg azért, mert ha ezt kijavítanák, akkor el kéne ismerniük, hogy hogy termékük hibás.
  • Joschka
    #43747
    A Sims 3-at már nem fogják javítgatni, csak Store cuccokat adnak ki még hozzá. Már mindenkit szinte a Sims 4-re állítottak rá.
  • Joschka
    #43746
    Nem, mert ebben rendesen "Packages" neve van a mappának.:)