44547


no-warez.gif
  • TaffetaGolem
    #43705
    lehet rosszra gondolok, de jelentkezz be a sims honlapjára és ott van egy olyan, hogy: Oldalam -> Saját Fiók -> Egy Új Játék Regisztrációja. Szerintem utána már jó lesz. Csináld meg az összes játékoddal, mert némelyiknél kapsz plusz cuccokat
  • fiduli
    #43704
    Sajnos nincs bent a város.
    Ellenben a játék inditásakor az összes kiegészitő ikonja megjelenik egy sorban az alap Sims nagyobb képe alatt, de a Sárkányvölgy nincs a sorban, a már telepitett Természetfeletti erők, és Házi kedvenc ikonok kiszinesednek, a többiek fekete-fehérek.
    A Store-ig el sem jutok.
  • TaffetaGolem
    #43703
    ja akkor nincs más dolga csak felmenni a honlapra és regisztrálni ott is a játékot? az úgy más.. :)

    és köszi a processzoros tippet! péntekig még tanulok, mert a hétvégén vizsga.. : de aztán megnézem! :)
  • Joschka
    #43702
    Akkor majd most nézd meg, a városválasztónál a játék indítása után, hogy bent van e a város, bent kell már lennie.
  • fiduli
    #43701
    Igen, kaptam kódot. 16 karakteres betű és számjegysor.
    Elindul a telepitővarázsló, elfogadom a licencszerződés feltételeit, a telepités mezőre kattintva RÖGTÖN kiirja, hogy az IntallShield sikeresen befejezte a telepitést.
    Kódot nem kér.....
  • Joschka
    #43700
    Valamilyen kódot akkor is kellett, hogy kapjon hozzá, amivel a várost aktiválni tudja a neten a Storeban. Ez eddig is így volt.

  • Joschka
    #43699
    A Sims 3 Storeban árusított városokat (az alapjáték és a kiegészítők mind tartalmaznak egy várost már!) időnként lehet kapni külön megvásárolható DVD-ken a boltokban, ha viszont nem vetted meg Dragon Valley városát boltban, akkor a Sims 3 hivatalos oldalán SimPontok vásárlásával is meg lehet venni.
  • TaffetaGolem
    #43698
    szerintem azért, mert érdekes, hogy megveszel egy világot eredetiben, de mivel boltban vetted (hiába hivatalos), mivel nem a sims oldaláról töltötted le, ezért nem engedi, hogy használd..
  • Joschka
    #43697
    Miért kérdezed?
  • fiduli
    #43696
    A multiáruház nem eredeti lemezt árulna?
    Eredeti DVD, sorozatszám, sok pénzért......
  • Joschka
    #43695
  • Joschka
    #43694
    1. Tervezzen Nanitot
    2. Készítsen Nanitot
    3. Ha van már Nanitod és megfelelő jártassági szinted, akkor azt a Visszafejtés interakcióval processzorrá tudod visszafejteni (egy vagy több processzor is nyerhető egy Nanitból).
  • TaffetaGolem
    #43693
    Joschka melyik interakciót kell választani, hogy processzort tudjak gyártani? lejjebb írtam, hogy milyenek vannak.

    Boldog Új Évet!!!
  • Ironman2
    #43692
    BOLDOG ÚJÉVET MINDENKINEK!


  • Joschka
    #43691
    Ha átjössz a halálfejes "NO WAREZ" feliratú gombra kattintva a technikai topikba, ott tudok ez ügyben segíteni!
  • Joschka
    #43690
    Most nem az a lényeg, hogy hol vetted a játékot, hanem a Dragon Valley-t nem hivatalos oldalon szerezted be, azt pedig így nem lehet telepíteni, mert védelem van rajta.
  • fiduli
    #43689
    Köszi a tippet. sajnos ez a mappa üres. A játék dvd-t a Tesco - ban vettük.
  • Joschka
    #43688
    A növénysimekhez nem kell egyetemre mennie a simjeidnek, van egy ilyen ketyere ahhoz, hogy mag-gyereket tudj létrehozni, de az meg ott van a jártasságoknál...keresel a városban magvakat azt belerakod ebbe a szerkentyűbe és ott össze-vissza lézerkedve kapsz valamilyen végeredményt...el ülteted a magot, öntözöd, beszélsz a kijelett palántácskához azt egyszer csak ki fogod tudni rántani a kész ződ csecsemőt a földből.



  • TaffetaGolem
    #43687
    engem pont az egyetem érdekel a legkevésbé.. :))) inkább a növénysimek miatt érdekelne.

    azt a tojás izét használom, mert 6os vagy 7es a plumbot fejlesztési jártasságom, de csak olyan interakció van, hogy tervezzek nanoitot, készítsek nanoitot, ugyan ez a kettő chippel, vegyek plumbotot és alakítsak át plumbotot :((
  • Joschka
    #43686
    A Dragon Valley (Sárkány Völgy) a játékba telepítése után a következő helyen található meg helyes telepítés esetén:

    c:/Users/Felhasználó/Documents/Electronic Arts/The Sims 3/InstalledWorlds/



    Tehát itt: Az "InstalledWorlds" mappában kell, hogy legyen. Persze csak akkor kerül oda ha a Sims 3 hivatalos oldalán a Store menüpontnál vásároltad meg a várost!

  • Joschka
    #43685
    Hát én az egy szem simemmel játszottam el az egyetemet, míg nem kapott egy diplomát szegényke. Az egyetemen ide-oda futkosás (órákra, bulikra, egyébb rendezvényekre...stb...) annyira le tudott foglalni, hogy más simmel való foglalkozás eszembe sem jutott. Egyébként feltétlenül próbáld ki az egyetemet, mert szerintem ez a legjobb kiegészítője a Sims 3-nak.
  • fiduli
    #43684
    Sziasztok.
    Segitségre lenne szükségem. Megvettük az alap játekot és pár kiegészitőt. Minden müködik kivéve a sárkányvölgyet. Felinstaláltuk, de sehol nem található. Eredeti játekok. Ha valaki tud, kérem segitsen.
    Előre is köszönöm.
  • Joschka
    #43683
    Processzorokhoz való hozzájutásnak a módja a következő:

    Az alábbi tojás kinézetű ketyerével először létrehozol nanobotokat, majd azok és a kristályvirágok segítségével szintén ezen a szerkentyűn készítesz processzorokat a jellemvonáschipek elkészítéséhez.

  • TaffetaGolem
    #43682
    az egyetemi éveknek mi a játék menete? ha van egy kölköm aki egyetemista lesz akkor csak vele kezdek el játszani amíg tart az egyetem?

    illetve azt továbbra sem tudjátok, hogy processzorokhoz hogyan lehet hozzájutni? :((

    múltkor kiruccantam a jövőbe és elfogadtam a plumbot arénában levő állást. kár, hogy csak akkor mehetek oda ha a jövőben vagyok.. : gondoltam, hogy a vágólapra kimásolom az épületet és úgy teszem le akkor jó lesz, de a jelenben könyvtár és szépségszalon...
  • akyyy
    #43681
    ez se rossz
  • Ironman2
    #43680
    13.napi ajándék a storeból:



    Mediterrán villa konyhai,és étkezőkollekció

    töltsétek!
  • Joschka
    #43679
    Csak ilyen van, teszkó az nincsen:



    Ez egyébként az Egyetemi élet kiegben található nyúljáratos bolt átfestett változata.
  • akyyy
    #43678
    Igen csábit hogy teljesen megcsináljam a saját városkám minimlis mását :D gondolom ebbe utakat meg bármit lehet elhelyezni.

    csak nem tudom hogy épületeket lehet-e építeni. pl valami bolt szerüséget (tesco:P ), ahova ugye nem lehet bemenni, de cselekvésre alkalmas.

    illetve hogy egy panelházat építsek. régen csináltam (tán linkeltem is ide), de az még az éjszakák előtt volt, azóta vannak felhőkarcolók amiket nagyon jól lehetne így megcsinálni, csak az a baj hogy liftesek, én meg pont egy nem liftes 4 emeletest csinálnék, de az mraha rossz, hogy minden egyes emelet minden egyes lakását megcsinálni amikor ugyis csak 1-et használnék. :D
  • Joschka
    #43677
    Hát azt úgy nem igazán lehet meg csinálni, hogy egy olyan városba akarsz letenni egy maximális méretű telket, ahol már nincsen hely.

    Egy megoldás azért van erre is: Olvasd el a tippet!!!
  • akyyy
    #43676
    hát csak nointro, no cd, meg overwatchot használok, illetve ablakban futtatom a tékot mert ilyenkor mentéskor ki tudok nyugodtan lépni asztalra és ment tovább, illetve ez a lassulús bug se tünik fel annyira. igaz grafikát eléggé levettem de még igyis szép bőven, meg játszható.

    én azt találtam megoldásnak hogy város szerkesztőben kell az egész épületet letenni ujra. mert tán nem is ide való az az épület hanem egy másik városba, cask hát nekem kell oda bár, azért tettem régebben még le :D

    egyébként város szerkesztésnél hogyan lehet, ha pl van egy 60*60-asépület, amit le akarok tenni (azt hiszem az a legnagyobb) és sehol nincs már hely, de nem is akarom épületet lebontani hogyan tudnám letenni? oké hog yott van az az eszköz amivel négyzetrcsokat lehet elhelyezni vagy miket, és ezekből lesznek üres telkek, de eléggé dombos a város, és már nem enged sehova se beépíteni pedig elvileg lenne még hely, csak túl dombos.

    meg az is eléggé zavaró, hogy ha esetleg engedi akkor valahogy "kiássa" a földet, és elég hülyén elsimitja, kiemelve egy nagy kockát a földből.
  • Joschka
    #43675
    Vagy egyszerű mentési hiba is lehet...nálam volt már ilyen.
  • Joschka
    #43674
    Ha használsz modot - esetleg régebbi verziójú patchoz készítettet is - a játékodhoz az könnyen bekavarva okozhat ilyen jelenséget, és hibás egyedi tartalmak miatt hajlamos a játék a "meghülyülésre".
  • akyyy
    #43673
    Az miért van, hogy elmegyek egy bárba, leül egy szkre, hogy rendeljen egy italt magának, de nem csinál se a mixer se a simem semmit, de egy pici idő után mindketten "ugranak" egyett, kb fél méterre az előző helyüktől állnak, és meg kell várni még a mixer visszabatyok a pulthoz hogy ismét lehessen rendelni (amit megint nem lehet elvégezni mert jön ez az ugrós bug)
  • Ironman2
    #43672
    teljesen mindegy a sorrend

    alapjáték-aktuális superpatch telepítése-utána mehetnek a kiegészítők (mindegy milyen sorrendben)
  • Waterhorse
    #43671
    Sziasztok!
    A Showtime katy perry edition-t (nem a sweet treats) melyik kiegészítő után kell felrakni? Kerestem, de ezt sehol nem említik.
  • Ironman2
    #43670
    12.napi ajándék:



    Pontzsonglőr kosárlabdagép

    Tőltsétek ezerrel,mert csak holnapig érvényes!
  • Ironman2
    #43669
    1100 simpontos cucc,úgyhogy megbecsülni ám!
  • Ironman2
    #43668
    11.napi ajándék:



    Bohém nosztalgia gyüjtemény simuraknak

    csak holnapig ingyenes! tőltsétek!
  • akyyy
    #43667
    áh, vicces hogy még mindig kb 6-7 perc egy mentés, meg néha most is előfordulnak lagolások. van, amikor tök jó, de egyre gyakrabb, hogy mintha le lenne fagyva az egész, de közbe mégse.
  • Joschka
    #43666
    Na, most már van falikút is a Tanyasi cuccokhoz!



    És használható is...