44547


no-warez.gif
  • akyyy
    #36196
    hát nem jöttem rá mi lehet a gond, de az megoldható hogy a simemet valahogy kimentem munkahelyestül, pénzestül (baártok nem kellenek), és egy teljesen új játékot kezdek, esetleg másik városba akár, hogy megmaradjon a pénze meg munkahelye???
  • akyyy
    #36195
    összefosom magam komolyan :d


    feltettem valami errortrap -ot, meg overwachotis (ezek am mire jók pontosan? )

    ugyanugy nem jelent meg se rendőr se takaritó, de kiirt valamit, majd hivtam tüzoltót is, szintén nem jelent meg de kiirt egy ilyet:
    onroutable Adam Andreasen (és a fickó képén látható hogy tüzltó. gondolom ő jönne ki, de nem talál oda hozzám, le van fagyva valahol a karakter? hiába resetsimezem, ugyanugy semmi se történik. )
  • Mike
    #36194
    egyből kettőt vegyél, hogy lehessen versenyezni
  • Mike
    #36193
    nincsenek
    magad uram
    illetve van a telefonban services menü, szal még az is lehet, hogy van, mert azt még nem néztem
  • Mike
    #36192
    azt hogyan?
    nem csak 2 hét max?
    2 term-re iratkoztam be, mindjárt itt a második vizsga elég lesz ebből ennyi, már most unom
  • Mike
    #36191
    ja még egy lehet
    ha a másik már kapcsolatban van, akkor előbb meg kell kérni, hogy szakítson, addig nem tudsz vele összeházasodni
  • Mike
    #36190
    hű, a simem majdnem meghalt. szegény megfagyott a medence partján, mert nulla fokban úszkált. a telken meg nem volt senki, de később szerencsére jött valaki aki fel tudta éleszteni egy hajszárítóval, szal vigyázzatok, ha a simed egyedül él, és senki mást nem tudsz irányítani, és a telken senki nincs, illetve órákig nem jár arra senki, a földön fekve simán meghal. :(




    és az a durva, hogy nézed ahogy fogy az energiája, és ha nem jön senki, nem tudsz csinálni semmit

    de aztán megjött a segítség, de 4 órát feküdt ott. (van egy fagyás 3 óra, csakhogy az ha nem olvasztja ki valaki, nem jár le soha)

  • akyyy
    #36189
    nincs ilyen tulajdonsága. de nem is a házasság a lényeg, mert csak csokolni tudom meg woohozni, még csak reménybeli partner, nem járnak meg semmi.


    illetve megint az a bajom hogy nem jön takaritónő. de rndőrséget is hiába hivom nem jön (tegnap valamit csináltam, asszem resetsim, és akkor kijött erndőr is másnap meg a takarinő fickó is, de most akárháyszor irom be hogy resetsim, nem jön egyik se.)
  • kem001
    #36188
    Én is meglepődtem rajta..
  • Joschka
    #36187
    No, kérem ki jött egy nointro mod, mely eltávolítja a maxis logót a játék elejéről. Ki próbáltam...tényleg el tünteti!



    http://www.sendspace.com/file/g6dp6u
  • lucifer9393
    #36186
    Jó kis élete van a tündérednek! Egy olyan falmászót itthonra én is elfogadnék. Vannak a kolikban szakácsnők, mnit a kettesben voltak?
  • lucifer9393
    #36185
    Kampecz karolina ember lesz ha megsül?
  • Joschka
    #36184
  • kem001
    #36183
    Ja és Ő Kampacz Karolina..DDD
  • Joschka
    #36182
  • kem001
    #36181
    Kicsit megpörkölődött..DDD
  • Joschka
    #36180
    Hehe...Fiúk, romlott volt a rántotta? Vagy lehet, hogy ez kakasviadal csak...

  • Joschka
    #36179
    Lógunk az óráról, skacok?...

  • Joschka
    #36178
    Most el kaplak vén banya a tegnapi karóért!

  • kem001
    #36177
    Mennyi ideig tart a játékban egy félév? Most tartok 4. hétnél.
  • Gólya #36176
    úgy, hogy az enyémet kiütötte:)
  • Gólya #36175
    "Mert hogy' szálljon...szegett szárnyon?"

    csak úgy eszembe jutott a kérdésről...
  • Era40
    #36174
    na ezt hogy küldtem el kétszer???? nem tudom:)))
  • Era40
    #36173
    mondjuk nekem még sosem volt ilyen gondom,hogy valakivel nem tudtam összeházasodni..tuti hogy valami összeférhetetlenség van köztük..biztos hogy a tulajdonságaikkal van a gond..
  • Mike
    #36172
    nem
    csak így egyszerűbb
  • Joschka
    #36171
    Vega?!
  • Joschka
    #36170
    Teljesen mindegy, hogy melyik ételre mit rak...ha meg nem is főz akkor szerintem tárgytalan a dolog neked...DDDD
  • Mike
    #36169
    amikor dumálsz vele rámész az képére, ott írja mik a tulajdonságai, mi a melója, stb
  • akyyy
    #36168
    azt hol tudom megnézni? hol irja ki?
  • Mike
    #36167
    nincs a simednek vagy a a partnerének olyan jellemzője, hogy nem akar házasodni?
  • akyyy
    #36166
    van woohoo. fullon van a kapcsolatuk is. de akkor még probálkozok.
  • Mike
    #36165
    egyébként is, a rebelliseknél számon tartja, hány herb eaten, gondoltam, azt nem merték hogy herb smoken :DD
  • Mike
    #36164
    aha
    és melyik ételekre mit?
    most tartsak a simemnél 10 féle fűszernövényt?
    egyébként sem főz soha
    almán él meg mézen (komolyan, vettem neki 50 almát meg 50 mézet, meg dinnyét, és ha éhes, befal belőle egyet) kiskora óta
  • Joschka
    #36163
    Tüntetést ha jól emléxem, akkor az okostenón is lehet szervezni, de nem biztos...
  • Joschka
    #36162
    A fűszernövényekkel, éppen úgy, mint a valóságban meg lehet az elkészítésük után fűszerezni az ételt...a boltban lehet megvenni őket.:)
  • Mike
    #36161
    :DD
  • Mike
    #36160
    esetleg vedd fel 5k-ért a légcsavaros sapkás reward-ot - nem tudom mi a neve - akkor csinálhatsz bármit idegen helyen, simán elnézik neked, hogy eszel a hűtőkéjükből, alszol az ágyacskájukban
  • Mike
    #36159
    hát nekem nem ez a tapasztalatom, a simjeimet imádják a bulikon, Max-ért is odavannak, bár gondolom a 4 csillag erősen segít :DD
    olyat kell csinálni amit a simek szeretnek és drága volt, pl. 12 ezres jakuzziban üldögélés, tánci-tánci fergeteges buli
    ketyózás dettó
    míg szakítás, szar buli
  • Mike
    #36158
    kicsit több kitartás kell
    meg nyomasd neki a sok romantikát, közben mást semmiképpen ne, mert akkor elkezdi nulláról, ez nem sims2
    ja és nem árt ha fullon van a kapcsolatuk
  • Mike
    #36157
    nálam az npc-k csinálják ezt
    vagy éhesek vagy álmosak
    ja és egy disznóól az egész kolesz, senki nem mosogat, takarít
    amikor szólt nekik, hogy takarítsanak, elküldték a búsba
    vagy Max megcsinálja vagy senki