44547


no-warez.gif
  • Mike
    #36156
    :DDDDDDDDD mennyire boldog!!
  • Mike
    #36155
    előadást is lehet tartani? azt hogyan?
    és tüntetést hogy szervezel?

    ja igen, és mire való a sok új növény meg bab?
  • Mike
    #36154
    és woohoo sincs?
  • Mike
    #36153
    engem meghívnak mindig, de nem tudok elmenni a bulira, mert aki rendezi, sosincs otthon
  • Joschka
    #36152
    Mér...repülni már nem tud?
  • Mike
    #36151
    az is számít, hogy pl. nem összeférhetőek a csillagjegyeik
    vagy a másik sim nem házasulós tipus
    milyen tulajdonságai vannak a másiknak?
  • Mike
    #36150
    régi:

    Max a falon mászik


    egyszer csak spontán elkezdett hányni

    biztos a sok pia (füve akkor még nem volt)

    mielőtt elment egyetemre leklónoztam azért őt is, most éppen rongylabdázik a klónjável


    itt meg éppen a klónját tanítja vezetni. igazából itt a Camarot kell megcsodálni, meg a kilátást, egyetem után tuti veszek telket a hegyen, a város felett


    na itt már egyetem:
    többiek egy része alszik, Max azonban teljesen koncentrál (a kis eminens) fel is került első szemeszter után a legjobb tanulók listájára


    Art szakra jár, tanuljon már vmi olyat amiben nem 10-es
    itt éppen meztelen csajt rajzol le (érdemes megnézni a mesterművet :d mint egy 5 éves :DDD

    azt hittem a rajzot meglátva a csaj nyakon vágja, de nem, tetszett neki :D

    itt meg unikornist rajzolt

    úgy röhögtem

    mint írtam nem bírom ki, hogy ne kezdjen ki minden csajjal
    ezen a bulin jött össze a vörös csajjal és szakított a szőkével mert lebukott (és lett cheater :(


    de azért össze kellett jönni az elixires boltos csajjal is :D
  • Mike
    #36149
  • Mike
    #36148
    na ugye annyit kell tudni, hogy Max (ez a kék hajú exkölöksim neve) majd 200k-val ment egyetemre, szal nem kicsit gazdag szal csak passzióból jár oda (meg hogy ugye kipróbáljam), nem azért, hogy jó állása legyen (az kinek kell?)

    na pár régi kép
  • Mike
    #36147
    kicsit szerintem buzis a kinézete, de egyszerűen nem találtam neki megfelelő ruhát ami jól állna neki, és nem néz ki kidobóembernek (sima póló szóba sem jöhetett)
  • Mike
    #36146
    heh, jók lettek a képek, majd én is rakok be mindjárt
    egyszerűen nem bírok a véremmel annyi a felhozatal, már megint cheater a simem :D

    ami még fontos, ez ugyanaz a Max akinek tiniként kék haja volt, tiszta Schwarzenegger lett a srácból
  • Gólya #36145
    csak a hajat kellett kidobnom...kissé megkergült a játék
    sajnálom, mert nagyon tetszett, de az én játékomat semmilyen szuper haj ne tegye tönkre
  • kem001
    #36144
    Ezt az arckifejezést.. Amúgy tetszik ez a sim nekem! DD
  • Gólya #36143
    ez egy nagyon jól sikerült tűzhelyfejlesztés...

  • Gólya #36142
    igen, a pluszokat meg a feje fölött megjelenő buborékokban a képeket
  • akyyy
    #36141
    teljesen zöldön van, és csak romantikázok, néha ellenálhatatlan rövid időre, de többnyire kacér. beszélgetésekbe persze van olyan hogy legyenek csak barátok... hogy figyelmjem mire hogy reagál? ha +-sosok akkor az jó vagy lehet figyelni másféle reagálásokat?
  • Gólya #36140
    hmm...nem egy könnyű eset
    gondolom, jó sokat kell dumálni, aztán lassan ahogy emelkedik a barátság szintje váltani romantikus opciókra és persze figyelni közben, mire hogy reagál

    esetleg a testingcheats kóddal szedd ki a félénk tulajdonságát és keress valami másat helyette
  • Gólya #36139
    nagyon elcseszték a hármasban a bulit:(

    még az hagyján, ha én szervezem...bár az sem olyan egyszerű, mint a kettesben volt, de amikor az én simem megy máshoz, az tragédia
    lassan leszokunk róla...eddig úgy ment mindig, hogy előtte etetés, itatás, tisztába tevés (mint a kisbabát), plusz még a hátizsákban volt valami kaja - ha mégis megéhezne
    és akkor volt már olyan, hogy aki a bulit szervezte, otthon se volt
    ha otthon volt, kb. öt perc múlva közölte, hogy nagyon örül, hogy jöttem a bulijára - magyarul vége is volt pillanatok alatt
    nem lehet semmit csinálni, mert ha bármihez hozzányúl a simem, akkor bunkó, neveletlen, stb.
  • akyyy
    #36138
    közbe rájöttem hogy lehet azért nem jön fel hogy házadosá, esetleg együtt járás, mert a karakterem félénk :D akkor egy félénk-el kb mennyi idő még feljönnek ezek a lehetőségek? :O
  • Joschka
    #36137
    DDDD....Biztos azon a bulin mindig sz*r alakokkal futott eddig össze.
  • Gólya #36136
    ááá, dehogy - a szó szoros értelmében megrémült:)
  • Joschka
    #36135
    DDDD...hát nem úgy néz ki a spiné, mintha rettenetesen örülne a meghívásnak. Inkább..."Menjek...ne menjek?"
  • Gólya #36134
    nincs kikapcsolva az öregedés, de az életkor max.-ra van felhúzva:)
  • Gólya #36133
    még fél tizenkettőkor mondtam neki, menjen aludni...azóta ott áll, mint l....sz a lakodalomban és szédeleg...

  • lucifer9393
    #36132
    Ő se öregszik, mint Joschka karaktere?
  • Gólya #36131
    most kapott meghívót egy bulira...

  • Ironman2
    #36130
  • Coolfire
    #36129
    Az én simem mikor alkímia előadást tartott,ott is aludt mindenki.:)
    Megszervezte a "le a bilinccsel!" tüntetést,még szórólapot is osztogatott.-és elfelejtett elmenni.:)
  • akyyy
    #36127
    na resetsimmel már jön szobalány (aki férfi, lol), de továbbra se tudom megkéri a kiszemelt lány kezét. romantika megy ezerrel, de vagy kacér a szint, vagy csábitó (ilyenkor is max maszirozni tudja vagy átkarolni) de egyből visszaesik kacérrá mindig, és semmi eljegyzés vagy átköltözés :(
  • akyyy
    #36126
    nem segitett. házasság kérés mikor kéne feljönnie? szerintem itt valami nagyon nem stimmel a játékommal :D :(
  • Joschka
    #36125
    Ezeket én is használom...ezek viszont nem csinálnak problémát.

    Szerintem is nézd meg azt a factory resetet, hátha az segít.:)
  • akyyy
    #36124
    ja, no introt meg no cd-t
  • Joschka
    #36123
    Modokat használsz a játékhoz?
  • akyyy
    #36122
    nem, csak az hogy jön. de egyre több a probléma az egész játtékkal. most elvileg itt irnak egy factory resetet, ezt megpróbálom. se saját mp3, se takaritonő, házasodni se tudok, ráadásul az illető sosincs otthon ha mennék meglátogatni, pedig incs is munkahelye
  • Joschka
    #36121
    Üzenet volt hozzá, hogy mikor jön?
  • akyyy
    #36120
    miért van az hogy megrendelem a takaritónőt, és mégsem jön??
  • Joschka
    #36119
    Tessék...ki tudja a választ..Gyuri sim?

    Őőőő....semmi tanárnő....én csak...őőő elzsibbadt a karom (én barom!).

  • Joschka
    #36118
    El tudom képzelni, hogy élvezted...DDDDD
  • Joschka
    #36117
    Nekem aztán mondhatod ugyan...akár a falnak.



    Ez az egy órája van csak kedden a simemnek...azt is végig figyeli...bőr alól.DDDD
  • lucifer9393
    #36116
    Én eddig egyszer aludtam el előadáson, mármint élőben, és olyan finom kis alvás volt :D