44547


no-warez.gif
  • Gólya #36236
    kerti partinak indult, de az eső közbeszólt (közben a levegő is lehűlt, de Szergej/né ....., nem fázik:DD )



    Iron!!! itt a simcsajszi, most így néz ki, a másik hajat ki kellett selejteznem (a ruha viszont nyerő)


    ezt az ürgét most megharapom...zavarja köreimet



  • Ironman2
    #36235
    DDDDD
  • Joschka
    #36234
  • Era40
    #36233
    óóó..szerecc?:)))))
  • kem001
    #36232
    Tudod..
  • Era40
    #36231
    semmi csúnyát nem írtam
    ...mellesleg...
  • Era40
    #36230
    istenem..ne legyél már ennyire álszent és prűd..
  • Joschka
    #36229
    Az enyém is fent van a listáján a dékánnál.
  • Joschka
    #36228
    Nyehehehe...
  • kem001
    #36227
    Enyém is dicsérte, felkerült dékáni listára is ráadásul.. Puskázással jól elrontottam most..
  • Joschka
    #36226
    No, akkor majd jelentkezem!
  • Joschka
    #36225
    Az enyém állatira szorgalmas...dicséri is rendesen a tanerő...itt is éppen az, ugye?

  • kem001
    #36224
    De nővére meg átment, puskával..DD
  • Joschka
    #36223
    Hát kellett ez neki...
  • kem001
    #36222
    Kidobták a vizsgáról, elhasalt rajta.. Meg teljesítménymutatója lesüllyedt eléggé..
  • kem001
    #36221
    Pedig teljesítménymutatója maximumon volt..DDD
  • Joschka
    #36220
    Mit kapott érte?
  • Joschka
    #36219
    DDDD...Az enyém talpig becsületes lesz...szó sem lehet erről!
  • kem001
    #36218
    Nekem tegnap volt mindkettőnek.. Egyik lebukott puskázással. Többet nem iratok puskát velük, az már tuti.
  • Joschka
    #36217
    A simemnek egyébként még 9 nap van vissza a záróvizsgáig.
  • Joschka
    #36216
    Jó, majszólok!
  • kem001
    #36215
    Oké, nekem jó.
  • Joschka
    #36214
    DDD...Látod?...már alig bírok figyelni arra, hogy mit kérdeztél...
  • kem001
    #36213
    Akkor szólj majd, és este felnézek.
  • Joschka
    #36212
    6 körül?
  • Joschka
    #36211
    Áááá...most ettem éppen és ilyenkor tudod ez, hogy van agyilag...majd inkább estefelé kéne, nem?
  • kem001
    #36210
    Mikor mész? Mert akkor én is megyek.
  • Joschka
    #36209
    Simsezünk ma, kem?
  • Joschka
    #36208
    Biztos mosott pedig fogat reggel e sz*rt sem ért!...
  • kem001
    #36207
    Era drága, szavaidat nem válogatnád meg kicsit? Azért ez mégis egy olyan topik szerintem, ahol ilyen szavakat mellőzni illene..
  • Era40
    #36206
    tényleg szar dolog..hogy 3 havonta fossák ki a kiegészítőket..és sajnos szarul van megcsinálva mindegyik..inkább adna ki évente egy kieget..de azt normálisan..
  • Gólya #36205
    szép...
    próbáld meg, amit Luci írt...

    az oké, hogy egy-egy pillanatra megakad a játék (ill. azért az sem annyira oké), de ennyire gyakran...

    tényleg nagyon gyenge...az építkezés egy borzalom, az átszínezés a másik szánalmas dolog...tényleg ott tartok, hogy egyazon játékon belül csak egyvalamit lehet csinálni...vagy építkezni, színezni, vásárolni vagy játszani
    ha játék közben ráébredsz, hogy máshová kell tenni egy bútort, arrébb tolni egy falat, áthelyezni egy ablakot, esetleg más színű kellene, akkor megcsinálod, elmented, kilépsz és betöltöd újra

    mi még azt is csináljuk, hogy - mivel nem ugyanazon városban játszunk -, teljesen kilépünk a játékból

    szóval...nem nagyon van már ehhez mit hozzáfűzni...nagyon kitartó simsezőnek kell lenni, hogy még így is játsszon az ember...
  • lucifer9393
    #36204
    Próbáld meg feltenni esetleg a legújabb frissítést. Vagy költözz el más városba, vagy csak cserélj aktív háztartást egy pillre, és térj vissza a régihez.

    Annyira idegesítő hogy ez komolyan egy foshalmaz. Ahogy haladunk előre, és növekedik a kiegek száma, egyre instabilabb az egész játék és gyakorlatilag minden oldalból támasztani kell valahogy, hogy működjön. Ennyire háklis játékkal még nem találkoztam.
  • Era40
    #36203
    egyébként néha nekem is megakad pár másodpercre...
  • Era40
    #36202
    ajnye..nem is hallottam még ilyenről:((((
  • Cukey
    #36201
    Hahó!Remélem tudtok erre valami okosat..megszületett a kölyök és azóta full bug az egész mentésem :( 2 percenként megáll a játék! Valaki valami?
  • Era40
    #36200
    nekem anno mikor feltettem egy új kiegészítőt,és nem kezdtem új játékot,hanem a régi mentésemmel játszottam tovább,csinált olyat,hogy amik pl az új kiegészítővel jöttek receptek azokat nem tudták megfőzni,az új terményeket nem tudták elültetni..és egy csomó új cucc sem jelent meg a vásárlás módban...szóval..vannak érdekes dolgok a játékban..
  • Gólya #36199
    sztem is próbálj egy új játékot kezdeni...talán megoldás lehet
    valami letöltött cuccod esetleg? (bocs, ha már volt róla szó, de nem emlékszem) - nálam egy haj kavart be...a végén már a simem is eltűnt
  • Mike
    #36198
    persze, hogy ki lehet
    városképernyő, és ott mented a listába házzal vagy ház nélkül
    (talán ház nélkül jobb)
    a kapcsolatok mindenképpen elvesznek ha új városba teszed le, a többiről nem állítanám 100%-ban, ki kell próbálni
  • Mike
    #36197
    Ahogy nézem 2 hét alatt 18 creditet értem el a 48 ból, ergo lesz az 5 hét is. Felvettem egy inast mert a többiek nem csinálnak semmit. Esz szemétdomb a kollégium.