44547


no-warez.gif
  • Mike
    #36276
    csak a partiknál? mert én ilyet még nem láttam
  • Joschka
    #36275
    Hát az enyém meg röhögve ki bírja ezt a pár napot, ami még vissza van neki a záróvizsgáig.
  • Mike
    #36274
    nem az a baj, hanem a 7 éves gép meg a 2 giga ram
  • Joschka
    #36273
    DDD...A hirtelen vízbe ugrástól meg égtek.
  • Mike
    #36272
    Miért te mit csinálsz?
    hétfő: suli 8-tól, megyek utána, mert ugyan 10-kor vége és 12-kor kezdődik a másik, de a hülye gép, már fél 11-kor küldené az újabb órára. tehát kijön óráról, átmegy a másik helyre, esteleg szusszan egyet, óra. kijön onnan is, eszik, repked 3x, aztán óra. már este 6. elmegy esetleg vhová - amit akar oda, mert ugye másnap nem kell korán kelni
    na akkor megint suli
    van 2 lazább nap, meg hétvége, kb akkor van ideje bármire, és még így is tolja a az invo elixireket meg a rengeteg mézet

    2 hét alatt 2x volt buliban, abból az egyiken megfagyott éjjel 1kor, és majdnem meghalt, mert kint feküdt hajnal 6-ig, 1 szar bulit szervezuett , a kolesz egy disznóól, mert az nem egy, hogy ő takarít 7 ember helyett, és akkor még szerencse, hogy nem kell főzőcskéznie.
    ja és egyszer szervezett egy tüntetést
    ennyi
    és még skilleznie sem nagyon kell, mert nem nullkilométeres, és a pénze is annyi mint a pelyva

    tiniként nagyon kényelmes kis élete volt, ez most nem az
  • kem001
    #36271
    Észrevettem medencés partinál egy érdekes hibát.. Mikor beleugranak a sim-ek, besötétednek..
  • Joschka
    #36270
    Hát azok inkább egy tanyához passzolnak inkább, amúgy meg gondolom, hogy passzolnak hozzá.
  • Mike
    #36269
    hű milyen cuccaid vannak, meg pianino is :o
  • Mike
    #36268
    asszem ironman linkelte a cikket

    van ugye az s3pe, ott new majd import, és azzal összepakolod a sok package file-t egybe
  • Mike
    #36267
    ezzel meg az a baj, hogy ilyen csak hetente 1 alkalommal van, és az is olyan, hogy a sok majom sim betömörül az ajtóban, a simemnek 2 órájába telt mire nagy kínkeservesen bejutott, leült, és már vége is volt az órának. kifelé menet meg elkezdtem nyomni a resetsimet, erre a program beömlesztett még 10 simet, úgyhogy a kijutás sem volt egyszerű az egy szem kibaszott ajtón
  • kem001
    #36266
    Valami hibás CC-d van akkor.. Ma játszottam vele vagy 4 órán keresztül, és egyszer sem dobott ki. Pedig benne volt egy haza és egy vissza út is.
  • Svenson
    #36265
    Ez itt fönt, ez lesz az új kieg?
  • Svenson
    #36264
  • Svenson
    #36263
    Hú, ez a dolog engem is érdekelne, van pár cc-m nekem is.
  • Mike
    #36262
    ami szar az szar :)
  • Mike
    #36261
    én az egyetem miatt nem kezdtem újat

    de max egy simmel játszom
    mert ez a gép 3-4-hez kevés
  • Mike
    #36260
    nekem ne is mondd, mielőtt összeraktam volna a milliónyi kis cc package file-t, 16 perc alatt töltődött be
    most már elég neki 6
    de így is megy az állandó anyázás a fagyások miatt, sosem tudhatom a mentés sikerül-e, CAS-ba belépés nálam abszolút rizikós
  • Svenson
    #36259
    hát nem tudom, már belefáradtam a bugokba, meg hogy folyton újra kell mindent kezdenem, mert a régi mentések nem működnek. De leginkább, hogy folyton szenvedhetek az új kiegekhez a frissítésekkel, meg ilyesmi.

    De majd meglátom.

    Az egyetemhez passzol amúgy a tanyasi cuccos Joschka féle kieg? :D
  • Mike
    #36258
    annyira könnyen lett Max Dean listán, annyira könnyen lett 10-es a rebellisek a jock-ok között, semmi kihívás nincs ebben a játékban max az, hogy azon dolgozol, hogy ne fagyjon le.
  • Joschka
    #36257
    Te tudod. Nekem egyáltalán nem az!
  • Mike
    #36256
    inkább uncsi
  • Mike
    #36255
    utána olvastam, tényleg meghalt volna
    és az a durva, hogy látod ahogy lélegzik és nem tudsz mit csinálni
    a szemed láttára hal meg lassan :o
    ez elég borzasztó :(

    bár lehet, hogy a resetsim segítene rajta
  • Joschka
    #36254
    Dehogy izs... jó kis rész ez az egyetemi élet...ki kell feltétlenül próbálnod Sven!
  • Mike
    #36253
    nem értem ezt
    nekem is sok gondom van, pl. simán lefagy átöltöztetés közben, de az építkezés, fal odébb tétele, textúra átszinezése még soha nem okozott problémát vagy fagyást
    az igen, ha ráépítettem a meglévőre még egy szintet, akkor tuti hogy elcseszte a mentést
    de az építkezéssel más bajom nem volt

    a pillanatra meg-megállás ellen a sok cc package nagy file-okba pakolása segít
  • Svenson
    #36252
    Sziasztok, skacok, csajok. Látom, jól le vagyok megint maradva kiegészítők terén. De zt is látom, hogy nem maradtam le semmiről igazából, csak egy jó nagy újabb bughalmazról.
  • Era40
    #36251
    így profilból nem olyan gáz:)DDD sőt:))láttam én már jóval rondábbat is..egyébként a játékban abban a városban lakom,ami a vérfarkasos kiegészítővel jött...azon nevettem,mindenki seprűvel közlekedik,és mind szőrős állat...ha rámegyek,hogy beszélgetnék vele,ilyen opciók vannak..dicsérjem meg a bundáját,meg pocakvakarás:)DDDD
  • Gólya #36250
    a pasi nem...én ilyen szörnyet nem tudok (szerencsére:D )
    a szemben álló csajszi az én simem...de a felette levő képen is láthatod:)
  • Era40
    #36249
    hát a szemeit.....vagy az a sim nem a tiéd??
  • Joschka
    #36248
    Kem, megyünk játszani akkor?
  • Gólya #36247
    mit és hova?
  • Era40
    #36246
    hogy sikerült azt odatenni???,
  • Era40
    #36245
    DDDDDDD:)))
  • Gólya #36244
    csak a szeme van fél méterrel kijjebb, mint egy normál emberé:DDD (ebből a szögből nem látszik, de szemből meg profilból valami elragadó...nyamiiiii:DDDD )
  • Gólya #36243
    hol látod a fehér zoknit??? mert én akárhogy nézem, nem látom...
  • Gólya #36242
    így van...meló marad, de mivel másik városban vagy, mások lesznek a kollegák, a főnök - újra kell barátokat szerezned
  • akyyy
    #36241
    kivettem mindent, meg már a városti is "kicsit" átépítettem.
    kár, hogy nem lehet játék közben másik városba átmenni mint pl egyiptomba :D

    akkor a munka hely az megmarad, ismerősök meg nem? az nem annyira zavar, elvileg a ranglétra legmagasabbikán vagyok, a casjszit meg ujra meghóditani nem nehéz, csak hozná fel a lehetőséget hogy járhassanak :D
  • Era40
    #36240
    :)))))
  • Era40
    #36239
    a ruha meg olyan 80-as évek.." répa nadrág fehér zokni..popper kislány..gyere...khm""
  • Era40
    #36238
    pedig jól néz ki a faszi...:))én is megharapdálnám:))
  • lucifer9393
    #36237
    A Sissi festmény Hirtelen azt hittem úrhajós cuccban van a csaj, már csak a szkafander kéne