44547


no-warez.gif
  • Era40
    #36677
    de röhögök..anyám..ez a pasi..mint egy adonisz..mindig ilyenre vágytam:)DDDD
  • Era40
    #36676
    baszki Jóska.. olyan mint július cézár:)DDDDD
  • Joschka
    #36675
  • Ironman2
    #36674


    töltött káposzta!!!!!!
  • Era40
    #36673
    nem..először valami tó partján volt..most meg..a kerítésem mellett jelenik meg mindig..minden éjjel
  • Joschka
    #36672
    Tessék, így néz ki a simem mikor be ződül!DDDDD




  • Ironman2
    #36671
  • Joschka
    #36670
    Ezé most át izs fogom a kinézet kedvéért alakítani...az egyik klónját...DDDD
  • Joschka
    #36669
    A simem a minap kreált egy tiltott gyümi magot abban az avataros genomizátor gépben...majd ki fog kelni...az lesz a zőccség sim, ha jól sejtem.
  • kem001
    #36668
    Nem, azt inkább nem.. Megnézem majd családkészítőben.
  • Ironman2
    #36667
    Jóska simjét megnézném virág alakban.ehehehehhe
  • Ironman2
    #36666
    Jelentkezz a tudományos laborban kisérleti alanynak!
  • Ironman2
    #36665
    A kiegészítő különleges teremtménye a Sims 2-ből már jól ismert virágsim.
    Amennyiben rendelkezel a Természetfeletti erők kiegészítővel, úgy a Családkészítőben is kreálhatsz virágsimet, bármely korosztályból.
    Ez azt jelenti, hogy ahhoz, hogy nem feltétele a Természetfeletti erők kiegészítő ahhoz, hogy legyen virágsimed. Ahhoz viszont igen, hogy a Családkészítőben megcsinálhass egyet.
    Ha a virágsimekre gondolunk, akiket a Sims 2-ből ismerünk, egy zöld bőrszínű teremtmény jut először eszünkbe, akinek a zöld haja falevelekből áll, a szintén zöld ruháját a természet ihlette. Ez a Sims 3-ban nem lesz teljesen így. A zöld szín nem kötelező ugyanis.
    A virágsimek ruhája, frizurája bármilyen Sim számára ráadásul ugyanúgy elérhető.
    Ha Simed elmegy a tudományos laborba és jelentkezik kísérleti alanynak, megvan rá az esély, hogy virágsim válik belőle. Először csak rosszul érzi majd magát, majd négy óra múlva átalakul.
    Arról egyelőre nincs információ, hogy "hagyományos úton" lehet-e egy virágsimnek akár egy normál Simtől, akár természetfeletti lénytől virágsimbébije. Egyelőre annyit tudni, hogyha találsz egy, most még tiltott gyümölcsként nevezett palántát a földön, azt megfelelően gondozod, növekedni kezd,amiből nemsokára egy virágsimbébi bújik majd elő.
    A virágsimeknek nincs ürítés és éhségszükségletük. Viszont nagyon fontos számukra a megfelelő hidratáltság, ami számukra természetesen a vizet jelenti. Bármilyen víz megteszi számukra, nemcsak a fürdés, hanem akár a medence is, éppúgy, mint egy közönséges víztócsa.
    A virágsimbébiknek és a tipegőknek nincs szükségük hidratálásra.
    A virágsimek képesek a fotoszintézisre. Ez azt jelenti majd a gyakorlatban, hogy a földbe visszabújnak (bepörögnek), ahol így energiát és vizet nyernek.
    A virágsimek lépteit virágok kísérik, ahová megy, virágokat hagy maga után.
    Tudnak majd virágcsókot (magába bolondíthatja a másikat), illetve mérgezett csókot (hányingert, hányást okoz) is adni.
    A tudomány és a kertészkedés jártasságot gyorsabban szerzik meg.
    Tudnak beszélgetni a növényekkel és a fákkal. Kérdezheti őket, milyen volt a napjuk, megismerheti őket, bókolhat nekik, flörtölhet is velük, és sértegetheti is a őket.
    Ha virágsimed normális Sim szeretne lenni, a tudományos laborba kell elmennie, hogy a megfelelő ellenszert megkaphassa.

    mysims.hu
  • Ironman2
    #36664
    Állítólag ültetni kell egy magot,amiből kifejlődnek
  • kem001
    #36663
    Én még nem. Hol találhatóak meg egyáltalán?
  • Ironman2
    #36662
    Növénysimekkel már találkozott valaki? Mik a tapasztalatok?
  • Mike
    #36661
    most is tudsz fogni cápát, csak nem esz meg az óceánban
  • Mike
    #36660
    semmi különbség nincs ebben a tekintetben a sims 2-höz képest, max az, hogy mindenki öregszik, nem csak akikkel játszol
    végre nem az van, hogy xy npc gyereksim az összes generáció barátja
  • Mike
    #36659
    miért nem? csinálhatsz egy csomó családot, aztán váltogatod az aktív háztartásokat
    ha akarod akikkel nem játszol nem történik semmi (kikapcsolod a story progressiont) ha akarod akkor meg élik ők is az életüket
  • Mike
    #36658
    nem értem
    alapból 8 ember lehet egy családban
    a 2-ben sem volt másképp
  • kem001
    #36657
    Nekem annyi helyem sincs a telkemen, hogy egy mini golfot letegyek.. Amúgy hogy van ez pontosan, háziállatokkal együtt lehet 8 fő, vagy azok még külön jöhetnek 8 sim mellé?
  • kem001
    #36656
    7 lakótárs mellett jól jön..DD + vettem egy robogót is.
  • Mike
    #36655
    na beköltözött az unikornis, meg a klónnak is hoztam egy lovat, most szorongunk ezen a minitelken, nem lesz ez így jó
  • Joschka
    #36654
    Mennyi kocsid van!...hehe
  • kem001
    #36653
  • kem001
    #36652
    Egy kis henyerészés..

    ..és végre előkerült az eltűnt autóm..
  • Joschka
    #36651
  • kem001
    #36650
    Nyekk.. Ez fájhatott..DDD
  • Ironman2
    #36649
    Mit akarnak még mutatni ápr 16-án,mikor júniusban jön a kieg,és még csak most fejlesztik?
  • Kaszku
    #36648
    Lehet eddig még nem találtam meg a menüben
  • Ironman2
    #36647
    cápa is lesz?
  • Ironman2
    #36646
    ilyen volt a sims2-ben is ezért nem értem hogy ő miért nem érti
  • Ironman2
    #36645
    A családkészítőben elkészül a simed,akkor utána bárhova leteheted ha van befogadó telek,vagy ház
  • Ironman2
    #36644
    Igaz emiatt már 3 perc a betöltési idő,de leszarom.A mentés az csak pár másodperc.
  • Ironman2
    #36643
    Nálam 110-en vannak a városban,és több mint 50-et én kreáltam bele,és azt irányítom amelyiket akarom.Ott van a város szerkesztésében minden opció,át lehet menni másik családra,ha egyet megunsz.Természetesen addig a többiek is élnek,és tezsik a dolgukat maguktól.
  • Kaszku
    #36642
    Igen?? :O Mert én nem találom, hogy hogyan lehetne több simet csinálni egy városba.
  • whitequeen73
    #36641
    Aktív háztartás váltása (katt)
  • Joschka
    #36640
    DDD...
  • kem001
    #36639
    Ezt most nem értem.. Egy városban vagy, amiben van egy sim-ed, de mivel másik féllel össze akarod hozni egy másik városban, s ezért nem találod? Amúgy meg ha van türelmed hozzá, benépesítheted a városod saját sim-jeidel, de az ne kis munka..
  • Joschka
    #36638
    Sims 3 Szigetvilág infók

    - Lesznek szakadt ruhák, hajótörött stílusú bútorok
    - Evezős csónakok, motorcsónakok, jet-ski-k
    - Számíthatunk némi váratlan és veszélyes tengeri élővilágra
    - Új karrierek, jártasságok, gyűjthető dolgok, személyiségjegyek érkeznek az új kiegészítővel.
    - A limitált verzió sokkal több dolgot fog tartalmazni, mint amennyit eddig magába foglalt, lesznek dekorációs tárgyak, ruhák és bútorok.

    A következő (live chat)bemutató 2013. április 16. napján 19 órakor lesz.

    (mysims.hu)