44547


no-warez.gif
  • Kaszku
    #36637
    Ja, meg azt is nagyon szerettem volna, ha már csinálok több Simet, és éppen az egyikkel játszok, akkor a városban találkozhat(ok) a többi kreálmánnyal is, és a város lakóinak 50%-a az enyém lesz, meg minden... De hát ezek szerint nem...
  • Kaszku
    #36636
    Sziasztok! Én most tettem fel a Sims3-at (csigabiga xD)! Eddig agysorvadásig játszottam a sims kettővel, teljesen beszippantott. :) Most úgy van, hogy egyik gépen a 2-vel játszok, másik gépen a 3-al :D Tudtam, hogy mire számítsak, mert sokat olvastam és videókat nézegettem a Sims3-ról, és hamar megtaláltam benne mindent. :) Első pár nap nagyon oda voltam érte, nagyon tetszik ez a gyurmaember grafika, a személyiségbeli újítások, a tájkép valami csodálatos, ahogy mozognak a csillagok az égen ááhhh.... Elvarázsolódtam. Persze vannak hiányosságai, de egy valami van amiben tényleg csalódtam a játékkal kapcsolatban, mégpedig az, hogy egy városban csak egy emberem lehet! Ez nagyon nem jó... :( Csináltam egy lányt, akit össze akarok hozni Cristopher Steel-el *-* Gondoltam majd játszok Crissel is, hogy ne csak egyoldalú legyen a kapcsolat... Hát nem jött össze, mert az új városban nem is létezik az a lány (Kitti Sunset). :( Ez azért nem jó, mert akkor hogy fogja Cris elhívni randira? Meg milyen lesz már, hogy ezek szerint a lánynak kell megkérni majd a kezét?! :/ Cris nem fog csókot kezdeményezni, semmi nem fog történni az ő részéről.... :/ Vagy igen???

    Szóval itt nálam bukik a játék. nagyon adtak a küllemre, meg az egyéniségre, de más részről szó szerint ELHANYAGOLTÁK. :( Kiváncsian várom a Sims4 milyen lesz.
  • Mike
    #36635
    nem ott ahol először megtaláltad? itt dekkolok már napok óta
  • Era40
    #36634
    először én is nehezen találtam meg...most meg épp az udvarom mellett a kerítésnél jelenik meg minden hajnalban..
  • Mike
    #36633
    yipeee végre találtam unikornist a játékban

    volt mellette egy ló, amit meg lehett volna hívni haza de túl alacsony volt Max skillje

    ám a skillek minek vannak? elmentem vettem lovaglás könyvet, és 3as lovaglás szintet 3 óra alatt felnyomta 8-asra. ennek így mi értelme?

    ám egyébként bármit tanul ilyen, soha nem láttam nála szimpla pluszt amikor vmit tanul, könyvtárban, köynvből meg úgy nő a skillje mintha húznák (bookworm)
  • kem001
    #36632

    2003 Ford Focus SVT
  • Mike
    #36631
    szép dolog hogy ezért regisztráltál :)
  • Kaszku
    #36630
    Hű, de kúúl!
  • Mike
    #36629
    igen, azok a szobatársak, de ha nem szimpik, kirúghatod őket bármikor
  • Mike
    #36628
    hát nemtom, szerintem volt ennél jobb kieg is
  • Mike
    #36627
    pedig jó ez. évekig rá se néztem, de most tetszik. míg meg nem unom újabb évekre :D
  • tigerclaw
    #36626
    Sziasztok!
    Az normális dolog, hogy ha a simem koleszban lakik, az összes ott lakót egy családnak veszi a játék?
    Kösz, ha valaki válaszol!
  • kem001
    #36625
    Én az Egyetem után kezdtem el vele újból játszani. De még mindig leköti az embert.
  • Era40
    #36624
    tényleg rohadt kevés időm van..amikor meg játszanék..tuti hogy a Liba ott ül és nyomja.((most valahogy összecsapnak a fejem felett a hullámok..meg nem is tudom..régebben ha kijött egy kieg..akkor az olyan jól lekötött,hogy biztos hogy 3-4 hónapig nyomtam a simset...most valahogy....nem annyira érdekel..
  • Coolfire
    #36623
    Pedig első blikkre az egyik legjobb szvsz.Az más kérdés,hogy most kiesett a kosárból.:)
  • Coolfire
    #36622
    Páran azért játszogatnak vele,bár én most nem tartozom közéjük,más elfoglaltságom van.:)
    Én sem jutottam az évszakokkal a nyár utánra,pedig nem most vásároltam.Az egyetem kieget feltettem,elkezdtem egy szemesztert,és hibernáltam.:)
    Úh. nem vagy egyedül.
    Ez az új kieg. meg -egyelőre-teljesen hidegen hagy.
  • Era40
    #36621
    de örülök,hogy így örülsz nekem:))
  • Era40
    #36620
    DDDDDDDDDDDDDD..mellesleg...nincs időm játszani..még az évszakokkal is csak ismerkedem..
  • kem001
    #36619
    Na megjött a "mellesleg".DD Amúgy te hogy állsz a sims-el?
  • Era40
    #36618
    lenne véleményem..de nem akarok sem vitát sem haragot..inkább bölcsen hallgatok
  • Era40
    #36617
    ezzel én is így vagyok....se kedvem..időm meg még annál is kevesebb..lányom játszik most vele sokat..
  • lucifer9393
    #36616
    Nekem sincs meg...és már több mint egy hónapja be se kapcsoltam...se időm, se kedvem
  • Mike
    #36615
    miért, annyira rossz volt?
  • Era40
    #36614
    nekem még meg sincs...még várok vele:)))egyébként is mostanában nem igen van időm játszani,és még az évszakokkal sem ismerkedtem meg annyira...
  • lucifer9393
    #36613
    Én is benéztem most ide, semmi új a nap alatt Engem valahogy nem fogott meg ez az egyetem kiegészítő.
  • Era40
    #36612
    na..visszaolvastam....de lehet kár volt....
  • Coolfire
    #36611
    Akkor megnyugodtam..azt hittem baj van a szememmel.:)
  • Joschka
    #36610
    De, mert a másodiknak nem ezt akartam be rakni...DDDD
  • Coolfire
    #36609
    Az első két kép nem ugyanaz?
  • Joschka
    #36608
    Keményen nyomom a tanulást...holnap diploma előtti záróvizsga lesz!



    Biztos, ami biztos még buli előtt be dobok valamit, hátha nem kapok ott enni.



    Ne máááááááááár...pont a diploma osztás előtt loptok e:!!!!



    Miért is nem aludtam csukott ablaknál!!!



    Megyek a diplomámért...



    Engedjenek már beeee!!!!!



    Otthon, édes otthonom...



    Hoppá...Újra a régi vagyok!



    Na, most akkor nekem is kell egy olyan növény sim. Remélem nem lesz nagyon kopasz.



  • Mike
    #36607
    :o
  • Mike
    #36606
    jaja, megépíted, aztán jó részét visszabontod, ám télen fagyos az alja, béna megoldás
  • rambozo
    #36605
    Sőt, már trükközni sem kell. Ha a shiftet nyomva tartva rakod le a lépcsőt és a pincében van neki elég hely, akkor automatikusan 'másfelest' tesz le.
  • whitequeen73
    #36604
    De enged, jó nehéz, de én már építettem működő pincét lépcsővel alap alá.
  • Ironman2
    #36603
    na mentem melózni.csá mindenkinek!
  • Ironman2
    #36602
    alap alá nem is enged pincét lerakni,nem? de lehet rosszul tudom
  • Mike
    #36601
    engem jobban érdekel az, hogy hogyan oldják meg a lejutást az alap alá rakott pincébe
  • Ironman2
    #36600
    Akkor ilyen talajba süllyedt bungallókat is lehet kreálni majd.DDDD Igaz most is lehet csak elég körülményes
  • Joschka
    #36599
    Ez tök jó lesz...némi változtatás végre!
  • Ironman2
    #36598
    Tehát ha megemeljük a talajt a telken,akkor simán belesüllyed az alap.Ez tök jó lesz,szerintem! a 4. alapnál lehet is látni mennyire meg van emelve a talaj!