44547


no-warez.gif
  • Mike
    #36717
    nagyon szívesen. jó gazdagodást!
  • hertzui
    #36716
    Köszönöm szépen,kipróbálom.
  • Mike
    #36715
    megveszed a Midas touch elixirt az elixir store-ban.
    megiszod
    veszel egy tonna 10k-s szobrot, mindet sorba megérinted, amitől megduplázódik az értéke, és ezeket eladod
    3 óra alatt - ennyi ideig tart a szer hatása - kb 300-400k-t lehet összeszedni
    csak felnőtt tudja meginni, young adult vagy idősebb, tini nem

    gondolom magyar verzióban Midász érintése vagy vmi hasonló lehet a neve
  • Ironman2
    #36714
    AH.egyre jobban várom.Beleépítik a Vár az üzlet elemeit is
  • Ironman2
    #36713
    @SimGuruRyan, a The Sims 3 vezető producere bemutatja az új The Sims 3 Szigetvilág kiegészítőt, mely idén júniusban vet horgonyt!
    Amikor elkezdtünk dolgozni a The Sims 3 Szigetvilágon, egyetlen célunk volt – hogy ne csupán egy paradicsomi szigetvilág elkészítéséhez és a vele való játékhoz való tartalmat és funkciókat biztosítsuk, hanem lehetővé tegyük e szigetvilágról szóló saját álmaitok egyedi megvalósítását. Mind másképpen képzelünk el egy efféle idilli helyet, ezért olyan kiegészítőt igyekeztünk alkotni, mely a lehető legtöbb elképzeléshez illeszkedik. Izgalmas újdonságai, a saját tervezésű lakóhajóval való utazgatás, az elveszett kincsek víz alatti keresése, a trópusi luxusüdülő kényelmének élvezete (és ez még csak a kezdet) a The Sims 3 Szigetvilág lehetővé teszi, hogy megalkosd a paradicsomot, aztán pedig játssz vele. Miközben továbbfejlesztjük a Szigetvilágot, a játék néhány fő elemére koncentrálunk, hogy ezt elérhessük.

    Az első mindenképpen az óceán. A The Sims 3 Évszakokban lehetett először úszni a tengerben, a The Sims 3 Szigetvilágban viszont már tényleg megtehetsz mindent, amit az óceán felszínén vagy az alatt lehetséges. Simjeid emellett hátra is dőlhetnek, és kipihenhetik magukat a naplemente felé úszó vitorláson, vagy akár evezhetnek is egy jót a tengeren. Lesznek azonban, akik inkább motorcsónakra vagy jetskire szállnak, hogy mihamarabb felfedezzék a rejtélyes köd mögött rejlő feltérképezetlen szigeteket!

    Az építkezést kedvelők teljesen működőképes lakóhajókat készíthetnek, az Építés és Vásárlás mód teljes arzenálja segítségével alakítva és bebútorozva úszó otthonaikat. És említettem már a búvárkodást? A The Sims 3 történetében először leviheted simjeidet a tenger mélyére, hogy elsüllyedt kincsekre vadásszanak! Odalent aztán előfordulhat, hogy megdöbbentő vagy veszélyes tengeri lényekkel találkoznak. E vadonatúj világ trópusi óceánja ezernyi új módot kínál a simjeiddel való interakcióra, és reméljük, hogy ráérzel saját paradicsomi szigeted ízére, még akkor is, ha esetleg magad még sosem léptél az álomszép, azúrkék tenger hűs vizébe.

    A nyaralóhelyek jelentik a játék másik fontos tényezőjét. Akár jókora üdülőkomplexumot építesz, akár egy cölöpökre épült bungalóban pihensz simjeiddel a vízen, akár közvetlenül irányítasz egy exkluzív, tengerparti nyaralóhelyet, a The Sims 3 Szigetvilág üdülőhelyei mind csodás élményekkel kecsegtetnek. Olyan továbbfejlesztett építési/vásárlási funkciók várnak, mint az óceán fölé építkezés, a medencekészítés a nyaralóhely-specifikus Tervrajz móddal, valamint a dinamikus új üdülőtornyok elhelyezése a potenciális vendégek idecsábítására. Azok számára, akik inkább az üzletben gondolkodnak, a nyaralóhelyek legapróbb részletei is beállíthatók és finomhangolhatók, sőt még egy kis pénzt is kereshetnek eközben. Használd a csillagos nyaralóhely-besorolási rendszert, és megtudhatod, mennyire népszerű az üdülőhelyed, majd hozz fontos üzleti döntéseket: bővítsd a komplexumot további szórakozási lehetőségekkel, alkalmazz karbantartó személyzetet, illetve állíts be minőségszinteket! Minden döntésed kihat nyaralóhelyed népszerűségére és sikerességére, úgyhogy gondoskodj róla, hogy vendégeid jól érezzék magukat – vagy tedd épp az ellenkezőjét… Ez a te paradicsomod, te hozod a döntéseket. De ne aggódj, az üdülőhelyek nem csupán munkát jelentenek. Ha simjeid egy hosszú vakáción szeretnének kikapcsolódni, menjenek nyaralni! Szórakozz a medencebárban, lakomázz fantasztikus büfékben, próbálkozz a parázson járással és más mókákkal! A nyaralóhelyek óriási újdonságot jelentenek mindenki számára, bármilyen stílusban is játszik a The Sims 3 világában.

    Persze egyetlen The Sims 3 kiegészítő sem lehet teljes vadonatúj karrierek, jártasságok, gyűjthető tárgyak, életpálya-jutalmak, jellemvonások, no meg persze etyepetyéző helyek nélkül! További részleteket tudhatsz majd meg az újdonságokról, úgyhogy figyeld a közelgő blogbejegyzéseket, információkat, Twitter-interjúinkat és egyebeket! Ne felejtsd el bejelölni naptáradban következő élő közvetítésünk időpontját, április 16-át, amikor vadonatúj játékmenet-bemutatót tartunk, és élőben válaszolunk kérdéseitekre!

    Jó játékot kívánunk addig is, és készüljetek, mert a nyarat a paradicsomban tölthetitek!

    @SimGuruRyan

    mysims.hu
  • hertzui
    #36712
    Üdv! A múltkor kiraktál egy képet amin a kerted tele van 10000simoleon értékü szobrokkal és azt mondtad,hogy sok pénzt lehet vele keresni. Le tudnád irni hogy hogyan lehet,előre is köszönöm.
  • Mike
    #36711
    másikba is írtam
  • Mike
    #36710
    nem, ezek cache file-ok
    patchelés, különböző cc tartalmak után érdemes ezeket törölni
  • Mr_no_NaMe
    #36709
    Ja megvannak. A dokumentumokban vannak ezek. De ha ezeket kitörlöm az nem lesz gáz? Elég nagy fileok.
  • Mr_no_NaMe
    #36708
    Na most felcsillant a szemem! De már kettőig nem látok...ezt most registryből törlöm, vagy a játékban vannak ezek?
  • Mike
    #36707
    aha, szal így nem indul

    patchelés után töröld ki az összes cache file-t

    a mods könyvtárban se legyen semmi

    és kezdj új játékot

    del CASPartCache.package
    del compositorCache.package
    del scriptCache.package
    del simCompositorCache.package
    del socialCache.package
  • Mr_no_NaMe
    #36706
    nekem a kötetlen idő azért jön be, mert ha épp 11re jön értem a kocsi, és 11kor éhen akar halni, vagy mocskos, vagy fáradt akkor is menni kell. Aztán a melóban meg szarul teljesít, depis lesz mire hazajön és félholt lesz. Vááárááh.

    közben rájöttem, hogy 1.36os verzióm van fent, és fel kéne pecselni 1.50re. Idestova 4 órája szopok vele. Felpecselem, és sehogy sem indul a játék.

    Tudom, hogy nem warez topik, de blackbox verzióval nem kapott valaki 0x0175dcbb errort? Sehogy sem bírom megoldani. Pedig kéne az a laza 1 gigás patch.
  • Gólya #36705
    értem

    egy régi simemmel elkezdtem ezt a detektívesdit én is, de nekem meg pont a kötetlen idő miatt nem tetszett és pár nap után abba is hagytam
  • Mr_no_NaMe
    #36704
    Jártam, megnéztem, de nincs benne sajnos a konkrét eset. Ráadásul ez a nyomozósdi meló sem az amire számítottam...lehet le is rakom a francba, mert amúgy is unalmas, csak a kötetlen munkaidő miatt csinálom még mindig.
  • Gólya #36703
    Itt jártál már?
  • Mike
    #36702
    többre jutsz ha elkezdesz angolul utánaolvasni
  • Mr_no_NaMe
    #36701
    És valaki, aki esetleg volt detektív? :D
  • Mike
    #36700
    soha nem voltam még detektív
  • Mike
    #36699
    na beleraktam a lovamat, erre nem lefagyott mentéskor? ilyet pedig már rég csinált. úgyhogy valszeg nem lesz paci :(
    ez van
  • Mr_no_NaMe
    #36698
    Sziasztok! Detektív vagyok, benne van már a játékban 8-10 órám. Most viszont elakadtam egy melónál. Negyedik!!! játékbeli napja csinálom a "megfigyelési" akciót egy küldetésnél, de soha nem talál semmit.

    A küldetés neve: A szökevény tragacs esete.

    A csempész öbölre mutat (egyedül oda) és csak ott tudom a megfigyelést végrehajtani. De bármennyit csinálom, nem talál semmit. Ez valami bug? Mit kell ilyenkor tennem?
  • Mike
    #36697
    Afrikában is lehet kapni okostelefont, meg van net is
  • kem001
    #36696
    Ráadásul most már az okos telefont...
  • Mike
    #36695
    Afrikában kurvára elterjedt a mobiltelefon, mivel a vezetékes telefonrendszer nem volt kiépítve

    Szal ha mész majd Afrikába, már nem fogsz meglepődni
  • whitequeen73
    #36694
    ...Mondjuk azon gondolkodtam, a nemrégi itteni vita margójára, hogy szépen nézhetnek ki a kis bennszülött purdék, mikor előkapják a mobilt a pendelyből...
  • Mike
    #36693
    ejha
  • whitequeen73
    #36692
    Afrikai témájú világ
  • kem001
    #36691
    Valahogy "kisakkozom" ezt a helyet.. Ruhaszárító kötélnek is alig találtam helyet..
  • Mike
    #36690
    ez szerintem sokkal szebb

  • Gólya #36689


    SóskaJóska...

    kiirtottad a kiskertet egy ruha miatt?

  • Mike
    #36688
    na itt vannak a lovak, az unikornis még egész jól néz ki, bár elég gyáva, pl. fosik a temetőben, a vihartól, de ez a barna vmi ocsmány

    lehet visszacsalom az arany lovamat amit korábban csináltam


    és egy tipp a végére: ha kiteszel kaját a telekre, akkor a mosómedve nem borítja fel a kukádat (legalábbis nálam a kajástál jobban lefoglalta)


  • Mike
    #36687
    nálam is lelóg a telekről a golf, a kosárpálya és még a mászófal is

  • Mike
    #36686
    pluszba jöhetnek
    nraas-szal lehet 8 fölött is

    a minigolfot le tudod tenni úgy is, hogy moveobjects on-t használsz, és akkor az a rész amit nem használsz semmire, nyugodtan lelóghat a telekről
  • Joschka
    #36685
    Akkor szerencséd, hogy nem láttad még ádámkosztümben!!!!
  • Joschka
    #36684
    "olyan mint július cézár"....a kertben a káposzták közé beépülve!
  • Era40
    #36683
    már megérte feljönnöm ma:))))
  • Era40
    #36682
    hátulról meg olyan a feje mint a pics*n fújt kotlósnak:)DDDDD
  • Era40
    #36681
    esküszöm folyik a könnyem...az a test:)DDDD
  • Era40
    #36680
    nyitott saruban:)DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Ironman2
    #36679
    márciusban?
  • Ironman2
    #36678
    DDDDD