44547


no-warez.gif
  • whitequeen73
    #38577
    Szerintem is nagyon hangulatos, tökjó a sok zöld ööö illetve
  • lucifer9393
    #38576
    Most, hogy így mondod, tényleg HS az alap. De attól a stéges bár telkét te is odateheted :P
  • Gólya #38575
    az eredeti várost nem én csináltam:)
    ha jobban megnézed, Hidden Springs-ből kreálta a készítője - itt elvett egy kicsit, ott hozzátett

    ITT megtalálod az eredeti Queenstown-t, amit letöltöttem és tovább variáltam
  • lucifer9393
    #38574
    Ez nagyon hangulatos! Csodálom a türelmeteket...Az öböl szuper, szivesen megmártóznék benne... Ha jön a szigetvilág kieg, amivel lehet a vízben/vízre is építkezni, abban az öbölben egy tök hangulatos vízi bárt lehetne kialakítani, kiülős stéggel, meg ilyenekkel. Szerintem fontold meg, és tegyél egy olyan telket oda, ami beér jócskán a vízbe. Ha ezt így meg is valósítod, azonnal kérem a várost :D Remélem, majd ősszel majd hozzájutok végre én is, és pótlom az egyetemi életet is.
  • Joschka
    #38573
    Én nem alföldi vagyok mégis oda vagyok a dimbes-dombos és hegyes-völgyes tájakért.
  • Gólya #38572
    ilyenkor értem a varrónőket pl., amikor dünnyögnek egy átalakításon...ez a város is "hozott anyag" és sokkal több munka volt kipucolni a rengeteg fölösleges üres zsebkendőtelket
  • Gólya #38571
    itt az öböl fölötti részhez...rengeteg kicsi telekből tudtam összehozni a városközpontot, mert ugye a világkreálóba nem lehet bevinni, ha leszedem a telkeket, csupa "beton" az egész terület, így maradtak az eredetileg letett telkek, csak kicsit "zöldítettem" őket (utálom a betont...)
    ja és persze mint alföldi ember, imádom a hegyeket, erdőket - szóval ne tessék csodálkozni, hogy ilyenre vágytam:)

    van egy átalakítás alatt álló házikó fönt az egyik tengerszemnél...oda gondoltam a simemet...boszit csinálok belőle és ott fog "bűbájologni":D
  • Joschka
    #38570
  • Gólya #38569







    (elég kritikusan szemléli az új házat...de most csak beköltötztettem egy házba, majd később építkezünk ám:)) )
  • Gólya #38568












  • whitequeen73
    #38567
    Hajrá, ha visszaértem, csekkolom! ;)))
  • whitequeen73
    #38566
    Szerintem Austin nem azt írta, hogy nem tetszik neki - a lépcsőházamat spec meg is dicsérte -, hanem hogy nem praktikus, mert nem kellemes stb. benne élni.
  • Gólya #38565
    na most pedig megyek a városkámba és mindjárt telenyomom a fórumot képekkel...csak hogy legyen mibe belekötni....
  • Gólya #38564
    azért csak óvatosan...valami maradjon nálad is "penészedni":)))

    egyébként tény, hogy a hasonló ízlésűeknek tetszenek ugyanazok a dolgok, másoknak kevésbé vagy egyáltalán nem - nincs ebben semmi, az lenne a nagy baj, ha mindenkinek egyforma lenne az ízlése:)
  • Joschka
    #38563
    Túl digitalizáltad saját valóságodat, hallod e....
  • Joschka
    #38562
  • whitequeen73
    #38561
    NYHAJJJ máááááár Úgy tűnik, csak ismételnem kell magam, miszerint szeretek realisztikusan játszani --- ergo minimalizálni a humán vs sim különbségeket. Ami nem tetszene a mi fajtánknak, azt elképzelem, hogy a simjeim se értékelnék...
    ...Hú, öregem, kéne nekem egy analóg élet is :D Nah, megyek is az apehbe bevallani azt a rengeteg jövedelmet...
  • Joschka
    #38560
    Akkor meg tessék olyant építeni, ami minden szempontból jó lesz!DDDDD
  • whitequeen73
    #38559
    Szóval kösz a kritikát :) Amúgy hobbiból foglalkozol csak építészettel, vagy esetleg szakmádba vág? Mert olyan okosan hangzókat mondasz
  • Joschka
    #38558
    DDDD....Aztán miért is nem éreznék jól magukat ott a simjeid?!... Ja, tudom: Hívnak egy dózerost leromboltatják és saját kedvük szerint meg építik úgy, hogy nekik tetszik majd (Talán a Sims 18-ban majd lesz ilyesmi is!. Te pedig szépen bőghetsz ez miatt egy sarokban büntiből morzsolt kukoricán térdelve!
  • whitequeen73
    #38557
    Nemnemnemnem, Neked is mondom, hogy nem ez a baj :D Jól néz ki a kégli, ezt senki nem vonta kétségbe (ha jól értettem), nekem is tetszik, de most családi otthon volt a cél, hangulatilag is, nemcsak funkcionálisan ;) És totál igaza van Austinnak abban, hogy ez inkább csak nézni való ;)
  • whitequeen73
    #38556
    Nem az a baj, hanem hogy Austin túl jól érvelt, és meggyőzött, hogy a simjeim nem fogják jól érezni magukat itt
    Tudom, hogy nem vagyok normális
    De köszi szépen a "vigasztalást" Farigcsálok rajta, aztán meglátjuk, mi lesz a vége!
  • Joschka
    #38555
    Így van!....Például Mike állandóan zokogott... amikor meglátta a lakásaimban a virágmintás falakat...na és! neki nem teszik az ilyesmi...rendben, majd túl éli valahogy...nekem viszont igen, tetszik a virágmintás tapéta!!! És ezután is fogok virágmintás falakat készíteni és berakni a lakásaimba, utána pedig töltök fel szépen képeket róla. Különben is nem mások két szép szeméért készítjük amit készítünk, hanem kizárólag magunknak. Én pölö a magam örömére!!! Az már csak bónusz pont ha néhány fórumlakónak is tetszik. Akinek meg más az ízlése, nos az nem csinál ilyesmiket mint mi.
  • Gólya #38554
    nehogy már...[

    egyébként...ha egy szimpla vélemény elveszi a kedved, akkor valószínű, hogy valahol mélyen a kis szürkeállományodban neked magadnak sem tetszhetett annyira:)

    imádom én is a fehéret, csináltam is elég sok házat, de belül általában meleg színek uralkodnak - legalább a kiegészítőknél, még ha a bútorok egyébként fehérek is:)

    másik meg az, hogy nem tetszhet mindenkinek ugyanúgy...nálam pl. bejön ez a stílus, másnál nem - az én házaim sem tetszenek mindenkinek feltétel nélkül, ettől én vígan építgetem és használom őket (ráadásul kéretlenül mutogatom is)

    szóval fel a fejjel:)

    szóval építgesd csak nyugodtan a házikódat és hozz képeket is
  • Joschka
    #38553
    Dragon Valley panoráma kép



    (simsvip.com)
  • whitequeen73
    #38552
    hát nekem most teljesen elment a kedvem ettől a háztól :( direkt a simecskéimnek építettem volna lakni, de áááh....
  • lucifer9393
    #38551
    Majd ha egyszer kipróbálom, nyilatkozom...ez is egyénfüggő dolog szerintem... ja, és nem szeretheti mindenki.
  • Austin Bailey
    #38550
    mindenki szereti, csak nem lehet elviselni lakókörnyezetként
  • lucifer9393
    #38549
    Attól én még szeretem a minimalizmust, meg a konstruktivizmust.
  • Joschka
    #38548
    A simemnek olyan ronda a tiltott gyümije, hogy mikor utasítom, hogy nézze...sírva fakad!
  • Joschka
    #38547
    A hülye árusok meg ki röhögték mikor meglátták.DDDDD
  • Joschka
    #38546
    De volt már szegényke kerítés mintás is!
  • Joschka
    #38545
    Hehehehe...Kissé le narancssárgult a simem a barnítókezelés után!

  • Austin Bailey
    #38544
    ebből miért nem lett url?

    villa savoye
  • Austin Bailey
    #38543
    a URL=http://www.bluffton.edu/~sullivanm/france/poissy/savoye/bannerindex.jpg]villa savoye[/URL]-t félévente festik.
  • Austin Bailey
    #38542
    elviselhetetlen lenne benne élni. A '90-es évek végétől visszatért ez a fajta corbusiánus modern, de ezzel kapcsolatban tudni kell, hogy már a Le Corbusie alatt is folyamatosan problémák voltak ezekkel a házakkal. Pl volt a Mies van der Rohe, aki a transzparens letisztult üvegfalú építészet egyik istene, és őt a saját megrendelői, akik ismerték a korábi munkáit perelték be, mert nem bírták elviselni a házat, amit épített nekik. Ezek a házak elég ridegek, és teljesen hiényzik belőlük az intimitás. Sok esetben a szomszédok perelik be az ilyen házak építészeit, mert ők érzik magukat rosszul, hogy agy ők látnak be, vagy őket lehet látni a saját kerjükben.
  • Austin Bailey
    #38541
    A lépcsőházzal eléggé szenvednek mostanában az építészek, mert semmi jót nem tudnak kitalálni, ami megfelel a tűzvédelmi előírásoknak. Amúgy én is realisztikusan játszom, csak én ezt úgy oldom meg, hogy megpróbálok a játékban jellegzetes épülettípusokat csinálni. Bár most éppen akadt egy kis problémám egy sötét színű téglával és egy világoskék zsindellyel
  • lucifer9393
    #38540
    Nekem nagyon tetszik. Szeretem az ilyen letisztult, minimailsta házakat. Az más kérdés, hogy ilyen fehérség a valóságban meddig lenne makulátlan :D
  • whitequeen73
    #38539
    Jaj basszus, tényleg!
  • Joschka
    #38538
    Dehogyis, hova gondolsz?...DDDD

    Nézd csak meg, hogy a görbe-bögre alatt ott a kör alakú üveglap...még a széle is látszik.

    Pirossal jelöltem, ahol alig, de azért látható az üveglap széle.