44547


no-warez.gif
  • whitequeen73
    #38537
    Joschka, a simed olvasás közben is tudja telekinetikusan lebegtetni a bögréjét?
  • whitequeen73
    #38536
    A növényes-üveges megoldást meg élőben láttam (nem magánházban :p), azóta szerettem volna megcsinálni. :)
  • whitequeen73
    #38535
    Hehe kösz mindkettőtöknek :)) Akkora problémát nem csináltam belőle, csak (már csak néhány ezerszer fogom elmondani, nyugi XD) nagyon szeretek a lehető legrealisztikusabban játszani, és oda szoktam figyelni, hogy nagyjából a valóságban is funkcionális házakat építsek (mármint a játékban :p), meg legyenek oldva olyan dolgok is, amik a simeknek nem fontosak (a fürdőszoba szellőzése, lefolyók, villanykapcsolók stb.)
  • Austin Bailey
    #38534
    klassz ez a lépcsőház
  • Austin Bailey
    #38533
    ilyesmivel nem kell foglalkozni. Az építészek szerint betonból mindent meg lehet csinálni. Ma már inkább az a szempont, hogy mi gazdaságos.
  • Gólya #38532


    ez csak játék:)
    még egy simnek se dőlt a fejére a háza - szerencsére:)
  • whitequeen73
    #38531
    Köszi, aranyos vagy :) Na hoztam. Persze még csak a falak állnak, ill. 1 helyiség van nagyjából kész - de azért csak a fíling kedvéért :)
    (Előrebocsátom, hogy teljesen eszetlenül dobáltam össze az elemeket, nem másoltam most képről, alaprajzról... úgyhogy statikailag nem vagyok biztos benne, hogy a valóságban is megállná a helyét )

    tengerpart felől



    utcafront



    első emelet, átrium



    ugyanez balra tekintve...a hálók



    a bambuszok töve a földszinten



    ...és így érnek ki a levegőre :)



    a kész társalgó / partyhelyszín



    másik oldala






  • whitequeen73
    #38530
    Okos :))))) Nekem egyszer egy nem frissített mod miatt sim-óránként szakadtak a meteorok... az egész város égetten mászkált :D
  • Austin Bailey
    #38529
    az én simsemet shang simlában bombázta ki egy meteor az alaptáborral együtt. Meg is halt, mert nem volt hajlandó elállni alóla, hanem elkezdte kamerázni.
  • Joschka
    #38528
    Szakad az eső így hát valamivel elfoglalom magamat...



    Hehe, jön a jó idő mehetek megint a partra úszni meg minden...



    Mi a szösz...

  • Gólya #38527
    ez mióta kérdés? :))

    én pl. holnap az átszerkesztett városomról fogok hozni képeket (és vagyok olyan "pofátlan", hogy meg sem kérdezem, kell, nem kell?)

    (most van épp tesztelés alatt...A pasi másolt egyet magának belőle:D)

  • whitequeen73
    #38526
    Már épp kezdtem volna unni a játékot, erre egy meteorit szét****ta a házamat... A gyönyörű kertészettel együtt... Elkezdtem a renoválást, de elment tőle a kedvem (mindent el kéne pakolni, hogy fel tudják takarítani az égett padlót stb.), így, mivel múltkor megihletett Joschka művészete , elkezdtem egy bazinagy modern villát a tengerparton... Hozhatok képeket?
  • lucifer9393
    #38525
    Gondolom úgy oldják meg, hogy a szárazföldön lábuk nő... máshogy elképzelhetetlen. Vagy a hangjukat kell adniuk ursulának a lábakért cserébe.
  • Joschka
    #38524
    De, ezt kerestem neki én is, köszike!
  • Gólya #38523
    Kem!
    nem ezt kerested a múltkor?
    ha nem, akkor bocs...nem kerestem vissza...
  • Ironman2
    #38522
    Na most jól bedobták a 4-et hogy legyen miről beszélni 1 évig.Amúgy közben kiderült hogy játszható sellőket fogunk kapni a Szigetvilág kiegben.A simünk képes lesz majd sellővé változni!
  • Ironman2
    #38521
    Medieval ruhákat áthozták ide?
  • Joschka
    #38520
    Dragon Valley

    Hivatalosan bejelentették, hogy május végén jelenik meg a Store legújabb szomszédsága, Dragon Valley.

    (mysims.hu)
  • Joschka
    #38519
    Persze, hogy nem onnét való...az csak egy un. mézesmadzag kép volt anno.
  • whitequeen73
    #38518
    Mindegy hülye kérdés volt :) Látszik, hogy nem játékból való kép.
  • Gólya #38517
    passz
  • Joschka
    #38516
    Hát a simem már sétáltatta a blökijét de ilyen még nem történt vele...talán ha macsekot látna.
  • whitequeen73
    #38515
    Figyi, totál más: a fejlécben a vetített képek közül az egyiken van olyan, hogy a kutya a gazdiköré tekeri a pórázt... Ilyen tényleg van, vagy csak illusztráció?
  • Joschka
    #38514
    Lehet, nem is 3D-s lesz majd hanem origami sims!...
  • Gólya #38513
    azt már meg sem mertem említeni, mert megint én leszek az állandó kötekedő:DD
  • Joschka
    #38512
    Sík a divat talán...
  • Joschka
    #38511
    Csak le ég majd a cipőkéje azt maradnak a sima vasalások.DDDD
  • lucifer9393
    #38510
    Nekem a logója se tetszik... összecsapottnak tűnik :D
  • Joschka
    #38509
    Az, mikró röppentyű!
  • Gólya #38508
    esetleg a Flatley-csapatba szeretne felvételt nyerni a hölgy?
  • Joschka
    #38507
    Fogom a spájszert azt jól le csapom majd vele ezt a csilis babot zabáló bőregeret!
  • whitequeen73
    #38506
    Ez egy ilyen mikrosárkány, vagy csak messze van?
  • Joschka
    #38505
    Íme egy újabb Dragon Valley kép....tűzről pattant menyecskével!

  • Gólya #38504
    de fölötte ott az a nagy üres tér...
  • Joschka
    #38503
    Majd csak hozzá szokunk.
  • whitequeen73
    #38502
    Nagyon szeretem ezt a szettet, hálisten a Pets után is frissítette egy idő után. Többször is megépítettem a lakókocsit, játszottam is vele 4fős családdal... Zseniális!
  • Gólya #38501
    most nézem fönt ezt a sims4-es kis képet...csak nekem olyan fura???
  • Gólya #38500
    :) fel se tűnt?
  • lucifer9393
    #38499
    Ja, hogy ez eddig nem így volt? :D
  • Gólya #38498
    :D

    egyszer letöltöttem ezt a madaya-s cuccot, de mintha nem tetszett volna a játéknak, így inkább le is szedtem - pedig tetszett nekem is