44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #43987
    Nekem nem jön be még az oldal
  • Coolfire
    #43986
    Már bejön.De mit kell itt csinálni?Lent apró betűvel olyasmit ír,hogy megjelenik az origin könyvtárban.
    És akinek 2 alapjátéka van,az mit kap?
  • Coolfire
    #43985
    Nekem is 1050 SP-m van.Valószínű,hogy prémiumo(ka)t veszek belőle.
    Nem hiszem,hogy jó lesz a 4-hez.Pedig erről köhöghetnének valamit,mert biztos,sok játékosnak van maradék pontja.
    Szerintem még 1-2 évig jó lesz a SP.
  • Coolfire
    #43984
    Meséljetek szépen,most ráérek.
  • Coolfire
    #43983
    Én már tényleg ismertem/játszottam vele akkor.És Ti,mikor kezdtétek?:)
  • Ironman2
    #43982
    Az Originen nemsokára indul a nagy 50 százalékos kedvezmény minden Sims játékra!!! Lessétek majd!

  • Ironman2
    #43981
    Boldog 14.születésnapot sims!

  • Ironman2
    #43980
    14 Éves a SIMS!!!




    Ezen a linken lehet beváltani a Városszépítő cuccokat,akinek eredeti az alapja:

    http://www.thesims.com/en-us/sims-anniversary

    egyelőre elérhetetlen,próbálkozzatok később.Vonatkozik a Starter pack editionsra is akinek olyan van!
  • Austin Bailey
    #43979
    vannak színváltozatok, amiknek lehet másmilyen a teteje, iletve nem minden elem ami a képekek van tartozik az adott kieghez. Ha nem a királyi lakosztályban van, akkor valszínűleg az alapban. Az is lehet, hogy nem csempe, hanem például burkolat vagy kőburkolat, csak át van színezve csempévé.
  • akyyy
    #43978


    ezt a csempét keresem, beállitom a tapétázásnál a királyi cuccokat de full üres az egész. hol találhatom meg? végignéztem az összes csempét de egyik sem ez, hasonló van tán, de nem iylen homokóra szerü a teteje.

    illetve a többi berednezést is, bár azt még nem néztem meg.
  • Ironman2
    #43977
    Ez jó kérdés volt.Arról nem irnak hogy kizárólag csak a Sims3-hoz való a Simpoint.A Sims4-hez is ugyanez a Simpoint rendszer lesz majd gondolom
  • akyyy
    #43976
    vajon ami most van 1000 Simpontom, érdemes most elköldeni mig lehet (vajon meddig lehet), vagy fel lehet majd használni a sims 4-ben is?
    Remélem azért az is hasonlóan jó játék lesz, és akkor azt még az elején megvesszük :) Csak lenne magyar:(
  • Ironman2
    #43975
    Akinek eredeti alapja van az meg fogja kapni a Városszépítő cuccokat ingyen.Németországban,és Észak-Amerikában már elérhető a stuff.febr 10-ig fog tartani,majd megirjuk úgyis hogy mikor lesz elérhető nálunk!
  • Ironman2
    #43974
    14 éves a SIMS! BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

  • akyyy
    #43973
    keresek fasza házakat amik minden apró kis szarral be van rendezve, legyen benne garázs, 1 vagy 2 gyerekszoba, hálószoba, nagy konyha, egy közepes nappali (vagy nagy... ezt nehéz eldönteni :D )
    földszint és emelet. kis kertecske grillezővel stb.

    most költöztem el a régi lakásombol mert kilaktam kb, de hiányzik. az új az nagy szar, spanyol szerü. lélektelen... :(
  • akyyy
    #43972
    bevittem a ternerbe hátha el tudok "úszni" ebbe a világba ( tudom hülyeségxD),,, erre most kifele jövet a könyvesboltból vettem észre, hogy össze van törve a mobilja :D lol. imádom ezt a játékot
  • akyyy
    #43971
    nyaralni hogy tudok elmenni ebbe a szivegvilágba vagy mi? mert ha rámegyek hogy menjek utazzak valahova, ott csak kina van egyiptom meg francia ugyebár...
    vagy cask úgy elhet ha konktrétan oda költözök?

    van valami a telefonba meg laptopon hogy üdülőhely váráslás, de csak a saját városba engedne venni valamit. :(
  • katy18
    #43970
    Bal0924!

    Köszönöm a választ! Bevált! :D Pedig már egyszer próbáltam ott eladni és akkor nem sikerült... na mindegy. Még egyszer köszönöm a segítséget! :D
  • akyyy
    #43969
    ez viszonylag jó megoldás csak a gondom az hogy 2 kártya is vana gépbe. egy intel meg egy ati. laptoprpl van szó. és mindenhol intel kártyát ir, directxtől kezdve, de játékban nyilván használja az atit mert jól fut. csak a konfig fájlokban kavarodás van. na mind1, beirom az intelt, majd hátha lesz valami.
  • akyyy
    #43968
    megint elkezdett kilépegetni, mikor a várostérképen vagyok. csak akkor szokott kifagyni és kilépni, máskor többnyire hibamentes.

    megnéztem most a fájlok között, elvileg ez a hibám:

    [Exception info]
    date: 2014-02-03
    time: 01.06.04
    type: ACCESS_VIOLATION reading address 0xbf800000
    address: 0x73fc4541 "C:WINDOWSSYSTEM32d3d9.dll":0x0001:0x00113541



    DEP meg hasonlók megvannak csinálva. Más lehet itt a gond. most gőzerővel megy a google, de ha valaki tud valamit, akkor jó lenne ha megosztaná :D
  • Bal0924
    #43967
    Nekem is volt ilyen.. menny nézz szét lehet hogy egy másik étteremné lesz a lehetőség...
  • akyyy
    #43966
    Van egy olyan lehetőségem, hogy étkezzek étterembe. de hiába megyek rá, meg ott van a csillag ikon is a nagy térképen, nem hozza fel azt a lehetőséget, hogy ott fog étkezni, csupán a sima étkezés van, meg hogy kint eszik.

    igy el se tudom végezni ezt a lehetőséget vagy mi a neve. :S
  • Bal0924
    #43965
    Hány Plusz jellemvonást lehet szerezni?
  • akyyy
    #43964
    az mér van hogy lefekszik a gyerek, most vettem neki mindenféle ruhát a ruhás szekrényből, és uszófelsőbe meg békatalpba feküd le aludni :S
  • Ironman2
    #43963
    na neee!!!!!
  • akyyy
    #43962
    van olyan mod, hack, vagy valami, amivel:

    - egyemtemre járáskor meg lehet hoszabbítani az ott töltött időt. bár még nem járok ott mert még csak most lett tipegőből kisgyerek a lányomból

    - amivel kisgyerekkel is lehet etyepetyézni, meg ölelkezni
  • Bal0924
    #43961
    A jövőben, s botbazárban bármelyik kiállított plumbotnál. (én ott adtam el.)
  • katy18
    #43960
    Sziasztok!

    Valaki nem tudja, hogyan lehet eladni a plumbotot?
  • Bal0924
    #43959
    Ez a város nagyon jól hangzik
    Beach City
    Remélem rendesen fog működni. Nem úgy mint a Sziget Világ.
  • Austin Bailey
    #43958
    igen. Visszamész a csaéádszerkesztőbe a város szereksztése menüből, megcsinálod az új tagot, beköltözteted valahova, aztán egyesíted a két családot.
  • sz4bee
    #43957
    Meglévő családhoz lehet még utólag simet adni? Véletlen ráment a pipára szerkesztésnél és nem adott hozzá még egy + főt, akit még akart volna.
    Előre is köszi a segítséget!
  • akyyy
    #43956
    minek ehez videó? nem voltál még üveg gyárba? :O
  • Ironman2
    #43955
    tessék csak megnézni a videót.remélem ilyenre számíthatunk majd a játékban is:

  • Austin Bailey
    #43954
    Fú de érrtelmetlen tevékenység.
  • Ironman2
    #43953
    De az is hozzá fog tartozni a helyszínhez
  • akyyy
    #43952
    akkor lépcső nem is lesz?
  • Ironman2
    #43951
    Márciusban veszik fel a Sims4 zenéjét:

    http://www.thesimsstyle.net/2014/01/trilha-sonora-do-sims-4-sera-gravada-em-marco.html
  • Coolfire
    #43950
    Jobb lett volna a pálinkafőző.
    Egyébként a simsvipesek eltalálták akkor.:)
  • Ironman2
    #43949
    Akkor ezt fújhatjuk!
  • Ironman2
    #43948
    Kitisztult végre a kép,szóval jön az üvegfúvás februárban: