44547


no-warez.gif
  • Austin Bailey
    #44027
    semmit, mivel nem tudod, hogy mi mit cseszett el. Nem tudom mi van akkor, ha kiszedet a petset, és közben meg van egy macskád.
  • akyyy
    #44026
    és visszafelé lehet haladni ilyen téren? leszedném akkor mindent, maradna az alapjáték, meg az utazós, aztán szépen lassan haladnék előre:D

    csak ugye van macskám meg ilyesmi. nem tudom ilyenkor mit lehet tenni.
  • Austin Bailey
    #44025
    az a helyzet, hogy a sims újabb kiegészítői elcseszik a régebbieket. Nekem például nem működik a vizimentő pálya. Csak nézni tudja a sim a strandon a tengert, és soha nincs kimentendő áldozat, így nem is nő tőle a csík. De egy csomó ilyen van egyébként.
  • akyyy
    #44024
    hogyan kell bandában zenélni? alapitottam egy bandát, vannak benne 3-an, városházán válalkozást is alapítottam, utcazenélésből eljutottammár a 4. szintre, elvileg krimóelőzenekar vagyok, mégsem kapok se telefont meg semmit hogy na fellépési lehetőség lenne.
  • Joschka
    #44023
    Az origin nem szükséges ahhoz, hogy a várost (Monte Vistát) telepítsed. Elég ha el indítod a telepítő lemezt, amit kaptál és a dobozon belül ott van a papíron a városhoz kapott telepítő kód. Azt írd be és telepíteni fogja a játékba a várost.
  • Cica1211
    #44022
    Sziasztok. Megvettem egy kiegészítőt, a monte vistát, a thesims3.com regisztráltam is a játékot, de hogy tudom az originbe betölteni a játékot?
  • Joschka
    #44021
    A kezeit még pozicionálni kell.DD
  • Joschka
    #44020
    Készül C3-PO a házi robotom...


  • Austin Bailey
    #44019
    én mindig csomagolok a simemnek kávébabot meg ginsenget az útra, hogy ne kelljen aludnia.
  • akyyy
    #44018
    betöltöttem régit, és igy már jó volt :) csak nem figyeltem oda, mert épp kaját főztem IRL, és már le is telt fél nap a nyaralásból, a maradnék napba meg annyira álmos volt hogy abban a lakásba ahol keresnikell a követ, szépen elaludt, meg majdnem beszorultam 2 csapda közé xD ugyhogy most ujratöltöm és megint megcsinálom.
  • Austin Bailey
    #44017
    egész egyszerűen beszélj a nektárossal. Lehet hogy csak bug, hogy nincs ott a küldetés. Az a baj, hogy ezt konkétan nem tudom, mert én a nektárosat még nem csináltam meg, de nekem például az csinált ugyanilyet, amikor Kínába kellett mennie a simnek kiképeztetni magát harművészetre. De arra nem emlékszem, hogy meg tudtam-e csinálni
  • akyyy
    #44016


    itt leirja hogy mi van, a képen neki ott van hogy tud beszélni az kereskedővel, meg a jobb aló sarokban ott a küldetés, nekemott incs semmi csa az egyiptomi. se francia se kinai küldetés nincs. pedig mikor még oda utaztam van. persze gondoltam rá hogy gyanus hogy nincs küldetés, ezért másik helyre mentettem, most megnézem a régi mentésemmel mi van. elvile gutazás előtt mentettem.
  • akyyy
    #44015
    ezt éne csinálnom de össze vissza van írva. elmentem franciába de nincs ott a feladat.
  • Bal0924
    #44014
    14ezer forint és meglenne az összes kiegészítője a Sims-nek! :D
    Meglenne a komplett Sims 3! (a 2 csak a vár az üzletig van meg..)
  • Bal0924
    #44013
    Végre van egy potya kiegészítőm! :D
    A Városszépítő cuccok. :)

    Most megnéztem a CD galaxis oldalát. Eddig is 2ezer Ft volt a cuccok kiegészítők?
  • akyyy
    #44012
    igen, tudom ez 2 különbözö küldetés, de ha már kinába elkezdtem, akkor csinálgatom azokat is, és ott jött hogy menni kell franciába a nektároshoz, de ott elakadtam.
  • Austin Bailey
    #44011
    Pangu fejszéjével tudod széttörni, amit Kínában lehet megtalálni egy küldetés végén. A nektáras az nem az a küldetés, hanem egy másik. A nektárast először be kell fejezni, és utána felvenni kiínában a pangusat.

    itt vannak a küldetések leírásai
  • akyyy
    #44010
    most meg franciába kellet mennem kinából, hogy valami nektárkereskedővel beszéljek. oda megyek hozzá, beszélek vele, de nem reagál semmit a játék, hogy mi van, még a küldetésem is törlődve látszik :S mit kéne csinálnom akkor?
  • akyyy
    #44009
    egy piramisba van egy csomó nagy kőganaly. elálja az ajtókat ilyesmi. megvizsgálva azt irja ahoz kínában van valami. most elmentem kinába, de mit is keressek? dinamitot vagy mi a fenét?
  • Austin Bailey
    #44008
    azért gyorsult be, mert kihaltak a simek a szomszédságban.
  • akyyy
    #44007
    nekem monstaába eléggé begyorsult a betöltés. olyan6-8 perc között lehet, de majd lemérem stoperral :D

    mentéskor megkilépéskor pedig az a módszerem hogy alt tabozok, kilépekvárosmódba (vagy madártávlatba) és úgy mentek. mivel ablakba fut, addig netezek, meg szól valami zene is a háttérbe :D kilépéskor ugyszint.
  • Austin Bailey
    #44006
    van egy börtönös szettje, és abból van a kép
  • TomBond
    #44005
    Tehetek én bármit ezzel a "játékkal" akkor is legalább 15 perc a betöltési ideje, és a leállítás még ettől is több. :-(
  • Bal0924
    #44004
    Annak tűnik.
  • akyyy
    #44003
    második képen az börtön?
  • whitequeen73
    #44002
    Jaj, na VÉGRE!
  • Joschka
    #44001
    2014 februári store tartalom:

    Prizmatökély stúdió (1700 SP)



    A Prizma Művészstúdióban a simjeid végre lehetőséget kapnak az önkifejezésre. Üvegfúvás, ékszerkészítés, festészet, ötvösmunkák – szinte biztos, hogy minden művészi hajlamú sim talál valami kedvére valót. Ha simed egy olyan szentélyre vágyik, ahol fantasztikus dolgokat alkothat hasonló érdeklődésűek társaságában, a Prizma Művészstúdió épp neki való.

    Prémium tartalom:

    Kézműves üvegfúvó és ötvösállomás



    Munkapad
    Igazi kézműves vagy? Tedd próbára magad üvegtörpék, ékszerek, szobrok, mozaikablakok és egyebek készítésében! Ez a munkapad tüzes! Mármint állati forró, úgyhogy légy óvatos.

  • akyyy
    #44000
    alsó képen az a parfüm, kell!!!4
  • Ironman2
    #43999
    Az üvegfújóval gyártott tárgyakat el is lehet majd adni a saját boltban (akinek meg van a Kalmárkirály kollekció)
    A festőállvány sajnos nem lesz hordozható!
  • Ironman2
    #43998
    Képek a mai store tartalomból:





  • akyyy
    #43997
    tegnap az ea honlapján megváltoztattam a jelszavam, mertnem tudtam volna a városszépítő cuccokat "megrendelni" mivel a régi jelszavamat elfelejtettem. viszot most az újjal se a régivel nem tudok se laucherbe se a járékban belépni, azt irja érvénytelen jelszó :(
  • whitequeen73
    #43996
    1000 simoleont a megjelenésükkor érnek, ez lassan gyarapodik, minél tovább vannak a telken. Az aranyszoborral kapcsolatban nincs tapasztalatom, én addigra mindig törlöm őket. :)
  • akyyy
    #43995
    mindig a rádi közelébe telepednke és be is kapcsolodik.
  • Austin Bailey
    #43994
    nem mindenhol vannak, hane csak bizonyos tárgyakhoz kötődve jelennek meg. Pl ha új növénycsíra, tévé, rádió, ágy körül stb. Valahol ez le van írva. Az én egyik smimnek vagy 20 törpéje van.
  • akyyy
    #43993
    engem zavarnak, mindig éjfélkor jön az a hülye zene, meg összevissza helyezkednek el, akadályoznak az utbon, nem gyözöm kidobálni őket :D
  • Austin Bailey
    #43992
    én nagyon szeretem a törpöket. Teleportálnak a telken, és mindenvéle hülye pózokat vesznek fel. Nemcsak rejtélyes törpúr van, hanem vagy húszféle. Amikor meghalnak, akkor arany törp szoborrá változnak, ami 1000 pénzt ér.
  • Ironman2
    #43991
    megrugdosni!
  • akyyy
    #43990
    mire jó a A rejtélyes Törp úr?
  • Bal0924
    #43989
    Én körülbelül akkor kezdtem a játékot mikor az első kiegészítője kijött. Az első résznek.
    De lehet hogy 2.kiegészítő volt.
  • Ironman2
    #43988
    Én a Sims2 közepe felé,mikor megkaptam a 4 cd-s változatot kölcsönbe