44547


no-warez.gif
  • Coolfire
    #38977
    Ki kell dobálni minden pénzért eladható szart a negyedik rész előtt.:)
  • whitequeen73
    #38976
    konkrétan szárnyas formába öntött debug tárgyak :(
  • Coolfire
    #38975
    Hol?
  • whitequeen73
    #38974
    hát jó csalósok ezek a sárkányok :) így már nem is poén játszani :(
  • Ironman2
    #38973
    Sok a szöveg megint!
  • Ironman2
    #38972
    Szép ez a Dragon Valley!
  • Ironman2
    #38971
    megy az élő adás!

  • Joschka
    #38970
    Meglessük...
  • Ironman2
    #38969
    holnap lesz amúgy a videóbemutató,el ne felejtsétek!
    ha minden igaz,akkor itt:

    itt!
  • Joschka
    #38968
  • kem001
    #38967

    2004 Mercedes-Benz C32 AMG
  • whitequeen73
    #38966
    Igen, gyk. ugyanazon az alapon működik a fix is (átöltöztetés), csak automatikusan + egyszerre minden jelen lévő simnél :)
  • Ironman2
    #38965
    A Facebookon az összes Sims oldalt egyesíteni fogják The sims néven ha igazak a hírek!

    http://www.beyondsims.com/47546/interesting-sims-medieval-facebook-development/
  • Ironman2
    #38964
    Na majd ezt a csatornát kell figyelni,már holnap élőben lesz valami,a videó alatt irják!
  • Ironman2
    #38963
    Úgy néz ki hogy a youtube-ra fog költözni az élő stream május 23-án.Már tesztelik is a dolgot:

    http://www.beyondsims.com/47542/dragon-valleyts4-live-broadcast-to-stream-on-youtube/



    (röhej,hogy igy is tudnak majd pénzt keresni a videók megnézésével!)
  • Ironman2
    #38962
    Az én sárkányomat ezek nem pótolják!
  • Ironman2
    #38961
    Vörös sárkány és Zöld sárkány után jön a Bíbor sárkány!!!

    Ismerkedjetek meg vele is!


    Bíbor Sárkánybébi:
    Ha a napfény és a boldogság valaha összeállnak, és választanak maguknak egy túláradóan lelkes háziállatot, akkor egész biztosan a bíbor sárkány mellett döntenek. Ez a kis jószág a szó legszorosabb értelmében sziporkákat és szivárványokat köpköd! Semmi sem vonzza úgy a simeket, mint e fantasztikus bulitárs lehengerlő aranyossága. Tegyél szert egy bíbor sárkányra, és simed máris szerzett egy hordozható „szárnysegédet”!.
    Kérd meg a sárkányodat, hogy segítsen új barátokra lelni, vagy kerekítsen hét országra szóló mulatságot a házibulidból!
    Dobd fel egy kicsit valakinek a napját a rúnabűbájjal!
    Simed megkapja „A bíbor sárkány jele” hangulatmódosítót, amely csökkenti a szórakozási és társasági szükségletét.
    Beszélgess a sárkányoddal a jártasságaidról! Lehet, hogy szolgálni tud egy-két hasznos tanáccsal.
    A sárkányok egytől egyig remek cimborák. Etesd, nevezd el és szórakoztasd közös játékkal a sárkánybébidet! Vagy egyszerűen csak hordozd a válladon, hadd irigykedjenek a barátaid!
    A sárkányod elnevezésével megakadályozhatod, hogy a többi helybéli lecsapja őt a kezedről.
  • Aragorn831109
    #38960
    Fix nélkül is sikerül megoldani. :)
  • whitequeen73
    #38959
    Fix invisible sims
  • Aragorn831109
    #38958
    Nekem is volt már ilyen. Ilyenkor a szekrénynél öltöztesd át, és máris ismét láthatóvá válik. :) Nálam legalábbis ez mindig beválik.
  • Ironman2
    #38957
    Ezt a viziszörnyet meg kiszedem majd a világból!!!! nem szeretném ha emiatt eltünnének a simek! Tényleg a hajókat is fogják majd maguktól használnia simek,mint az autókat? A videóban volt egy jelenet amikor a hajóutat ki kellett jelölni
  • Ironman2
    #38956
    Már várom nagyon a patchet,abban gondolom megkapjuk a víz alatti szerkesztést,meg az új vizet is!
  • Ironman2
    #38955
    Én is most csinálom a világomat,de lehet kukába kell majd dobni
  • kem001
    #38954
    Vízi járművek különösen tetszenek benne amúgy!
  • Ironman2
    #38953
    Juj az brutális! Ilyet nem szabad mondani a simsben!
  • Ironman2
    #38952
    De ez állati amúgy hogy látszik még a viz alatti rész is! Teljesen átirtak benne mindent! Kiváncsi vagyok hogy fogja vinni a gép! Még a viz szine se olyan mint most,ez teljesen más!
  • kem001
    #38951
    Vagy a levágott csirkéket a csirkeólból..DD
  • Ironman2
    #38950
    Gondolom nem szívet,meg májat tárolnak benne
  • kem001
    #38949
    Azok ott hűtőládák akarnak lenni? Piros és a kék doboz.
  • Ironman2
    #38948
    Új Szigetvilág kép:

  • Ironman2
    #38947
    Jó kis Guide az össze eddig megjelent prémium cuccról:

    Premium contents guide
  • MoRT2195
    #38946
    Ez sajnos nem vált be. Gondoltam felveszem videóra, megmutatom, hogy milyen, de addig vettem amíg úgy döntött, hogy el megy aludni és átöltözéskor visszatért teljes alakjába, szóval a probléma elhárítva :)
  • TusKa
    #38945
    Szia!
    ResetSim-et próbáltad már? Nekem már sokszor jól jött.
    shift+ctrl+c
    'ResetSim <sim neve>'
    Vagy ha ez a verzió nem válik be, akkor 'ResetSim *' <- ezzel a kóddal újra betölti az összes simed.
  • MoRT2195
    #38944
    Hello!

    Lenne egy nagy gondom. Játszottam szokás szerint a játékkal, mikor meguntam elmentettem és kiléptem. A gond csak azután jön, hogy miután belépek és betöltöm a játékot eltűnik az egyik karakterem. Látom felette azt a zöld kis gyémántot, meg tudok vele mindent csinálni, de nem látom a karaktert. Meg mondjuk amikor gitározik, akkor a gitár félig a padlóba van, a telefon meg a padlón. Nem tudom mi történhetett, kilépés előtt minden jól ment. 2 karaktert irányítok és úgy léptem ki, hogy fényképezkednek egymással, de miután visszalépek akkor a csávó sehol, de a a csaj ugyan úgy ott van. Vagyis a csávó is ott van csak láthatatlan... Erre van valami megoldás? Nagyon nem szeretnék új játékot kezdeni.
  • Joschka
    #38943
    Hopp, lehet ilyen ferde beltéri tetőzetet létrehozni...és ingyen!



    http://www.mediafire.com/?pn9xje1razp4r5c
  • Aragorn831109
    #38942
    Mire gondolsz? :) 2 simvilágot árulnak együtt + mellé még a csokiszökőkút.
  • Ironman2
    #38941
    2 ingyen cucc megint van a storeban,meg jó sok leárazás is.Steampunk konyhai cucc 2 kelléke ingyenes még holnapig.Mikrohullámú sütő,és teáskészlet:


  • Ironman2
    #38940
    Na ezt jól összekutyulták rendesen:

    Sims 3 Világcsomag
  • kem001
    #38939

    1968 Pontiac GTO
  • TusKa
    #38938
    Természetesen LuckyPalms! Már a 2-ben is Strangetown volt a kedvenc városom A karakterem egyébként űrhajós és egy UFO a párja, csak stílusosan.