44547


no-warez.gif
  • whitequeen73
    #39017
    Tudom, de mér akarnám még egyszer ugyanazt a szobát megcsinálni? Nem lakótelepet építek...
  • Joschka
    #39016
    Viszont a kész helyiség tervrajzát későbbre el is mentheted így ám!
  • Joschka
    #39015
    Codálatoszak!
  • whitequeen73
    #39014
    Milyen szép simek
  • whitequeen73
    #39013
    Ezt én is ide akartam rakni! Csak még nem próbáltam ki, nem nagyon élek a tervrajzok által nyújtott lehetőségekkel, mert imádok magamtól építkezni :p
  • Joschka
    #39012
    Hehe...Mégis csak működik ez a tervrajz készítő csak nem jól csináltam először.DDDD

    A "Falakat le" funkcióval rendesen megcsinálja amit kell!









  • Joschka
    #39011
    Kipróbáltam, de felejtős, mert hibára hivatkozva kilép a progi a tervrajz mentésekor!
  • Joschka
    #39010
    Ez pedig már a magyar verziója!



    Sims 3 - Tervrajz készítő.zip

    http://www.sendspace.com/file/fkxl6m
  • Joschka
    #39009
    Na, van már egyedi tervrajz mod (Mert a sims studiónak erre már nem futotta!)!



    Letölthető: ITT!!!

    De aki nem akar regisztrálni a modthesims.com oldalon az letöltheti innét:

    MTS_velocitygrass_1363016_BlueprintMaker.zip

    http://www.sendspace.com/file/p772ev
  • Ironman2
    #39008
    Igaz nem sok esélyünk van rá,az elöbb is valami spanyol nyert,de a lehetőség adott!
  • Joschka
    #39007
    DDDD....Ütánad irkáltam nekik!
  • Ironman2
    #39006
    Na Generationst nem nyertünk,viszont most Showtime-t lehet nyerni,abból is a Katy Perry gyüjtői változatot! kommenteljetek:

    http://simsvip.com/2013/05/24/sims-3-showtime-katy-perry-collectors-giveaway/
  • Ironman2
    #39005
    be kell regisztrálni ide:

    http://hu.thesims3.com/

    és alul a kódbeváltás résznél kell beirni ha kaptál hozzá kódot a dobozban,de a játékodat,vagy a világot amit kaptál regisztrálnod is kell elötte ha minden igaz
  • nono28
    #39004
    Jó estét!

    Azt szeretném kérdezni hogy megvettem a sims3 világcsomagot.A bónusztartalom:Csokizuhé szökőkútat azt hol tudom letölteni?
  • Joschka
    #39003
    Vissza a jövőbe

    Dr. Brown, Einstein kutyi meg a DeLorean (Marty McFly éppen készül...)



    A dokit tegnap kreáltam...

  • Ironman2
    #39002
    Pedig már kezdtem örülni hogy becsajoztál! DD
  • Joschka
    #39001
    Ja, annyira titkos, hogy kikürtöljük, mi?!DDDDDDD
  • Joschka
    #39000
    Ááhhh, dehogy ...csak tupíroztam a haját.
  • Ironman2
    #38999
    na mi folyik itt kérem szépen! titkos randevú?
  • Joschka
    #38998
    Küldtem privit Gólya!
  • Joschka
    #38997
    Okés!
  • Gólya #38996
    privi ment!
  • Joschka
    #38995
    A hiba esetleg a készítésnél is történhetett, attól még a sims3pack fájl jó lehet.
  • Joschka
    #38994
    Át tudod küldeni nekem a hajakat, hogy bele nézzek a fájlokba?...Vagy esetleg ha kell, akkor frissítem is őket.
  • Gólya #38993
    akkor viszont milyen magyarázat lehet arra, hogy a launcher szerint ott van a telepített tartalmak között, a játékban viszont nincs?



    lehet, hibás lenne? de akkor a launcher fel sem rakja...


  • Joschka
    #38992
    Na, ez az a bizonyos mesh (un. drótváz), ha ez nincs a sims3pack vagy a package fájlban benne, akkor nem fog haj lenni a játékban a simen....vagy hibásan készült el maga a fájl a játékhoz és azért nem található meg benne a mesh. Ennyivel is többet fogsz tudni ezután már druszám!!!hehe

  • Joschka
    #38991
    Benne kell hogy legyen a mesh is (Coolfirenek: A mesh az egy amolyan drótváz, ami a haj formáját adja meg!), én tegnap rántottam le egy hajat, és csak 2 megás package fájl volt az egész!...Amúgy a mesh nélkül meg haj sincs akkor a simnek!!!!!
  • Coolfire
    #38990

    Nekem ez kínai..én csak most ismerkedem ezekkel a dolgokkal.:)
  • Gólya #38989
    Letöltött sims hajnál 2,6 megában benne van a mesh is vagy ennyibe nem fér? (elvileg a mesh+egy felnőtt hajról lenne szó)
  • Coolfire
    #38988
    Hol vannak azok már?Will bácsi kéne oda főnöknek-ő leszarná az EA-t.Ezek csak kis taknyosok,amúgy sincs közük a játékhoz,legfeljebb annyi,hogy b@szogassák a grafikusokat,animátorokat,programozókat etc,hogy minél hamarabb meglegyenek.:)
  • Coolfire
    #38987
    Ejhh..de korán keltél.:)
    Jó,de nekem soha sem volt/van/lesz pacim.:)
  • whitequeen73
    #38986
    Hát ez milyen már, lehet hurcolászni a pacikat!
  • lucifer9393
    #38985
    Nem, semmit. Az volt a poén, hogy a csaj benyögte, h. amióta az eszét tudja, a játékok világában mozog, de az első sims játéka a Sims 2 Pets volt... ill. amikor az unokahugának vette meg a Sims 2-t. Hát ilyen producert kell a 4. rész élére állítani? miért nem olyant, aki már az elsőn is dolgozott?
  • Ironman2
    #38984
    A mai bemutató néhány új információt is tartogatott számunkra:
    Monte Vistához hasonlóan itt is lesz egy olyan közösségi terület, amely nem része sem a Standard, sem a Gold verziónak. Neve Dukes of Bow Renn Faire venue (a magyar név nem ismert). Ezt SimPointért lehet majd megvásárolni 2013. május 30. napjától.
    Amennyiben rendelkezel a fenti közösségi területtel és Sárkányvölggyel is, kapsz egy negyedik sárkányt ajándékba, egy fekete páncélos sárkányt.
    Mind a négy sárkány hatással van Simed valamely jártasságára. Zöld sárkány a kertészkedésre, a lila a karizmára, a vörös az atlétikára és a fekete pedig a logikára.
    Dukes of Bow Renn Faire venue közösségi területen íjászkodhat Simed, illetve hegedülni is tud majd. A közösségi területtel kapható tárgyak listája még nem áll rendelkezésre.
    A játék a boltokban 2013. augusztus 6. napjától vásárolható meg.
    A következő bemutató 2013. június 18. napján 19 órakor lesz. Témája: Sims 3 Island Paradise - vízivilág. Továbbá újabb Sims 4-es fejlesztőt mutatnak be. (Ma SimsGuruRyan-ről tudhattunk meg néhány dolgot)

    mysims.hu
  • Ironman2
    #38983
    Hello lucy! valamit le tudsz fordítani hogy mit karattyoltak a sims4-es producerral,hátha megtudunk valami infot? köszi
  • lucifer9393
    #38982
    az :D
  • whitequeen73
    #38981
    Na...megmagyarázta, de nagyon hajánál fogva előrángatott levezetés volt :D
  • whitequeen73
    #38980
    Hehe taxival mennek íjászkodni a várba XDD
  • Coolfire
    #38979
  • Ironman2
    #38978
    sokáig nem tartott,a sims4-ről szinte semmit se tudtunk meg,hanem ilyen kérdezz-felelek játék volt,de megismertük az egyik fejlesztő-producert.legközelebb jún 18-án lesz megint live