44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #39257
    Ha eredeti a játékod,akkor a menüben a Simport segítségével lehet simeket küldeni Origin barátoknak a játékban (már akiket felvettél barátnak az Originen,azoknak küldhetsz)
    Anno én is fogadtam Coolfire simet,a városomban volt fellépni,ki is irja a játék mikor jön.Ha sikerült a fellépés,akkor kapsz egy tárgyat a storeban,a könyvben mindig láthatod majd melyik tárgyak oldódnak fel sorban
  • akyyy
    #39256
    valami olyasmim van most hogy kü,djem el a simet simport segitségével turnzni. ezt hogy kell? :D
  • Ironman2
    #39255

  • Ironman2
    #39254
  • Gólya #39253
    sajna nem a beszerzési forrástól függ, hogy hibás vagy nem :(
  • Ironman2
    #39252
    illetve nagyon ritkán fordul elő hogy kivág az asztalra,de az is csak 1 héten talán egyszer
  • Ironman2
    #39251
    fagyni nem fagy,de akadozott tegnap rendesen,de az nraas-nak köszönhetően,most egész jól muzsikál
  • akyyy
    #39250
    akkor neked is fagy így, hogy eredeti? vagy teljesen hibamentes?:D
  • Ironman2
    #39249
    De legalább hibátlan lenne az egész,akkor beruháznák egy-két kiegrede így? Alap amúgy eredeti,és 6000-ért vettem.Annyit megért nekem a Sims3!
  • Ironman2
    #39248
    egy évig nem innák sört,meg bort! az nagyon fájna!
  • akyyy
    #39247
    mennyibe fájna mind?:D
  • Ironman2
    #39246
    Még 5 napig tart az 576 KByte The Sims 3 játékokra kihegyezett akciója, így ha szeretnéd valamelyik kiegészítővel bővíteni a gyűjteményed, most érdemes lecsapnod rá!
    Legújabb, június 9-ig tartó akciónkat a The Sims 3 rajongók figyelmébe ajánljuk, ugyanis az alapjátékra már 4499 Ft-ért, az alábbi kiegészítőkre pedig 3999 Ft-ért csaphattok le:

    - Álomállások
    - Nemzedékek
    - Leszáll az éj
    - Házi kedvenc
    - Évszakok
    - Vár a színpad
    - Természetfeletti erők
    - Egyetemi évek
    - A világ körül

    www.576.hu

  • Ironman2
    #39245
    Kék a lába,arca csupa derű....

  • Ironman2
    #39244
    Beindul a sellőgyár! Nekem már pikkely-csömöröm van tőlük!

  • Ironman2
    #39243
    Sellő István!

  • Ironman2
    #39242
    Én is a Sims3 miatt váltottam rendszert.D
  • whitequeen73
    #39241
    nemneked :D
  • Joschka
    #39240
    Akkor a szigetvilág kiegben meg már a víz alatt lesz a simem tűzköpő!DDDDD
  • Joschka
    #39239
    Dinzs mit.DD
  • Coolfire
    #39238
    Ügyik ezek a TSS-ok.:)
  • whitequeen73
    #39237
    azt nekem is így tolják a simjeim 1.50 óta.
    drakulálok :D
  • Coolfire
    #39236
    Ez nem újdonság.:)
  • Gólya #39235
    ééééééééééééés tadaaaaaaam...repülünk
    sőt a budi is öntisztító végre...dilis ez a játék néha...önállósítja magát


  • Gólya #39234
    valami nem kerek...negyedszerre ugrott neki az ürge a wc öntisztítóvá tételének és egyszerűen nem megy...ilyet még nem láttam, mióta simsezek...
  • Gólya #39233
    látod...ilyet picur...még csak billeg...

  • Gólya #39232
    de hát még kicsi...nem bír annyit kutyagolni

    tényleg, mi a fene baja lehet? már megkerestem a legnagyobb szabad teret a vögyben és nem és nem elég a hely...
  • Joschka
    #39231
    Nekem is azt írta ki folyton, hogy nem eléggé nagy a hely a röptetéshez...erre begurultam mondván: Akkor meg menjen gyalog!
  • Coolfire
    #39230
    Passz..
  • Gólya #39229
    akkor mitököm nem jó? akárhová viszem, eddig mindenütt kevésnek ítélte a játék a helyet...
  • Coolfire
    #39228
    A simem mindenhol tudta a lilát is,és a zöldet is.Nem kell neki semmilyen extra hely.
  • Gólya #39227
    hol lehet sárkányt röptetni? milyen/mekkora hely kell neki, ha ez itt még mindig nem elég?



  • akyyy
    #39226
    a másik leirást megtaláltam, de ezt nem, thx. természetesen win 8-m van, 64 bites :D sims miatt xD

    próbáltam tegnap ablakban futtatni mert ugy régebben ugy tünt mintha kevésbé crashelne, max néha aza beakadás van játék kzben ami idgesitő meg bosszantó de mégse fagy ki, és tesz tönktre másfél ora játékot egy ilyen.

    de sajnos ablak módban Crashelt tegnap :|

    viszont találtam olyat, hogy autosave. Ez müködhet?

    itt van
  • Ironman2
    #39225
    Updatelték az Origint is!
  • Ironman2
    #39224
    Na lehet nyerni Szigetvilágot! Kommenteljetek,és 2 nyertest sorsolnak majd jun23-án!

    http://simsvip.com/2013/06/04/simsvips-island-paradise-giveaway/
  • Ironman2
    #39223
    ha 64 bites a windowsod,akkor felejtős az elöbbi müvelet! a lapozófájl mérettét is told ki legalább 3Gb-re,és a D-n legyen a lapozófájl! (virtuális memória)

  • Ironman2
    #39222
    Még jó hogy valamikor kimásoltam.Tessék:

    AKINEK SÜRÜN FAGY A JÁTÉK!!!!

    32 bites windowsnál 3 vagy 4 gb RAM mellett előfordulhatnak fagyások a rossz memóriaelosztás miatt! 64 bites rendszernél,nem,mert ott jól kezeli a rendszer a memóriát.
    Akinek 4,vagy 3 gb ram van a gépében 32bites rendszernél,az tegye a következőt ami itt le van irva (sajnos csak angol nyelven van)

    IDE GYERE!
    http://simswiki.info/wiki.php?title=Game_Help:Insufficient_Memory_Crashes#Step_3:_Allow_more_memory_to_applications

    Ezáltal több memória fog felszabadulni a játék számára.Egyébként sürü fagyásokra ajánlatos lefutattni a Crash Log Analyzer programot,ami itt van (reg. után tölthető!)
    http://www.modthesims.info/download.php?t=416883

    inditás után megkeresi a hibafájlt a naplózásban,és egyből kiirja hogy miért imlott össze a játék.Ha LAA hibát ir ki,akkor kell a fentieket megcsinálni.Lehet még DEP hiba (Data Execution Prevention),erre az előző hozzászólásom a megoldás:

    HOPP IDE!
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1171209390&no=34821

    A CC hibára meg ott van a DAshboard progi,amelyik kiszüri a hibás tartalmakat:

    http://www.modthesims.info/download.php?t=387006

    amit pirossal jelöl cc-et,azt azonnal törölni!

    ezért ajánlatos 64 bites rendszeren tolni a sims3-at,mert ott nincs vele annyi nyüg!
  • Joschka
    #39221
    DDDD...A simem kapott klotyópapírt ajándékba.
  • Joschka
    #39220
    Bug extra!DDDDD

    Simem, miután bevágott az arca mögé egy nagy tányér Csilis babot a tányért berakta szépen a mosogatógépbe ahogy kell, majd félig beült a gépbe, hogy füstöt-tüzet ökádjon. Még jó, hogy ne abba vizelt bele...DDDD...hiába: Tök jó lett az 1.50-es patch, mert ezt ez előtt rendesen az asztalnál csinálta.


  • Joschka
    #39219
    Inkább ezt jelenti az "Into the Future":

    A jövőben

    Más kérdés, hogy a magyar címe mi lesz a kiegnek megint.DDD
  • akyyy
    #39218
    crash crash fagyár leállt leáll hibát észlelt észlel
    kulcsszavazk:)

    DEP megcsinálva, gép birja, nem melegszik tul, egyedi tartalom kevés:
    Sunset Chapel.Sims3Pack
    NRaas_MasterController.package
    NRaas_ErrorTrap.package
    NRaas_Overwatch.package
    NRaas_MasterControllerCheats.package
    NRaas_NoCD.package
    nointro.package

    ha vannak ötletek mit csináljak, azt szivesen veszem :D