44547


no-warez.gif
  • Bal0924
    #39617
    Köszi, ezt nem tudtam.
    Akkor kipróbálom!
  • Joschka
    #39616
    Nem, nem úgy játszunk vele, hanem lemez nélkül...az NRaash modot használva.

    Valószínűleg nálad azért nem működik, mert talán az indítópanelből akarod indítani a játékodat.
    Ellenben ha a játékod Game/Bin mappájában levő TS3W.exe fájlból ki raksz egy parancs ikont az asztalra, azzal indítva el fog indulni a játék!
  • Bal0924
    #39615
    Ti úgy játszotok a Sims-el hogy mindig benne van a gépben az egyik DVD indító lemez?
  • Ironman2
    #39614
    próbáld meg a navetsea skinnel,tök aranyosak lesznek tőle,nálam is ez van fennt:

    http://www58.zippyshare.com/v/78542837/file.html
  • Coolfire
    #39613
    Hogy lehet normális pofázmányt csinálni egy "gyári" simnek?
    Mert az egyik lányból jó csajt akarok csinálni,de a tükörnél csak haj,és szemöldök van.Ja,meg smink.
  • Bal0924
    #39612
    Eredeti, és fel patch-elt... azért nem működik?
  • Bal0924
    #39611
    Eredeti a játék.. sokat fizettem érte annó..
  • Ironman2
    #39610
    passz,de ha nem eredeti az alap,akkor ne ide irj,hanem a másik topikba
  • Bal0924
    #39609
    Megvan.
    "\Documents\Electronic Arts\The Sims 3\Mods\Packages"
    és ebben van benne a NRaas_NoCD.package ...
    a Mods mappában meg van egy Resource.cfg fájl
  • Ironman2
    #39608
    Mods mappa létrehozása a Dokumentumok/Electronic Arts/The sims3 konyvtárban.Mods-on belül a Packages mappa

    létrehozása,és mellé berakni a resources.cfg fájlt,ami itt található:

    http://www.sendspace.com/file/zh6vvv

    A Packagesbe berakni az Nraas_nocd.package fájlt,ami itt található:

    http://www.sendspace.com/file/izj805
  • Ironman2
    #39607
    Abból csak egyfajta van,kizárt dolog hogy ne müködjön!:

    http://nraas.wikispaces.com/NoCD+Phase+One
  • Bal0924
    #39606
    Sziasztok!

    Felraktam a laptopomra a Sims 3 alapot, de nem szeretném bent tartani a DVD-t...
    Leszedtem és beraktam a Mods mappába a NRaas_NoCD-t de nem akar működni..
    Honnan lehet leszedni a frissebbet?
  • Ironman2
    #39605
    Na ilyen kis fedett sütöde is lesz a Szigetvilágban:

  • whitequeen73
    #39604
    Csak ilyet találtam... 10x lassabb befolyásgyűjtés. Ráadásul azt írják, minden más skillmoddal ütközik.
  • lucifer9393
    #39603
    ,,Hülyét kapok már a folyamatos értesítésektől, hogy csökkent-nőtt a státuszuk." - hidd el, én is :/
  • Mike
    #39602
    kölöksimjeimnek az összes csoporttagságuk úgy 9-10-es, hogy tiniként életükben az egyetemnek még a környékén sem jártak.

    ám ez az egyedüli vámpír egy kutyával, amit tegnap kezdtem el, baromi unalmas
  • Coolfire
    #39601
    Köszi,akkor vissza kell menni,mert úgy látom diploma nincs.:)
  • whitequeen73
    #39600
    Mikor beiratod, ottvan, hogy hány kreditet kell elvégeznie, hogy megkapja a diplomát. Kiválaszthatod, hogy intenzíven, 1 hét alatt csinálja meg mindet, vagy lazán 2 alatt. Vagy még akkor se, és akkor vissza kell mennie újra befejezni a tanulmányait. Hülye módon van diplomaosztó akkor is, ha még nem teljesítette a kreditkövetelményt. Csak nem lesz ott a diploma az inventoryjában + a tanulmányok tabon jelzi, h hol tart a diploma megszerzéséhez képest.
    Szoc. csoportok sajnos egyetem után is ugyanúgy működnek. :/ Hülyét kapok már a folyamatos értesítésektől, hogy csökkent-nőtt a státuszuk.
  • whitequeen73
    #39599
    Sims3pack is lehet, de jah, simán.
  • Coolfire
    #39598
    Apropó,míg vagytok..
    Elvégzett a simem egy félévet-dicsérettel persze,és hazaküldött a játék.Most akkor írassam vissza a másik szemeszterre?Mert ez a foskupac azt írja.de volt diplomaátadó ünnepély is,amit a tüntetés miatt lekésett,viszont a tüntetést meg kiikszeltem.
    SS:se dipiosztó,se tüntetés(a bérek miatt lett volna)
    Uccsó:az egyetem után is ha grafittizik a simem,tüntetéseket szervez etc..fog a lázadó státusza nőni.
    Mert értékbecsüst akarok belőle csinálni.:)
  • Coolfire
    #39597
    Ezt is csak letöltöm,és berakom .packageként?Utána ott lesz a hajak közöt..bocsi,de még csak 2000 óta simsezem,nem ismertem ki a játékot..
  • Ironman2
    #39596
    másik topikba linkeltél is nekem a múltkor hajakat
  • whitequeen73
    #39595
    Oksa :) Kb minden khmm khmm oldalon fönnvannak a cuccai, nem nehéz előkeríteni.
  • Coolfire
    #39594
    Gyűjtögetek én aktívan.:D
    De hajat még nem gyűjtöttem.Eh,no mindegy.:)
    Majd a körmére nézek ennek a nyúszínak.:))
  • whitequeen73
    #39593
    Nincs sajnos :( Több tonna hajam van a játékban, csomó nem is jó, sose kerül rá sor, hogy szelektáljak.
    ...Azért valamit Te is összeszedegethetsz magadnak, annak is megvan a maga öröme! ;)
    Nem fizettem én se soha egy petákot sem cc-ért, és én sem értek vele egyet (de még ha egyetértenék, akkor is lopnék :D :D)
  • Coolfire
    #39592
    CC-ért?Soha.Nem is szimpi,hogy nagyon sokan pénzt kérnek érte..
  • Coolfire
    #39591
    Nincs egy csomagod véletlenül?
  • whitequeen73
    #39590
    Úgy, h fizetsz, mint a katonatiszt.
  • Coolfire
    #39589
    Kösz-mösz.Majd sikítok,ha nem jó valami.:)
  • Coolfire
    #39588
    Azt nem figyeltem,mert örültem,hogy azt felfogtam amit írtál.
    Hú de király oldal ez a nyúszí.Most már csak arra kellene rájönnöm,hogy hogy a gránátba lehet onnan letölteni..
  • Gólya #39587
    jaaaa...olyan nekem nincs:)

    a leülésre...akkor meg...csak:D
  • whitequeen73
    #39586
    De székek vannak az olvasóasztalok körül... Ugyanolyanok, mint amikben most ülnek.
    A beléptető a store-os mozival jött. Be lehet állítani rajta, hogy milyen (korú, nemű, fajú - bocs stb.) simeket, állatokat, lényeket (ne) engedjen be, illetve ha leteszel jegyautomatát is, akkor milyen színű jeggyel rendelkező simek mehessenek be.
  • Ironman2
    #39585
    ez a játék már csak ilyen!
  • Gólya #39584
    mert az ülőalkalmatosságok közül a széket részesítik előnyben
    a kanapé, fotel csak utána:)
    meg valami egész különleges (és nagyon finoman próbáltam fogalmazni) az útvonalkeresésük...

    a könyvtár egyébként nagyon jó...ezeket a beléptetőket hol találtad?
  • whitequeen73
    #39583
    Azt mondjuk nem tudom, ha ottvan a 3 bazinagy asztal 6-6 székkel, meg az olvasósarok, akkor miért a szgépekhez ül le mindenki olvasni... Oda kell, hogy férjenek, nem használtam moveobjectset, mikor leraktam...
  • whitequeen73
    #39582
    Ittvan használat közben is :)
    Észrevettétek, hogy a supernaturalos festmények éjszaka ilyen ijesztővé változnak?
  • whitequeen73
    #39581
    Megvan a másik is: CoolSims (nekik is jó hajaik vannak).
  • whitequeen73
    #39580
    Linkeltem pár oldalt a kedvenc hajkreátoraimtól, mikor a kezdőcsomagot csináltam. Amúgy meg mióta Newsea, Cazy, Skysims ott vannak, a T$R-en is meg lehet találni majdnem mindent, amit érdemes... némi googlizással ingyen is. ;) Melyik haja tetszik az ufócsajnak? Az oldalt összefogott vagy a hullámos oldalra fésült? Utóbbi, az biztos, hogy Newsea: J139 Bitter Sweet.
  • Ironman2
    #39579
    gondolom hogy elbirják a mai gépek,azért nem szórják teli viz alatti részekkel az egész térképet,bár ha kevés a szárazföld,és csak a legfontosab épületek vannak elhelyezve,akkor nem hinném hogy ártana a grafika
  • Ironman2
    #39578
    kizárt dolog,mert a grafikus motor az egész területet most is kezeli,még a viz alatti részt is,csak mi nem látjuk játék közben,a világkészítőben viszont előjön az simán! a viz itt csak egy réteg amit fel-le lehet mozgatni,gondolom ezt már az elejétől tudták,csak most csinálták meg hogy lefelé is tudjon merülni majd a sim