44547


no-warez.gif
  • Joschka
    #39657
    Hopp, ez 6 húros, felejsd el!
  • Joschka
    #39656
    No, meg ezt tudom még "át csinálni" a játékhoz.

  • Coolfire
    #39655
    Nekem csinált drusza ESP gitárt.Kéred?:)
    Majdnem olyan,mint az igazi.:))
  • Coolfire
    #39654
    Nincs befestve a feje,és nem ér a nyelve le az álláig.:)
    Annak a nyelvnek hogy örülhetnek a nők..
  • Joschka
    #39653
    Közben azért tovább leskelődök, hátha bele futok valami jobb cuccba.
  • whitequeen73
    #39652
    Ezeket használom, de játék közben (mmint mikor játszanak rajtuk) eltűnnek. :(
  • whitequeen73
    #39651
    Gene SIMmons!!! :)))))
  • Joschka
    #39650
    Így van, azok ott amerikában bolondulnak az ilyesmiért...mi nem igen.:)
  • Joschka
    #39649
    Ehhez mit szólsz?

    Bár ez ugyan sims 2-es, de tudod, hogy simán át tudom konvertálni a sims 3-hoz.

  • Coolfire
    #39648
    Na,most oké a képarány,de hangja az nincs...
  • Coolfire
    #39647
    Ezt valahogy sejtettem.Biztos a hülye bárok miatt került bele bőgő..
  • Coolfire
    #39646
    Érdekes a 3 húros basszus..
    Jobb nincs a piacon?Én is nézegettem,de normálisat én sem találtam..
  • Joschka
    #39645
    Tudod a mozgás és az animáció is a bőgőhöz van hozzá rendelve...tehát hiába van basszusgitárod, az akkor is rendes gitárként fog szólni.:D
  • Joschka
    #39644
    DDDD...az szép méretűre hízott!
  • Joschka
    #39643
    Tessék, csak ez van:



    http://www.sendspace.com/file/1ei0s7
  • Coolfire
    #39642
    Megalapítottam a The Cools-t.:)
    De szar a hegedű,mert az nem tud folyamatosan menni,ha megtanulta a dalt,leteszi..
    Csináltam egy videót is,de azt még ki kell találnom hogy konvertálom át 16:9-be,mert 640x480-ba mentett,és 1,2 GB amit nem tudok a yt-ra feltenni.
  • Coolfire
    #39641
    Drusza rendes basszusgitárral nem találkoztál még?Mert a bőgő nem az igazi egy jóféle zenekarban.:)
  • Joschka
    #39640
    Hehe...így tök jó közlekedni a városban.

  • kem001
    #39639

    2002 Chevrolet Camaro SS
  • Coolfire
    #39638
    Akkor azért voltak olyan érdekesek...
    Bár ennyi eszem magamtól is lehetett volna...
  • whitequeen73
    #39637
    Két default nem lehet benn egyszerre soha, semmiből! Viszont a legtöbb skinből van default és non-default verzió is a letöltésnél, lehet választani.
    Illetve term. ha egy default skin csak T/YA/A, akkor mellé lehet tenni csak gyerek-/toddler default skint is (bár olyat még nem nagyon láttam). Lényeg, hogy ne ugyanazt a dolgot akarják felülírni.
  • Coolfire
    #39636
    De arra még nem válaszoltatok,hogy két default skin ütközhet?
  • kem001
    #39635
    Igen, ez agy van. Persze csak ha a drágább plasztikát választod..
  • Gólya #39634
    nekem nem fontos...én elintézem a cheattel:)
  • Ironman2
    #39633
    igy van,itt a kép! nagy jelentősége lesz a kék ikonnak a Sims4-ben!
  • Ironman2
    #39632
    sajnos már nincs időm elindítani a játékot,mert mindjárt meló van,de én úgy emlékszem hogy a plasztikánál előjönnek ugyanúgy a csúszkák mint a CAS-ban,de ha nincs igazam akkor irjátok meg
  • lucifer9393
    #39631
    Egy kék gyémánt összenyom egy zöldet... én ezt veszem ki belőle... vagy a zöldből kinő egy kék. A címe is vmi jövővel kapcsolatos, és a leírásában van vmi olyan, hogy a jövő eseményeinek jele.
  • lucifer9393
    #39630
    Az egyetemben lévő egyi kszobor már elég Sims 4-es. Iron hívta rá fel anno a figyelmem, és tényleg igaza van.
  • kem001
    #39629
    Szerintetek lesznek utaló nyomok a Sims 3-ban majd, amik 4. részre utalnak majd?
  • Coolfire
    #39628
    Köszönöm.
    Sosem használok a moveobjectsen kívül semmit,így nem nagyon ismerem.
  • Gólya #39627
    de a plasztikánál is meg tudod határozni, mit és milyen módon változtass?
  • Aragorn831109
    #39626
    Ez már volt itt kinn? :)

  • Ironman2
    #39625
    nem,a plasztikai műtétnél lehet megváltoztatni az egész arc kinézetét,van többfajta műtét is ha jól emléxem
  • Gólya #39624
    olyat még nem csinált egy simem sem, azt nem ismerem, de ha olyan, mint a kettesben a sminkelés, akkor az lutri
    a cheattel viszont olyanná változtatja a simjét, amilyenné szeretné - ebben semmi kockázat nincs

  • Ironman2
    #39623
    a plasztikai műtét is ugyanezt csinálja a játékban a kórházon (csak az nem ingyé van.D)
  • Gólya #39622
    bocs, csak közben ugye egyéb teendőim is vannak:9

    tehát: testingcheatsenabled true, utána shift és katt a simre - ez elvisz a cas-be és ott azt csinálsz a simeddel, amit akarsz (alapoktól kezdve mindent ugyanúgy, mintha egy új simet kreálnál)
    utána pedig testingcheatsenabled false - ezt el ne felejtsd, mert utána hiába jösz sírni, hogy elcseszte a játékot:)

  • Coolfire
    #39621
    Tovább?
  • Gólya #39620
    testingcheats :)

    így bármit alakíthatsz a simeden...enyém harcoska is gyári, csak smink-, bőr-, szemöldök- és testsúlyátalakítás volt
  • Coolfire
    #39619
    Egy navetsea van már benne,az lehet,hogy csak felnőtteknek jó?Mert a gyereke/tinik ugyanolyan gumifejűek maradtak.Ha ezt is berakom nem fognak összeütközni?
  • Bal0924
    #39618
    Köszönöm, bevált!!!


    Tipp:
    A FAQ-ba be kellene írni, hogy honnan lehet indítani a játékot miután a NRaas_NoCD-t berakta az ember.


    Hogy ne essen ebbe a hibába mint én, és ha oda van írva akkor kicsivel feltűnőben emelnék ki..:)