44547


no-warez.gif
  • kem001
    #40580
    Én azt csináltam, hogy amelyik házban laktam, kiadtam lakótársaknak. Közben meg átmentem másikba lakni..
  • Bal0924
    #40579
    Nem lehet valahogy bevételt csinálni belőle?
    pl. kiadni, eladni többért mint amennyit belefektettem...
  • kem001
    #40578
    Vagy ha eleged van, és kicsi nyugalomra vágysz, erre is jó akár a ház. Pár napra elvonulhatsz oda.
  • Ironman2
    #40577
    pl,ha el akarod költöztetni a családtagjaidat!
  • Bal0924
    #40576
    Sziasztok!

    Mi értelme van venni egy másik telket? Azon kívül hogy van egy másik házam és itt is, ott is alhatok, lakhatok?
  • Aragorn831109
    #40575
    Köszi! Ez már vagy a negyedik verzió, amit leszedtem... :D
  • Coolfire
    #40574
    És?Nagyon rászoktál.:)
  • Ironman2
    #40573
    Overwatch 102! csak szóltam!
  • Ironman2
    #40572
    Na bővül az üdülőm,55-ös férőhellyel,mindenből a legjobb minőség,éjjel-nappal (napi 2000 a bevétel egyelőre):


  • Ironman2
    #40571
    Július 23-án lesz a következő élő adás! Jegyezzétek meg!!
  • Ironman2
    #40570
    Amúgy már az üzleti ágazat 4-es szintjén vagyok,sokat nyalok továbbra is a főnöknek,már a legjobb barátom,kollégák nem nagyon viselik türelmesen,mert nem akarnak velem találkozni,és ha találkozom velük,nagyon nehéz kontaktust teremteni,mert szinte mindent elutasítanak.DDD
  • Ironman2
    #40569
    Még veszteséges az üdülőm,de nembaj,még sokat fejlődik majd!:

  • Ironman2
    #40568
    Kivánságkútból megint nem folyik a víz!



    volt már ilyen,akkor a nomosaic miatt volt asszem
  • Ironman2
    #40567
    ja,és használd még az nraas errortrap,és overwatch modokat is!! kell az új városhoz,mert hemzseg a hibáktól!
  • Era40
    #40566
    köszi:)))
  • Ironman2
    #40565
    nembaj,mert mindig létrehozza a játék! emlékeket kapcsold ki a beállításokban a játékon belül,mert az is lerövidíti a mentési fájlt! ha akarod töröld az összes emléket minden simnél aki a háztartásodban van!
  • Era40
    #40564
    évszakok előtt töröltem ezeket..most úgyis új játékot kezdünk..köszi szépen:))
  • Ironman2
    #40563
    Az 5db cache.package végződésü fájlt,a Dokumentumok/Electronic Arts/The Sims3 mappában találhatóak:
    caspartcache
    socialcache
    simcompositorcache
    compositorcache
    scriptcache

    de nem mindig kell törölni,csak ha úgy látod hogy nagyon belassul a játék! meg ha új várost kezdesz elötte! de lépj ki mindenképpen a játékból mikor törlöd őket
  • Era40
    #40562
    sikerült ám..azt tudja valaki,hogy miket kell törölni és honnan, mielőtt új játékot kezdek?? hogy ne legyen lassú a játék..
  • kem001
    #40561
    Itt megtalálod.
  • Era40
    #40560
    gyere át a warezbe lécci..mellesleg:))
  • kem001
    #40559
    Mi a problémád "mellesleg"?DDDD
  • Era40
    #40558
    sziasztok..de rég jártam erre..egy kis segítség kéne..
  • Ironman2
    #40557
    Közben már 2 bögyös zombicsajt kaptam éjjelre.:))

  • Ironman2
    #40556
    Jól telnek a napjaim Sunlit Tidesben.Reggel 8-tól meló 14-ig,pedálozás a főnöknek,már jóbarátok lettünk közben,elértem az üzleti hivatás 3.szintjét,most a munkatársakkal kell jóba lennem hogy haladjon az előléptetés.Délután kis pihi,utána este 2-3 óra játékgépezés a Világ vége szórakozóhelyen.Mindennap nyerek szép kis összegeket.Üdülőm már van,ahogy van lóvé,úgy fejlesztem azt! Oda is megyek majd behajtani.DD

  • Ironman2
    #40555
    Nem az én ötletem volt! Már visszaraktam.
  • Ironman2
    #40554
    Na most minden tökéletes! Nyertem is rögtön 3000-et! Holnap meg megy a simem tovább melózni az Álmok szigetén:



    ez a munkahelye:



    ezt meg kár hogy nem lehet felpofozni:

  • whitequeen73
    #40553
    Na tessék, nem kell mindjárt a CC-re fogni. :p Szépen frissítették az addanylotsize modot 1.55-re, hibátlanul működik, nem ütközik semmivel.
  • Ironman2
    #40552
    Úh te jószagú!!!!! Mekkora marha vagyok!!!

    ha nincs pénz,persze hogy nem lehet telket választani!! hülye vastökü,erre nem gondolt!! beirtam a csalást,és rögtön lehetett választani,de most visszatöltöm az állást,és keresek lóvét addig rá!
  • Ironman2
    #40551
    Valami nagyon nem stimmel a pályával,még a telkek se igazodtak az úthoz,nem érzékelték az utat egyáltalán! Megpróbálok újat kezdeni addlotsize nélkül!
  • Ironman2
    #40550
    Csak hangosan gondolkoztam
  • Ironman2
    #40549
    Hát igy se jelenik meg az üdülőhely ikonja választáskor,pedig kivettem már az addlotsize-t is! Érdekes hogy IP-ben meg lehetett választani
  • Coolfire
    #40548
    Kik?:)
  • Ironman2
    #40547
    És majd pofátlanul ki fogják cserélni a javított .world fájllal.DDD
  • Ironman2
    #40546
    De birom ezt a játékot hogy mindennap bütykölni kell vele! Mikor jáccunk vele végre normálisan?
  • Ironman2
    #40545
    futtatsd le a Ccleanert,az felszabadít egy rakás helyet a vinyón!
  • Gólya #40544
    na figyelj...semmi változás nincs az eddigiekhez képest...nem terheltük semmi plusszal a gépet...nehogy már a nyuszi vigye a stukkert...
    a szemétláda...még nem tudja, hogy rossz lóra tett nálam...

  • Coolfire
    #40543
    Nem mert azt bele kellett rakni a .world fileba.Egyelőre hibátlan.
  • Coolfire
    #40542
    Inkább ne.Szabadíts fel egy kis helyet.
  • Gólya #40541
    na a tegnapi 12-es hiba után ez fogad...



    elkezdtem fonni a szemöldököm...