44547


no-warez.gif
  • Lesusius
    #40620
    Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy mi határozza meg a sellő halfarkának színét, illetve hogy utólag tudom e vhogy variálni a sellőkülsőt?
  • kem001
    #40619
    Én meg építettem magamnak egy kis házat.
  • Gólya #40618
    - legalább nyilvánosan modoráld már magad...
  • Coolfire
    #40617
    Készen nincs egy pár darab?Nekem ehhez nincs idegzetem.:)
  • Ironman2
    #40616
  • Ironman2
    #40615
    Sajátomban vagyok,csak nem akarok offolni
  • Coolfire
    #40614
    Itt hagysz?
  • Ironman2
    #40613
    Na majd ma folytatom
  • Coolfire
    #40612
    Passz..
  • Ironman2
    #40611
    Az üdülőben nemtudom meddig lehet rakni kabinokat,de most minden fullon van,és napi majdnem 3000-et kaszálok vele.
  • Ironman2
    #40610
    Csak kipróbáltuk hogy stabilan áll-e? Azért elhangzott ott egy kis dallam is.Majd meglássuk ha küldik a csekket a gyerektartásról.DD
  • Ironman2
    #40609
    Munka elött pont jó volt,mert nagyon sokat számít milyen hangulatban mész melózni.Most vagyok ott a 3.hét végén,és jövő héten meglesz az üzleti élet csúcsa.Az viszont szar hogy nem tartja meg a tudást,ha mondjuk új állást kezdesz.
  • Coolfire
    #40608
    Utána mégis volt coitus a minifürdőben.:D
  • Ironman2
    #40607
    Ez a wc-fürdő viszont zseniális ötlet volt! Megy fel mindakettő csík egyszerre,és gyorsan(higiénia,wc),mert szarás közben fürdesz!
  • Coolfire
    #40606
    Nem tudom,erre is csak véletlenül akadtam a piacon.Szét kell nézni.BP volt ilyen-arra mondta királynőm,hogy fixszelték,többről nem tudok.:)
  • Ironman2
    #40605
    Ha megismerkedsz vele,akkor igen.Nekem a csaj aki ott volt megsértődött a hirtelen csók után.DD
  • Coolfire
    #40604
    Meg is lehet döngetni?:)
  • Ironman2
    #40603
    ST-nek is van vajon ilyen változata?
  • Ironman2
    #40602
    Sőt az a jó hogy lehet tőle lejmolni,meg kitakaritattni vele a házat,szobát.DDD Vannak ilyen funkciók is!
  • Coolfire
    #40601
    A szega által lefixszelt IP-ben minimális,-sőt semmi routing hiba nincs,de ott is van egy icipici dolga az errortrapnak.
  • Ironman2
    #40600
    De nem lehet irányítani,csak beköltözik,mintha kollégium lenne,vagy apartman
  • Ironman2
    #40599
    Igen! Sőt volt egy csaj amelyik magától lett szobatársam,nem is kértem! Pofátlanul bejött a lakásomba enni,meg tévézni,és a panelen vettem észre egy kis házikonnal hogy szobatársam lett
  • Ironman2
    #40598
    aha! megtetszett,pedig milyen visszataszító volt,de ez is meghülyül néha,most több mint 7000 jármüvet törölt az errortrap
  • Coolfire
    #40597
    Wát?Kem is emleget itt szbatársat,de nem esik le.Egy vadidegen sim is lehet szobatárs,minden érzelem nélkül?Ez új..
  • Ironman2
    #40596
    jáj!!! nem úgy értettem főnök!
  • Coolfire
    #40595
    Még mindig ST-ben vagy?
  • Ironman2
    #40594
    Egyéjszakás volt,nem költöztetem oda,mert most a munkára koncentrálok! De amúgy lehet szobatárs is,azt csak most vettem észre!
  • Coolfire
    #40593
    Péksüteményt sem eszek többet,csak helybélit..
  • Ironman2
    #40592
    Közben üzleti ág 8-as szintjén vagyok,az üdülőm is 4 csillagos lett.Érdekes hogy akárhány bu8ngallót lerakok,mindig fullnak jelzi az üdülőt:

  • Coolfire
    #40591
    Egyéjszakás?Vagy már oda is költözött?:)
  • Ironman2
    #40590
    Ami megtetszik azt magamévá is teszem! Általában úgy szokott történni.
  • Ironman2
    #40589
    Nocsak találtam egy tündérkét:







  • Ironman2
    #40588
    DDDDD
  • Coolfire
    #40587
  • Ironman2
    #40586
    No problem! Nem tehetsz róla hogy félreérthető a banner! De ezt már jeleztük régebben is a hg-nak!
  • perko
    #40585
    Bocs ezt rossz helyre írtam elnézést. Töröljétek légyszi.
  • perko
    #40584
    Üdvözlet mindenkinek.
    Szeretnék segítséget kérni. Frissen telepített TS3 (Razor1911) 3-4 órá játék után spontán kiakad. Nem lefagy, mert a feladatkezelő szerint fut az alkalmazás, de a játék mintha le lenne fagyva. Zene van, és a betöltést jelző karika forog, a kurzor él, de nem lehet semmit csinálni. Tegnap este is egyszer ez előfordult, akkor kitöröltem azt a mentést. Csináltam egy másik háztartást és elég sokáig teszteltem és nem volt hiba. Ma az unokám a saját csládjával játszott elég sokat, közben az évszakokat is felraktam neki és nem volt semmi gond,amig egyszercsak megint kiakadt, menteni sem tudok.
    Amit tudni kell Win7, 8 GB fizikai memória i7 CPU..GTX560Ti videokártya van a gépben. A TS3 NRaas_NoCD-vel van telepítve, ahogy azt itt a topokban leírtátok.
    Tudom, hogy nem egyszerű látatlanban megmondani mi a hiba, de ti hátha tudtok valamilyen tanácsot adni mit csináljak. Elnézést, ha egy kicsit hosszú voltam.
  • Ironman2
    #40583
    Ja
  • Roccio
    #40582
    Ja
  • PewdieCry
    #40581
    Sziasztok \(^ _^)

    Olyan kérdésem lenne felétek hogy nekem per pillanat megvan az összes kiegészítő Sims-hez feltelepítve...és most nagyon sokáig tart mire betölt a játék, tehát ha letörlök ezekből a kieg.-kből annyit hogy csak 1 marad akkor gyorsabban fog betölteni a játék?

    Válaszotokat előre is köszönöm ^^