297
A legújabb kommunikátor!
  • Taranov
    #177
    Megijedtem ám, mert hozzám is megjött. Egy világ dőlt volna össze bennem, ha csalódnom kell a Gooffyban :)
  • Supergamer_real
    #176
    Megkövetem magam.

    Goofy a király :)

    A többit holnap, ma egész este nyúzni fogom :)
  • Taranov
    #175
    Nem jött meg? :o
  • Supergamer_real
    #174
    A második guffy cumi...
  • Supergamer_real
    #173
    No?

    Van valami news? Az ürge telefonja ki van kapcsolva - ez nem tetszik túlzottan :(
  • Supergamer_real
    #172
    Nem.... a másik 3. kerületi nem én vagyok.

    De akkor tudom, hogy előbb kapod meg mint én (én kb 7.30kor :) ).


  • Taranov
    #171
    De még nem nála, csak most megy értük, szóval ne bízd el magad :-)
    Te vagy egyébként az a titokzatos 3. kerületi vevő? (mert mellettem van még egy)
  • Supergamer_real
    #170
    Most hívott a Goofy.

    Megvannak!!
  • Taranov
    #169
    Próbáltam még pár magyar GSM-est, de egyrészt mindenki nagykerből hozná, aminek kétes a kimenetele, ráadásul a 230 ezres ár még jónak is számít. Jelen pillanatban ez tunik a legjobb megoldásnak. Egyébként nem tudom, hogy mit bénáznak a nagykerrel, a megjelenés után közvetlenül kimehetett volna valaki Nyugat-Európába venni mondjuk 10-et, ennyit mindenképp el tudtak volna passzolni Mo-n. (még többet is)
  • Taranov
    #168
    Akkor hozzák már el Hegyeshalomig :)
    Sajnos a rendeléssel eléggé elkéstünk.
  • Supergamer_real
    #167
    De "majd ma tényleg megérkezik" :)

    Most is azt mondta, hogy este, így nap közbe ne is izguljunk mert a nagykerbe esti szállítmány jön. Így majd este megtudjuk, hogy csütörtökön.

    Egy másik link (829,- EUR), ők csak ausztriáig szállítanak.
  • Taranov
    #166
    Szóval egy kicsit gyanús, hogy ma érkezik a telefon, bár még nincs itt, de igaz, hogy munkaidő után, de azért még ma érkezik.
  • Taranov
    #165
    Ne is mondd!
    Lehetett volna annyi eszünk, hogy ezt nem vesszük be, így utólag belegondolva.
  • Supergamer_real
    #164
    Na ... most kaptuk be a goofy cumit.

    Ma nem lesz E90. Majd talán a holnap (90% szerintük).
  • Taranov
    #163
    Igazad van, amíg nincs itt a kezünkben a telefon, és nem próbáltuk ki, addig minden csak HA.
  • Supergamer_real
    #162
    Természetesen, persze csak akkor HA (!) tényleg megkapjuk. Az elmúlt 2 heti forumos beszélgetés csak a "HA"-król szólt.

    Taranov:
    Azért biztos ami biztos megkértem a német srácot a másik forumban, hogy állítsa át angolra a telefon menujét és ahogy várható is volt, annak rendje és módja szerint kivétel nélkül, minden angol lett. Így a 2-3 német gomb tényleg nem probléma.
  • Supergamer_real
    #161
    Na itt a link a 4GB-s kártyáról

    http://my-symbian.com/forum/download.php?id=3967
  • Supergamer_real
    #160


  • Web mester
    #159
    Remélem ha megérkezik nektek mutatok pár képet, mert érdekel a cuccos, de én azért nem fogok most megvenni, majd talán olyan másfél-kétév múlva lemegy az ára, addig is nekem a N6680-as tökéletesen megfelel.
  • Taranov
    #158
    Igazából ilyet még nem állítottam be, mivel a 9210-en még GPRS sem volt.
    De lényeg a lényeg, már csak az kell, hogy ideérjen a cucc.
  • Supergamer_real
    #157
    A 3G/HSDPA/GPRS miatt ne aggódj.

    Megy / menni fog mint a karikacsapás.
  • Taranov
    #156
    Egy kis aggodalom van bennem, hogy nem fogom tudni beállítani a Pannon GPRS-t/3G-t a kommunikátoron úgy, hogy menjen. Meg ugye azért, hogy megérkezzen. De várom már :)
  • Supergamer_real
    #155
    Ja... nekem se megy a kép - pedig az előbb még ment.

    A lényeg, hogy SD info volt rajta 4 GB-s kártyáról :)
  • Taranov
    #154
    Ezek nálam sajnos nem jelennek meg. "A közvetlen linkelés letiltva erről a domainről"
  • Taranov
    #153
    Én azért azt gondolom, hogy a 2GB-os is meg fog felelni, ha a térképek elférnek rajta :)
  • Supergamer_real
    #152


  • Supergamer_real
    #151
    És most meg is követem magam.

    Úgy néz ki a srácoknak sikerült 4 GB-s micro SDvel is megoldaniuk, hogy működjön.

    Ez jó hír a jövőre nézve :)

    bővebb info itt
  • Supergamer_real
    #150
    Hidd el jobb megvenni az elején.

    Ennél nagyobb kártya úgy sem lesz (FAT 2048MB-s limitje miatt) és így van egy E90-ed ami SEMMI kívánnivalót nem hagy maga után :)
  • Taranov
    #149
    Igen, ezen a térkép dolgon én is gondolkoztam tegnap, ugye az előre telepített progin kívül még a térképek is kellenek
  • Supergamer_real
    #148
    Ja, ha szeretnéd, hogy valamelyik ismerősödnek leessen az álla a video minőségétől ezt töltsd le és mutasd meg nekik.... és segíts neki összeszedni (az állát) :D
  • Supergamer_real
    #147
    Ja 512-est. De ez nekem egy napig sem lesz elég.

    A Nokia Maps térképeit is le kell tölteni, zenék, filmek, videók, dokumentumok.

    A PDA-mon is kevés az 1GB.
  • Taranov
    #146
    Nem adnak hozzá kártyát? :o
  • Supergamer_real
    #145
    Most kezdhetünk 2GB micro SD kártyát keresni, minél olcsóbban.

    Bár a link szerint max 6-7 ezer forint, ez már nem oszt nem szoroz.

    Depo
  • Supergamer_real
    #144
    Amúgy megkérdeztem az ürgét... azt a 2-3 billentyűzet gombot vagy akár az egész keyboardot is kicseréltetheted a későbbiekben ha akarod :) Így igazából nem vesztünk semmit :)
  • Taranov
    #143
    Nekem is azt mondták, hogy házhoz hozzák :)
    Azért még ne kiabáljuk el, nem jött meg a telefon, csak délutánra várható :)
  • Supergamer_real
    #142
    Most hívtak a goofytól. Megjött a telefon. Ma megoldható az átvétel este :)
  • Taranov
    #141
    Ez már reálisabb ár, de azért az könnyen lehet, hogy nincs még nekik raktáron, ahogy az Amazonnál is például.
  • Supergamer_real
    #140
    Bocs, a lenti linkre kattintva írd be balra, hogy Nokia E90 a keresés mezőbe és láss csodát.
  • Supergamer_real
    #139
    Na most kezdődik a gond.

    Itt 791,- EUR leszállítva Magyarországra. (ca. 193.000,- Ft)

    Egy másik helyen meg 808,- EUR.

    Kértem a fenti cégől egy visszahívást holnap 8-10 között, hogy tisztázzuk, h van-e raktáron - ahogy a honlap egyébként mutatja, ill. hogy DHL behozza-e csütörtökre. Hátha sikerül magunkra haragítani a Goofy-t
  • Taranov
    #138
    Hát nézd, a Nokia sosem az olcsó cuccokról volt híres.
    Tény, hogy a PDA-k is elég kiforrottak, de én személyszerint jobban megbízom egy kommunikátorban, mivel valamilyen szinten már ismerem a kezelését, illetve eddig minden sorozat megelégedést váltott ki a userekből.
    Én személyszerint nem szeretem ismeretlenül nyomkodni az ilyen kütyüket, szóval a Windows mobile betanulásában sem lelném örömömet, kitapasztalni, illetve felfedezni való funkciók meg ennél is lesznek bőven a 9210 után.