200
  • Dave0092
    #120
    Hello olyan gondom lenne, hogy begyűjtöttem a 3 db urnát, és mdnja holy helyezem el az oltárhoz, de seholse találom az oltárt.
  • Code92
    #119
    váá nah ki lett próbálva éppen barátkozok a bennyszülöttekkel^^
  • neonx
    #118
    Sziasztok!

    Nekem is lenne egy problémám, ott tartok hogy el kell hívjak valakit aki közel áll hozzám. Egy bizonyos rendezvényre kell mennünk használnom kell a kagyló telefont, na mármost van vagy 4 barát nőm és amikor használom a kagylofont soha de soha nincsenek otthon vagy az üzenetrögzitö válaszol. Ha reggel hívom őket válaszol mogorván "csak nem a házad ég" Ha hívom este, válaszol "alszok te majom" és a nap szak bármely idejében hívom soha nincsenek otthon.De van olyan hogy hallom hogy engem visszahívnak de nem tudom hogy kell visszaválaszolni.
  • Code92
    #117
    jah akkor holnap suli előtt be is nyomom letölteni :D
  • saxicola
    #116
    A Hajótörött Krónikákról majd írjon valaki egy pár sort, ha már meg van neki a játék. Milyen a sztori stb. Előre is köszönöm!
  • ToCsEk
    #115
    várjál de hogy minek? ... :D összes tartalmazza a magyar nyelvet... ennyit róla :D
  • Code92
    #114
    hát igen, de ez nem valószínű h. magyar ^^ szasl várok még kicsit
  • ToCsEk
    #113
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    The.Sims.Castaway.Stories-RELOADED

    Kintvan.
  • Code92
    #112
    tessék örülni holnap vagy holnap után lesz elvileg v.mi szedhető változat a hajótöröttek krónikáiból :D
  • vkhunter
    #111
    Sziasztok! Akinek lenne, egy eladó Állatos krónikája, az kérem privizzen rám!
    köszi
  • Code92
    #110
    hehe télen jön a szigetes cucc :D jeeeeee ^^
  • csomyka
    #109
    Oké meg nézem köcce
  • Shiwo
    #108
    asszem ez a normál sims 2 topicba akart menni..amúgy pont hogy külön mappákba kell telepíteni a kiegeket...

    elvileg ha a petset indítod, akkor lehet kutyád is, boltod is, egyetemed is.. lényegében a leguccsónak megjelent legnagyobb kieget kell indítani, és az tartalmazza az előzményeket..ha pl megvan az évszakok, akkor azt indítsd..
  • csomyka
    #107
    Az a kérdésem hogy lehet meg csinálni hogy kutyám is meg boltom is.
    Mert most külön van vagy boltot egyetemet és stb. csinálok vagy pedig csak állatom van.Lehet az a gond hogykülön mappába telpítettem a pets-t.köszi
  • totl
    #106
    hi vki nem tudja nekem átküldeni a res\sound mappából a pop.packege nevű fájlt az enyém sajnos hibás...kössz
  • Shiwo
    #105
  • miche
    #104
    Én úgy tudom h 2007 végére van tervezve, de lehet h átcsúszik 2008 január első felére. Azt sztem még kibírom valahogy :)
  • ToCsEk
    #103
    Höh tévedtem...
    Coming Winter 2008
  • cseri001
    #102
    Itt van egy oldal, ami szerintem jó... , nézzétek meg!
    Sims Life Stories, Pets Stories, Castaway Stories
  • ToCsEk
    #101
    Soká... :D Szerintem Karácsonyra vagy késöbb.
  • Shiwo
    #100
    hajótörött sims ? lol..qrva nagy :D mikorra várható ?
  • cseri001
    #99
    Én is ilyemire gondoltam, és két-három simnapig próbálkoztam is mindennel, de semmi... A csávó egyszerűen csak átadta az első adandó alkalommal az ajándékát, semmi duma nélkül, és hiába adta oda, csak a hátizsákba került bele, a történet-jutalmaknál nem került feloldásra...
    Ezt többször is megpróbáltam kiküszöbölni, de sehogy nem ment....
    Most újratettem, kezdem elölről... De ha ugyanaz lesz a probléma, akkor... az szar ügy. :)
  • miche
    #98
    nekem csak olyan gondom volt hogy szó szerint beakadt a lemez. pörgött az idő ezerrel és folyton ugyanaz a párbeszéd ismétlődött. kiléptem mentés nélkül, kikapcsoltam aztán újra be és akkor működött.

    de én pl a helyedben az összes kommunikációs lehetőséget kipróbálnám. hátha...csoda történik
  • ToCsEk
    #97
    Nekem nem vol ilyen bajom. Rakd újra hátha segít. Nemtudok mit mondani..
  • cseri001
    #96
    sziasztok...
    Ide is átmásolom a bajomat (a Sims2 topikba is írtam), hátha itt előbb tud valaki segíteni (?)
    Van egy rohadt bug a Pet Stories-ban... A szőke csajjal kezdtem játszani (Alice Whitt), és a "Vihar előtti csend" résznél tartok (asszem valami ilyesmi címe van), jön az ürge (Thomas Jones), a cél az, hogy csevegjek vele... meg is teszem, de semmi nem változik, és ezt akárhányszor megcsinálhatom, akkor sem történik semmi... A muki ad egy kutyakiképző alagutat (aminek a történet-jutalmak között a következő lenne, de miután odaadja, aztán is zárolva marad), talán azért, mert a hátizsákba kerül, és nem a helyére, a történet-jutalmak közé??? Azért nem tudok továbblépni??
    Mit lehet ezzel kezdeni? Lehet egyáltalán valamit? Valaki találkozott már ilyen problémával?
    Segítség!!!
    Köszi... ha valaki hallott már ilyenről..
  • miche
    #95
    Képek a castaway sztoriból!!!

    http://www.gamespot.com/wii/sim/thesims2castaway/images.html?tag=tabs;images

    Picit görgessetek és gyönyörködjetek. :) Én odáig meg vissza vagyok, már alig várom. Nekem spec még jobban bejön mint a sima sims2. :)
  • ToCsEk
    #94
    Hát én leálltam a játékkal mostanában, ha jól emlékszem akkor az akváriumot rendeztem be utoljára.
  • miche
    #93
    na, végeztem a második sztorival is. kit választottatok a két lány közül? tetszett h nekem kell választani. megcsinálhatták volna így az egész játékot.
  • miche
    #92
    ááá, rájöttem! most már értem miért van külön transportation. :)
  • miche
    #91
    én ott nem kerestem nyomot. simán bementem azon a nyitott részen hátul és onnan mentem abba a szobába ahol a fazon áll. ott meg elkezdtem faggatni és magától történt minden.

    nekem meg Stephen sztorijával van egy kis gondom. amikor el kell hívni Erint a vendéglőbe. először is odamentem onnan felhívtam a kiscsajt, az jött, de innen kész. hiába kérek asztal csak a manus ül le enni. mit kéne még csinálni?
  • kopo
    #90
    Ezt mecsináltam, és amikor vmelyiok ajtora megyek azt írja 'Nincs elérhető akcio"
  • ToCsEk
    #89
    Járj körbe. Menj be a házba a felső emeltre. Aztán meg menj le és átmegy egy szobán amiben ottlesz a csávó, aztán válts az földszintre(alapból a 1. emeletet mutattja) és megy minden magától.
  • kopo
    #88
    Hali. Elkezdtem jáccani az Alice története, és ott vagyok, hogy Samut elrabolták és az Elhagyatott Háznál kell vmi nyomot talájak. Már 2 napja keresek, de nem talállok semmit. pls help. hol van a nyom?

    Sürgös
  • miche
    #87
    gratu! :) nekem még pár fejezet hátra van. remélem a macskás is jó lesz :)
  • ToCsEk
    #86
    Nah megcsináltam Samu fejezetét, 12fejezetből áll, nem rossz, a vége elég fordulatos volt. A másik történetre nagyon kiváncsi vagyok, abba majd este fele kezdek bele.
  • ToCsEk
    #85
    áháá értem. Lehet van benne valami majd kiderül.
  • miche
    #84
    nem biztos, de mikor a banya először járt a házban az a fazon is ott volt a házban körülnézni. biztos azért pisszegett h a manus az asztalnál hagyja jelentkezni majd a versenyen csúnyán leégjen szegény Alice és Sam
  • ToCsEk
    #83
    Jah ott azt a rész nem értettem hogy a csávó miért pszt pszt pszt ezett.
    te tudod?
  • miche
    #82
    a free will (angol verzióban így hívják) az amikor a gép automatikusan irányítja a simet ha épp nincs mit tennie és engem baromira szokott idegesíteni és nem tudom kikapcsolni.

    én még csak most iratkoztam fel a versenyre. eddig nem rossz. :)
  • ToCsEk
    #81
    Mi az a free will? Még csak a kutyás sotryt csinálom, egész jó eddig, mondjuk annyire nem nagyon építettme eddig, max telefont raktam le meg az ajándék tárgyakat, most ott járok hogy 2. lettem a versenyen, meg 3 tárgyon 63 körüli a kutya tehettsége, meg megkaptam az a furi szobrot, mostmár egy hullám hosszon vagyok a kutyával.
    Itt járok most.