200
  • Mike
    #160
    mondjuk szivem szerint magamhoz vettem volna a leopárdot, de az lement valahová, szal nem lehet leopárdom sehogysem? vagy nem lehet pl. venni?
  • Mike
    #159
    áneklő kövek:
    ez egy memóriajáték, el kell ismételned amit lejátszik
    én 11-es szintig jutottam, akkor odaadta az éneklő követ, ami az egyik helyi csajnak kellett

    majd át fogsz menni a másik szigetre, de az még odébb van

    a leopárddal még ne foglalkozz
  • Troglo bácsi
    #158
    sziasztok
    hajótörött krónikákhoz
    egy kis segitség kéne...van egy olyan rész ,ahol az "éneklő köves játékkal" kell pötyögni. értem a lényegét ,csak nemtudom mit kell tenni. pl meddig kell csinálni hogy kinyiljon az az átjáró a másikszigetrészre. vagy nem is azért van ott?

    meg van egy olyan kapu is ami előtt egy leopárd van és ő n em enged át ,azzal mit kezdjek? nemtudok továbbmenni.
  • MackoLany
    #157
    Közben megoldódót a probléma bár magam sem tom miért. Újraindítottam és utána hagyta. Már végeztem is. DE Vincent története sztem nem lett olyan jó mint Riley-é.
  • Mike
    #156
    öszíntem megmondom, fogalmam sincs
  • MackoLany
    #155
    És miért nem tudok taxit vagy fuvart hívni, hogy el tudjunk menni vásárolni?
  • Mike
    #154
    szerintem nem kell öregedniük
  • MackoLany
    #153
    Na végre sikerült leszednem a Kertvárosi Krónikákat, de sztem vmiért újra kell telepíteni, mert Riley nem öregszik egy napot sem, és el kéne vinnem Dylent vásárolni, de nem tok közterületre menni. Valaki tudja miért, vagy télleg rakjam újra?
  • gocsee
    #152
    amit Mike mondott azzal tisztában voltam. azóta már megoldódott a probléma, télleg a forrásnál kellett hívni ^^ azért thx (:
  • cseri001
    #151
    igen, ahogy Mike mondja.. :)
    és ne otthonról, vagyis a ligetből hívjad, hanem ahol az ürge adta neked a kagylofont, a Fortyan-forrástól, különben tényleg csak üzenetrögzítő felel állandóan, viszont ha onnan próbálkozol, akkor rögtön odautazik hozzád a kiválasztott.
  • Mike
    #150
    élerte szerelmét úgy találd meg, hogy mindegyik pasit flört/stiröl vagy pedig kérbenézetsz vele (Jessica-ra kattintasz) és akire azt mondja tetszik neki, azzal kezdesz ki. ha megnézed a vonzódási listát láthatod kik tetszenek neki, minél több (max 3) villám van, annál jobb
    ja és persze nézegethetsz lányokat is, ha teszem azt Jessica leszbikus
  • gocsee
    #149
    csao!
    lenne egy kis problémám. épp ott tartok, h Jessica-nak meg kéne találnia élete szerelmét :P ez mind szép és jó, a gond csak az, h hiába hívok akárkit, üzenetrögzítő. emellett elkezdem építeni a kapcsolatot bárhol, max 59-ig megy fel a napi kapcsolat. így aztán a pirospacsin kívül más nem marad :P valakivel megtörtént már ez? vagy tud vki adni egy kis helpet? előre is thx.
  • Mike
    #148
    köszi, azóta már végigjátszottam
    nekme spec nagyon tetszett, mondjuk 7k-t nem ér 2 délután az biztos
    de a tájat, környezetet, tehát a telkeket nagyon szépen megcsinálták
    ehhez képest az alapjáték elég sivár
    és a partot sem lehet mozgatni, nem tudok lagúnát, kis öblöt létrehozni, stb
    szívesen játszanék az alapjáték cuccaival simjeivel, ezeken a szigeteken
    legjobb lenne összevegyíteni a kettőt
    ha az EA akarná biztos meg is tudnák csinálni
    lehetett volna ilyen a bon voyage kieg, nem pedig a szokásos autóút, sík kockatelek
  • MackoLany
    #147
    Aristidet megint ellopták a majmok, tehát ott van, ahol először találtad. Amúgy egyet értek veled cseri001, nekem sem jött be annyira. Szerintem is elég rövid volt. Egy helyen akadtam meg, de azt leszámítva egy délután alatt kipörgettem. Amúgy a szabad játékban nekem sem teccik a hely ahol élni kell. Most kicsit hanyagolom ezt a játékot és megyek vissza a Sims 2-höz.
    Mike! Majd én is próbálok válaszolni a kérdéseidre, ha elakadnál.
  • TTomi
    #146
    Tárgytalan!
    Csak nem engedett besimán a házba.
  • TTomi
    #145
    Hali! Világ cikije, de Én már a hajótöröttek elején elakadtam. A tutajhoz a kötelet hol találom?
  • Mike
    #144
    Aristidet a bálványt hol találom meg? ugye ahol hagytam a szentélyben nincs
  • cseri001
    #143
    oké, nyugodtan.:)
    nem baj, hogy elégetted... :)
  • Mike
    #142
    akkor majd téged kérdezgetlek :)

    azt csináltam a pacákkal, amit mondtatok, ty is sikerült igen, erre fogta, és bzárt a telekre
    1 napot vártam, hogy történjen valami, de semmi
    mi történik utána?
    baj, hogy korábban elégettem a nagy máglyát?
  • cseri001
    #141
    egyébként végeztem a történettel, de egy kicsit elégedetlen vagyok... rövid volt...
    ráadásul most, hogy szabadjátékban játszhatna az ember, egy ilyen hülye telken, mint ez az ún. rezidencia... hát nem tudom mit fogok vele kezdeni..., látom, hogy menedéket akarnak, a ház már nem is jó? :) (még nem kezdtem el a szabadjátékot, mert ahogy vége lett a történetnek, kiléptem...)
  • cseri001
    #140
    emlékszem erre, de ezt csak úgy mondja a mandró, semmit nem kell csinálni vele, nem lesz cél a későbbiekben sem, hogy bármit is kell tenned érte/neki azért, hogy a "barátod" legyen..., mint ahogy a falupiacon a dagadt fickónak sem kell megjavítanod az elromlott dolgokat. megteheted, de valószínűleg semmit nem érsz el vele.
  • Mike
    #139
    ja
    nem kell
  • Blacksheep333
    #138
    Arra voltam kiváncsi hogy a feltelpítéséhez szükséges e a The Sims 2 (alapjáték) vagy ez nem kiegészítő?
  • Mike
    #137
    de a sims2-höz készitett amatör cuccok, minden további nélkül használhatók
    legalábbis ami a simeket illeti
  • Blacksheep333
    #136
    "A THE SIMS KRÓNIKÁK TERMÉKVONAL JÁTÉKAI ÖNÁLLÓ TERMÉKEK, ÉS NEM TÁMOGATJÁK A THE SIMS ÉS THE SIMS 2 JÁTÉKOK KIEGÉSZÍTŐ CSOMAGJAIT ÉS A CUCCOk CSOMAGOKAT."

    Tehát akkor nem kell hozzá az alapjáték?
  • Mike
    #135
    van a falupiac
    alatta a faluöböl (vagy mi a neve) falupart?
    ahol megint 4 emberrel kell összehaverkodni
    az egyik csóka ezt mondja: jó lenne ha éjjel is tudnám magam nézegetni a víztükörben

    nem dereng?

    majd otthonról bemásolom akkor
  • Dave0092
    #134
    öszintén nemtudom mireől beszélsz.
    1 történet van nem?
  • Mike
    #133
    én ezt olvastam
    van egy fickó a faluöbölben, aki azt mondja, kéne neki egy lámpás, hogy éjjel is tudja magát nézegetni a víz tükrében
    akkor ezt hogyan kell megcsinálni?
    meggyújtottam neki azt a hatlmas máglyát, de semmi hatása nem volt
  • Dave0092
    #132
    nemis kellenek szentjános bogarak...
  • Mike
    #131
    szabad játékot még nem néztem, de szerintem ott öregszik

    vki meg tudná mondani, hogy a szentjánosbogarakat merre találom?
    (Hajótörött) mások fél napot kamuznak a teljes végigvitelre, én meg órákig kerestem a kurva bogarakat
  • evil 007
    #130
    de én nem a storit mondom a történetet hanem a szabad játék modot....
  • Dave0092
    #129
    amig a történet folyik, nem hal meg a sim, nem öregszik, nem alszik el magátol....
  • evil 007
    #128
    nem akarok ellenkezni sztem ps2 ön sokkal job a castaway de ez most itt léynegtelen észrevettem hogy nem öregszi kaz ember (lehet vak vagyok de nemlátom sehol) na szal gyereket meg lehet csinálni benne mert van kiságy meg minden....és felis nő a ygerek gondolom én szal akkor nem lesz öreg sim????nem murder meg a papa?????? akkor tulnépesedés lessz egy ido után :S
  • cseri001
    #127
    nem... semmi-senki nem mozdul, beszart a telek...
    de feladtam... uninstall után csináltam egy registry pucovát, és újratettem a cuccot... majd meglátjuk. csak sajnálom egy kicsit, és be vagyok tojva, hogy megint ez lesz...
    de majd időközben csinálok a mentésről másolatot. :)
  • Titan
    #126
    Semmi aim nem megy vagy csak a karakter nem tud elmozdúlni? Nekem akkor ragadt be mikor átrendeztem a terepet és az egyenetlenség miatt nem tudott mozdúlni...
  • cseri001
    #125
    na... befagyott a Falu-öböl rész, kezdhetem elölről az egészet basszus, mert anélkül nem tudok továbbmenni... (akárhányszor a Falu-öböl "telekre" megyek, csak megáll a kapuban, és minden ugyanúgy van, mint mikor legutoljára ott jártam, mindenki meg van fagyva, és ez a David gyerek sem tud megmozdulni...)
    vagy van valami megoldás erre?? valaki légyszi segítsen, ha tud...
  • MackoLany
    #124
    NEONX! Menj oda a forráshoz és ott hívd fel az Orama nevű lányt és rl fog menni!
  • Mike
    #123
    nem kell az neked
  • Mike at home
    #122
    valaki legyenszives dobjon meg egy hajótöröttek sorozatszámmal
  • ToCsEk
    #121
    Nekem is van bajom... nem jó neki a directx-em. Pedig fel raktam ami a játékhoz van de az se jó neki.... A windows honlapján is néztem de ott csak dx10et találtam.... Valki adhatna egy működő dx9c-t.