200
  • miche
    #80
    na, most jáccom az állatossal, de volna két problémám:

    a free will-t nem lehet kikapcsolni? a kertvárosiban úgy emlékszem lehetett. vagy rosszul emlékszem? és pl a konyhapultot és a kanapét nem tudom máshova rakni a házban. mondjuk a kertvárosiban ezt nem próbáltam sztori módban. ez normális jelenség?
  • ToCsEk
    #79
    Már nem kell Gamecopyworld a legjobb
  • ToCsEk
    #78
    Valki elküldené a cracket? Vagy ad linket hogy honnan szedhetem le?
  • ToCsEk
    #77
    Most rakom fel az állatos krónikákat.
  • Nonomo 24
    #76
    Én még nem játszottam vele, de ma megyek el megvenni.
  • Alias91
    #75
    valaki játszot már az új krónikákkal (háziállatos)
    Ha igen irja már meg hogy miért nem kezdi el az állatos randit?
  • miche
    #74
    nincs mit. :) ha kell még valami, csak bátran. jó szórakozást!
  • VJP
    #73
    Köszi bevált! Egyébként az enyelgés volt az ha jól figyeltem!
  • miche
    #72
    uhhh! az összes flörtölős opciót kipróbáltad, mert csak az az egy bizonyos működik, aminek nem tudom a magyar nevét. sztem próbáld ki mindet egymás után. aztán még azt is el tudom képzelni hogy nincsenek eléggé összeismerkedve ahhoz h az a flörtölési mód aktiválva legyen. próbálgasd őket, mennie kéne.
  • VJP
    #71
    Na az a helyet, hogy nem kell áthínom mert állandóan ittan... ha elküldöm akkor meg 1 percen elül visszajön. És már mindent csiáltam vele: Csók, Flört, Beszélgetés, Ágybabújás, STB.
  • miche
    #70
    hali!

    na, valami olyasmit kéne most csinálni, hogy áthívod dylant, dumcsiztok, aztán flörtölj vele (azzal a "charminggal", sajna nem tudom magyarul mi). Aztán puszpusz és azt hiszem meg is van. De ha mégse menne kérdezz nyugodtan. Per pillanat ennyire emlékszem. :) Sok sikert!
  • VJP
    #69
    Miche, hamég olvasod a fórumot segithetnél!
  • VJP
    #68
    Helló. Kéne egy ki segitség mert elakadtam. Hogy lehet Dylant-ot elbűvölni, miután ugyebár összevesztem Mickey-jel.
  • miche
    #67
    uhhh! Közben rájöttem. De, hogy ilyen pofon egyszerű legyen... :)
  • miche
    #66
    Sziasztok!

    Azt hiszem kissé elakadtam Riley sztorijával. Most ott tartok, hogy Dylan és Mickey összebunyóztak a konditeremben. Ezután nem tudom igazán mit kéne csinálni. Angol verzióval játszom és amit teljesíteni kéne így hangzik: I'm so charming! És eközben Dylen feje látszik egy négylevelű lóherével. Segítsetek, most mit kéne tennie Riley-nak?
  • miche
    #65
    Hali!

    Most játszom a krónikákkal, épp most kezdtem el Vincent sztoriját és észrevettem, hogy más szomszédszédságban van mint Riley. Ezzel a szomszédsággal nem lehet úgy játzsani mint a szabad játékban?
  • Web mester
    #64

    Adatlap
  • ToCsEk
    #63
    Ejha remélem kijön mihamar, ezt is végig viszem majd.
  • Web mester
    #62
    Sims Állatos Krónikák előrerendelés!

    LINK
  • Stickee
    #61
    Sziasztok!

    Kijátszottam Riley történetét. Még közben kiírta, hogy elérhető Vincent története, de a főmenübe sose láttam. És most, hogy belekezdenék, most sincs ott... Hogyan tudom Vincent történetét játszani?
    A főmenübe ott van a hogyan játsz, a Riley története, és a szabad játékmód.
    Egyébként szerintem jó kis történet. Már úgy untam a sims 2-t. Kellett a változatosság. Igazából a legjobb az egészben, hogy tök jó szövegeket ír ki, hogy mit gondolnak, mit mondanak. Ez nagyon hiányzik a sims 2-ből.
    Én is elakadtam párszor de végülis csak 3szor ültem le játszani, igaz órákig. :)
    Dehát ki tud felállni??? :D
  • kecskusz
    #60
    Csakhogy nekem angol van!(Töltöttem)
  • Web mester
    #59
    Magyar verziót lehet kapni!
  • kecskusz
    #58
    Helo!Tudom hogy nem ide tartozik,de nem tud valaki egy oldalt ahonnan letölthetném a Sims 2 Pets magyarÍtását?
  • Web mester
    #57
    Játsza ki az egyik útána töröld le és útána a másik
  • ToCsEk
    #56
    Nah megcsináltam mind2 személy történetét. Nekem tettszett az egész.
  • Skyline
    #55
    megvan:)
  • Skyline
    #54
    Hogy a rákba kell eztz berakni full screen?:)
  • ericsson ga628
    #53
    Hello! Elkezdtem telepiteni a Life Stories-t és ezt írta ki:

    Pedig fent van. :(
  • Rage47
    #52
    csak rövid
  • zetró
    #51
    szerintem jo játék !!
  • Web mester
    #50
    Kiváncsi vagyok a többi krónikára. Kár hogy már csak 2 lesz.
  • Code92
    #49
    nah megcsináltam vincent történetét, marha jó kis gamma jah v.ki mondja meg h. mi lesz ha vincent törijének a vfégén nem et nyomok a zord k.......snak?:D
  • hykao #48
    Megcsináltam
  • Web mester
    #47
    Nem klikelhető a fejléc. Nálatok sem? Pedig kértem hogy rakják be a kép linkének a magyar oldalt.
  • Code92
    #46
    ez a hajótörött krónikák érdekel leginkább tiszta lost beütése van csak az a poén h. még 1 részt sem láttam lostból de nagyon olyan:P:D:D:D
  • Web mester
    #45
    Elindult a magyar oldal! Hamarosan a fejléc is megváltozik és ez az oldal lesz linkelve a képre!
  • Code92
    #44
    jah vincent története hány fejezetből áll?? csak mert most vok a 10. nél
  • Code92
    #43
    ja kint voltam az árkádban de nem volt nagy szám.......bár a crysisról az egyik EA-s sráccal jól eldumáltunk........:D
  • ToCsEk
    #42
    Sikerült megcsinálnom a bulit, megszületett a gyerek és ezzel vége is Riley törénetének. Most kezdtem el Vincent történetét. Eddig érdekes.
  • Web mester
    #41
    Még nekemse jön be. A boritó hátulján van ez a cim. Ha a Google -ba beirod akkor vlami Domain várakozo litát dob ki és ott van köztük ez a cim is, úgyhogy hamarosan megnyilik.
    Különben volt már valaki kint a kertvárosi krónikák turnén?