200
  • Lyyndaa
    #200
    a felbontást akkorára állítottam mint a monitor az ablak módot meg kikapcsoltam és JÓ LETT!!!!!NAGYON SZ:PEN K0sz0n0m
  • Mike
    #199
    há tállítsd a monitor felbontásánál kisebbre
    meg kapcsold be az ablak módot
  • Lyyndaa
    #198
    a monitor 1024x768 a sims is ekkora volt és 1280x800 ra állítottam.de nem változott semmi de köcce a betűkombinációt így egyenlőre tudok vele játszani de jó lenne normálisan!Előre is köszi
  • Mike
    #197
    és ha jól emlékszem akkor wasd-vel lehet mozgatni a kamerát
  • Mike
    #196
    kicsit több infot

    képernyő felbontása, mire állítottad, stb
  • Lyyndaa
    #195
    sziasztok!Sajnos nem tudok játszani a laptopon a játékkal mert valószínű hogy rossz a felbontás nem teljes képernyőbe van a játék és így nem tudok balra jobbra menni!Hiába állítottam a játék felbontásán nem jó!Nagyon szeretnék játszani nincs valami ötletetek???ELŐRE IS KÖSZI
  • Evetkemano
    #194
    Nos kiborultam idegileg XD Láttam mit írtatok de én nem találom az oltárokat :( valaki légyszi írja le pontosan hol van:) köszi:)
  • Plata
    #193
    Sziasztok,elakadtam az elején,hol találok bozótvágó kést?
  • Kencus
    #192
    Igaz én már befejeztem a játékot a krónikákkal, de azthiszem ugyanazon a teleken, ahol voltak az urnák, ott kell elhelyezni őket olyan kis "éjjeliszekrényes köves stílusu oltár"-ra:D
  • Mike
    #191
    grafkártyadriver
  • peeetruska
    #190
    sziasztok!!
    Már régóta játszok a sims2 vel. Nemrég kipróbáltam a krónikákat (mind a 3-at) számítógépen, ahol minden jól működött. Viszont, amikor felraktam a laptopomra, akkor sajna a falak pirosan villogtak és tavak szintén. Nem tudom mi lehet a baj, hiszen a játék laptopbarát. Nem tudja véletlen valaki, hogy miért lehet ez? Esetleg találkozott már valaki hasonló problémával?? Nagyon elrontja a játékélményt!! Előre is köszi a segítséget!! Üdv.: Petra
  • Mike
    #189
    olyan kis kő bibaszok
  • DeeyaBabe
    #188
    Sziasztok! Valaki legyen kedves segíteni nekem! Én is az urnáknál ragadtam le, fogalmam sincs hol van a három oltár, ahová el kell helyezni őket... Már össze-vissza kerestem, történetmódot, mindent végignéztem plusz infoért, de sehogy sem jövök rá. Szóval lécci', lécci'!
    (Bónusz kérdés: Milyen napló?)
  • Mike
    #187
    olvasd el a naplót
  • Shiwo
    #186
    torrenten
  • adry1130
    #185
    Nem tudja vki h hol lehetne letölteni a hajótöröttek krónikáját magyarul????
  • szagabci
    #184
    sziasztok ! A tiltott faluban mit kell csinálni a három urnával itt bolyongok de nem találok semmit.aDUMÁROL LECSÚSZTAM MERT A KISLÁNYOM BELEBESZÉLT.
  • Mike at home
    #183
    túlélési terv az, ha elhúzol melózni
    kattints a simedre
  • Marci D
    #182
    sziasztok h lehet túlélési tervet készíteni? elakadtam rendesen :(
  • Mike at home
    #181
    főmenüben új user, jobbra fent
    utána akár magadnak is csináhatsz karaktert, vagy az aalapjátékból is áthozhatsz magadnak valakit
  • erikn
    #180
    köszi
    És azt hogyan kell?
  • Mike
    #179
    de
    csinálsz ,agadnak egy új usert és akkor lehet
  • erikn
    #178
    Hello
    Ha egyszer végigvittem a fő cselekményvonalat akkor nem lehet újra kezdeni a másik szereplővel?
    köszi
  • VJP
    #177
    Ja az elfeledtem amiért jöttem!
    Hol a zongora? Már csak azt kéne feloldani!
  • VJP
    #176
    Öregednek, de a "küldetésnél" nem csak utána!
    Egyébként tényleg nagyon szar a forditás!
    Jó a megfogalamzás de a kulcsszavak eltérnek, és ez zavaró lehet!
  • Mike at home
    #175
    öregednek
  • simssims88
    #174
    a Hajótörött krónikákban egyáltalán öregednek a simek? mert én nem úgy veszem észre :P
  • simssims88
    #173
    Nem tudom megfigyeltétek-e, de egy csomó dolog félre van fordítva a magyar verzióban :D Néha ez elég zavaró is tud lenni mondjuk :P
  • VJP
    #172
    ÁÁÁá tárgytalan, ez a hülye játék rosz utasitást adott, énmeg bedöltem!
  • VJP
    #171
    Segitsetek, elakadtam
    Hogy kell elzárni a vizet, hogy a Rémálmosvölgybe jussak?
    Előre is köszi!
  • simssims88
    #170
    CSALÁSOK
    ------
    Figyelmeztetés: Nem minden csalás stabil, és tönkretehetik a játékot. Ha sűrűn használsz csalásokat, elmentett játékaid sérültté válhatnak, és törölnöd kell a mentett játékot. A The Sims(TM) Hajótörött Krónikákat alkalmi és új játékosoknak hozták létre, ezért próbálj csalások nélkül játszani.

    A The Sims(TM) Hajótörött Krónikák csalásokhoz a csalás utasításablak megnyitásához egyszerre kell lenyomnod a ctrl-shift-c billentyűket. A csalások kis- és nagybetű érzékenyek.
    Az alábbiakban felsorolunk néhány csalást, amit a játékban használhatsz:

    exit: bezárja az utasításablakot.

    expand: az utasításablakot növelheted vagy csökkentheted vele.

    kaching - ezer Simoleont ad a tőkédhez

    motherlode - ötvenezer Simoleont ad a tőkédhez

    aging off - kikapcsolja az öregedést

    aging on - bekapcsolja az öregedést
  • GiGa master
    #169
    sziasztok...valaki tudna adni cheat-et a Castway-hez mert elakadtam:S Előre is köszönöm!
  • Mike at home
    #168
    leveleket szedd össue, ott van balra, fent
  • Mysister
    #167
    Sziasztok!
    Elakadtam a sámánnál, leült bubblezni és már jópár napja csak azt nyomja. Szerintetek bug? :S pedig beszélnem kellene vele..

    msn: [email protected]
  • simssims88
    #166
    sziasztok megint
    még annyit kérdeznék, aztán többet nem is irkálok ide, hogy mi a különbség a történetmód végigvitele utáni játszásban, és a második módban? (Hajótörött Krónikák) Ja és még annyit, hogy addig ki fogja írkálni a simem vágyának hogy pl 3 másik simmel "etye-petyézni" akar (nyílt helyen is), amíg nem teljesítem a vágyát? :P Vagy ha már lesz gyereke, akkor letesz erről? :P
    előre is köszi a válaszokat
  • simssims88
    #165
    megvannak már az urnák, csak alig látszódtak :P
    a munkás kérdésemre viszont még mindig érdekelne válasz
  • simssims88
    #164
    és még egy kérdés: a 3 urna hol található, amit a tiltott faluban kell elhelyezni?
  • simssims88
    #163
    köszi a segítséget mindenkinek, aki válaszolt a privát üzenetbeli kérdésemre, megoldódott a problémám :) (és azért nem tudtam a fórumba beírni, mert újonnan regisztrált tag voltam, és 24 órán belül nem enged írni ilyenkor :P) Még annyi kérdésem lenne, hogy ha felmondom a munkámat, és belekezdek egy másik karrierbe (hogy annak az ajándékát is megkapjam) és késöbb vissza akarok lépni az előző munkámba, akkor ugyanazon beosztásom lesz?
  • Mike
    #162
    tábortűz
    meggyújtod
    utána, reggelizzen/vacsorázzon halat párolva
  • pinterto
    #161
    A hajótörött krónikákban elakadtam, halat kellene főznöm, de nem sikerül. Mit kell csinálni?