210
  • Krillin
    #170
    Sziasztok frissültek a Mugen segítségeim, ha kérdésetek van gyertek a www.gportal.hu/gokugohan -ra!!!
  • Krillin
    #169
    Sziasztok!
    Megtudjátok mondani a karakter berakásnál mire jó az order ?

    Nézzétek meg dragonballos honalapomat,ami mostmár Mugennel is foglalkozik...
    www.gportal.hu/gokugohan
  • Hopsz
    #168
    Mugen_All_Characters_Battle_Zerorar
    Ez nincs meg valakinek vagy valaki tudja honan töltsem le, mert van ez a linkem: http://files.filefront.com/Mugen_All_Characters_Battle_Zerorar/;4485319;;/fileinfo.html
    Csak ez a sima filefront-ot hozza be és ott nem találom sehol a mugen-t.
    Lécci segitsetek.
    Előre is kösz.
  • Songoku
    #167
    Most már mindegyik játék letölthető!!!
  • Hopsz
    #166
    Naruto mugen full van már vagy még mindig csak demo?
  • Songoku
    #165
    Van valahol egy Winmugen patch!
    Csak azt nem tudom, hogy az működik-e dos-os alatt!
    Vagy pedig ami nekem működött az a dos2win.exe
  • Melkon666
    #164
    Detto ugyanez... Átállítottam a színmélységet de így meg kék lett az egész
  • Tombi
    #163
    Songoku: Mostanaban szinte az összes dosos dbz mugennél keverednek a szinek, mintha inverz lenne, de nagyon furcsa. PL Goku ruhaja alapbol zöld és ha üt akkor közben piros. Vicces de sajnos ezzel szenvedek, pedig régen ezek hibátlanul futottak az xpmen :(
  • Seth
    #162
    ugye fullrom set-eket raksz fel :) mijaza 20-30 giga^^
  • Songoku
    #161
    A Colors-t állítsd át 255-re
  • Songoku
    #160
    Át kell állítani a színmélységet!

    A Nebula, Snes, Mame32 még feltöltés alatt!!!
  • Melkon666
    #159
    A másik problémám a DBZ-s mugenekkel van...
    Valami szörnyű színei vannak, ez ellen mit lehet tenni? Mugen.cfg-ben mit írjak át?
  • Seth
    #158
    A Nebula set 404-es
  • Melkon666
    #157
    Hát a szokásos windows hibaüzenet például:
    "Az Samurai Spirits.exe hibát okozott vagy talált ezért leáll, szíves elnézését kérjük az adatok valószínűleg elvesznek blabla"
  • Songoku
    #156
    Pontosan milyen hibaüzenetet ír ki?
  • Melkon666
    #155
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni tőletek. Letöltöttem 5-6 Mugen játékot, többek között azokat is amik Songoku oldalán voltak (ami mellesleg nagyon fasza ) meg torrentről párat mint például a Mugen all characters Battle Zero-t és az SvC Ultimate Mugen 2007-et DE, problémáim vannak velük. Véletlenszerűen kifagynak, lefagynak, néha windows hibaüzit kapok, hogy az ntdll.dll vagy az Alleg40.dll okozott hibát stb. de sokszor a játék exe. fájljára hivatkozva behal az egész, beakad a hang stb. Mi lehet a baj? XP SP2-őn játszom, lehet hogy ez a bibi? Ha igen, akkor nincs vmi patch rá? Vagy a mugen.cfg-ben kell vmit beállítani?
    Jah, arra rájöttem hogy talán a hanggal van kapcsolatban a hiba mert ha leveszem a vezérlőpultban a hangoknál a hardvergyorsítást akkor elég jól bírja hiba néklül. Tudnátok segíteni? Előre is köszi
  • Songoku
    #154
    Sikerült kibővíteni a
    http://songokuking.extra.hu/home.html
    honlapot egy pár játékkal!
  • Songoku
    #153
    Köszi!
    Érdekel az ötlet!
  • Tombi
    #152
    Songoku: arra gondoltam segithetnél Andrew-nak a mugenjébe ( ő csinálta az Evolution) oldalamrol letöltheted, nos ehhez kene uj szereplöket rakni, gondolom tudnal neki segiteni. Esetleg egy teljesen DBZ-s mugenbe nem vágnál bele? persze ezek csak 5letek, grat az oldaladhoz :)
    ha érdekel irj a [email protected], üdv mindenki.
  • Songoku
    #151
    Ha valami gond van a játékokkal (elvileg minden rendben), akkor írjatok nyugodtan!
  • Songoku
    #150
    Sorry, de csak most volt időm helyrehozni a hibát!
    :(
  • Seth
    #149
    navégre ^^
  • Songoku
    #148
    Üdvözletem!

    Most már teljes egészében müködik a honlap!
    Jó töltögetést!
  • Seth
    #147
    404 :(
  • Songoku
    #146
    A Capcom vs SNK még feltöltés alatt van!
    Csak ki kell tömöríteni egy általad választott mappába, és mehet a game :)
  • Seth
    #145
    ja és capcom vs snk nem lehet kibontani: !
    Az archívum vagy ismeretlen formátum, vagy sérült,, ezt írja
  • Seth
    #144
    integrálva vannak mindegyikhez külön külön a szükséges fájlok ugye? szóval nem a már meglévő mugen mappámat kell felülírnom vele,mert azt nem szeretném
  • Songoku
    #143
    Akit érdekel:

    http://songokuking.extra.hu/home.html

    Itt van 4 MUGEN játék!
  • Slig
    #142
    Felvettelek ;)
  • hardstyler
    #141
    A Legends nekem nem jött be, nem is magyaráznám meg h miért, sokáig tartana:p Itt az msn cimem [email protected]
    Lehetne karaktereket cserélgetni :)
  • Slig
    #140
    szal az ultimateben nincs benne minden. dejó -.- akkor ezeket én is leszedem amiket te, mert az ultimate collection akkor télleg nem a legjobb. amúgy nekem is szoktak vele bajaim lenni.
  • hardstyler
    #139
    Leszedtem egy olyat h Mugen All Characters Battle Zero , ezzel semmi probléma, meg majd hamarosan lejön a Legends is, hátha az is jó
  • hardstyler
    #138
    Az ultimate collection is kilépked, pedig nem változtattam meg benne semmit.Earthworm Jim, Ash , Freddy Kruegger, testament karaktereket nem tudod honnan lehetne leszedni? ja, meg mit csináljak h ne akadozzon a zene?
  • Slig
    #137
    hát tudtommal az ultimate collectionben minden benne van én azt használom.
    de vannak karakterek itt
  • hardstyler
    #136
    Mugen v14.04.2001 ezt kezdtem el..
    de van a Mugen for Windos és a Mugen Ultimate Collection is, de ezeknél is ugyanez a helyzet.
    Amugy ujabb karakterek honnan lehet leszedni?
  • Slig
    #135
    melyik verziód van?
  • hardstyler
    #134
    ja, meg 2 menet után álltalában hibát észlel és ki lép, ez miért van?
  • hardstyler
    #133
    Szevasztok ! Hogy lehet a pályák alá zenét tenni? Vagy mit kell csinálni , hogy ne szagasson?
  • gyupee
    #132
    #130
  • ottz
    #131
    Nekem sem rakja ki a karaktereket,de hol mit kellene átállítani?
    Nekem is Legends van.