1050
  • ToM1113
    #730
    hali!
    érdeklődni szeretnék hogy k770i és a k800i miben különbözik, aksijuk mennyit bír? van különbség a két telefon töltési időszaka között?
  • bardocz
    #729
    A telefonnal magával nekem sincsen gondom,és használom,amíg el nem romlik,de én utána szerintem majd váltok valami nokiára.Új füles meg jó ötlet:)
  • slime001
    #728
    Amit kaptál CD-t a telóhoz azt telepítsd fel meg eszközkezelőbe nézd meg hogy ismer-e mindent.
  • PepsiMax
    #727
    Sziasztok.Valaki vegyen fel MSN-re aki ért a moddingoláshoz...nem megy nekem se FAR-al se XS++-al,W200i-vel csinálom..és nem észleli...pedig feltettem az old drivereket is minden megvolt.Aksi kibe vétel is,és hosszan nyomom a C-t de semmi :S
    Semmit nem ír ki...HELP!
  • Mike at home
    #726
    most is hallgatok a K800-ason zenét, a HPM 70-es fülessel, ami kb. 2 hónapig bírja, utána egy kis szigszalaggal még kibirhtaó +2 hónap aztán kidobom a fenébe, és veszek újat
    de nem ezen mérem a telefont, mert maga a készülék jó
    és szeretem
    és Nokiát pl. képtelen vagyok hazsnálni, nem igazodom el a menüjében, szal nálam az SE marad addig, mig tönkre nem megy, nem kérdés, hogy náluk maradok

    szal köszi bardi, de maradok az SE-nél
    te meg vegyél új fülest
  • Mike at home
    #725
    W715, lemaradt a 7
  • bardocz
    #724
    Ha zenét is akarsz rajta hallgatni,ne SE-t vegyél,én is csak szívok vele,meg még sokan mások,ugyanis a füles egy idő után azt játsza,hogy félig kiugrik a csatlakozóból,és ezt egyre gyakrabban,végén már 2 lépésenként.
  • slime001
    #723
    8MP tényleg teljesen fölösleges. Én K800i-t is átállítottam 1MP-re. Bőven elég legalább feleannyi helyet foglal.
  • Mike at home
    #722
    hm, tetszenek az új 2,4"-os kijelzős modellek
    most már csak választani nem tudok a W15, G705, W995, C903 között
    bár a W995 kiesik szerintem, mert 8 megapixel nem igazán kell, meg nehéz is, meg drága is
  • elitehun
    #721
    Én max ennyi segítséget tudok adni ;)
  • Maffia91
    #720
    Sziasztok!
    Gondolkodom C902-es vásárlásán!
    Ha vkinke van tapasztalata vagy használja is a készüléket, kérem írja le a hibáit és h mi jó benne (fényképezőgép, zenelejátszás stb.)
    Köszi
  • norbi56
    #719
    W910et kaphattam volna mert valami üzleti izére vált át a család de a vodafone boltban azt mondták h nem gyártanak több w910i-t és már csak bordó van(kell a **szomnak az)K660i van vagy V640 de a v640i olyan már több ismerősömnek is van mi a véleményetek a k660i-ről?Mennyire hangos,hangosabb mint a k550i?Milyenek a fotói és mennyivel tud többet mint a k550?
  • Benny04
    #718
    w810 w880 w910
  • BBali666
    #717
    Sziasztok!

    Meg mondaná nekem valaki hogy a felső sony-s képeke a walkman telőknak mi a neve?
  • amigos00
    #716
    Fel vannak telepítve, a telefon be volt kapcsolva.
  • slime001
    #715
    Ki volt kapcsolva a telefon? Fel vannak telepítve a driverek?
  • amigos00
    #714
    Próbáltam kiolvastatni a CID-et az XS++-al, de hiába, mert ezt írja ki:
    Cannot open phone communication port. Pedig rá van dugva a telefon, meg fel van telepítve, a "C"-t is nyomtam, de ezt csinálja..
  • slime001
    #713
    CID szám kiolvasása - Bocsi ehhez XS++ kell nem se tool.
    VKP patch függetlenítés Seria-n regisztrálnod kell, hogy be tudj nézni a topicba és el tudd olvasni az instrukciókat.
  • amigos00
    #712
    Leszedtem a SeTool 3-at.Hogy kell megnézni a CID-et?
  • slime001
    #711
    Ez jó lesz
  • amigos00
    #710
  • amigos00
    #709
  • amigos00
    #708
    Bocsi, nem ezt akartam!
  • amigos00
    #707
  • slime001
    #706
    Vagyis CID-et bocsi!:)
  • slime001
    #705
    IMEI számot SeTool lite-al tudod megnézni. Azt hiszem ez a program neve. Kábelről meg küldj egy képet és megmondjuk jó-e.
  • amigos00
    #704
    Annyit tudok 4 tüske van a csatlakozón.
  • amigos00
    #703
    Először is kösz!
    Hogy kell megnézni, hogy milyen CID védelem van,mert végülis ehhez a telefonhoz nincs Sim kártya, szóval belépni a mobilba nem tudok, de kódokat kártya nélkül elfogad.Próbáltam.Pl. az imei szám.A kábelnek utánanézek, hogy milyen.
  • slime001
    #702
    DCU-60-as kábel kell. Meg kéne tudni a telefonodon milyen CID védelem van. Ha lehet vkp-zni nézek valami programot amivel tudsz függetlenítő VKP-t csinálni. Azt Far managerrel felteszed a telefonodra és kész.
  • csgery
    #701
    nem mindegy milyen az adatlábel:O
    Ehhez szervízkábel kell asszem.
  • amigos00
    #700
    Szedtem le valami DB2020 free unlocking progit, de azzal nem tudtam kezdeni vele semmit
  • amigos00
    #699
    Hy!
    Szereztem adatkábelt a telefonhoz, milyen progit tudnál ajánlani hozzá?
    Kösz!
  • slime001
    #698
    Függetlenítő VKP patchel tudod ottho függetleníteni. De ehhez kábel kell! Vagy ha a kábeles nem jó vegyél boxot! -_-' :)
  • amigos00
    #697
    Üdv!
    Van egy Sony Ericsson W850i mobilom. Ezt szeretném függetleníteni. Olyan programot keresek, amivel ezt meg lehet oldani! Olyan nem kell, amivel kábellel lehet csak megoldani! Légyszi segítsetek!!!!
    Kösz!
  • slime001
    #696
    Ilyet már én is kerestem és örülnék neki ha lenne rá mód. Eddig egy helyen láttam ilyesmit azt is VKP-s megoldással.
  • mikiking
    #695
    Sziasztok.van egy K550i készülékem (nem egy nagy szám,de nem rosz) ..azt szeretném kérdezni,hogy megoldható e valahogy,hogy ha bele akarok menni az sms-ekbe,vagy a képekbe kódot kérjen. Fontos lenne,és más telefonokon már láttam ilyet
  • Benny04
    #694
    ja
  • elitehun
    #693
    Látom már helyrejött :D
  • Benny04
    #692
    beszart a képfeltölts.pirateclub...
  • elitehun
    #691
    Akiknek lassú volt megcsinálták és azt mondták hogy nem javult