1050
  • berreg
    #810
    Ahhoz képest, hogy 2 és fél éves a SE V630-am, tehát nem túl új készülék, elég jó képet csinál. Az igaz, hogy vaku nincs rajta, de nappal elég jó képet csinál.
  • Tatyla
    #809
    sziasztok,szeretném megkérdezni hogy a sony erricson w910i telefonomra ha még garanciás él az akkumulátorra is a garancia?
  • Csuky
    #808
    Sziasztok!

    Lenne egy Sony Ericsson 595s Angol menüvel, és megszeretném kérdezni, hogy, hogyan tudnám rárakni a magyar nyelvet, van-e egyáltalán, vagy magyar op-rendszert kéne rárakni? Vagy ez hogy működik?
    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • oakeshot
    #807
    Egyetlen topigban se kérdezte meg :)
  • misterkrisz
    #806
    srác. mér kell 3 topigban megkérdezni?:D nem lehet ezeket koddal függetleniteni.. csak gépen. vegyél t függöt.
  • alex88
    #805
    sziasztok!

    tudtok valami kódot amivel ki tudom függetleníteni az se k320i-met? vagy hogy honnan tudnék szerezni sürgősen? vodás, de nekem t-s kártyát kéne bele tennem...
  • Benny04
    #804
    vegyél nekem egyet
  • Kasabian
    #803
    Hát ki kell próbálni mielőtt véleményt formálnál róla..
  • Benny04
    #802
    dehogy próbáltam :D
    de sejtem, h milyen...
  • Endru37
    #801
    Próbáltad ezek szerint a w995-öt? Nem jó minőségű képeket készít?
  • bardocz
    #800
    V630-ban a 2MP-s kamera sem ér túl sokat, olyan szinten zajos benne a kép.
  • Benny04
    #799
    hiába a 8mp, ha tiszta zajos a kép...
  • bardocz
    #798
    Ha zenére kell mindenképpen, azon jack van, v630-on meg a szar elbaszódós csatlakozó.
  • nestanetty
    #797
    én maradok az ericcson-nál,nekem megfelel a 8 megapixeles kamerája,a nokiának megcsak ha jól emlékszem 3 megapixeles,nálam ez számít..:)
  • krisz940122
    #796
    na most voltam a boltban és megláttam egy másik telefont.Nokia 5130 xpress music. szerintetek ez jó telcsi?jobb mint a SE v630i?
  • annittaa
    #795
    ez tényleg nem olyan rossz,de azért a 8megapixeles kamera nagyon csábít.Azzal már gyönyörűen meg lehet örökíteni dolgokat.De köszi a tippet!
  • csgery
    #794
    Mármint az autófókuszos kamera azért jodolog:] helyesbítek.
    benne egy 2 Mpixeles fixfókuszos kamera van. Megfelel egynek:)
  • csgery
    #793
    S500i. 320x240 pixel, gyönyörű, kontrasztos kép, nagyobb bitrátás MP4 ekkel is megbírkózik, az akksija pedig nagyon is jól bírja, ha figyelembe vesszük hogy általában 4 ledet világíttat egyszerre az áramkör.
    néztem rajta filmet (volt rajta a tokió drift, meg a csupasz pisztoly elsó része. megnéztem őket és lemerült az akksi negyede.
    Asszem szolgáltatóknál maximum 25 ért meg lehet venni, igaz lekell mondani az autófókuszos kameráról, meg a videotelefonálásról, de szerintem ezek olyan dolgok amik annyira enm mérvadóak :]
  • rooney8
    #792
    Az már más kérdés :)
  • Endru37
    #791
    Na jó,de nagyon nem mindegy, hogy milyen minőségben. Mert van olyan teló, amin élvezhetetlen.
  • rooney8
    #790
    Bármelyiken lehet nézni videót :D
  • bardocz
    #789
    Videót a V630i-n is tudsz né7zni, én is nézte rajta filmeket...
  • Endru37
    #788
    Nem olcsó, az tény, de szerintem más típusból sem találsz olcsóbbat, ami tudja mindazt amit a W995. Legalábbis ahogy én eddig nézegettem az ilyen "okostelefonokat", mindegyik 100e felett van.
  • nestanetty
    #787
    hát igen 80-90 ropiba kerül..:)) egy kicsit vársz és esni fog az ára,meg kell fizetni sajnos a prémium kategóriát....
  • annittaa
    #786
    nekem a videó lejátszója is nagyon jól jönne,mert sokat utazok,és nézhetnék filmeket rajta a vonaton.Csak nekem az ára kicsit húzós...De szerintem ezzel nem vok egyedül
  • nestanetty
    #785
    igen az nem hátrány sőt.....most van ez a sony w995-ös annál pont ilyen van....nekem tetszik nagyon...
  • dodika28
    #784
    Sziasztok!
    Azért a 8 megapixel jól tud jönni. :)
  • Rob02
    #783
    Attól függ hogy mennyit szánsz a telefonra!
    Ha megengedheted magadnak akkor szerintem ne ezt vedd meg hanem egy c510-et!
    A v630és a k550 között szinte semmi eltérés nincs és egyik sem egy nagy durranás! Nézz szét egy pár helyen!
    Melyik szolgáltatónál szeretnéd megvenni??
  • csgery
    #782
    Árat nemtudok mondani, de itt egy összehasonlítás: [URL=http://www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek_osszehasonlitas.asp?left=SonyEricsson_V630&right=SonyEricsson_K550]Remélem segít [/URL]
  • krisz940122
    #781
    csősztök.volt egy SE V630i-m de elázott :( és most új mobil vásárlása előtt állok.a SE K550i telefonra gondoltam csak először véleményt szeretnék kérni róla.szerintetek jobb mint a V630i?megéri?ja és feltöltőkártyásan mennyibe kerül mert sehol se találom az árát.előre is köszi.
  • csgery
    #780
    nemvagyok sajnos otthon a firmware frissítésekben, hátha vki észrevesz és segít;)
  • Bubble999
    #779
    igen később észrevettem azért irtam a bocsit, csak nem akartam vele foglalkozni ugyhogy nem sokat görgettem le:D

    egyébként találtam oldalakat ahol irják hogy jó 4 vagy 8 gigával is. csak lehet kell vmi firmware frissités ,erről vmi infó?
  • csgery
    #778
    max 2 giga:D (10hszszel lejjebb kb)
  • Bubble999
    #777
    bocsi :D siettemXD
  • Bubble999
    #776
    Hello

    van egy w880i-m szeretném tudni, hogy 4 vagy 8 gigás káryta müködik-e benne, mert mintha olyat olvastam volna hogy csak 2 giga, de nem tudom.
  • rooney8
    #775
  • Benny04
    #774
    :c
  • rooney8
    #773
    gonoszvaty :(
  • Benny04
    #772
    nem
  • Martinez01
    #771
    Sziasztok!
    Tudnátok valamien GTA-s game letöltési linket K750i re?
    Köszi!