1050
  • analfa
    #930
    vagy ha van netelőfizud akkor marad a jó öreg googlemaps xD legalábbis nálam müxik, megmutatja hol vagyok.. bár elég lassú :D
  • trabiubi
    #929
    Ha erről nem is, de biztos van valami nagy androidos navigációs program teszt. Egy keresést megérne.
  • Gorgooo
    #928
    Van benne valami amit mondasz,erre spec. nem is gondoltam:P:)Erről is csinálhatnának valahol egy tesztet.
  • trabiubi
    #927
    Sok navi progi van Anrdoidra, szóval válogatni lehet bőven :) A házon belüli jel meg szerintem az a kis 'a' jel miatt van, vagyis assisted GPS, ami azt jelenti, hogy a mobil hálózatról szerzi az infokat addig, amíg nem talált műholdat.
  • Gorgooo
    #926
    Én azt hittem hogy beépített,de ez így még jobb,legalább máshol is elérhető. A gps szinte minden készülékben ugyan az,ezt tudtam de a jelerősség meg ilyesmivel lehetnek változások. Valahol írták hogy házban is találhat jelet...a szoft meg gondolom elég sok van rá. IGO-ról azt hallottam hogy fut rajta csak még a felbontással vannak gondok de ez is biztos rövid időn belül orvoslásra kerül.
  • trabiubi
    #925
    Van touch.facebook.com meg mobile.facebook.com, szóval ez nem probléma, szerintem. A kliens meg nem is beépített, mert ugye külön letölthető, de jó dolog ez is, mert gyorsabban el lehet érni mindent.
    Felhasználói élményem nincs, de a GPS egy sima aGPS. Gondolom semmi extra tudás nincs benne. Épületben biztos, hogy nem talál antennát, és a navi program gyorsaságától függ, hogy mennyi idő alatt szedi össze magát. Elvileg a GPS hálózatról 1-2 perc után már pontos adatokat tud leszedni technológiailag a gép.
  • Gorgooo
    #924
    Persze hogy bármilyen telefonon meg tudod nézni,ez nem is kérdés de egy beépített facebook kliens nem mindegyik telefonon van. Amúgy biztos volt már mint kérdés de sokat olvastam róla és változó infók vannak...a GPS milyen? Sok helyen jókat írnak róla valahol meg rosszakat,jó lenne már egy felhasználó által írt vélemény.
  • analfa
    #923
    Elárulom hogy facebook-ot bármilyen telefonon meg lehet nézni, ill használni, csak azért még is jobb egy ilyen telóval, aminek barominagy kijelzője van és kényelmesebb használni, jobban átláthatók az oldalak (sztem), esetleg több alkalmazás elérhető!
  • Rubenvagyok
    #922
    Nem hinném! Nagyon sok telefont csak egy-egy szolgáltatónál lehet kapni. Inkább más típusú telefont árulnak majd.
  • mokkamester
    #921
    Szerintem előbb-utóbb minden szolgáltatónál lehet majd kapni.
    Írtam az xperia-s oldalra, de nem jelent még meg:(
  • trabiubi
    #920
    Igen, a vidafone fogja forgalmazni nemsokára. Már volt róla hír A playnow plus megy itthon, persze. Bár nem tudom, hogy az hogy van a vodánál. Arra emlékszem, hogy amikor a T forgalmazott valami SE-t, amin külön elő lehett rá fizetni, és azzal ment jól.
  • Thaison
    #919
    Én azt hallottam hogy mint lehetséges forgalmazó még a Vodafone merült fel. Sok hír kering a neten ezzel a telefonnal kapcsolatban de majd meglátjuk mi igaz. Amúgy néztem hogy van benne PlayNow szolgáltatás,az megy itthon?
  • Rubenvagyok
    #918
    Ne szidd a Facebook függőket én is azok közt vagyok. De igazad van tényleg jó erre. Én meg nagyon sokat használom még a Twittert is, szóval erre teljesen ok. Valaki nem tud esetleg valami infót hogy a T-n kívül más is fogja nyomatni még?
  • Thaison
    #917
    Hááh,ez mekkora poén így. Én is mindjárt írok oda valamit. A sok facebook függőnek ez egy nagyon jó telefon,nem maradnak le semmiről!
  • trabiubi
    #916
    Meg tudjátok most nézni, hogy milyen az egész timescape "élőben". A teszt videókon azért látszik. Itt meg tudod nézni.
  • Rubenvagyok
    #915
    Benny, azért mini, de nekem se tetszik igazán. Amúgy a timescape nem lehet annyira rossz megoldás összegezni az üzeneteimet. Nem kell végigmenni mindegyiken egyesével. Igaz még nem próbáltam ki és így csak az ötletet tudom díjazni.
  • Thaison
    #914
    Nekem éppen ezért nem is tetszik. Sok teszt van már róla. Nektek mi a véleményetek milyen ez a media meg timescape funkció?
  • Flamer
    #913
    c901-em lett most.. és egész pofás. (y)
    kicsit nem teccik hogy m2-es memory card való bele..
  • Benny04
    #912
    hát az x10 mininek azért nem olyan nagy a kijelzője :/
  • trabiubi
    #911
    Igazából nincs klülön pda kategória És van akinek opció a qwerty, szóval csak a választási lehetőség van meg. Nem neked való. Pont.
  • Megtörhetetlen
    #910
    Nah mert a qwerty az akkora durranás, ez mondjuk nekem sosem jelentet pluszt pont ezért van az a böhömnagy kijelző, hogy ezzel ne legyen gond.... Meg hogy nagyobb, hát könyörgöm 4 colos ha ennél nagyobb lenne az már pda...
  • trabiubi
    #909
    Hát azért ez nem teljesen így lesz az X10 mini és X10 mini pro között. A pro például kap qwerty billentyűzetet, meg nagyobb is lesz. Szóval ebben az esetben nem játszik ez a megállapítás.
  • Megtörhetetlen
    #908
    Noh ezt nem értettem sosem a SE-nál...
    Kiadják az alapot majd egy PRO-t is mellé ami csak anyagválasztásban különbözik, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy megéri ezeket legyártania a SE-nak...
  • Benny04
    #907
    majd lesz még az X10 mini, illetve az x10 mini pro
  • kismiki
    #906
    A véleményem nekem is az hogy 8gb gyorsan meg tud telni,de egy átlag felhasználónak bőven elég lehet.
  • trabiubi
    #905
    Mondjátok ezt addig, amíg rá nem rakjátok a fél zenekönyvtáratokat, néhány játékot és rájöttök, hogy hirtelen kevés az a 8 giga
  • ribot
    #904
    "8 gigás a maximum kártya amit felismer?"

    nem... 8 gigás kártyával kapod meg...16 gigáig bővíthető.
    De szerintem sincs szükség nagyobbra.
  • Wattin
    #903
    Biztos így van! De az irodai alkalmazásaira, hálózati tudására, jobban felcsillant a szemem. De biztos a Timescape-re is elég hamar rákapnék. :D Szóval igazad van ebben.
    8 gigás a maximum kártya amit felismer? Na nem mintha nagyon szükség lenne nagyobbra. :D Csak kérdezem.
  • trabiubi
    #902
    Persze, nem életbevágó, de nagyon hasznos tud lenni. Szerintem ha használnád egy jó ideig, utána elvennék tőled, akkor vakarnád a fejed, mert rájönnél, hogy ez egy jó dolog és nehéz nélküle Jó, azért ennyire nem durva a helyzet, de amíg nem használod, addig tényleg nem fogod megtudni, hogy kell-e, vagy nem :)
  • kismiki
    #901
    Azért ez így nem teljesen igaz. Üzleti funkciók is vannak benne gondolok itt az üzleti kommunikációra: vpn,email,irodai alkalmazások. Szóval elég átfogó szolgáltatásokat nyújt.
  • Wattin
    #900
    Hmm nem egy életbevágó funkció, de praktikus lehet. Viszont megnéztem videón...látványosnak látványos. :)
    Kicsit mintha a fiatalokat célozná, nem az üzleti szférát.
  • kismiki
    #899
    A timescape lényegében egy olyan felület amely összefoglalja az összes kommunikációs tevékenységet egyetlen helyen. Legyen ez akár sms,hívás,e-mail,twitter,facebook. Az ismerősökre lebontva kapjuk meg az információkat. Kivel mi történt,az ismerőssel váltott sms-ek is itt vannak. Szóval nagyon átfogó dolog. A mediascape meg ugyan ezt csinálja mint a timescape csak a média fájlokkal.
  • Wattin
    #898
    Ezt már több helyen olvastam. De mik is ezek pontosan?
  • kismiki
    #897
    Igen android fut rajta. Én úgy tudom hogy nincs más,ez az első ilyen próbálkozás és ahogy láttam(tesztek alapján) elég jól sikerült. Kezdeti lassúságnak nyoma sincsen. Amúgy az hogy android fut rajta még nem is olyan extra...hanem az erre épített time meg mediascape felület az ütős.
  • Wattin
    #896
    Ez is androidos ugye? Van a SE-nak más Androidos készüléke?
  • kismiki
    #895
    Végre megjelent az X10 itthon is. Elég húzós ára lett szerintem. Bár ha jó díjcsomaggal veszed akkor már annyira nem vészes. Ezzel a telefonnal a SE most jót alkotott főleg a media meg a timescape funkcó tetszik.
  • CaptainJack
    #894
    A nexus one tényleg elég lassú, és állítólag garanciás és support problémák is akadnak. Szóval még van hova fejlődnie a google-nak ilyen szempontból.
  • trabiubi
    #893
    Ez egy új, kizárólag SE-ken lévő felület. Ahogy láttam a tesztvideókat nagyon gyors lett, ahhoz képest, hogy a Nexus One-on a gyári android megy és hasonló hardver a kettő, az mégis szaggat.
  • johspeed
    #892
    Kezelhetőségben az egyik letisztultabb szerintem amúgy már nem kell sok idő és sorban fognak érkezni a tesztek. Amúgy remélem nem harapják le a moderátorok a fejem a linkelésért de itt van egy teszt videó illetve egy olyan képsor ahol szétszedve meg lehet nézni a telefont. Teszt videó
    Szétszedve
  • CaptainJack
    #891
    A sima android felület elég egyszerű, de ha rákeresel a youtube-on biztos kidob egy pár videót. Lassan lesz hivatalos teszt is , mivel kedden már ott lesz a t-mobile polcain a telefon :D