1050
  • csgery
    #970
    DE van.
  • whiskeyman
    #969
    akkor nincs..pff
  • Ronny
    #968
    Nincs az X10-ben multitouch.
  • whiskeyman
    #967
    Netezés közben próbáltam ki. Nem fogok veled vitatkozni, amelyik X10 nálam volt, azon volt multitouch!!!
  • trabiubi
    #966
    Igen, próbáltam már. Végigkövettem a híreket is, megnéztem a videókat, a hivatalos közleményeket, stb, stb. Az X10 nem tud multitouchot! Nem tudom, hogy mit próbáltál és hogyan, de javaslom hogy mondjuk ranom helyen (böngésző, képeknél nagyítás, stb, stb) kipróbálod a kicsinyítés, majd a nagyítást is...
  • whiskeyman
    #965
    Milyen jó, hogy értesz hozzá. Kipróbáltad már?
    Amelyiket kipróbáltam, azon volt!
  • kevingold
    #964
    Nem tudom nekem annyira nem jön be ez a Timescape habár érdekesnek hangzik,de inkább élőben szeretném megnézni hogy pontosan hogy is müködik ez a cucc.A mediascape inkább lázba hozz engem mert végül is ha meglesz oldva a divx lejátszás a telon akkor már azokat simán fel lehet pakolni ár és onnan nézegetni a filmeket egy az utazáson :D
  • trabiubi
    #963
    Kár, hogy nincs benne multitouch :) A bluetooth-os fileküldés meg nincs megoldva 1.x-es androion.
    Nem értem, hogy miért mondod, hogy ennyi pénzért lehet sokkal okosabb telefont venni. Ez csúcskategóriás mobil. Nem sok ilyen hardverű telefon van kiadva. Az "okosság" meg annyi, hogy adott egy android. Azt kezdesz vele, amit akarsz. Szerintem ezt a telefont nem neked találták ki, de attól még nem szar!
  • mopsar
    #962
    Ez nem véletlen, egyre jobban terjed el a facebook használat, amerikában pl már vannak olyan emberek akik nem csak idézőjelesen függők, múltkor volt a erről egy cikk a metropolban.
    Szóval igény az van rá szerintem
  • vintage
    #961
    Nekem kifejezetten bejönne a Timescape, persze ez emberfüggő, én például facebook "függő" vagyok, elég sok ismerősöm is, és így könnyen tarthatnám velük a kapcsolatot
  • Freeda Krueger
    #960
    Köszönöm.
  • whiskeyman
    #959
    A múlt héten volt nálam egy X10-es. Nem rossz telefon, de ráfért volna bőven egy újabb Android verzió. Amennyit nálam volt, nem lehet megtanulni kezelni, de a bluetooth-on érkezett fájlokat pl nem találtam sehol.
    Tetszik a kijelző, a multi-touch is fasza. Wi-fi egész jó, könnyen kezelhető. A mediascape meg a timescape baromságokat teljesen feleslegesnek tartom. A normális ember nem azért vesz ilyen árban telefont, hogy a fészbúkon, meg a hozzá hasonló oldalakon üzengessen.
    Az árát szerintem nem éri meg, ennyi pénzért sokkal okosabb telefont (is) lehet venni.
    Gondolkoztam egyébként rajta, de drága is, meg mást fogok venni.
  • whiskeyman
    #958
    IV. ker. Széchenyi tér 9
  • fishsticks
    #957
    A lényeg, hogy így is klafán fut a teló sztem, volt alkalmam kirpóbálni, legalább is nekem. Ha ennél még gyorsabb lesz, az csak jó.
  • mamutvadasz
    #956
    Valóban a legutolsó információ szeptember, bár az még nyárnak is belefér . Érdekes lesz, hogyha nem rakják bele a 2.2-es rendszert, bár a mostani kiadásban is csak 1.6-os van ugye, és azért ha jól látom az korántsem a legújabb.
  • Kerki
    #955
    Szeptemberre van kiírva a frissítés de addigra már tényleg lesz 2.2 szóval érdekes lesz. Szerintem gyors egymásutánban lesz több frissítés is emiatt. Nah de majd kiderül. Mindenesetre sokat fog javulni a készülék.
  • f4ember
    #954
    Abból inkább ősz lesz. De akkor már ne 2.1-re frissítsenek legalább, hanem 2.2-re. Igazából a mostani rendszerrel is megvagyok elégedve. Van benne pár bug, de a stabilitásról és gyorsaságáról, csak jókat tudok mondani(1000MHz-s proci).
  • mamutvadasz
    #953
    Az X10-esnek androidos 1.6-os a mostani op.rendszere jah, azt láttam hogy nyárvégére frissítik. Én is most kezdetem utána olvasgatni, mert van egy-két ismerős aki nagyon isteníti, aztán gondoltam informálódom én is, mert tényleg folyton ezt nyomják. A mini és hasonló kiadásaik meg mindig a nőknek készülnek, biztos lesz belőle rózsaszín meg vörös színű is, meg minden, az meg nem baj hogy mi nem esetleg nem tudunk rajta sms-t írni
  • Kerki
    #952
    Anroidos telefonja csak egy van még a SE-nek de hamarosan itt a X10 pro meg mini. A mini-nek semmi értelmét nem látom az alappal szemben mivel nagyon kicsi és kb. csak nőknek,fiataloknak vagy olyan férfiaknak jó akiknek kicsi az ujjuk.
  • Freeda Krueger
    #951
    Merre van az SE szervíz?
    Mert lenne egy beteg mobilom,hátha tudnátok segíteni rajta.
  • fishsticks
    #950
    x10 a legfullosabb modelljük most tudtommal. Ez Androidos.
  • f4ember
    #949
    Innen valakinek van az új szériából származó mobilja? Konkrétan Androidosra gondolok. Mert néztem teszteket, de ott mindenki mást ír, az egyik elfogult a másik meg lehúzza. Szeretnék hallani valamilyen személyes tapasztalatot.
  • whiskeyman
    #948
    Lehet kapni, de nem tudom megmondani, behozod és megkérdezed.

  • Blum
    #947
    Ja,értem.

    Esetleg azt megtudnád nekem mondani,hogy C702-höz mennyiért kapnék előlapot+hátlapot? (Ha egyáltalán lehet kapni...)
  • whiskeyman
    #946
    A SE szervizben melózom
  • Blum
    #945
    "csinálunk"

    Ezt most hogy érted?
  • whiskeyman
    #944
    úgysem csinálunk vele semmit :D
  • Blum
    #943
    Üdv!
    Ma vettem egy C702-t használtan. Nagyon tetszik,szuper,meg minden de valahogy kicsit "lassú" A főmenü is döcögősen megy,főleg ha zenét hallgatok. Mitől van ez? Vagy vigyem be szervízbe és frissítik a szoftvert? Megtudom én azt itthon csinálni?
  • whiskeyman
    #942
    Egész könnyű vele sg-zni :D
  • trabiubi
    #941
    Igazából nem hiszem, hogy kiadnának valami olyasmit, ami nem megy nagyjából minden telón. Szerintem, amelyik telefon megkapja a 2.1-es frissítést, arra lesz flash. Maximum nem annyira gördülékeny, mint kéne.
  • hantabb
    #940
    Mindenképp java-s pdf kezelő programot kell keresned mer asszem a k770i még nem symbianos.Hogy honnan az jó kérdés:S Nekem nokiám van, én nokiaprogramokról szedem le a cuccokat, ami javás az szerintem a te telódonis működne.Sok sikert.
  • balvin
    #939
    szevasztok!
    Sony Ericsson K770i mobilom van, és az lenne a célom, hogy meg tudjak rajta nyitni *.pdf fájlokat.
    A neten keresgéltem, de vagy halott linkeket találtam, vagy olyan oldalakat, ahonnan nem szívesen töltök le bármit is.
    Így hát hozzátok fordulok, tudtok -e segíteni nekem?
  • Rubenvagyok
    #938
    1GHz-en simán fog menni, de 500-on már nem valószínű! De az újjabb telókban nagyrészt 1GHz kötüli prici van.
  • vitikee
    #937
    Az 1GHz már majdnem egy olcsóbb netbook teljesítmény úgyhogy elvileg nem lehetne nagy gond a teljesítménnyel. És mivel a képernyőfelbontás kisebb ezért annyival kevesebbet kell a megjelenítés számolásával foglalkozni. Én bizakodó vagyok:D
  • trabiubi
    #936
    Igazából a HTC Desire-ban már van 10.1-es Flash támgoatás, és jön a többi Androidos telefonra is. Tényleg csak idő kérdése, hogy mikor fognak frissíteni 2.1-re, és onnantól gondolom 1 klikk lesz leszedni az adobe-tól a lejátszót. Az megint csak másik kérdés, hogy az 1 GHz-es proci mit fog tudni kezdeni a flash tartalmakkal. Sőt, egy HTC Tatto-n, amiben 500 MHz-s proci van eléggé akadozott lejátszás lesz
  • vitikee
    #935
    Szerintem csak ennyi hiányzott az okostelefonokból. Ha ez most rendesen benne lesz akkor teljes értékűen lehet majd vele netezni. Így igazából tényleg lehetséges egy mobillal netezni akkor amikor a úton vagyunk és csak pár percünk van ilyenre. Ráadásul még a teloba épített szolgáltatások is segítenek ebbe.
  • Rubenvagyok
    #934
    Igen nemrég jelentették be, hogy készül rá. De a proci miatt a X10 minin nem valószínü hogy menni fog. Iphonon meg sosem lesz! Ennyi!
  • trabiubi
    #933
    A realplayer nem flash lejátszó! Egyébként az adobe-féle flash player még nincs portolva androidra, ha jól tudom, de folyamatban van a fejlesztése. A 10.1-es flash meg fog jelenni elvileg ARM procira fordítva, így mennie kéne elvileg majdnem mindenhol. Ha minden igaz, akkor a Nexus One-on menni fog, és abban ugyan az a proci van, mint az X10-ben.
  • Benny04
    #932
    milyen flash-re gondolsz?
    mert a flash képeket alapból lejátssza a webböngésző
  • gruber trans
    #931
    valami flash lejátszo progi van SE-re?pl.:realplayer?