1050
  • cumfu
    #369
    Heló! Van 1 SE k550i-m, és az lenne a bajom vele, hogy lejátszok vele 1 zenét médialejátszóba, és közben pl a Shrek3-mal vagy az XIII 2 vel játszok, akkor beszagat a zene, de nagyon. A telefon T-mobile-s. Tesóm k750i-n ilyen nincs, ott minden jó. Hibás lehet az én telóm, vagy valami beállítási hiba, vagy mindegyik ilyen? Esetleg valami java-s lejátszóprogi nincs erre telóra? (haveromnak motorolán volt Winamp). Bocs a sok beszédért és előre is köszi.
  • m3power
    #368
    Te a total video convertert keresed!
    Én is most vettem ilyen telót és csodásan megy rajta a nagy felbontású és bitsebességú vid.
  • S8DJ
    #367
    Hellósztok!
    Ma vettem egy Sony Ericsson W660i-t mi a véleményetek róla?
  • kuci06
    #366
    Ha a zenehallgatás a fontos, akkor még a W950-et tudom ajánlani, az érintőképernyős, Walkman Touch-os, 4gb beépített memóriája van, és a W850 körüli ára van (50k függetlenül)
    Viszont azon is elég kicsi gombok vannak... :/
  • CzGobe
    #365
    szerelmem
  • Mardwollk
    #364
    Egyébként olvastam , hogy a külső hangszóró dobozosan szól ...:( és az nemtul pozitív:S bár lehet csak egyedi hiba...nemtudom:S
  • Mardwollk
    #363
    Hát a zenehalgatás az fontos lenne cska ugye gyakran smsezek és a ksi gombok ugye... néztem mégmost a w580 ast is arrol vélemény?
  • cumfu
    #362
    ja és se k750i-re lenne a videó, és asszem a megfelelő felbontás erre a telóra videóba 177*144 ( vagy valami nagyon közeli érték, sajnos most így nem tom fejből) köszi
  • cumfu
    #361
    heló! tud valaki egy részletes "arany közép utat" mondani a total video converter progihoz, mert én egy 42mb-os vidit akarok 3gp-be konvertálni, de nem a legjobb a minősége! mit kell beállítanom, hogy szép legyen a kép, de a mérete se legyen túl nagy. előre is köszi
  • kuci06
    #360
    attól függ, hogy mire használnád... ha zenehallgatásra, akkor a V8-nál vedd figyelembe, hogy nem bővíthető, 425mb memória pedig hamar elfogyhat :)
    A W880 Walkman mobil, szal zenehallgatásban elég jó ;)
  • Mardwollk
    #359
    vagy hasonló kategóriában mit?
  • Mardwollk
    #358
    hellosztok, most vagyok telefonvársárlás előtt... kinéztem magamnak 2 telefont pontosabban 2 at de a nokia 6288rol letettem emrt haveromnak azvan és eléggé belassult... szoval a 2 kiszemelt a motorloa v8 és az SE w880 nemtudom meiket válasszam...szerintetek?
  • Agamemnon69
    #357
    A lassulás valós, mindössze nem drámai.
  • PJohn
    #356
    Kösz! csak mert egy haveromnak mondtam h venni fogok egy 2GB-s kártyát a k550-es mobilomba, és azt mondta h attól belassulhat a mobil. Én kérdeztem h mennyire, azt mondta nem tudja, nekem gyanús volt a történet, ezért megkérdeztelek titeket, és ezek szerint nem drámai a lassulás.

    Mellesleg a kártyáimat, pendrive-omat és a merevlemezemet is gyakran takarítom. (A fényképezőgépből a kártyát minden használat után formázom, a pendrive-ot meg nagyjából havonta... Nem tudom miért, megszokásból) :-)
  • CzGobe
    #355
    hát azért van különbség a winyó, meg egy flash kártya között... nem a töredezettség miatt lessul be, hanem mert sok az adat... és nem a telefon fog belassulni, csak a fájlkezelő, amikor a memóriakártyát böngészed (persze csak ha sok adat van rajta) de ez egy járandós rossz dolog a nagy memóriakártyákhoz, el kell fogadni
    [a memóriakártyának azért elég jó az elérési ideje ahhoz, h ne érezd meg a töredezettséget, míg a winyón az olvasó tűt át kell rakni a másik helyre, az azért sok^^]
  • csgery
    #354
    HA telepakölod mindennel meg sokat törölgetsz róla, egy idő után azt id formázni kell.. ugyanaz, mint egy vinyó, tördezett lesz, meg egyebek.
  • PJohn
    #353
    Hi!
    Halottam valami legendát arról, hogy túl nagy kártyáktól (2GB) belassulhat a telefon. Ebből mi igaz?

    A válaszokat előre is kösz!
  • DAeRK
    #352
    Hi All !
    Vettem a Pannonnál egy P1i-t. Abban kérném a segítségeteket, hogy hogyan lehetne lecserélni a telefon bekapcsolásakor lejátszott Pannonos videót bármi másra.
  • rooney8
    #351
    Vagy elmész valami mobilos boltba. Vayg nézz szét itt
  • Mencike
    #350
    Helló valaki tud nekem segíteni, k300i-t szeretnék függetleníteni,
    tud valaki progit hozzá?
  • zoltan93
    #349
    Én most agy sony ericsson k550i-t akarok venni, mert valmi .... elcsorta a k510i-met. 25000-t veszem a t-mobile--nál. sztem tisztára megéri.
  • CzGobe
    #348
    ezt neked kell eldöntened :P
  • adsa
    #347
    sztetek meik éri meg jobban a v630i vagy a v640i? a v630i sokkal jobban néz ki de a 640 többet tud. előre is köszi
  • csgery
    #346
    k310 i-n nincs hangerő gomb: csak nem az oldalsó gyorgombokra gondolsz? (kamera, meg események gomb)
  • CzGobe
    #345
    hosszan a hangerő gombot?
  • csgery
    #344
    Hi all! K310i kezelési útmutató kellene nekem, ami magyar:D (angol is megteszi). Nemtudom, hol kell beállítani a hanghívást, vagyis a gombot nemtom bállítani, h méket kéne megnyomni:S vmi ötlet?
  • Agamemnon
    #343
    W 850hez nem :(
  • theone91
    #342
    a walkman mobilokhoz ijet adnak...
  • Mike at home
    #341
    ha profibb cuccra vágysz akkor pl. Sound Forge
  • csgery
    #340
    KM Player:) Itt van alul:D
    Amikor emgy a zene, jobb katt, majd Capture->Capture Audio, és elindítod.
    De nemtudom minek magyarázom, sztem rá fox jönni:D
  • cumfu
    #339
    heló! valaki nem tud olyan progit amivel pl egy 5perces zenéből a 1:30-2:15 lévő részt ki tudom vágni? előre is köszi
  • misterkrisz
    #338
    w300 mindenképpen. ha összehasonlitod a kettöt(tedd meg) viszválasztoak a különbségek
  • CzGobe
    #337
    w300
  • feraxxx
    #336
    hy lécci valaki segiccsen hogy melyik érné meg jobban? w200i vagy w300i?
  • CzGobe
    #335
    hát ez pont beletalált, mert a k550 majdnem egy az egyben a k750, csak ez középkategória, a régi k750 hajdanán pedig felsőkat. volt^^
  • csabiks
    #334
    hali! k550im van , és a 2 éves d750i jobb képet csinál mint a k550i, ez cybershot mobil , de nincs benne éjszakai mód, nem értem! Ettől eltekintve nagyon szép mobil, eddigi legszebb SE ami kezembe volt!
  • CzGobe
    #333
    a PR fotós mobilnak állítja be
  • cumfu
    #332
    heló! az mit jelent hogy cybershot mobil? miben különbözik a többi se-től? privi is jöhet! előre is köszi.
  • kretyás
    #331
    köszi krisszibá:D
  • roli613
    #330
    mobile613